PDA

Zobrazit normální verzi : Ban - Dwarf (já), Listra, Nůb



Illidan
07-01-20, 18:50
Forum post - https://csko.cz/forum/showthread.php?69844-JB-Spolupr%E1ca-CT-T

Jen k mé sebereflexi. Ano já mám svoji sebereflexi a to že vím že z pohledu mého to je jinak jak z tveho a to je přesně ten případ v tomtom - "34:30 vyšiel som na vežu a všimnite si, ako 1 T stojí na aute pri farbičkách (Dwarf) chvíľu na to buran napíše, že je na farbičkách. prídeme 2 hráči (Listra tam skutočne je), dwarf sa pokúsil prejsť hráča, čo po nej strielal avšak on ju, ani jeho nemali snahu zabiť." . Ano byl jsem na autíčku :), ale nesnažil jsem se přejíždět ostatní hráče (T) jen jsem campil listru na barvičkách aby vyšla ven z barviček.
Potom je tu - "36:10 prišiel som na KZ - Dwarf bol živý, nepovedali ani slovo, kde som. *dwarf umrel* 36:35 *Listra : "Jsem slyšela, že Mlýn je u KZtka"* " Tohle byl jen popravdě shittalk od Listry. To že si tam byl fakt byl jen náhoda :D Sorry bráško :D A ona tam ani nebyla dokonce.

Jen říkám že bez kontextu je to actually jen sloučka blbostí. A píšu to sem protože ani to zkrácení banu nechci protože aspoň budu mít klid od lidí co jsou prostě.. Uplně jiný.

Peace, and may the Emperor protect your souls Astartes.

-Dwarf

Mlýn
07-01-20, 18:59
Dobre, pokiaľ si Listre neporadil, taktiež ani tomu druhému čo bol u CT požiadam o reopen sťažnosti a budem chcieť, aby sa to riešilo ako WH, pretože z neznámeho dôvodu obaja vedeli moju približnú polohu. (Keďže som mimo kontextu a ty si im neradil)

Illidan
07-01-20, 19:01
Já nevím jestli neumíš číst ale jasně jsem napsal že Listra prohodila náhodnou větu. Jakože halo?

WhiteWolf
07-01-20, 19:04
Taky bych byl rád za reopen protože mám podezření na Wh - a nechápu proč se to tak nebere když - jak je psáno v pravidlech radění přes ts = wh

Mlýn
07-01-20, 19:05
Já nevím jestli neumíš číst ale jasně jsem napsal že Listra prohodila náhodnou větu. Jakože halo?


Poloha hráča = "náhodná veta" :)
Idem to riešiť tak ako som napísal, keďže ty si neradil a vedela moju polohu, rovnako noob.

Britny
07-01-20, 19:07
Ok, je to zpět.

Illidan
07-01-20, 19:09
@Mlýnek Kamo ty si bereš fakt jako větu a děláš z náhodné věty WH.. Jako sorry ale když ona řekne prostě lokaci kterou si pamatuje a ty z toho děláš WH .. Nevím no :D Jakože wtf

Mlýn
07-01-20, 19:16
Ako som napísal v chatboxe. Ty tvrdíš, že si neradil, ona aj on uhádli moju polohu na 1. krát bez akéhokoľvek váhania. za mňa WH. uvidíme ako sa vyjadria admini. v prípade, že naozaj sa dokáže WH a ty si im neradil, budeš šťastný. ty si predsa neradil ani si nepoužíval tento externý program a ty dostaneš unban, oni 2 permy za wh (pokiaľ sa to potvrdí samozrejme) :-)

Illidan
07-01-20, 19:17
Ako som napísal v chatboxe. Ty tvrdíš, že si neradil, ona aj on uhádli moju polohu na 1. krát bez akéhokoľvek váhania. za mňa WH. uvidíme ako sa vyjadria admini. v prípade, že naozaj sa dokáže WH a ty si im neradil, budeš šťastný. ty si predsa neradil ani si nepoužíval tento externý program a ty dostaneš unban, oni 2 permy za wh (pokiaľ sa to potvrdí samozrejme) :-)

Já si z toho nic nedělám ale jen nechápu tvojí logiku.. Ty ji prostě jen chceš dát ban a to je vše..

ListraCZE
07-01-20, 19:18
nemam wh ok ?

Mlýn
07-01-20, 19:20
Já si z toho nic nedělám ale jen nechápu tvojí logiku.. Ty ji prostě jen chceš dát ban a to je vše..

Pozri. dokázalo sa, že ste si vy 3 radili, ale pokial ty nesúhlasíš s tým, že by si akokoľvek radil polohu spoluhráča cez komunikačný program, podal som žiadosť o prekontrolovanie s podozrením na WH. Vlastne som napísal žiadosť o unban za teba.

N1HiL
07-01-20, 23:19
Mlyn jebák, robíš veľa somarin na jb a myslím si, že si počas svojej hráčskej histórie tiež radil polohy cez komunikačný program
Nie raz určite ale kto by to riešil teraz
Taktiež to mohla byť len náhoda, že ťa našla presne na tom mieste


Ak má mlyn pravdu, že ste si radili cez niečo a nevieš to priznať je to zas tvoja slabosť

Každopádne ak je iba 1 moment alebo 2 momenty, nie je to na wh

Vachyas
07-01-20, 23:29
Nevím, co tady řešíte, ale proč by si někdo rval na steam csko wh..

E: A je to divný, ale tak jakoby nějak souhlasím s Nihilhnusem.

InLoveSvK
08-01-20, 12:10
Palma a.k.a Nihi L má v tomto pravdu, je to síce low hráč z furienu, ale na posúdenie WH je potreba viac dôkazov

N1HiL
08-01-20, 14:18
Palma a.k.a Nihi L má v tomto pravdu, je to síce low hráč z furienu, ale na posúdenie WH je potreba viac dôkazov

in L oveCzSk teší ma, jasné, že mám pravdu, v týchto veciach mám vždy pravdu

Hunted
08-01-20, 14:27
Taky bych byl rád za reopen protože mám podezření na Wh - a nechápu proč se to tak nebere když - jak je psáno v pravidlech radění přes ts = wh

Nebere se to jako WH a nemůže.. minulý rok tu bylo několik případů z dustů a hráč dostal ban na týden... Když dostanou permu je to nefér :)

Mlýn
08-01-20, 17:41
Ahoj.
Som rád, že sa sem vyjadrilo množstvo hráčov, ktorých rozhodnutie je pravdivé ale momentálne úplne bezcenné. Vyjadrila sa sem síce iba strana "Kamajáti bambi gangu" ale to ničomu nevadí.
Ale späť k téme.
Aby ste si nemysleli, že som zákerná sviňa a ide mi len o to, aby každý hráč dostal permanentný ban. Rozhodne nie. O Reopen sťažnosti som požiadal len z 1 dôvodu. Ako si každý všimol, 3 určitý hráči mali stále potrebu vyjadrovať sa aký som idiot, slovné napádať aj iných členov fórum chatu a podobne. Ich výhovorky k ich banom taktiež neboli nič extra. Takže som požiadal Reopen, napísal tam na rýchlo pár blbostičiek (Je jasné, že za 1 čas sa permanentný ban dať nemôže. O tomto konaní vedelo aj par adminov, nebudem menovať) a zrazu, všetci 3 kľudní ako mačiatká. Nemal som v pláne nechávať danú tému dlho otvorenú (preto túto vec aj píšem)
Hneď bolo vidieť, že ponaučenie prišlo ihneď, snáď kľudní zostanú dlho.
Ďakujem za prečítanie a trpezlivosť pri mojich blbostiach, ktoré vymýšľam :-)
Mlýn.

InLoveSvK
08-01-20, 20:11
Nehnevaj sa Mlýn, ale v tomto sa nezastávam nikoho tak ako aj NihiL.
Akurát sme len povedali, že by bolo zbytočné aby si usudzoval že používa WH, keď sa to nedá dokázať jedným/dvoma podozrivými časmi, ale je ich potreba omnoho viac, ešte keď sa nenachádza HLTV skrz ktoré sa to dá ľahko zistiť.

Naopak, tuším radenie cez TS sa bralo ako WH ak jeden hráč bol u T, druhý u CT a radil polohy, neviem ako to je teraz, no ban na 28 dní je určite lepší ako ročný. (perma)

Vachyas
08-01-20, 20:23
Hej InLove a co já? Já se taky nikoho nezastávám.. prostě to jsou puberťáci no, a tak se navzájem prvokujou a já nevím, co tady píšu, protože jsem úplně mimo. Jdu spát.

InLoveSvK
08-01-20, 20:41
Jáj teba som si nevšimol :D prepáč Vachyáš z ChernobyLu
Len sme povedali že je zbytočne súdiť na základe pár podozrivých časov, ja niesom súčasťou gangu :(

N1HiL
08-01-20, 21:21
Každopádne hráč M Lynek dáva prednosť emóciám, momentálne hnevu a myslí si, že je to spravodlivé čo robí, keď pozerám jeho sťažnosti čo dal sú zväčša, nechcem sem napísať presný názov toho, držím sa akej osobnosti


"Kamajáti bambi gangu
Každopádne ja ich mám v piči, neviem ani kto to sú
Moje vyjadrovanie čisto obsahovalo fakty, kt sa riadili s pravidlami kotelny a všade zároveň, na vycasovanie niekoho, kde sú 2 podozrivé časy je nereálne, jb mapy - schovka alebo čo to bolo idk, hráči už prevažne vedia tie secret miesta kde sa zväčša schovávajú ale príde mi to skôr, že si radili na ts a zatĺkajú/zatĺka
A ešte aj tak blbeho dema z tvojho pohľadu je nereálne :D nehnevaj sa ale už by si si mohol utrieť slzy a ísť ďalej

Mlýn
08-01-20, 21:35
Každopádne hráč M Lynek dáva prednosť emóciám, momentálne hnevu a myslí si, že je to spravodlivé čo robí, keď pozerám jeho sťažnosti čo dal sú zväčša, nechcem sem napísať presný názov toho, držím sa akej osobnosti


Každopádne ja ich mám v piči, neviem ani kto to sú
Moje vyjadrovanie čisto obsahovalo fakty, kt sa riadili s pravidlami kotelny a všade zároveň, na vycasovanie niekoho, kde sú 2 podozrivé časy je nereálne, jb mapy - schovka alebo čo to bolo idk, hráči už prevažne vedia tie secret miesta kde sa zväčša schovávajú ale príde mi to skôr, že si radili na ts a zatĺkajú/zatĺka
A ešte aj tak blbeho dema z tvojho pohľadu je nereálne :D nehnevaj sa ale už by si si mohol utrieť slzy a ísť ďalej

Nehnevaj sa, ale ako píšeš si mimo, mimo a MIMO.
Slzy si utierať nepotrebujem, demo si nevidel, nevieš o čo sa jedná, nevieš o koho sa jedná, pokiaľ máš určitý problém s mojou osobnosťou popros kotla aby ti nastavil, aby si nevidel Žiadny môj príspevok (Možno ti dá aj ban, aby tu bolo o jedného nonstop bota menej hh)
Prečítaj si, čo som napísal. To, že tam wh nieje je samozrejmé, svoju úlohu to spravilo tak, ako malo. nuž, Pokiaľ budeš takto čítať aj pri skúškach na strednú asi ťa nepochvália :)
Ehm, mám sa posunuť ďalej, vyjadrujem sa sem iba z dôvodu, že pár členov fóra má pocit, že ich názor sa bere ako hlavný a rozhodujúci (bohužial nie) boli ste mimo hru a aj ste, keď sa budete tlačiť do vecí, ktoré s vami vôbec nesúvisia, nič vám to nepomôže. akurát budete za väčších blbčekov ako už ste/si (?) :taunt::taunt:

N1HiL
08-01-20, 22:03
Ja som bol vždy za kara ale ty si bol vždy plačko :D
Ty sa ideš pojebať za jeden kill(alebo 2 idk)

Myslel som spôsob vyjadrovania, osobnosť kt sa prezentuješ


Lúči sa kinder bambi mafia alebo ako si nás nazval

Vachyas
09-01-20, 00:37
Šak já si ze všeho, z čeho jde, dělám srandu, beru to s nadhledem, ale taky i vím, kde jsou ty meze. Já jsem znamením Rak a raci jsou velice emočně i mentálně vyspělí jedinci.. tákže tak.

Kurva já dnes asi nevstanu..

N1HiL
09-01-20, 00:44
Šak já si ze všeho, z čeho jde, dělám srandu, beru to s nadhledem, ale taky i vím, kde jsou ty meze. Já jsem znamením Rak a raci jsou velice emočně i mentálně vyspělí jedinci.. tákže tak.

Kurva já dnes asi nevstanu..

Ja som vedel, že máme veľa toho spoločného, som tiež rak :o

Britny
09-01-20, 18:25
Myslím, že tu píšete už od věci a hlavně lidi co s tím nemají nic společné. Toto téma uzavírám a pokud chcete zabanovaní něco řešit, tak můžete stejnou cestou jako Listra v žádosti o UB. A co se týče hlášení od Mlynka, že se jedná o Wh, to nebylo potvrzeno.

LOCK