PDA

Zobrazit normální verzi : Povyšování?



papaloma
23-12-19, 13:20
Zajímalo by mě z jakého důvodu mají admini přednost přesunu k CT nezávisle na počtu volných míst...
A nerozumím proč admini mohou dávat ban,y a různé úkony, bez důkazů. Pokud je "demo" vyžadováno po ostatních hráčích, tak z jakého důvodu není "demo" vyžadováno po všech.

Nakladana Okurka
23-12-19, 13:43
Admin je ověřený člověk, který demo za no mic, neschopnost, demenci atd. nepotřebuje. Hráči, kteří hlásí na webu demo potřebují, protože ověření nejsou.
Admin/spešl má přednostní právo k CT, je to jejich pravomoc. Já to třeba využívám jen když je neschopný CT tým, každopádně je to stejný jako by si řešil, proč mají admini grab a vy ne :D

Grakon2702
23-12-19, 13:58
Souhlasím s Okurkou.

Koprakek
23-12-19, 14:29
Souhlasím s Grakonem.

Revan
23-12-19, 17:26
Souhlasím s Koprakekom.

Fellow
23-12-19, 18:10
Súhlasím s Offmanom.

Britny
23-12-19, 18:56
Zajímalo by mě z jakého důvodu mají admini přednost přesunu k CT nezávisle na počtu volných míst...
A nerozumím proč admini mohou dávat ban,y a různé úkony, bez důkazů. Pokud je "demo" vyžadováno po ostatních hráčích, tak z jakého důvodu není "demo" vyžadováno po všech.

Sis trošku spletl sekci ne? Pokud nemáš na nikoho stížnost, nebo nějaké hlášení, tak to příště dávej do dotazů, jinak je to tak jak psal Okurka. Uzavírám.