PDA

Zobrazit normální verzi : ^L?S????A^ (jiny hrac) --> LukosSenpai



ListraCZE
09-01-20, 17:35
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 274673)
[AMXBANS] Mas 2 tydnu, 4 dnu, 5 hodin, 17 minut a 15 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni [AMXBANS] Duvod banu: 'Radenie cez TS'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < ^L?S????A^ >
[AMXBANS] Tvuj nick: ^LɪSᴛʀᴀᴀA^
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:224351484
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:224351484
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 88.146.98.128
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.146.98.128
[AMXBANS] V banlistu na http://www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < LukosSenpai >
[AMXBANS] Server: http://csko.cz | Jailbreak 7 mini
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================






Poznamka:






Udelam vam radost a ze si jdu zazadat o zkraceni banu c:

Tak abych tez k tomu neco rekla.
At si mlyn rika co chce.. ze jsem jen rekla polohu kde jde.. tak to rip.
Rekla sem to jen ze srandy .. a ja stale zustala na barvickach. Kdybych byla svine tak se seberu a pujdu na to jeho KZTKO kde byl :)
JelikoZ mlyn je oblibenej u adminu jak tak koukam.. tak at sam mlyn prizna .. ze si tez s nekym obcas na TSKU / DISCORD radi.
To ze jsme si "radili" tim myslim ze jsem rekla jen jednu vetu lol :D tak ban na 21 dni .. dobre chapu mohlo to byt mozna dyl ale budiz.



A neco o adminech.
Kdyz tady nekdo psal "Respekt si jako AT musime nejak ziskat." - nejspis Latins.
To ze mi bude okurka psat ze sem demetni hloupa napodobenina toho a toho.. a jeste si dela srandu ve forum chatu .. tak takto si respekt neziskate.. :D
Je hezky jak drapalas dal stiznost na shrojka a qvecku a hned nigga ze je to kybersikana.. tak pls podivejte se jak se kdo chova k drapalasovi a jak se kdo chova ke me.. :) dalo by se rict .. ze me kybersikanuji jak admini ( nekteri) tak i hraci.. :)
tot vse.. ted uz jen cekam hroty :)

cc

Nakladana Okurka
09-01-20, 17:54
To, že sem napsal, že seš dementní hloupá napodobenina Daxera bylo přes čáru, za to se omlouvám.
Ty sis požádala o unban, proč tam do toho taháš Mlýna moc nechápu.
Asi bych byl i pro zkrácení, když by ses např. omluvila, přiznala chybu, nebo tak. V chatboxe tady vypisuješ jak je ti ten ban jedno a máš to háku.
S tou kyberšikanou to Nigga celkem přestřelil výraz, každopádně nechápu jak se zrovna ty můžeš cítit ublížně.

ListraCZE
09-01-20, 17:58
Jako promiň okurko.. ale nebudu psát ve forum chatu .. :D když mě polovina kotelny nemá rádo.. :D Jakoby ano omlouvám se za to .. co se dělo na tom serveru či v ten den.. to jako ano byla to chyba.. uznávám to .. přiznávám i to že jsme byli na tsku .. atd .. nebudu to tu vypisovat .-.

"každopádně nechápu jak se zrovna ty můžeš cítit ublížně." - občas koukej co třeba píše insanity, mlýn apod. lidi.. ve forum chatu .. a pak poznáš .. :) klidně mi napiš SZ a vysvětlím ti to :)

Indian0
09-01-20, 19:03
Jakoby ano omlouvám se za to .. (https://www.youtube.com/watch?v=V0ZbuTMLaCA)

A začo sa ospravedlňuješ? Nejako to z tej vykrúcacej odpovede neviem vyčítať.

ListraCZE
09-01-20, 19:08
Omlouvám se za to co se dělo na serveru .. co jsem způsobila atd.. .-. přiznávám chybu .. omlouvám se i mlýnovi.. :) a ty narážky na něho .. :) celkově se omlouvám .. to co sem psala ve forum chatu ¨:)

Toy
09-01-20, 19:32
Říkal jsem si, že se nebudu vyjadřovat, ale asi mi to tak nějak nedá.

Já furt nedokážu pochopit to, že většina z vás hráčů na JB si nějákým nedopatřením furt naivně myslí, že se celej svět točí kolem vás a všichni si z vás sedneme na prdel. XXXX siláckých řečí, jak vám je všechno ukradený, tuplem když se jedná o to, že jste dostali ban. Beru, že chybovat je lidský, ale když už házíte ramenama jak králové zámku, tak by jste v sobě mohli mít kousek sebereflexe a nechovat se pak jak ukřivděný. Strašně žeru to, jak dávate xx hráčům sežrat to, že jsou děcka, ale přitom se chováte kolikrát stejně jako oni (né-li ještě hůř). Opravdu mám pocit, že někdy je vaše IQ nižší než číslo vašeho věku.

Neznám nikoho, koho se tadle "aférka" týkala a ikdybych znal, postoj k tomu budu mít stejnej. Já osobně bych jí unban nedal ani za zlatý prase.

Britny
09-01-20, 19:36
Jestli to dobře chápu, tak se přiznáváš, že ste si tedy radili přes tsko? Protože jinak tato žádost nemá žádný význam - buď chceš úplný UB, protože si v tom nevinně, nebo nežádat vůbec, vzhledem k daným důkazům co jsou. Ale zkrácení banu se mi zdá trochu divný požadavek. Požádat o úplný UB bych logicky brala třeba týden před vypršením. Každopádně je od tebe hezké ta omluvila, ale už by nemusely být žádné hádky v tom chatu, pokud to myslíš vážně, jako do budoucna :)

ListraCZE
09-01-20, 19:56
Jakoby ano přiznávám se.. dwarf mi řekl kde je.. ale nešla sem za nim protože mi to bylo ukradený .. jen sem to řekla..
Ano myslím to vážně do budoucna. Ale pochybuju že bych dostala UB .. tak sem radši napsala o zkrácení :)

Indian0
09-01-20, 20:16
Jelikož aj keď to trochu trvalo, ego trošku šteklilo, no nakoniec si sa ospravedlnila. Takže narozdiel od dvoch kolegovcov, ktorí stále zatĺkali si sem prišla požiadala, ospravedlnila sa a priznala.

Preto som zato aby sa všeobecný ban na všetky serveri zrušil a aby dotyčná dostala rovnako dlhý ban alebo dvojnásobne dlhý ban len k CT. To značí, že hrať budeš môcť (dobrá voľa za ospravedlnenie a navyše je to len druhý ban na steamu). Za porušenie pravidiel z tvojej strany si to odnesieš presne tam kde robíš bordel a to je za CT. Samozrejme ak s tým kolegovci súhlasia, dĺžku nech už určí Lukos.

Ostatní dvaja nech si to pekne vyžerú.

E: Samozrejme podmienečne, spravíš nejaký bordel počas zákazu, tak ti osobne ban dám spätne na 4 týždne. Aspoň si na to budeš dávať pozor.

JustDoItNigga
09-01-20, 20:38
S tou kyberšikanou to Nigga celkem přestřelil výraz.

Význam kyberšikany : opakované chování a nepoměr sil mezi agresorem a obětí. Mezi další kritéria, která identifikují kyberšikanu, patří fakt, že oběť vnímá to, co se děje, jako nepříjemné a ubližující.
Dle mého ten výraz celkem sedí.

Nicméně k té žádosti o UB , nechám na vás, ale jestli je to opravdu tak, že jí jenom Dwarf řekl něco o tom kde kdo je, tak ona za to prakticky ani moc nemůže. Ale nevím co se v tom demu dělo dále, vyjadřuji se jenom k této situaci.

LukosSenpai
09-01-20, 21:05
Súhlasím s Indianovým návrhom, s tým že ti ban pozmením na zákaz k CT. Ostatným 2 ban ostáva v riadnej dĺžke.

Grakon2702
09-01-20, 22:07
Zdravím. Pokud se Listra jakoby přiznává a jakoby se omlouvá, tak já jsem jakoby pro zkrácení banu.

Britny
09-01-20, 22:16
Ona už má jakoby UB, jen dvojnásobný zákaz k CT

Grakon2702
09-01-20, 22:22
Tím pádem je to jakoby vyřešené.