PDA

Zobrazit normální verzi : Insanity - Jailbreak práva



WhiteWolf
08-01-20, 10:27
Ahoj, rád bych si požádal o práva na jailbreak serverech.

Nick ve hře: Insanity.

Nick na fórum: WhiteWolf

Věk: 18

Steam Nick: Insanity

Steam ID: STEAM_0:0:85629432

Nějaké bany nebo prohřešky: V minulosti asi před dvěmy lety, jsem byl často banován, kvůli mikrofonu, nebo menší bany. Který jsem neměl a často jsem chodíval k CT. Prvně jsem dostával jenom přehozy ale následně jsem byl zato i banován. Kvůli tomu mikrofonu jsem dostával bany samozřejmě i za neohlašené mody. Po nějaké době jsem si koupil mikrofon protože to prostě bez něho nešlo. A záčal jsem hrávát normalně. Bez nějakých problému. Ale někdy nějaký ten FK padl. Ale poslední půl rok - rok hraju bez problému. Samozřejmě za všechny trable , které semnou páni admini museli mít se omlouvám. A Ban za to že můj bráška cheatoval.

Něco o sobě: Ahoj , jmenuju se Milánek, pocházím z Moravskoslezského kraje , přesněji z Ostravska Za tři měsíce oslavím devátenáctiny , takže je mi stále 18 let. Už nestuduju ale pracuju. Mechanickou školu jsem dodělal minulý rok, když jsem v pohodě zvládl zkoušky. A od zaří jsem začal na plno pracovat v zemědělském podniku. Ve volném čase hraju aktivně cees 1.6 a ceesgo. Taky chodívám s kámošema různě ven a tak dále. Víkend většinou někde proflámuju s kamarádama. Většinou po práci mám plno času takže hraju csko.

Proč by jsem chtěl na Kotelně adminovat: Za tu dobu co hraju, sem poznal spoustu lidí , kteří buď jakým koliv způsobem kazili hru nebo furt bezdůvodně zabíjeli. Proto bych se chtěl stát adminem abych uklidnil tady ty hráče. A pomohl normálním a slušným hráčum aby si užili hru. Myslím si o sobě, že jsem takzvaně herně dospěl a citím se na to být adminem. Aby jste vědeli že to myslím vážně, tak sem dokončil úspěšně akademii. Na serverech a na steamu se snažím pomáhát hráču. Kdy se mě hráči ptáji na pravidla.Na závěr jenom že bych byl rád abych patřil do A teamu a pomáhal k lepšímu chodu serveru.

Grakon2702
08-01-20, 10:50
Hele. Můžeš být vůbec rád, že nemáš ban. Rozhodně ne.

Indian0
08-01-20, 10:59
Posledný ban si dostal pred polrokom a zrušili ti ho nedávno. Samozrejme, že si odvtedy vzorný hráč a nemáš ban, čo samo o sebe dáva logiku, kedže si mal ban aktívny tak ani nemohol dostať ďalší. Cca mesiac hráš a si vzorným hráčom, nekonfliktný, zodpovedný no radosť udeliť práva. No a potom odíde admin zo serveru a sťažnosti prichadzajúce mne na Steam, na istú skupinu toxic hráčov s ktorou pravidelne hrávaš, sa len tak hrnú. Teta Sebareflexia je doma?

Bager258
08-01-20, 11:25
Toto tu je vážne alebo joke? :D btw rozhodne proti a ako napísal Grakon, môžeš byť rád že nemáš ban, nie to práva.

WhiteWolf
08-01-20, 11:27
Toto tu je vážne alebo joke? :D btw rozhodne proti a ako napísal Grakon, môžeš byť rád že nemáš ban, nie to práva.

Já bych fakt byl nejlepší admin na jailu, zkus mi dát tu šanci, nezklamu

DajMen
08-01-20, 11:30
Proti

Fellow
08-01-20, 11:38
Jednoznačne NIE!

WhiteWolf
08-01-20, 11:44
Posledný ban si dostal pred polrokom a zrušili ti ho nedávno. Samozrejme, že si odvtedy vzorný hráč a nemáš ban, čo samo o sebe dáva logiku, kedže si mal ban aktívny tak ani nemohol dostať ďalší. Cca mesiac hráš a si vzorným hráčom, nekonfliktný, zodpovedný no radosť udeliť práva. No a potom odíde admin zo serveru a sťažnosti prichadzajúce mne na Steam, na istú skupinu toxic hráčov s ktorou pravidelne hrávaš, sa len tak hrnú. Teta Sebareflexia je doma?

Nemám tetu doma dnes

hanba mi
08-01-20, 12:44
Milan,
myslel som, ze mas trochu sudnosti, ale zase ako joke je to dobre...nazor OT admina na jb aj tak nikoho netrapi, tak opat suhlas s Grakonom (uz si zacnu snad seci mysliet, ze postupujem s tebou v zhode hhhh)

Britny
08-01-20, 16:44
Tak asi každý admin ví, že si dostal UB s podmínkou hlavně díky tomu, že sem to i řešila s Kotlem. Ale to, že si požádáš o práva sem vážně nečekala a přijde mi to upřímně dost drzé po tom všem. Jestli ti to nezavře Samco do konce týdne, tak to klidně udělám sama. Opravdu buď rád, že vůbec máš tu možnost hrát, natož si ještě žádat o práva.

Operak
09-01-20, 15:15
Takže, protiprávní jednání (Mohlo se to dokonce i řešit policii), co vím, tak šikana pár holek která se tu s tebou řešila. Ty bys měl mít ten ban furt. Měl bys zvolit taktiku pštros - narvat hlavu do země, neukazovat se, neupozornovat na sebe.


Proti


E: Dle tvých komentářů si z toho evidentně jen děláš prdel..

E2: Jinak mám nějakýho ptáčka, co mi napsal do PM, že si z toho opravdu dělá srandu.

CernaSmrt
09-01-20, 22:48
Já bych fakt byl nejlepší admin na jailu, zkus mi dát tu šanci, nezklamu

Proti

Latins
09-01-20, 23:04
NE?

WhiteWolf
10-01-20, 17:49
E2: Jinak mám nějakýho ptáčka, co mi napsal do PM, že si z toho opravdu dělá srandu.

Já si z něčeho udělám srandu jo :D

Folowed
12-01-20, 22:55
To bych ho radši strčil do mixeru, NIKDY

Britny
12-01-20, 23:32
Tak jak jsem řekla, tak své slovo dodržím. Normálně do náboru se nějak extra nestarám a respektuju, když si Samco vyřeší žádosti sám, ale ty jsi takový individuální případ. Myslím, že každý pochopí, že tady opravdu nemáš šanci být vůbec součástí AT a už jen díky své historii. Osobně si nemyslím, že si herně dospěl skrze tvé občasné vyjadřování na chatu i ve hře a hlavně to, jak třeba u někoho prosíš, aby ti dal zde pro (mám důkaz) a klidně bych věřila, že i Operak má pravdu, protože ten kdo dostane tak tak UB a požádá si za měsíc o práva to snad nemůže myslet vážně. Jinak Kotel nábor neřeší, veškerou důvěru v tomto případě dal do rukou náboráře, tak ani tam není třeba žebrat o vyjádření. Zamčít se to mohlo klidě hned, jak sis požádal, ale dala jsem ještě šanci se třeba k tomu jiným vyjádřit, nebo kdyby sám Samco tu byl a zamčel to, protože opravdu nevidím důvod, aby to bylo nadále otevřené. Snad se za to na mě nebude nikdo (asi krom wolfa :D) ani Samco zlobit. Reopen bych brala asi jen od Samca s nějakým pádným důvodem.

Tvou žádost tedy uzavírám, ale nechám ji ještě zde, kdyby k tomu chtěl něco dopsat náborář.

E: https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=275004