PDA

Zobrazit normální verzi : Prava na Zombie2



Mauricius
02-05-12, 15:10
Zdravím volám sa Daniel, mam 16 rokov.
Žiadam o práva na zombie 2, hrávam tak 3-4 hodinky denne ako kedy som tam tak často ako môžem.
Steam nick: Slopersko
Steam ID :STEAM_0:0:51252659
AMX : ovladam na 80%...amx viem ovladat cez /amxmodmenu alebo cez konzolu
Prečo žiadam o práva: Som hráč na úrovni viem posúdiť hráča bol som adminom na hardwar serveroch ale skončil som s nimi asi pred 4 mesiacmi kedy som začal hrávať kotelnu a asi 3,5 mesiaca som hrával nonsteam na serveroch kedže som zabudol heslo a musel som kúpiť novy steam Cs hrám už niečo cez 4 roky na vašich serveroch kupujem vip od začiatku hrania.Viem pravopis gramatiku. Chcem aby hráči hrali fér aj na zombie.




Ak mate nejaké otázky rád zodpoviem.

Amazing-Zajic
02-05-12, 15:13
Chybi ti tam SteamID.

Mauricius
02-05-12, 15:19
Je nevšimol som si že som ho tam nedal ospravedlňujem sa.

3k a Jerry
02-05-12, 16:33
Nechápu proč všichni žádáte práva jen na jeden ZM server..

ZEUS
02-05-12, 16:40
Dej si prosím tě na steamu veřejný profil.

Mauricius
02-05-12, 16:57
Verejny bude hned a kludne mi to mozete dat na vsetky ja hravam vsade ale neviem ake presne mate princípi.

Facened
02-05-12, 17:19
Verejny bude hned a kludne mi to mozete dat na vsetky ja hravam vsade ale neviem ake presne mate princípi.

Si v pohode? :D práva sa nedávajú hráčom pre zábavu.

A všade nehráš ja hrám na málo serveroch a nevidel som ťa ešte na Old school,Fy,Jump,JB1-2...

AMX : ovladam na 80%...amx viem ovladat cez /amxmodmenu alebo cez konzolu

Buď práva ovládaš alebo nie neuvádzaj to v % .

ZombieBot
03-05-12, 11:44
Jsem proti.

Mauricius
03-05-12, 15:40
Si v pohode? :D práva sa nedávajú hráčom pre zábavu.

A všade nehráš ja hrám na málo serveroch a nevidel som ťa ešte na Old school,Fy,Jump,JB1-2...

AMX : ovladam na 80%...amx viem ovladat cez /amxmodmenu alebo cez konzolu

Buď práva ovládaš alebo nie neuvádzaj to v % .


Neviem ci si cital co tam bolo ale nechapem tomu co si napisal kedze som tym hrávam vsade odpovedal na otazku preco ziadate o prava len na 1 zombie server a to že sa nedávajú práva len tak pre zábavu to viem a amx ovládam ak mas este nieco na srdci kludne ti odpoviem na otazky.

Charon35
04-05-12, 20:07
Verejny bude hned a kludne mi to mozete dat na vsetky ja hravam vsade ale neviem ake presne mate princípi.

Tak to je ale zlééé.

plus

Členem od:
April 29, 2012
Steam hodnocení:
4.5
Doba hraní:
14.3 h v minulých 2 týdnech
Counter-Strike
14.3 hodin / 14.3 hodin

Nič moc no.

Mauricius
04-05-12, 21:04
To bolo myslene na koľko serverov sa dava adminstvo myslel som že na 1.
+ písal som v žiadosti že steam som musel kupovať novy lebo som zabudol meno a heslo to ani nieje za posledne 2 týždne ale odkedy je tu táto téma
Ak mi odporúčaš nahrať viacej hodín na novom steame a požiadať o práva neskôr spravím to.

Charon35
04-05-12, 21:08
To bolo myslene na koľko serverov sa dava adminstvo myslel som že na 1.
+ písal som v žiadosti že steam som musel kupovať novy lebo som zabudol meno a heslo to ani nieje za posledne 2 týždne ale odkedy je tu táto téma
Ak mi odporúčaš nahrať viacej hodín na novom steame a požiadať o práva neskôr spravím to.

Nick na starý steam?

Mauricius
04-05-12, 21:14
Netuším prestal som hrávať nehral som asi 2 roky a potom ma na to zase nahovoril kamarát hrával som skoro tak isto často ako on ak by som si spomenul na meno hneď ho sem dám.Možno ti aj príde že klamem lebo to tak na vonok vyzerá ale vravím pravdu a stojím si za ňou..

Mauricius
11-05-12, 07:53
Poprosim lock alebo zmazat.

ZEUS
11-05-12, 08:05
Na přání zavírám.