PDA

Zobrazit normální verzi : [ chatlog k posúdeniu ] Buran - chatlog



WhiteWolf
05-01-20, 18:59
Stále do chatu píše mé jméno.
Přeje mojí holce ať umře.

Buran nech ti gf skape
Buran drž hubu Milan

Stále zmiňuje moje jméno i když jsem mu řekl hodněkrát do voicechatu když jsem byl simon, že mi to vadí a, že mám nick.

+Nadávky a urážení ostatních hráčů


https://csko.cz/chatlog/show?from=07-12-2019&to=05-01-2020&server=1&nick=Buran&sid=&ip=&text=&submit_=Hledat&do=findForm-submit

Bager258
05-01-20, 19:19
Okay, chatlog hovorí jedno, no nie je to až také hrozné, že by som to mal banovať na dni. On tvrdí, že si ho provokoval a tiež si stále hovoril jeho meno a že je bot apod. Neviem čo je na tom pravda, každopádne ty máš dôkaz ale kvôli 3 vetám by som to fakt nebanoval pokiaľ to nie je konfliktný hráč. Na jeho SID ani IP som nenašiel ani jeden ban, stane sa že niekomu ujdu nervy keď provokuješ. Takže toto zatiaľ neriešim. Nabudúce skús použit hlasenie v hre, toto je tak na mute, maximálne ban na pár hodín. Chápem, že ti nie je príjemná veta "nech ti gf skape" tiež by ma to štvalo ale jemu napríklad nemusí byť príjemné keď ho stále provokuješ alebo keď stále hovoríš jeho meno apod. Ste na tom rovnako, buď potrestám oboch alebo ani jedného, každopádne mi písal, ťe sa ti ospravedlnil takže by som to neriešil banom, vydiskutujte si a správajte sa dalej normálne.

WhiteWolf
05-01-20, 19:24
Pokud se to nedá banovat beru, jen chci napsat, že to že jsem ho "provokoval" není pravda,jen to využil kvůli mé minulost. Ale díky.

Bager258
05-01-20, 19:29
Pokud se to nedá banovat beru, jen chci napsat, že to že jsem ho "provokoval" není pravda,jen to využil kvůli mé minulost. Ale díky.

okay, každopádne ako som napisal, kvôli 2/3 vetám sa to neoplatí banovať, keby ti to píše 20minut vkuse a neprestane tak je to o inom

Smooke
06-01-20, 20:07
Tím je JB mód specifický :happy:

Provokace byla zřejmě na obou stranách. Ač jedna strana přestřelila, tak bych toto řešil hlavně in-game než takto dodatečně. Samozřejmě jak co. Být to něco o rodině (smrt apod), tak přes to by vlak už samozřejmě nejel.

Je to hra. Berte to tak :teehee:

Burak1
06-01-20, 21:10
Pokud šlo o provokaci z obou stran, tak by to na ban nebylo. Avšak s vyjádřením "nech ti gf skape" je to už na pováženou, pro mě to má poměrně podobnou hodnotu jako něco s rodinou. Každopádně pokud to je pouze tato jedna narážka a hráč obvykle není konfliktní, taky bych to nechal bez banu.

Revan
07-01-20, 02:20
Ste nejaký milý. Ja za také správy dávam aj 24 h ban ajkeď dotyčný je nekonfliktný. Raz mu nedáte ban a bude to písať stále dokola + uráža snáď každého koho na serveri vidí.

Nakladana Okurka
07-01-20, 09:25
https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=274676
V chtlg byly i další urážky, píše jak neandrtálec, co se zrovna nasranej vrátil ze stavby, díky
E: den pro uvědomění se neuškodí

WhiteWolf
07-01-20, 10:31
Díky

Koprakek
07-01-20, 10:45
No ale v hlášení je uvedeno že zmiňovaný hráč, který nyní dostal ban ,psal, že ho urážíš ty pomocí voice chatu, proč by to jinak do hlášení psal, když by to nebyla pravda a uráží jen on? Proč jsi ho tedy provokoval i ty a teď píšeš že ne?

Grakon2702
07-01-20, 10:48
Tvrzení proti tvrzení. Důkaz na jednoho máme, na druhého ne. S tím se nedá nic dělat.

WhiteWolf
07-01-20, 10:49
No ale v hlášení je uvedeno že zmiňovaný hráč, který nyní dostal ban ,psal, že ho urážíš ty pomocí voice chatu, proč by to jinak do hlášení psal, když by to nebyla pravda a uráží jen on? Proč jsi ho tedy provokoval i ty a teď píšeš že ne?

On takhle provokuje snad všechny, které na serveru potká a říká tomu "Sranda" snaží se to teď hodit na mě, protože zná mou minulost přes listru (se kterou se baví a nadržujou si na serverech) a ví, že když řekne, že jsem provokoval, tak je to lehce uvěřitelné.