PDA

Zobrazit normální verzi : Stížnost na hráče Insanity/Whitewolf + možnost obchazení Perma Banu v minulosti



Illidan
08-01-20, 14:06
Zdravím,
S Insanitym máme asi všichni historii, ale mě už nebaví, ať už od něj nebo slyšet od lidí, jak si ze všech dělá srandu a neřeší to. Jeho žádost o admina mi připoměla jak rád zapoměl na to co se stalo před půl rokem. Tímto posílam screenshoty našich konverzací k posouzení. Protože jeho chovaní vůči mě, nebo už i mím kamarádům je něco co mi připadá že po nocích nad jejich nebo mím chatem masturbuje. A v jednom z obrázků se také přiznává k obcházení popravdě.

-Dwarf Warrior
" May the Emperor protect our souls Astartes.

Link pro rar soubor s obrázky - http://leteckaposta.cz/463827803

Britny
08-01-20, 16:57
Mně to háže chybu, když to chci otevřít, tak nevím co tam je za screeny (nevím jak ostatním) ale pokud to jsou screeny z nějaké vaší soukromé konverzace, tak to vůbec sem nepatří. O Whitovi si každý udělá obrázek sám, určitě si nemyslím, že by ho někdo banoval za soukromý chat. Musel by jedině porušovat pravidla na serveru a vulgárně ostatní napadat, kde dodáte důkaz, aby se to dalo řešit.

Co se týče, že si to poslal i z části na popud jeho založení žádosti o práva, tam je jasné, že nemá šanci je dostat a kdo ví, jestli vůbec tu šanci někdy dostane.

JustDoItNigga
08-01-20, 17:02
Soukromé konverzace sem vůbec nepatří, jak psala nahoře Britny.
Neřešitelné.

Nakladana Okurka
08-01-20, 17:42
Souhlasím s kolegy + důkaz o obcházení také žádný není