PDA

Zobrazit normální verzi : omacka --> Fropo



omacka
27-01-20, 21:07
Vypis z konzole:

https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=275202





Poznamka:






Rád bych věděl z jakého důvodu mi byl udělen ban, nebyl jsem zrovna přítomen tudiž bych si rad zažádal o ub. Jestli se dozvím přesnou situaci tak nebudu mít problém.

Fropo
27-01-20, 22:07
Pán bíločerná čára , počítal jsem s tím ,že se "ozveš". Příště si musíš dávat větší bacha na maskoty.Nic víc ti asi nemusím říkat důvod banu vypovídá tomu za co jsem banoval a viděl.Důvod je samozřejmě plnohodnotně vypsán což si ostatně můžeš ještě několikrát prohlédnout.
"Bohužel" jsem tě nestihl banovat ve hře , asi jsi se lekl ,když jsi zpozoroval admina a následně vypnul csko s větou " jezis admin je tu tak to se mejte "
Víc se k tomu vyjadřovat nebudu.

E: Buď rád za takovýhle časový postih.

omacka
27-01-20, 22:33
No tuto větu sem napsal jen tak šel bych tak i tak ale o tom není teď řeč, furt bych rád věděl za jakou konkrétní situaci sem dostal ban na týden k ct.

hofy
28-01-20, 00:38
Obecný důvod v banu "Narušovani chodu modu" je v pořádku, přesto má hráč právo znát konkrétní důvod banu, pokud si o to požádá. Pokud ho admin nechce sdělit, má nárok na unban.

Nakladana Okurka
28-01-20, 11:25
Každý hráč má právo vědět přesný důvod banu. Zvlášť, když dojde slušně, bez vulgarity a normálně se ptá. Škoda, že arogancí nabitej Fropův post, nám toho moc neříká.

omacka
28-01-20, 15:25
Vypadá to tak, že než mi řekne konkrétní důvod tak budu mít konec banu :D

DajMen
28-01-20, 20:10
Nvm jestli je tak těžké napsat důvod... Nebo spíš nvm proč je fropo vůbec admin :D

Fropo
28-01-20, 22:05
Nevím co furt chcete řešit , důvody se nepíšou jen tak pro prdel ,ale tak budiž nebudu s váma ztrácet nervy.
Jednoduše xx kol si narušoval hru (chod módu) Né jednou tě simon zabil za to ,že si mu několikanásobně otevíral a zavíral box , přepínal barvy , trolil hru , přejížděl vlastní CT , pravidla taky pořádně neumíš.A unban stejně nedostaneš takže je uplně jedno jestli se vyjádřím teď nebo až po 4dnech.

Děkuju okurko ,že jsi to po doesoj zopakoval ,ale klidně si tím nemusel ztrácet čas zvládnu to přečíst i po něm ale pobavilo mě jak si si zkoušel rejpnout takže vlastně dík... víš jak to je :D Podle sebe soudím... :D

Latins
28-01-20, 22:12
Kdyby ses k tomuto tématu vyjádřil až za ty 4 dny, tak by s velkou pravděpodobností dostal unban od jednoho z moderátorů.

Grakon2702
28-01-20, 22:20
Tím je to asi vyřešené. Příště bude lepší prostě do reasonu napsat vyrušování simona. Délka zákazu je za tento prohřešek taky v pořádku. Taky je naprosto v pořádku, že se vyžádalo detajlnější vysvětlení situace a banující admin ho dodal do jednoho dne, což je také dostačující. Ten zbylý cirkus je lepší si nechat do AF.

Britny
28-01-20, 22:26
No ještě můžeme tak max. počkat co na to napíše omacka, jak se obhájí, protože ten zjevně podle jeho slov si už asi nic nepamatuje a nebo že vůbec včera hrál JB. V poznámce napsal, že nebyl přítomen a potom napsal, že byl, ale že už zrovna odcházel, když viděl admina, tak si nějak protiřečí, proto mu dával Fropo ban z webu, když hned leftnul.

omacka
28-01-20, 22:30
No polovina věcí se z toho ani nestala, ale když myslíš. Pokud nebudem brát v potaz to že to vyrušování bylo vzájemné tak dobrá. Ban si nějak teda odpykám. Děkuju, Nashle.

Grakon2702
28-01-20, 22:33
Tady se už nedá nic s tím dělat, protože je to slovo proti slovu a když zapomenu to, že se tady spoustu kolegů chce Fropa zbavit, nebo mu nevěří, pořád platí jedna a ta samá věc a to ta, že slovo admina v tomto případě větší váhu. Zase a opět se ukazuje, že JB by HLTV potřebovalo jako sůl.

omacka
28-01-20, 22:36
Dobrá no, chápu že se snaží udělat vše proto abych ten ub nedostal, aby náhodou neutrpělo jeho ego. A tímhle končím. Děkuju, nashle

Fropo
28-01-20, 22:38
Hezký den i tobě.

Britny
28-01-20, 22:41
Tady se už nedá nic s tím dělat, protože je to slovo proti slovu a když zapomenu to, že se tady spoustu kolegů chce Fropa zbavit, nebo mu nevěří, pořád platí jedna a ta samá věc a to ta, že slovo admina v tomto případě větší váhu. Zase a opět se ukazuje, že JB by HLTV potřebovalo jako sůl.

No počkat, Fropo napsal, že by si měl dávat pozor na "maskoty" tím jsem pochopila, že někdo ho musel hlásit ve hře, kde Fropo vůbec nebyl, protože on teprve na to hlášení přišel, jak sám psal. Takže mu to bylo pouze sděleno od nějaké random hráče, který by správně k tomuto měl mít demo. Kdyby tam Fropo byl celou dobu, tak by ban dal už dřív a nemusel psát, že zrovna přišel. Hmm? Takže i hráč může mít pravdu, že se třeba spousta věcí věco co Fropo napsal nestala.

Revan
28-01-20, 22:42
Fúha. Fropo, gratulujem. A omáčko však rozpíš nám tú situáciu, lebo tu si myslím, že sa bude premýšľať nad oboma verziama keďže spoľahnutie na fropa by som veľké nemal.

Dodatek 2 §24 : Fropo prosímťa buď sa vyjadruj ako človek či už namyslený, normálny, nenormálny alebo radšej napíš iba dôvod, situáciu a drž klávesnicu mimo domu. Robíš si tu fakt nepríjemnú reklamu úplne u každého a to som si myslel, že sa nedá. Jo a keby máš k tomu niečo typu, že ti sú oni ukradnutý, tak v AT nemáš čo robiť. Cmuk.

Grakon2702
28-01-20, 22:52
No počkat, Fropo napsal, že by si měl dávat pozor na "maskoty" tím jsem pochopila, že někdo ho musel hlásit ve hře, kde Fropo vůbec nebyl, protože on teprve na to hlášení přišel, jak sám psal. Takže mu to bylo pouze sděleno od nějaké random hráče, který by správně k tomuto měl mít demo. Kdyby tam Fropo byl celou dobu, tak by ban dal už dřív a nemusel psát, že zrovna přišel. Hmm? Takže i hráč může mít pravdu, že se třeba spousta věcí věco co Fropo napsal nestala.

To máš pravdu. Předpokládám, že by Fropo nebanoval jen tak podle tvrzení jiného hráče. To by mě dost zklamal a celá situace by se obrátila ve prospěch hráče. Možná mu to nahlásil spešl. Tím pádem si ještě můžeme vyžádat vyjádření.

omacka
28-01-20, 22:53
Narušování Simona proběhlo tak že sem 2x-3x dal pryč barvičky z boxu, a hlavně je vtipne to že to samé kolo to dělalo ještě jiné ct. Pak hnedka další kolo Simon z minulého kola narušoval moje Simonováni otevřením cel což je ještě horší. Protože on to kolo stejně mohl v klidu dohrát. Dál narušování módu proběhlo tak že sem přejel člověka který se snažil přejet mě a zároveň se nevěnoval módu. Samostatné tvrzení fropa se mi zdá jako hodně přehnané. Ale hrál sem za ct 6-7 map denně třeba má na mysli jinou mapu ale to já nevím

Fropo
28-01-20, 22:55
Achjo.. Nemám čas na to číst ty zbytečný spamy od lidí co se tu do toho nemaj vůbec co motat Takže se vyjadřuji naposled.
Ať se vyjadřují lidi/admini kteří chtějí objasnit ban , a né lidi co si tady akorát hrajou na bůh ví koho a snaží se mě jakýmkoliv způsobem o něčem poučit, nezajímá mě to.
Tím slovem maskot jsem myslel admina v přestrojení měl jsem totiž na serveru jiné jméno , a celou situaci jsem viděl na vlastní oči , bohužel jsem konal ještě trochu dřív před tím než jsem stihl dát ban tobě , jakmile jsi zpozoroval admina tak jsi leaftnul takže jsem ti nestihl dát ban ve hře , ale přes web.

omacka
28-01-20, 22:58
Tak to je zajímavý že si mi nestihl dát ban, po té první situaci uběhla asi půl hodina (možná i více) do té druhé, byly to dvě jiné mapy, admini tam byli nějací každou chvíli takže kdybych se zalekl admina, sem v čudu dávno

A hlavně jestli si tam byl celou dobu proč sem dostal jen já ban za narušování Simona ?

JustDoItNigga
28-01-20, 23:06
Tak teď jsem i já mimo, když jsi tam celou dobu byl v "přestrojení", proč jsi ho nenapomenul či neupozornil hned poprvé co začal narušovat "chod hry" ? Já si myslím, že hráč má právo na to být nejdříve upozorněn, kdyby v tomto případě dostal upozornění, možná by následně ani nemusel padat ban.

Britny
28-01-20, 23:30
Nevím no, je to celé divné a je taky pravda, že admin tam je od toho, aby upozorňoval hráče na chyby a hlídal server a ne být celou dobu potichu a potom dát ban. Osobně si myslím, že podle historie hráče, který má na kontě pouze jediný ban, tak za tyto prohřešky, vzhledem k tomu, že ani nebyl za přítomnosti admina upozorněn, bych mu to zkrátila, nebo dala UB s podmínkou, protože už v této diskuzi se sám dozvěděl co dělal špatně, tak by si měl dávat na to příště pozor.

Fropo
28-01-20, 23:36
Nevím no, je to celé divné a je taky pravda, že admin tam je od toho, aby upozorňoval hráče na chyby a hlídal server a ne být celou dobu potichu a potom dát ban. Osobně si myslím, že podle historie hráče, který má na kontě pouze jediný ban, tak za tyto prohřešky, vzhledem k tomu, že ani nebyl za přítomnosti admina upozorněn, bych mu to zkrátila, nebo dala UB s podmínkou, protože už v této diskuzi se sám dozvěděl co dělal špatně, tak by si měl dávat na to příště pozor.

Je úplně jedno jakou historii má nebo nemá ban byl adekvátní.Hráč nemá na zkrácení banu právo a na UB už vůbec ne , ono je totiž upozornit a upozornit , já přece nebudu upozorňovat někoho kdo se snaží úmyslně hatit celou dobu hru ,aby nebyl dement a hrál normálně.Upozorňovat budu hráče ,který si není jistý v pravidlech ,ale nějakým způsobem se jej snaží pochopit.

omacka
28-01-20, 23:36
Ub bych určitě uvítal, sem prostě zvyklej hrát za ct a je to hroznej nezvyk hrát za T, a kvůli tomu jsem z banu rozhodně poučenej

Presun od ct, zabití je taky upozornění, fakt si tam radši 45 minut čekal a pak sem napíšeš že si bohužel nestihl mi dát ban na serveru

Britny
28-01-20, 23:49
Je úplně jedno jakou historii má nebo nemá ban byl adekvátní.Hráč nemá na zkrácení banu právo a na UB už vůbec ne , ono je totiž upozornit a upozornit , já přece nebudu upozorňovat někoho kdo se snaží úmyslně hatit celou dobu hru ,aby nebyl dement a hrál normálně.Upozorňovat budu hráče ,který si není jistý v pravidlech ,ale nějakým způsobem se jej snaží pochopit.

V tom případě nemáš opravdu mít práva, protože je máš zjevně k ničemu. Nezlob se na mě, ale chyba je tedy na obou stranách, ty jako admin si měl zakročit mnohem dřív a ne se dívat, jak teda kazí záměrně hru ostatním. A ještě se zde v žádosti chovat, tak jak se chováš. Hned jak udělal něco, co by bylo špatně měl si mu to říct a normálně ho třeba přesunout od CT. Ne čekat celou dobu kolik toho udělá a ještě mu dát ban z webu. A kdyby první prohřešek nebyl jen na přesun, tak mu dám zákaz třeba jen na den, ale ne na týden a pak tu vypisovat co vše dělal špatně a přitom jich takových co dělali něco špatně bylo víc, ale ban má jen jeden.

Takže pokud nejsi schopný vyřešit normálně tuto žádost a dát mu to na den, nebo UB, tak at to udělá někdo, kdo má na to práva. Ovšem pokud s tím bude souhlasit i většina JB adminů a podívají se na to i z jiného úhlu pohledu. Než jen banovat, banovat a banovat..

DajMen
29-01-20, 05:04
Pro zkrácení

Grakon2702
29-01-20, 06:35
Kdyby tu někdo poslal demo se stížností, ban by dostal tak či onak. O unbanu či zkrácení nemůže být řeč za všechno, co hráč provedl. Na pováženou je jednání admina, který měl zakročit dřív, než k tomu vše došlo. Žadatel se ani za své chování neomluvil, což je další důvod k tomu neuvažovat o zkrácení trestu.

Deda z Depa
29-01-20, 08:12
Myslím že fropuv arogantní přístup mluví za vše ba i mě možná přiklání k tomu že na tom banu něco nehraje. Už jen to že se nedokáže normálně vyjádřit či napomenout hráče ukazuje to že asi není admina hoden.

Fropo
29-01-20, 09:44
Tak moment , Britnx možná by sis nejdřív měla zamést před vlastním prahem , protože kdyby tady fungovalo to co nefunguje , tak bys mohla být ráda , že jsi ještě neodešla s banem.

Naposled k žádosti o Unban , nezakročil jsem hned po tom co jsem viděl , protože jsem se chtěl v te situaci nejdřív ujistit než sem zvolil cestu Banu.Je mi jedno jestli si tady o mně mysli celej server , že jsem namyšleny arogantní debilek , ale mne přijde naprosto absurdní aby si hráč přišel zažádat o Ub za to co udělal v tomto konkrétním případě , ano chápu banoval jsem přes web takže na to má samozřejmě plné právo.Duvod banu je každopádně vyjasněn a co se týče stylu mého adminivání v těchto případech , můžete mi říkat jakýkoliv postup , ale v tomhle mám svůj jasnej pohled na onu věc. Ale jestli vám přijde normální nebo v pořádku uvědomovat hráče k tomu , že se chová s prominutím jako dobytek , tak je už tady asi opravdu něco špatně , s takovými hráči se nemá nakládat nijak jinak než banem. Situaci bohužel nemůžete posoudit protože jste na serveru nebyly což mě opravdu mrzí. Debata o Ub či zkrácení je opravdu zbytečná , tímto uzavirám celou situaci , ban byl udělen právem takže na Ub není nárok.

omacka
29-01-20, 09:55
Ještě se k tomu rád vyjádřim já, o mě zde píšeš že se chovám jak dobytek ? Ty se zde vyjadřuješ jak dobytek, od začátku arogantní pohled na věc. A jak si se chtěl v situaci ujistit ? Když si ji viděl na vlastní oči a pak sem dostal ban až tak po 45 minutach. Tak si snad musel mít jasno co se stalo, nebo ti to došlo až po 45 minutach ? Přijde ti absurdní že sem si zažádal o ub ? Žádá si tu dost lidi co udělali ještě horší věci o ub tak proč bych nemohl já ?

Fropo
29-01-20, 10:57
Ano choval jsi se na serveru jako dobytek ,takže jsem zvolil prostřednictví banu, protože mi příjde naprosto absurdní aby sis ještě přišel stěžovat ,že ban byl udělen neprávem nebo nějak tak , protože jistě víš za co jsi byl banován ale snažíš se tady ze sebe udělat svatouška , sáhni si do svědomí. Nemam nic proti tomu že ses přišel zeptat , v tom nevidím problém ,ale opravdu si nemáš na co stěžovat.A o těch 45 minutách to je jen nějaká tvoje domněnka , co jsem začal psát ban tak ses odpojil unikl jsi tomu jen o vlásek , tak jsem musel na web. Thats all měj se.

Britny
29-01-20, 11:10
Co to meleš za nesmysle? Proč bych si já měla zamést před svým prahem a měla bych mít dávno ban? :D Nejsi náhodou ted ty trochu mimo? Já tady už nějaký dobrý pátek působím pouze na webu, ale to ty asi nemůžeš vědět, když sem dojdeš 2x do roka, dáš nějaký ban, napíšeš k něčemu totální kravinu a jdeš zase pryč. Já už mám dávno zameteno, pokud se jedná o kdysi jeden incident, o kterém ví už snad každý a myslím, že ho tu vytahoval hlavně Grakon, ale že sem dolezeš ty a napíšeš vyloženě takový shit jsem nečekala. Já doufám, že fakt na tebe taky dojde. A pokud ani neumíš napsat přímo o co se vůbec jedná, tak to nepiš vůbec.

Ať si teda hráč klidně počká ten týden, ale pokud máš něco proti mně, tak to piš narovinu, stejně jako to píšu já. Dál už to nebudu spamovat.

omacka
29-01-20, 11:52
Moje domněnka? 45 minut to rozhodně bylo nejdřív to byl snow a pak oasis a ta věc co myslíš se stala na snowu takže rozdíl dvou map, pak se ještě tu mapu tak 4x Simonovalo na tom snowu, a když už si volil možnost banu tak proč jen mě ? Za tu chvíli se tam stalo dalších x věcí které si tím padem přehlédl. Bylo tam narušování Simonováni (narušovali mě ), nevěnováni se módu atd.

Nakladana Okurka
29-01-20, 11:59
Ban si dostal 14 minut po připojení Fropa na server.

omacka
29-01-20, 12:01
Tak to tam nemohl být celou dobu podle mě. A i kdyby proč mi nedal ban rovnou na té mapě kde se to stalo

Nakladana Okurka
29-01-20, 12:09
20:10 se připojil na server pod fake nickem a ban byl udělený 20:24

omacka
29-01-20, 12:13
Ano ale mezitím se změnila mapa a já byl ještě Simon mezitím takže furt jsou tu dvě otázky, proč sem ban dostal jen já a 2. Proč mi nedal ban hnedka. Pak sem byl ještě 3x Simon minimálně

Toy
29-01-20, 19:47
Achjo.. Nemám čas na to číst ty zbytečný spamy od lidí co se tu do toho nemaj vůbec co motat Takže se vyjadřuji naposled.
Ať se vyjadřují lidi/admini kteří chtějí objasnit ban , a né lidi co si tady akorát hrajou na bůh ví koho a snaží se mě jakýmkoliv způsobem o něčem poučit, nezajímá mě to.
Tím slovem maskot jsem myslel admina v přestrojení měl jsem totiž na serveru jiné jméno , a celou situaci jsem viděl na vlastní oči , bohužel jsem konal ještě trochu dřív před tím než jsem stihl dát ban tobě , jakmile jsi zpozoroval admina tak jsi leaftnul takže jsem ti nestihl dát ban ve hře , ale přes web.

Ty vole, co ty si vůbec o sobě myslíš ? Co to je za retardovanej přístup ? Odkdy jsi ředitel Zeměkoule ? Trochu pokory a slušnýho / normálního chování by ti neuškodilo.

Nemyslím si, že by jsi tu měl takový argumenty aby ses tady takhle mohl stavět k situaci, která tu nastala. Absolutně nedokážu pochopit to, že to necháš zajít až do toho momentu, kdy musíš někomu ujebat ban, tomuhle se dalo předejít.

Přesně tyhle situace mi dokazují to, že ty jsi ty práva dostat neměl, ale bohužel vlezdoprdelkovství je věc, která tu funguje xx let a tak s tebou bohužel tvořím jeden "team"

Velebnosti, já jdu blejt.

Britny
02-02-20, 23:40
Ban již vypršel, uzavírám tedy žádost.