PDA

Zobrazit normální verzi : Funkce akademik



proste
02-01-20, 16:09
Mám dotaz je tu něco jako akademik? na bb jelikož tam moc admini nechodí a chtěl bych to tam pohlídat třeba napsat přes zavináč že se to nedělá atd aby měli trochu respekt :D a admini tam moc nechodí vím jenom o jednom chtěl bych ten server oživit

Kotel
02-01-20, 16:23
Definuj akademik.

Pelargos
02-01-20, 16:28
Akademik je na GS, zrejme niečo ako u nás spešl. Len tam majú akademikov na všetkých módoch. Akademik je niečo ako admin v skúšobnej dobe.

proste
02-01-20, 16:33
Akademik že má low práva že nemůže banovat atd něco jako Spešl

A že se pomalu dostává na pozici admina

N1HiL
03-01-20, 22:21
Tu nemáš žiadnu takú funkciu, najpravdepodobnejšia funkcia čo si myslel je spesl ako písal pelar
Každopádne na kotelne to funguje ináč ako na gs.
Kotelna si vyberá by som povedal špeciálnych ľudí kt tu hrajú vyše roky a ich vek sa pohybuje okolo 20+ rokov

Ak by si sa chcel stať tým adminom, musíš požiadať a spĺňať podmienky k prijatiu do ateamu.

:D oživiť to vieš aj bez toho, keď nemáš práva.
Taktiež rešpekt hráčov sa dá získať len musíš vedieť ako na to :D
Všetko čo si spomenul vieš aj bez práv

Nakladana Okurka
04-01-20, 08:45
Kotelna si vyberá by som povedal špeciálnych ľudí kt tu hrajú vyše roky a ich vek sa pohybuje okolo 20+ rokov


Pokud máš brain, ovládáš mod a budeš přínosem pro AT, tak je jedno jestli máš 20+ nebo 15..

N1HiL
04-01-20, 18:12
Pokud máš brain, ovládáš mod a budeš přínosem pro AT, tak je jedno jestli máš 20+ nebo 15..

Veľa ľudí boli prínosom a nemohli kvôli 30 rokov starému banu mať práva, nejdem sa o tom s tebou hádať lebo každý má na to iný názor