PDA

Zobrazit normální verzi : Jailbreak - žádost o spešla



Sonak
08-01-20, 20:50
Žádost o práva


Ahojda

Tímto threadem bych chtěl požádat o spešla na Jailbreak

Myslím že se nemusím dlouze představovat, mnoho z vás mě ve hře potkalo. Narovinu řeknu, že nejsem svatoušek a občas mně sprosté slovo uletí.


V rychlosti o mně : studuju druhý ročník
času mám až nad hlavu, kdybych ho prodával tak mám aj Mustanga
mám rád meme


+ naučil jsem se věci řešit s klidnou hlavou
jsem trpělivý


- když někdo do mě ryje fakt dlouho, tak se do něho pustím zpět



Nick : Soňák


Steam ID : STEAM_0:0:152492225



Komu hlásím: Nově jsem párkrát využil N-worda
DeadJoy
občas Bager

jestli jsem na někoho zapomněl tak se prosím ozvyte
pár hlášení mám i tady na forku


Předem děkuji všem za vyjádření

Jestli mně uletěl někde moravský slang tak se omlúvám

Jakuppp8
08-01-20, 22:06
Ne

Sonak
08-01-20, 22:16
Ne

Prosím vypisujte důvody ať se mám z čeho poučit

Děkuju

Latins
08-01-20, 23:51
Ehm... Kdo jsi?
DeadJoy nehraje už nějakou dobu. Aspoň jsem ho neviděl hrát. Takže kolonka hlášení není z mého pohledu pravdivá.

NE

Operak
09-01-20, 15:12
Určitě ne. DeadJoy přestal hrát celkem dost dávno a pokud si vzpomínám, byl si jeden z lidí co přímo na serveru dělali problémy pár lidem.

Velké PROTI

Sonak
09-01-20, 17:35
Určitě ne. DeadJoy přestal hrát celkem dost dávno a pokud si vzpomínám, byl si jeden z lidí co přímo na serveru dělali problémy pár lidem.

Velké PROTI

https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=256396

https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=256397

Toto jsem hlásil já Joyovi.

Momentálně si neuvědomuju, že bych někomu dělal problémy. Napiš mně prosím na Steam




K Latinsovi : Kdo jsem ? Pardon, ale hraju tady dost často, asi 6 roku už , z toho 3-4 na Steamu, ve hře jsem tě potkal dostkrát

Operak
09-01-20, 20:51
Joy nehraje už nějakou hezkou chvilku, tvůj argument je nepřijatelný.

Sonak
09-01-20, 20:58
Joy nehraje už nějakou hezkou chvilku, tvůj argument je nepřijatelný.

Jaký je čas podle tebe "dost dlouho" ?

Listopad není tak dávno, jsou tady admini co nehráli delší dobu

Napiš mi prosím ty problémy , zajímá mě to

Burton
09-01-20, 21:05
Ja nemožem povedať že by som si tento nick vôbec nepamätal ale ne spešla to tiež nevidím. Viac hrať, a keď chceš byť vidieť, u Ct je to najlepšie :)

Sonak
09-01-20, 21:10
Ja nemožem povedať že by som si tento nick vôbec nepamätal ale ne spešla to tiež nevidím. Viac hrať, a keď chceš byť vidieť, u Ct je to najlepšie :)


Mám trochu ztížené podmínky, u CTček budu spíš jenom o víkendech protože jsem na intru. Máme tady net, za který jsme rádi že jede

Děkuju burtone

Bager258
09-01-20, 21:57
Pár hlásení som postrehol, a tým myslím doslova pár - 2.

Nevidím to moc na spešla, pre mňa si ako keby neviditeľný, ani si neviem vybaviť ako sa správaš in-game.

Folowed
21-01-20, 11:33
Nechápu tu vlnu "hejtu", já si soňáka pamatuju jako klidnýho a normalniho hráče. Navíc tu má podle me nahráno víc než třeba nejmenovaný ČertíkČu(noh8). Taky dost pochybuju že by dělal nejaký problémy na serveru.. nespletl ses Operáku ?
Každopádně se nemá cenu vyjadřovat protože tahle žádost je už gone. Zkus to příště gl

E: Když myslíš, PRO

Sonak
21-01-20, 16:49
Nechápu tu vlnu "hejtu", já si soňáka pamatuju jako klidnýho a normalniho hráče. Navíc tu má podle me nahráno víc než třeba nejmenovaný ČertíkČu(noh8). Taky dost pochybuju že by dělal nejaký problémy na serveru.. nespletl ses Operáku ?
Každopádně se nemá cenu vyjadřovat protože tahle žádost je už gone. Zkus to příště gl


Nepochopil jsem do teď, kde Operák vzal tu blbost. Když jsem se ptal na ty problémy osoby, ktérá byla terčem s Operákem tak mně bylo řečeno, že jsem to nebyl já, ale Operák si stál za svým.

Prosil bych i ostatní adminy co mě potkali in-game aby posoudili, nechápu proč se vyjadřují ti co moc nehrajou a soudí jenom z doslechu

Podle mě to není ještě gone

Díky Folowe

Leilloo
22-01-20, 14:35
Keby povies ze hlasis mne tak by som ti dal Pro :( 6 rokov tu hras? :blink: Tak to aj ked som bol aktivny si nespominam na tvoje meno ani ze by som ta videl na jb...

Grakon2702
22-01-20, 17:38
Zdravím. Pamatuji si, že tu dříve dost aktivně hrál a taky mi aktivně hlásil. To je ale asi půl roku až rok zpátky? Potom jsem ho potkával už jen málokdy. Jak je to s aktivitou dnes, nemohu posoudit. Vím však, že to byl bezproblémový hráč.

Jakuppp8
22-01-20, 19:29
Nepochopil jsem do teď, kde Operák vzal tu blbost. Když jsem se ptal na ty problémy osoby, ktérá byla terčem s Operákem tak mně bylo řečeno, že jsem to nebyl já, ale Operák si stál za svým.

Prosil bych i ostatní adminy co mě potkali in-game aby posoudili, nechápu proč se vyjadřují ti co moc nehrajou a soudí jenom z doslechu

Podle mě to není ještě gone

Díky Folowe


Soudím tě jako člověka a jsem si jistej že takovej člověk jako ty, práva mít nemá ;) Krom toho jsem tě nikdy neviděl u CT.

A jsem rád Folowe že máš dost dobrej přehled kolik toho mám nahráno

Před rokem možná, ale teď jsem jednoznačně proti.

Sonak
22-01-20, 19:38
Soudím tě jako člověka a jsem si jistej že takovej člověk jako ty, práva mít nemá ;) Krom toho jsem tě nikdy neviděl u CT.

A jsem rád Folowe že máš dost dobrej přehled kolik toho mám nahráno

Před rokem možná, ale teď jsem jednoznačně proti.



Od tebe jsem ani pro čekat nemohl. Furt mě nemáš rád a ani nečekám že si mě oblíbíš.

U CT si mě ani vidět nemohl když si ani nehrál. Když jsem doma a hraju Jail, tak se snažím cpat k CTčkám. Tbh tebe ani nevidím, že hraješ 1.6,to je možná ten důvod. Jsem na Jailu skoro denně a zrovna tebe vidím tak 1 možná 2x za měsíc a to nachvilku, že projedeš servery a vypneš.

Řeknu ti jedno, si furt stejný

Díky čerte

Sonak
22-01-20, 19:39
Keby povies ze hlasis mne tak by som ti dal Pro :( 6 rokov tu hras? :blink: Tak to aj ked som bol aktivny si nespominam na tvoje meno ani ze by som ta videl na jb...

Přidej si mě prosím na steam, zkusím napravit hlášení

Spasitel222
09-02-20, 00:19
Po dlhšej dobe začal hrať pozná mód.ale o spešla sa nežiada bohužiaľ to nieje ani rukách adm dávať spešla.

Sonak
09-02-20, 11:38
Po dlhšej dobe začal hrať pozná mód.ale o spešla sa nežiada bohužiaľ to nieje ani rukách adm dávať spešla.

Když jsem to psal, tak jsem zapomněl, že se nežádá o spešla, ale rovnou o "práva".

Potom jsem se chytal za hlavu, když jsem si to uvědomil.

Samco
23-02-20, 17:03
Kladný posun by narobil nateraz asi len viac škody ako osohu, o to viac, že ide o Jailbreak. Vystupovanie na serveroch nie je dva krát ideálne (tie nabindované smajlíky teraz nemám na mysli).

Nie