PDA

Zobrazit normální verzi : Dwarf Warrior - UB reguest



Illidan
10-01-20, 14:12
Loayal subjects of The Empror,
Chci pouze vysvetlit proc jsem si nepodal zadost o UB. A to je z duvodu ze se v blizke dobe neolanuju vracet. Tim padem nevidim duvod zadosti o UB. Prosim A-Team celkove, videl jsem jak pisete pod Listriny zadost ze zbyli 2 nnemaji seberefrelexi nebo k ni neprisli. Rikam vam to takto, mam ji, jen se nehodlam vracet na portal kde jeden hrac opet zacal hrat a ja bych z toho zas mel problemy.

May the Emperor protect your souls.

Dwarf Warrior

Nakladana Okurka
10-01-20, 14:34
Měj se hezky

^nismo
10-01-20, 14:38
brachodrzuzhubu,nazdar.

Indian0
10-01-20, 14:45
Loayal subjects of The Empror,
Chci pouze vysvetlit proc jsem si nepodal zadost o UB. A to je z duvodu ze se v blizke dobe neolanuju vracet. Tim padem nevidim duvod zadosti o UB. Prosim A-Team celkove, videl jsem jak pisete pod Listriny zadost ze zbyli 2 nnemaji seberefrelexi nebo k ni neprisli. Rikam vam to takto, mam ji, jen se nehodlam vracet na portal kde jeden hrac opet zacal hrat a ja bych z toho zas mel problemy.

May the Emperor protect your souls.

Dwarf Warrior

A predsa si sa sem vrátil s týmto postom. Ono je ľahšie ukazovať na chyby druhého, ako priznať si tie svoje. Neboj sa, aj na tých dvoch dojde (čo začali hrať).

WhiteWolf
10-01-20, 14:55
Ahoooj měj se hezky

Mlýn
10-01-20, 14:57
Hlavne, že ty si lietadlo :doge::taunt:

Britny
10-01-20, 16:41
Listra se nakonec přiznala, ale tys celou dobu lhal, žes nikomu neradil, ještě kvůli tomu zakládáš téma a dal se reopen stížnosti, aby se to posuzovalo jako wh? Proto by ti možná ani nebylo vyhověno + neustálé tvé spam posty a chování tady je hrozný. Píšeš, jak je ti to už jedno a že to nebudeš řešit, tak to neřeš a je to poslední upozornění na webu.

LOCK