PDA

Zobrazit normální verzi : NxxB



NxxB
25-12-19, 17:19
Vypis z konzole:


BohuĹžel






Poznamka:






Ahoj , zdravim s zadosti o unban.
Mozna se neco priucim , po unbanu netouzim.
Vlastne mezi mnou a timto adminem jsou nejake trable , ale vysvetlil mi ,ze mi dal 2 kola na dani VD.
Pri Sparte jsem prejel stojiciho admina. Rekl mi ihned po tom co jsem ho zajel ,"Freekill". V podstate jsem si myslel ,ze si dela srandu , no proste jsem ho nebral vazne. Ban mi neprijde nejak dlouhy ,a pokud je pravem tak mi ho nechte. Jen cekam na odpoved adminu. Podle nudy jak rekl :
[17:15]
.:
je to nevenovani modu
Takze se ptam i vas , pokud nekdo stoji na miste je to venovani modu ?
Dekuji :)

Kaco
25-12-19, 17:30
Pri sparte musia CT zabiť T a naopak a podla mňa je jedno akým spôsobom. Z toho čo tu vyplýva je že ty si bol CT a Nuda T. Ja si myslím že zbytoční ban. Videl som už x-krát ako niekto niekoho zrazil autíčkom pri sparte a nikto to neriešil.

Grakon2702
25-12-19, 17:56
To bych řešil slayem nebo kickem maximálně. Radši si ale počkejme na výpověď kolegy. Možná se dozvíme ještě něco víc.

Nuuu,da!!
25-12-19, 18:10
Pokud je mi známo je zakázáno jezdit při modu na autíčku, natož někoho přejíždět, po přejetí jsem mu oznámil že to byl FK, jelikož je to nevěnování modu a umyslny FK. Hráč si toho byl vědom jelikož ihned na to odpověděl že bude uděleno VD, nakonec se rozhodl že ne protože se jedná o mě, dal jsem mu na to 2 kola, místo toho pak raději zapl další mod. Řeším to takto běžně, ovšem daný hrát se domnívá že je to jistý útok vůči jeho osobě. Rozhodně se neposeru z toho že mi někdo bude vyhrožovat a urážet. Jsou to 3 hodiny, UB nedostane.

Mimochodem než se ozve opět někdo akční, že dostal ban kvůli tomu že přejel mě, takhle to řeším i když jsou přejeti jiní hráči.

Grakon2702
25-12-19, 20:10
Jakákoliv smrt v jakémkoliv módu nemůže být FK. To, že je nevěnování módu samo o sobě zakázáno, je už něco jiného. Trest hráč dostat měl, což bylo splněno, ale ty jsi rozhodně neměl dostat VD.

Folowed
26-12-19, 17:24
Ten ban je p*čovina, jsem za smazání.

Koprakek
26-12-19, 17:27
Souhlasím.. jsem pro smazaní.

Koprakek
26-12-19, 19:33
Za prvé, je nesmysl dávat ban do hry za to že jako CT přejede vězně.. a brát to jako Freekill... halooo? při modu?
Za druhé... když už takovou cypovinu řešit.. vskutku je nutné použit ban?
Za třetí... ani na to VD jsi neměl nárok.. proboha po modu VD? Co jsi pil?


Ban smazán z historie.

Koprakek
28-12-19, 11:46
Lck.