PDA

Zobrazit normální verzi : Odinstalace CS smazala všechny hry



xTommino
06-01-20, 15:13
chtel sem preinstalovat cs 1.6, dal sem tedy nejprv odinstalovat:thumsup4: - a dal sem akorat tak nasr**y jako prase:fyou::wall: Hru to odinstalovalo a jako bonus mi to smazalo i komplet slozku se vsema hrama:shit: takze 700 GB her v pi*i!!! FAKT SUPER!!!:omg:

matis
06-01-20, 15:48
Aspon pojdes von a spoznas realnych ludi....

xTommino
06-01-20, 22:30
tak to ma fakt hloubku...:clap::wall: Zvlaste od nekoho, kdo nema ve ctyri hodiny odpoledne nic lepsiho na praci, nez farat nekde na foru a davat rady do zivota...:slap::mega_shok:

Revan
07-01-20, 02:22
tak to ma fakt hloubku...:clap::wall: Zvlaste od nekoho, kdo nema ve ctyri hodiny odpoledne nic lepsiho na praci, nez farat nekde na foru a davat rady do zivota...:slap::mega_shok:

Ja ti neviem. 1. prečo si to sem napísal keď my s tým nič nemáme spoločné. 2. matis má pravdu. 3. Čo si čakal za reakcie? My ti tie hry nevrátime a aspoň ja osobne si zálohujem všetko na 1 TB hard disk.

Indian0
07-01-20, 18:43
Ospravedlňujeme sa Vám za Vašu chybu. Nadávky a urážky prijímame a ako by sme Vám mohli pomôcť nahradiť Vašu stratu? Prevodom finančnej čiastky na Váš účes? Alebo navrhnite Vy sám, ako by ste s nami chceli Vašu stratu riešiť.

asteb
07-01-20, 18:58
Ospravedlňujeme sa Vám za Vašu chybu. Nadávky a urážky prijímame a ako by sme Vám mohli pomôcť nahradiť Vašu stratu? Prevodom finančnej čiastky na Váš účes? Alebo navrhnite Vy sám, ako by ste s nami chceli Vašu stratu riešiť.

Admin práva mu budou stačit ne? :-)