PDA

Zobrazit normální verzi : Prosím o originál map zm_anthrax a zm_toronto (_new;_star;_v2)



ivoros
01-05-12, 20:54
Dobrý den.....na žádost nejmenovaných hráčů ( Paní s Velkýma ceckama ^; The Lagmaster ; + klan C()()l XbooS.....x),) jsem se rozhodl přetvořit mapy zm_anthrax a jakoukoliv mapu zm_toronto. Samozřejmě, že pokud by mapa neseděla nebo by někdo nebyl ochoten mapu poskytnout ( Grey, 72 Virgins, Syrius...), pochopím to (autorská práva atp....)
Děkuji za pochopení a za každou odpověď..

Lynviy
01-05-12, 20:57
Nejmenovaných hráčů a stejně je napíšeš :D

ivoros
01-05-12, 21:32
Však účel ne :D

grEy
01-05-12, 23:47
Bohuzial uz nemam subor(y) potrebny(/e) na prerobenie niektorej z tychto dvoch map (zm_anthrax, zm_toronto_new).
zm_toronto_star urobil Syrius.
zm_toronto_v2 urobil nejaky (pre mna) neznamy autor (nikto z hracov toho portalu).
zm_toronto_new je len "prerobene" (resp. znova urobene a upravene) zm_toronto, ale robil som ju samozrejme celu rucne...
takze toronto si mozes spravit ake len chces, na tom mi nezalezi, s napadom na prerobenie tejto mapy prisiel aj tak Virgins, ja som to len spracoval.
zm_anthrax neprerabaj, k tomu sa snad este niekedy dostanem (alebo skor spravim zm_anthrax_v2 - mam ju "nacatu"), ked budu auta jazdit na mrkvu a politici sa priznaju k tomu, ze kradnu a klamu.

72 Virgins
02-05-12, 10:47
Ano je tak jak píše Grey- změnu toronta na toronto new jsem pouze navrhl a u toronto star jsem jen vymyslel název a obě mapy jsem konzultoval.
Anthrax V2 nám grEy slibuje už dlouho potvora asi nemá čas.. furt honí holky nebo co :)

Mr.Egg
02-05-12, 11:35
No že to píšeš zrovna ty :smile:

Syrius.
02-05-12, 11:59
Ak chceš môžem ti poskytnúť rmf mapy zm_toronto_star.

ivoros
02-05-12, 16:39
Jestli bys byl tak hodný, jinak díky moc za dotazy na tvorbamap.cz (moc mi pomohly při přetvorbě de_nuke, kterou mam načatou) Jestli jde o zm_toronto_v2, tak ji pretořil "jakysi" Neck^o (asi tak se to pise). Pokud jde o anthrax_v2, vsak casu je dost (do konce "světa x] ) a jestli jde o holky, na to jsem epert (však sem taky dostal ban na herním serveru P!xel [asi pred dvema lety] za to, ze jsem z deathrunu udělal seznamku xD) takze kdyz budes cokoliv potřebovat, stačí se obrátit x)
Díky moc....
(PS: Syrius, to s tou rybou, to jseš ty?? Aspoň bych nebyl první, komu se to stalo :D )

ivoros
02-05-12, 18:07
Rád bych ses ještě zeptal [to grEy]....mohl bys mi tu aspoň uploadnout mapu zm_anthrax.rmf? rád bych se podíval na pár věcí, které by mi moc pomohli->jak si je udělal atp (převářet ji nebudu...). Kdybys nechtěl, nevadí, ale ušetřil bys mi tím hledání...
(Dík za komentáře...)

grEy
02-05-12, 21:43
Bohuzial uz nemam subor(y) potrebny(/e) na prerobenie niektorej z tychto dvoch map (zm_anthrax, zm_toronto_new).
...

ivoros
02-05-12, 21:53
aha....jsem myslel, ze kdyz si tu mapu delal ty, ze je budes mit no...nevadi a dik x)

ivoros
09-05-12, 08:50
Mohl bych tě teda Syriusi poprosit o te originál mapy zm_toronto_star? Prosím....