PDA

Zobrazit normální verzi : ako spravne jailbreak bavit



Karl0s
02-05-12, 11:43
Cauko, dovolil bych si vas seznamit s nekterymi radami pro preziti na mistnim tardbrejku.

V prvni rade si uvedomte, ze jste v podstate otroci a ti nadlidi, co maji v tabulce modry nick, jsou vic nez vy.

Pri startu ne ze si dovolite pustit shift (ctrl, whatever..) az pujdete v cupu na zlutocernou caru ci do skleneneho boxu, kde vas zavru jako krysy, nemilosrdna smrt by vas stihla! Nebo nedej boze dovolit se hybat ve vasi vlastni cele, nepripustne!
Neslychana drzost je napriklad na jail_crime nespadnout a nesebrat si 60 hp, protoze jinak je to vlastne zdrzovani a vy v podstate HP nepotrebujete, vzdyt je to jen na vzpoury.

V dalsi fazi je dobre vzit si kamarada do spectu, protoze az vam nejaky simon nakaze divat se na nej uplne hore a vy uplnym zazrakem nevidite, jestli mate vedle sebe mezeru, ci ktera skupinka je vetsi, smrt si na vas brousi kosu. Kamarad se taky skvele hodi pro pozorovani strel, ktere proste musite videt, i kdyz mate cumet uplne nekam jinam, nebo treba stojite za rohem, v simonove nadlidskem zraku vyzaruji zvlastni energii a tim mu snadno udaji svou polohu.

Po nekolika poslednich reakcich na nic a prvnich vyhod, hned po tom, co vas random s!!!!!!!!mon odebere na fotbalek ci auticka, nedej boze, ze si dovolite omylem pustit shift (alt,...), zmacknout nejake tlacitko apod. to je jasne ohrozeni a uz dobre vite, co vas ceka. Vyvarujte se predbehnuti CT, ktere se znenadahla zastavi, protoze vy vlastne mate jit za nim bo KYLL AhahAHAHAHAHa.

Paklize si vydobyjete VD a ouplnou nahodou povalite na DR, ne ze si v cili dovolite zmacknout tlacitko, ktere vas pusti ven, smrtelne tim ohrozite okolni CT a vlastne celou plynulost hry.

Hra na simona: Princip spociva v tom, ze az vam admin poda prikaz "simon nerika posledni reakce na skok", nesmite skocit, protoze to vlastne neni podobne vyrazu "simon rika", takze i kdyz to zamumla, az mu neni rozumet, je to vlastne vas boj.

Únik do šachty jednoduchá akcička, stačí rozbít vchod a vlézt tam, dejte si ovšem pozor na přesouvajícího spešl terroristu čekajícího na pp, líné dozorce, bonzující vězně a podobnou havěť, vaše plány vám může nemálo zkřížit.

Pozor je potreba si davat na tajnou policii v radach veznu, mohou na vas seslat svoji kletbu, stejne tak jako inspekce z vnitra, pokud se neridite jejich prisnymi smernicemi a ustanovenimi.
Na uvod by to bylo vse, kdyztak editnem.

(ne, nezblaznil jsem se, jen jsem mel mezi mauritami asi hodku volno a nevedel cim vas nasrat)

*NPSM*P!!!!n3r
02-05-12, 18:32
Karlos :thumbup:
Konečne sa to niekto odvažil urobiť .. :D Nie ale važne maš uplnu pravdu Trochu voľnosti by nezaškodilo. Ale važne nechapem načo je potrebne napr. isť v čupe do boxu naj ct idu ku vychodom a nebude vzpoura , alebo proste nech si davaju pozor. Najdu sa najviac a to už prehanam 5 ct ktory pôjdu aj z 20 T na atrakciu lebo si to chcu užiť. Už to neni klasicky jailbreak už to je vezenie. :D
ale čo už..

Na co v čupu ? ... Zkus si uhlídat 20 T na mapě snow, když máš v teamu 2 neschopné CTčka a pak už jsi jen ty...

Charon35
02-05-12, 20:54
Už viem, prečo odišli niektorí admini. Nepáči sa vám jedno, nepáči sa vám druhé, tak si naserte. Hra je taká, akou si ju spravíte. Keď sa niekomu nepáči, môže ísť na GS kde má každý vezeň minimálne bazuku, aby to bolo asi vyrovnané alebo čo. Keď boli pravidlá, nepáčilo sa vám, že ich je veľa. Keď neboli, nepáčilo sa vám, lebo si robil každý čo chcel. Keď sa snažíme to dať niekde do stredu, nepáči sa vám aj tak. Takže len tak ďalej, zakladajte ďalšie a ďalšie vlákna o JB a už fakt asi nikto to ani nebude čítať. A čím ďalej tým menej sa budú admini vôbec k týmto sračkám vyjadrovať, lebo je to stále o tom istom. Keby to nenapísal Karlos, ale napr. Mrkva, tak by to malo "0z10 považuje za prínosné".

btw a očakávam posty, že bad sa nám zas vtiera do zadku, lebo hocikto, kto s vami nesuhlasi, je automaticky ritolezec.

Karl0s
02-05-12, 21:42
http://i48.tinypic.com/34gvynp.jpg

jinak uz to asi rict neslo

Charon35
02-05-12, 22:44
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/707805_700b.jpg

Daj si radšej pauzu od PC kým nespravíš maturitu. Vidno, že ti to leze na mozog.

BTW toto je len ďalší cry thread. Ale čakal by som to skôr od niekoho mladšieho.

Prio
03-05-12, 07:11
nič nové..

vedouci venny
03-05-12, 07:36
Tak jste se tu všichni ztrapnili a já jsem pán haha

big girls don't cry
03-05-12, 10:06
Zaujimave... o ctvrt rok neskor si tu plakal tak isto ako dnes karlos a stala tu trepes ako je vsetko na nic ale nic pre to aby to bolo lapsie neurobis a navyse tu si aj za osinu v riti ale stala sa neponaucis. Nie charon, nevies preco odisli admini a nehrab sa v niecom o com vies gulo. Dakujem. Tvoja ego sa nakrmilo a dockal si sa sveho. Mozes tu ted trepat svoje vo farebnom nicku ako si chcel. Neviem ci je na GS jailbreaku bazooka a ani ty to nevies so bitch pls. Takmer kazdy den tu z tvojiho prispevku citam Jur0b tam Jur0b to. Uz sa pres to prenies pre boha a neplac tu. Myslal som si ak si dost stary vtedy by si sa uvedomil a prenesl pres to ze si bol taku dobu Jur0bem sikanovany.

Ked sa to tu vede tak ako ze ma mod a aj ty nekonecnu moznost banovat takmer bez obmedzeni nezapomen sa vyliecit aj na mna.

over

Karl0s
03-05-12, 12:22
ja nevim co vas furt sere, pisu si do offtopicu, je to spatne; pisu jinam, je to spatne; kdyz na neco poukazu, je z toho crythread
komu se to nelibi, at si prdel polibi a necte to

Charon35
03-05-12, 15:11
ja nevim co vas furt sere, pisu si do offtopicu, je to spatne; pisu jinam, je to spatne; kdyz na neco poukazu, je z toho crythread
komu se to nelibi, at si prdel polibi a necte to

A komu se nelibi at si prdel polibi a nehra tam. thats all folks. ;) Nebudem ťa rozptylovať pri učení. Držím palce.

@big girl: S adminmi som to myslel tak, že je to vcelku na nervy riešiť podobné veci stále dokola. Nikde som nenapísal, že napr. Apach odišiel kvôli JB. Neprekrucuj. Taktiež neviem kde si vyhrabal to s Jurom. Tak isto ako teraz som sa vyjadroval aj keď som nemal "farebný nick". A určite som 3 roky čakal len na to, aby som mohol mať nick inej farby, aby som si "zdvihol ego". S GS to bola len ukážka ich vip vymožeností "na vyrovnanie skillu" alebo načo. "Vyliečit sa aj na teba" - to nepotrebuje komentár. Kebyže to aspoň napíšeš správne. Takže Peace bro a nerieš.

3k a Jerry
03-05-12, 15:39
Tak jen nekritizujte a něco navrhněte ..
Souhlasím stím že se zabijí za každou blbost, ale stím admini nic neudělají.

Shinigami
03-05-12, 16:30
Keď sa to tu rozbieha mal by som otázku: Keď zakážem boxovať atď. a asi traja skočia alebo boxnú omylom. Musím ich zabiť keď im chcem dať atrakciu a potrebujem ich? Podľa mňa je to na simonovi, ale oni potom píšu že to je nadržovanie. Mne príde blbé zabiť niekoho za to že omylom raz boxne alebo skočí, ale zákaz by som nerád pre nadržovanie.

3k a Jerry
03-05-12, 16:34
Nadržování by bylo kdyby si zabil jen jednoho ze tří.
A jsem rád že aspon někdo nezabijí za každou hloupost :)

Shinigami
03-05-12, 16:56
Mne príde blbé niekoho zabiť aj za to že doplní medzeru a mal mať pustenú klávesnicu. Však predsa si to domyslel aj tak by som mu to kázal tak načo ho budem zabíjať? Je ale iné keď sa niekto nachytá na simonovi alebo na niečom inom ale pre také somariny ako omylom skočil alebo sa pohol tak to sa mi zdá fakt trocha moc. A keď vidím simona ako im hovorí že tam majú medzeru a že čo s ňou majú spraviť? A oni ju doplnia a on ich zabije tak to je fakt moc .......

Rixie
03-05-12, 19:35
Smažte JailBreak a problém je vyřešen

Prio
03-05-12, 20:18
Smažte JailBreak a problém je vyřešen

Konečne normalne riešenie

Facened
03-05-12, 23:12
Smažte JailBreak a problém je vyřešen

3štvrte adminov je alebo chce biť len na trápnom JB :D veď preto ich tolko z JB aj na forum je aby bolo že maju vela prispevkov a mali väcsiu sancu bit adminom napr. najkrajsi a nejlepsi priklad je Puky..

Pallo
04-05-12, 09:31
co ja viem precistenie pravidiel trosku menej krute :D