PDA

Zobrazit normální verzi : Pan Adminko Latins.



RussianStandartt
21-12-19, 10:23
Čus,

Netočil jsem nikdy demo, nikdy jej ani točit nebudu :) Jenom otázka když je nás na jailbreaku 5 lidi i s panem adminem Latinsem a řeknu hrajte si a jelikož je pan Latins mrtvej, jelikož se pokusil zabit druhé ct tak mě dá ban za nesimonovani ? Jako jestli toto je normalni tak asi zas na par let odinstaluju cs a bude klid :) Myslím že nejsem žádnej nazdárek aby si klučina s právama dělal zle zrovna na mě :) Sám přizná já tu půl roku nebyl a začne se chovat nadřazeně ? Jako si myslí jsem admin ha nikdo na mě nemůže ? O tom to ale není ... Unban mě dávat nemusíte já to přežiju i bez něj, když to mladému o svátcích udělá dobře a pohoní si ego tak prosím :) Konec hlášení a smrt Santovi :D

Nakladana Okurka
21-12-19, 10:28
I když sice úplně nesouhlasím s Latinsovým postupem tady, tak věc se má prostě tak, že pokud si třeba jen 1 Tčko hrát nechce, má se normálně simonovat.

RussianStandartt
21-12-19, 10:31
OK :) Poučení pro příště .. :) I když si myslím že kdy by něco žblebtnul, tak se domluvíme a to si myslím, že semnou zrovna domluva je :D Neřešme jdeme dál, díky okurko :)

Latins
21-12-19, 10:53
Zdravím,
byl si Simon a měl jsi Simonovat. Místo toho řekneš "Hrajte si." 5 kol po sobě, co jsi byl Simon. Upozornil jsem tě, že budeš Simonovat, že s Párty modem nesouhlasím. Odmítl jsi a šel sis hledat nějaké to jídlo.
Banu předcházelo slovní upozornění i přesun od CT.
Taky nejsem nějaký "nazdárek", kterýho budeš nazývat debilem. Klučina už taky nejsem.

Samozřejmě mi zde chybí jakýkoliv důkaz proti mně, který by mě jakkoliv usvědčoval.

E//: Co si budeme, s mými postupy moc lidí nesouhlasí a ani nesouhlasilo Okurko.

Nakladana Okurka
21-12-19, 11:04
Zdravím,
byl si Simon a měl jsi Simonovat. Místo toho řekneš "Hrajte si." 5 kol po sobě, co jsi byl Simon. Upozornil jsem tě, že budeš Simonovat, že s Párty modem nesouhlasím. Odmítl jsi a šel sis hledat nějaké to jídlo.
Banu předcházelo slovní upozornění i přesun od CT.
Taky nejsem nějaký "nazdárek", kterýho budeš nazývat debilem. Klučina už taky nejsem.

Samozřejmě mi zde chybí jakýkoliv důkaz proti mně, který by mě jakkoliv usvědčoval.

E//: Co si budeme, s mými postupy moc lidí nesouhlasí a ani nesouhlasilo Okurko.

Pokud si ho upozornil, tak s tím souhlasím :D myslel sem, že si mu lípnul ban bez upozornění :D

RussianStandartt
21-12-19, 11:10
Upozornil si az si byl mrtvy, nezapomen toto dodat :) zbytek si hral :) Takže jsi mrtvy = čekaš až skončí kolo a ne že si to urychlíš banem :) Byl si jedinej kdo s tim nesouhlasil ale byl si dead :D To není postup to je urychlení pro tebe :)

Grakon2702
21-12-19, 11:52
Zdravím. Latins postupoval tak, jak se má. Alespoň, co se týče párty módu. Já bych při následném řešení zůstal spíše u toho přesunu.

RussianStandartt
21-12-19, 12:49
Musím uznat, že se docela bavím :) Ještě někdo se nám Latinse zastane ? :) Latinsi prosím tě, čteš dokonce nebo jen to co se ti hodí aby sis zase něco usnadnil ? :) Po přečtení zjistíš, že točit dema prostě nebudu :) Nejde o důkaz, spíš ty si šáhni do svědomí a uvědom si, že semnou je aspoň řeč a rozumná domluva, ale jen tak jsem dead a jako ostatní si hrajou nemaj problem ale já čekám a hrát si nechci tak udělim banana na 3 dny :) 3 dny ? :D 3 dny za to že někdo nechtěl čekat a hrat si.... :D Dobrýýýý :) Následující mapa borec dá 3 fk neví co dělá u ct a ty mě na to řekneš já ho upozornil a bez banu :) Chlapče užij si svátky a příště s rozumem, 3 dny mě nezabijou, dokazovat nic nebudu a pokud nemáš svědomí, tak to už je pak s tebou špatné :) ÁÁÁMEN :)

Latins
21-12-19, 13:16
Tím pádem bych to uzavřel s tím, že ban byl oprávněný.

E//: Silné to slova na někoho, kdo jenom ukazuje prstem a uráží. Pousměj se a uvidíme se za 3 dny.

RussianStandartt
21-12-19, 13:31
Nezbejvá mě než se pousmát nad tvoji inteligenci :) Banuješ lehké prohřešky, ale závážné jen upozorníš :D :D "- Jsem ochoten zkrátit či úplně zrušit ban." To si radši z profilu smaž nedává to logiku :) Adiós :)

Indian0
21-12-19, 15:13
Nezbejvá mě než se pousmát nad tvoji inteligenci :) Banuješ lehké prohřešky, ale závážné jen upozorníš :D :D "- Jsem ochoten zkrátit či úplně zrušit ban." To si radši z profilu smaž nedává to logiku :) Adiós :)

Tváriš sa veľmi nad vecou, ale žerie ťa to ako psa. :) Čauko

RussianStandartt
21-12-19, 15:33
Pffff Indiane, Indiane .... :) Už si semnou hrál a hrálo semnou vícero adminu, každý kdo mě aspoň trošku zná ví že já za ct hraju minimálně, né-li vůbec :D Nejradsi jsem u T a co nejvíce vzpour a jedem :) Takže ban k ct na 3 dny :D pro mě není ani trest :) Žere mě to, že jsem ho naštval že si teď počká, protože je dead a místo toho, aby se domluvil rovnou zabanujem :) A na další mapě dá ct 2 fk což si myslím, že je horší než párty mod a tam to najednou domluvou jde. Prostě ten přístup některých adminu je v tomto ohledu tragickej :) a když se podívám na řešení těchto problému tak jak psal nahoře Latins " Samozřejmě mi zde chybí jakýkoliv důkaz proti mně, který by mě jakkoliv usvědčoval. " Jasně není dukaz protože není demo :) Oukej ale co jako, se naštve zabanuje a řekne čau nemaš důkaz nebavíš mě a 3 dny si nezahraješ ? Od toho má práva ? Tak kde sakra jsme ? A bude dělat že je vše v pořádku ? Jako má práva a bude si dělat co chce a jak chce dokud ho někdo nelapne ? Admin se nerovná já sem víc než vy a jen mě nasere a počkej dám ti banana :D O tom to přece není nebo se pletu ?

SERE MĚ PŘÍSTUP NĚKTERÝCH ADMINU A NE BAN ;) A v tom je ten VELKEJ rozdíl ;)

Indian0
21-12-19, 15:50
Pffff Indiane, Indiane .... :) Už si semnou hrál a hrálo semnou vícero adminu, každý kdo mě aspoň trošku zná ví že já za ct hraju minimálně, né-li vůbec :D Nejradsi jsem u T a co nejvíce vzpour a jedem :) Takže ban k ct na 3 dny :D pro mě není ani trest :) Žere mě to, že jsem ho naštval že si teď počká, protože je dead a místo toho, aby se domluvil rovnou zabanujem :) A na další mapě dá ct 2 fk což si myslím, že je horší než párty mod a tam to najednou domluvou jde. Prostě ten přístup některých adminu je v tomto ohledu tragickej :) a když se podívám na řešení těchto problému tak jak psal nahoře Latins " Samozřejmě mi zde chybí jakýkoliv důkaz proti mně, který by mě jakkoliv usvědčoval. " Jasně není dukaz protože není demo :) Oukej ale co jako, se naštve zabanuje a řekne čau nemaš důkaz nebavíš mě a 3 dny si nezahraješ ? Od toho má práva ? Tak kde sakra jsme ? A bude dělat že je vše v pořádku ? Jako má práva a bude si dělat co chce a jak chce dokud ho někdo nelapne ? Admin se nerovná já sem víc než vy a jen mě nasere a počkej dám ti banana :D O tom to přece není nebo se pletu ?

SERE MĚ PŘÍSTUP NĚKTERÝCH ADMINU A NE BAN ;) A v tom je ten VELKEJ rozdíl ;)

Chápeme sa potom na čo som poukazoval.

K veci:
Pohľad z druhej strany - admin nie je chodiaca kamera. Admin práva získavajú hráči, ktorí by mali byť poctiví a féroví. Ono o admin práva sa príde ľahšie, ako sa ich získa a to ti potvrdia viacerí. Tým pádom tam je aj istá dôvera, že na krátke bany nie je potrebný od admina dôkaz. Napr. ja točím demo na bany dlhšie ako jeden týždeň. A sám píšeš že 3 dni, nie sú pre teba ani trestom.
Z toho celého mi príde, že teba sa ako staršieho hráča dotkol prístup staršieho admina, ktorého nepoznáš a myslíš že je greenhorn. Latins si nenechal skákať po hlave a dal ti banana. Dá sa to pekne uzavrieť keď obaja trochu popustíte paru. Hój a pekné sviatky. :van17:

RussianStandartt
21-12-19, 17:40
Tím pádem bych to uzavřel s tím, že ban byl oprávněný.

E//: Silné to slova na někoho, kdo jenom ukazuje prstem a uráží. Pousměj se a uvidíme se za 3 dny.


Zajímalo čím pak jsem tě tak urazil ? To že sem ti řekl že si čurač*k je pravda ale to je jedinna urazka za kterou jsem ti i rekl sorry :) V textu nic urazliveho nevidim ... Napsal jsem ti čistou pravdu a ty se zlobíš natolik že smažeš větu kde mě přeješ hezké svátky a přepíšeš to na silná slova :D To je k smíchu :D :D Nauč se příjmat kritiku chlapče :)

RussianStandartt
21-12-19, 17:43
Chápeme sa potom na čo som poukazoval.

K veci:
Pohľad z druhej strany - admin nie je chodiaca kamera. Admin práva získavajú hráči, ktorí by mali byť poctiví a féroví. Ono o admin práva sa príde ľahšie, ako sa ich získa a to ti potvrdia viacerí. Tým pádom tam je aj istá dôvera, že na krátke bany nie je potrebný od admina dôkaz. Napr. ja točím demo na bany dlhšie ako jeden týždeň. A sám píšeš že 3 dni, nie sú pre teba ani trestom.
Z toho celého mi príde, že teba sa ako staršieho hráča dotkol prístup staršieho admina, ktorého nepoznáš a myslíš že je greenhorn. Latins si nenechal skákať po hlave a dal ti banana. Dá sa to pekne uzavrieť keď obaja trochu popustíte paru. Hój a pekné sviatky. :van17:


Jasný chápu :) Hezké svátky :)

Britny
22-12-19, 14:45
Více adminů se shodlo, že Latins konal podle pravidel.
Možná jak psal Grakon, tak by stačil přesun, nebo ban na 1 den (i když 3 dny není zase žádná katastrofa k ct), tak pokud k této stížnosti na admina už nikdo nic nemá, ani náborář, tak se může uzavřít ?

RussianStandartt
22-12-19, 23:48
Upozorneni https://csko.cz/forum/showthread.php?69690-%8At%ED%9Enost-na-Admin-Mirec nic proti nemu :) Ale někdo vám řekne blbečku a hned to trestáme ? Jasně Mr.Goldy dostal jen přesun i tak ... nelibí se mě toto chování adminu .... malej přestupek trestat přesunem a ne vyhrožování banem ?????.. Nehrajte si na nesmrtelne :) Nešlo mě to přidat k stížnosti na daného admina, ale asi stejnej postup jak u Latinse :) Berte kritiku jako ponaučení a ne jako nesmrtelnost, nebo že jste něco víc :)

PS: Pro rejpalky ... dostal jen presun ale chování admina na urovni maleho dítete :) Slovíčkaření nemám rád tak než někdo odpoví prosím s rozumem :)

Latins
23-12-19, 09:36
Mně se zase nelíbí chování Vás hráčů. Příliš moc si vyskakujete a spoléhate na to, že ban, který dostane na serveru se vyřídí tady na forum ve Váš prospěch a k tomu se vysmějete adminovi, jaký blbec to je.
Prvně bych si zametl před svým prahem a až potom začal kopat kolem sebe.

Tímto bych chtěl poprosit moderátory o uzavření této stížnosti, zde se nic nového už neobjeví.

RussianStandartt
23-12-19, 09:52
Mně se zase nelíbí chování Vás hráčů. Příliš moc si vyskakujete a spoléhate na to, že ban, který dostane na serveru se vyřídí tady na forum ve Váš prospěch a k tomu se vysmějete adminovi, jaký blbec to je.
Prvně bych si zametl před svým prahem a až potom začal kopat kolem sebe.

Tímto bych chtěl poprosit moderátory o uzavření této stížnosti, zde se nic nového už neobjeví.

:D :D :D :D :D :D Vídíš někdě žádost o unban ? :D :D :D :D Tvl Latinsi čti vše pořádně, a ne jen to co se ti hodí :D Nepíšu ti to poprvé ať čteš dokonce a stále si se ze své chyby nepoučil chlapče :D

Latins
23-12-19, 10:14
Kdyby si to TY četl do konce a pochopil smysl té věty, tak by si pochopil, že to bylo napsáno všeobecně. Taky je to napsané v množném čísle.

Navíc je na konci napsáno, že žádám moderátory o uzavření této STÍŽNOSTI.

RussianStandartt
23-12-19, 10:26
Kdyby si to TY četl do konce a pochopil smysl té věty, tak by si pochopil, že to bylo napsáno všeobecně. Taky je to napsané v množném čísle.

Navíc je na konci napsáno, že žádám moderátory o uzavření této STÍŽNOSTI.

Musím uznat, že slovíčkaření ti jde :) Nevidím smysl ti už dál něco vysvětlovat, jelikož jsi neponaučitelný a jedeš si jen to svoje a zbytek tě nezajímá :) Doufejme že v reálu s tímto přístupem uspěješ, ale dávej pozor v reálu nejsi admin a trestá někdo jinej :)

Latins
23-12-19, 10:31
Zvláštní, podobný koncept jsem chtěl napsat já tobě. Teda až na to slovíčkaření a na tu část, kde píšeš o tom adminovi.

Radši se spokoj s tím, že tady jsi narazil a vždy narazíš. Postupoval jsem podle pravidel správně. Příště to bude jenom horší pro tebe.

mirecc
23-12-19, 10:34
Nevidím smysl ti už dál něco vysvětlovat, jelikož jsi neponaučitelný a jedeš si jen to svoje a zbytek tě nezajímá :)

píšeš to ty j? lebo 3x som ti vysvetloval ten presun "Mr.Goldy" od CT a stále tomu nedokážeš pochopiť a tvrdíš úplne inú verziu lebo veď "on mi len povedal že som blbeček n? :D" lol, nwm ak som si mohol dovoliť ho presunúť ale nabudúce sa ťa spýtam oki?

RussianStandartt
23-12-19, 10:35
Zvláštní, podobný koncept jsem chtěl napsat já tobě. Teda až na to slovíčkaření a na tu část, kde píšeš o tom adminovi.

Radši se spokoj s tím, že tady jsi narazil a vždy narazíš. Postupoval jsem podle pravidel správně. Příště to bude jenom horší pro tebe.

Vyhrožování, znova a zase ? Není ti to trapné ?

RussianStandartt
23-12-19, 10:38
píšeš to ty j? lebo 3x som ti vysvetloval ten presun "Mr.Goldy" od CT a stále tomu nedokážeš pochopiť lebo veď on mi len povedal že som blbeček lol, nwm ak som si mohol dovoliť ho presunúť ale nabudúce sa ťa spýtam oki?

Byl jsem v té hře :) Žbletnul si něco do mikrofonu, že ti nebylo ani rozumět a jediné co sem slyšel že ti Goldy řekl blbečku :) Jedno slovo ti řekne a hned musíš ukazovat ja sem admin a nikdo není víc ? :D Neptej se mě na nic jen když nemáš náladu, nedelej ze sebe hrdinu skrz prava :)

Latins
23-12-19, 10:40
Vyhrožování? Kde je v mých zprávách vyhrožování? Já osobně ho nikde nevidím. Nedovolil bych si porušovat pravidla zdejšího portálu.
Nemyslel jsi UPOZORNĚNÍ? To tam je, podívej: "Příště to bude jenom horší pro tebe."

RussianStandartt
23-12-19, 10:45
Vyhrožování? Kde je v mých zprávách vyhrožování? Já osobně ho nikde nevidím. Nedovolil bych si porušovat pravidla zdejšího portálu.
Nemyslel jsi UPOZORNĚNÍ? To tam je, podívej: "Příště to bude jenom horší pro tebe."

Říkám, slovíčkaření ti jde :D Ale u toho si zamrzl :) "Příště to bude jenom horší pro tebe." = příště ti nedám 3 dny ale třeba rovnou týden ha a máš to :) To není upozornění to je vyhrožování :)

mirecc
23-12-19, 10:54
Byl jsem v té hře :) Žbletnul si něco do mikrofonu, že ti nebylo ani rozumět a jediné co sem slyšel že ti Goldy řekl blbečku :) Jedno slovo ti řekne a hned musíš ukazovat ja sem admin a nikdo není víc ? :D Neptej se mě na nic jen když nemáš náladu, nedelej ze sebe hrdinu skrz prava :)

v poriadku :)

Latins
23-12-19, 15:41
Ta vánoční atmosféra dělá své. Rozhodl jsem se, že ti ten ban zkrátím. Není to za to, že se tady do mě navážíš, ale kvůli těm svátkům. Udělám tedy vyjímku. Dávej si však pozor na podobné situace.

Britny
23-12-19, 18:51
LOCK teda :)