PDA

Zobrazit normální verzi : Jb - úmyslný fragování



Enjoy
20-12-19, 20:27
[Ghost] VALVE_0:0:1708290551 CZ

demo - http://csko.cz/dema?UPD=pfyDuMxM


důvod je, že jsem prostě dobrej a dělal jsem vzpoury :D ne prostě byl nasranej za ty vzpoury tak fragoval v celách,nevím jak vy, ale já bych to banoval i tak přes web, předtím tam byl Certikcu ale afkoval a pak odešel, tak to snad zabanujete i tak

Čas: 6:00

Jakuppp8
20-12-19, 20:50
Do "!" si hlásil něco jiného tak jsem se byl podívat. Zjistil jsem že je to v pohodě o odešel jsem. Zbytečný fragování, ale já osobně bych to takhle z webu nebanoval.

Enjoy
20-12-19, 21:03
To Ab jsem napsal, jelikož mi dal už 2x hlavu přes zed

Jakuppp8
20-12-19, 21:12
Ano, proto jsem se byl podívat, ale byl clear. Byl jsem chvilku AFK a pak jsem to leavnul.. neviděl jsem to co je na demu ve hře.. tak že já osobně to zpětně banovat nebudu.

Enjoy
20-12-19, 21:16
Když ho zase potkám tak ho zkusím zase vzpourama naštvat a natočím další demo, nezdá se mi clean, ale o to snad ted nejde ne? jestli ty to nebanuješ, někdo jinej to banuje?

Nakladana Okurka
21-12-19, 11:18
Zbytečný fragování bych banem zpětně přes web taky neřešil

Enjoy
21-12-19, 11:19
Jak myslíte,lock

Nakladana Okurka
21-12-19, 11:32
Zkusím ti to ještě vysvětlit, aby sis nemyslel, že na to sereme :D
Zbytečný fragovaní by většina adminů řešila přesunem, případně banem na 3 hodiny. Když se dává ban zpětně přes web, tak jsou tři hodiny zbytečný, kdy si ani banovaný hráč nemusí všimnout toho, že dostal ban.
Kdyby sme to měli banovat přes web, tak by to chtělo aspoň 3 dny a to je vzhledem k prohřešku neúměrná délka.

Enjoy
21-12-19, 12:43
Já to chápu, já nejsem tak blbej jak se zdá :D jen mě nasralo to jeho zbytečný fragování což bych ještě pochopil ale ještě k tomu v celách, přitom je zakázano fragovat v celách, už jsem viděl pár banů za fragování v celách ale když ne tak ne, lock a vyřešeno,hotovo není problém