PDA

Zobrazit normální verzi : Neoprávněný ban



lolpik
03-05-12, 14:50
Dobrý den,

CHtěl bych požádat o unban:

Hráč promin fakt sem nechtel
Typ banu IP adresa
SteamID VALVE_0:0:1534799450
IP adresa skrytý
Udělen 02-05-2012 - 15:28
Délka BANu Trvalý
Vyprší nepoužito.
Důvod Wallhack
BAN dal Admin jozo (sILV3)
BAN dal Server Kotelna - War3FT | csko.cz (de_dust)
Předchozí bany 0


Nevím zda dotyčný admin je něják zakomplexovaný vůči dobrým hráčům a závidí jim fragy, ale takhle je to zbytečné a nesmyslné.

Rád bych se představil, CS hraji 6 rokem konkretně na war3 něco kolem 3 roků a je mi 24. War3 mám odehraný na hodně servrech a mapy se točí ve směs stejné, takže člověk zná a ví kde hráči kempí. Za další sluchátka na uších nemám pro srandu a když deruji do zdi po znám zda někoho za tou zdí trefím a nebo slyším zda někdo běhá. Taky pokud člověk konkretně na war3 si během hry koupí v shopmenu nějáký doplněk, tak to udělá zvuk a taky víte kde přibližně se nachází. A demo nepotřebuji vidět už jsem se viděl na více portálech a hraji slušně a nepíšu vulgarity děkuji. Admini rozešlete si to mezi sebou.
Na vašich servrech sem hrál rád a rád bych v tom pokračoval.

S pozdravem Lolpik.

Děkuji za pozornost a doufám, že se to vyřeší v nejbližší době.

BUBEN
03-05-12, 15:03
Jsou dva důvody, proč lidi nedávají výpis z konzole.
1) Neumí otevřít konzoli a zkopírovat text.
2) Potřebují utajit nějakou skutečnost. Bud sem dají rovnou upravený výpis, ale na to se přijde. Někdo má alespoň takovou slušnost a než by to upravoval, tak to sem radši nedá.

Vzhledem k tomu, že hraješ údajně CS 6 let, zkopíruj sem výpis. Silve se tady jistě ukáže a dodá ti demo.

lolpik
03-05-12, 15:24
Nevím na co výpis...
Demo si rozešlete mezi sebou nepotřebuji se vidět jako na každém servru kde se najdou lidé jako je pan Silve.

Lallinka
03-05-12, 15:57
Trošku arogantní nezdá se ti? Víš co je to vůbec výpis? To je to co si sem dal původně, ale tak jak se ti to ukáže v konzoli. Takže to sem dej a ticho, jinak se tu s tebou asi nikdo bavit nebude.

lolpik
03-05-12, 16:02
Vím co je výpis a taky sem ho tady dal na 10 minut, ale poté sem si říkal,že někteří admini co jsou mladší a nedovršují ani 18 let mi nebudou říkat co mám dělat. A Cs začli hrát 1-2 roky zpět. Ten ví o CS to co já o basketbalu (kulové). Pokud já jsem arogantní, tak pak ten co mě banoval by měl být zbaven práv a omluvit se. Toto nežádám jen chci nadále hrát bez takových scén. Děkuji.

PS: pokud jsi aspoň slušný měl bys vykat.

Lallinka
03-05-12, 16:20
Jehe tak to se Vám omlouvám. Jinak jsem holka. A to, že se sem dává výpis je všeobecný fakt tak byste to snad mohl udělat, ruce Vám to snad neutrhne. Budete si prostě muset počkat než sem admin Silve dodá demo. Pokud Vám tak vadí se na sebe koukat tak si ho nepouštějte, jak jednoduché.

Svacinar
03-05-12, 16:29
Ohoho, tak pán všude byl, všechno zná a všechno viděl :) Když jste takovej pr0gamer se sluchátkama za petstotisic euro, tak proč nehrajete na steamu, hm? Neznám nikoho, kdo by to hrál tak dlouho a nekoupil si steam. Hrát 6 let na ns...aha. Celkem by mě zajímaly ty údajný dema, o kterých tady mluvíte, pane!

Ehm, srsly, s takovýmhle přístupem běž chlape do prdele. Každýmu je tady u <> kolik si toho nahrál a kolik imaginárních lig jsi vyhrál a že umíš dát díru přes roh. Ok cg, but nobody cares...otevři konzoli, připoj se na kotelňáckej server, hoď sem výpis z konzole a pak to bude nějak pokračovat. Sí?

slide
03-05-12, 16:38
hmmm lolpik ty si iny borec ... s takym pristupom by som ti byt admin ani nedaval unban ... radil by som ti ist na to s pokorou a bez urazok ...

lolpik
03-05-12, 16:44
Steam mam ale na NS servrech nehraju se steamem najdou se noobové jako jsou uvedeni v databázi.


Slide: Nikoho tu neurážím a jako název arogantní tady uvedl admin. Chtěl bych unban a nadále se věnovat tomutu servru hratelně než písemně.

kashpi
03-05-12, 18:11
Vím co je výpis a taky sem ho tady dal na 10 minut, ale poté sem si říkal,že někteří admini co jsou mladší a nedovršují ani 18 let mi nebudou říkat co mám dělat. A Cs začli hrát 1-2 roky zpět. Ten ví o CS to co já o basketbalu (kulové). Pokud já jsem arogantní, tak pak ten co mě banoval by měl být zbaven práv a omluvit se. Toto nežádám jen chci nadále hrát bez takových scén. Děkuji.

PS: pokud jsi aspoň slušný měl bys vykat.

:thumbup:
Nevěřím ti ani slovo a dovolím si ti tykat jelikož jsme stejně staří. Což stejně pochybuji :D
Člověk, kterýmu je 24 by měl mít už aspoň trošku rozumu a měl by vědět, že na internetu si běžně v diskuzích všichni tykají!


Nevím na co výpis...
CS nehraješ ani rok a je ti tak 16.
A pokud chce nekdo potom tvrdit že ParadoxX má mega velký ego, tak tobě v tom případě nesahá ani po kotníky :D
Možná mluvíš slušně, ale to je tak všechno. Jinak lžeš jak tiskne.

Takže dodej výpis z konzole nebo to rovnou zamknu a nebudeš se řešit

edit:

PS: pokud jsi aspoň slušný měl bys vykat.
Pokud ty seš trošku slušný neměl bys dámě tykat pokud ti to sama nenabídne:taunt:

kashpi
03-05-12, 18:21
myslím, že jsem našel tvůj steam :)
http://csko.cz/forum/showthread.php?884-unban-P7ko
http://csko.cz/forum/showthread.php?882-motto

je to tak strašně podobný s tímto :D

sILV3
05-05-12, 00:21
Mám inú teóriu: hráš to 2 roky, na steam máš banán, tak hráš cez NS a aj tak čítuješ. Si namyslený a trápny. Svačinár to krásne vystihol :thumbup::wub:

DEMO: http://csko.cz/dema/upload/dir/cstrike.rar

Srandovné časy behom minúty:
11:40; ved tam je len jeden, dám predstrel (potom už nevybehnem, pribehli ďalší)
12:03; aj ked ja som stiahol, on nie :D tak sa vratim a hitnem cez bednu presne na hlavu
12:20; predstrel na special opsa

Môžte si všimnúť, že podobné časy ako 11:40 (teda predstrely) už nedáva, lebo tam nik nechodil. Na čo bude strielať naprázdno? Sú tam aj napriek tomu ďalšie predstrely. Upozornil na teba slide.

Ďakujem bezdákovi za upozornenie. :)

lolpik
05-05-12, 09:22
A? Nevidím tam žádný fail... War3 asi moc dlouho nehraješ, ale pokud si myslíš, že máš pravdu tak budiž :) chtěl bych verdikt někoho zkušeného a né děc.a, který podle pár časových skillů si myslí, že je zatím wh.

Děkuji

kashpi
05-05-12, 09:34
myslím, že ty dema jsou průkazný obě.
Docela mě v tom ještě utvrdil začátek druhýho dema, protože si přesně věděl že tam je ještě jedno T za těma dveřma :)

sILV3
05-05-12, 10:14
Takže som neskúsené decko... :yay: No dobre... Nájdi si iný server ty trololo čo nezverejní steam, lebo je moc silný.

d3r0v4c
05-05-12, 18:23
Podle dema WH máš tak nevím co tady zkoušíš xD UZAVŘÍT a hotovo.

lolpik
05-05-12, 21:25
Děkuji za shlednutí a za nesmyslné narážky (jak sem věděl apod.) Pořád čekám na verdikt zkušeného hráče, který nemá odehrané pouze NS servry, ale nějáke GT, SG, QG, HG apod. děkuji.

Takhle se pozná český admin na českém servru ví a zná naprosto kulové.

Lynviy
05-05-12, 23:10
Děkuji za shlednutí a za nesmyslné narážky (jak sem věděl apod.) Pořád čekám na verdikt zkušeného hráče, který nemá odehrané pouze NS servry, ale nějáke GT, SG, QG, HG apod. děkuji.

Takhle se pozná český admin na českém servru ví a zná naprosto kulové.

Tož chceš verdikt zkušeného hráče? Tak ti ho řeknu:
Není co řešit, Wall Hack je jasný :).

Wallooky byly pěkné.

lolpik
06-05-12, 12:43
Co by se dalo čekat od stálých členů? Že by snad popírali tvrzení adminů :) Neblázni.

Lynviy
06-05-12, 12:44
Co by se dalo čekat od stálých členů? Že by snad popírali tvrzení adminů :) Neblázni.

Kdyby si nic neměl, řekl bych čistý. Je mi jedno co říkaj admini, řídím se podle sebe.

kashpi
06-05-12, 13:44
Koho to tady máš za nezkušeného?
Podle tvého SteamID si nikdy ani nehrál PZ, U2 ani jinou českou ligu, tak si ty narážky necha na někoho jinýho.
Ani žádost si nepodal pořádně. Divím se, že se tady tebou ještě někdo zabývá.

e:
Seš jen namyšlený děcko co si myslí, že sežralo rozum světa a všechno ví, všechno zná, všechno viděl, všude byl

ZombieBot
06-05-12, 17:05
Takže tobě je 24 let? V životě jsem neviděl nikoho tak arogantního, který navíc ve svém věku nezná základy etiky. Na demo jsem koukal, je tam jasné WH. Chtěl jsi názor, který není od "děcka", tak tady ho máš. Mně je 24 let též.

Myslím, že tady není co řešit. Locknul bych to.

ZEUS
06-05-12, 17:06
Mrknu na to a poté to editnu.

/edit: WH tam je. Ještě počkám, jestli sem nechce někdo napsat.

Lazik
06-05-12, 17:57
Vím co je výpis a taky sem ho tady dal na 10 minut, ale poté sem si říkal,že někteří admini co jsou mladší a nedovršují ani 18 let mi nebudou říkat co mám dělat.

Nechapem teda v tom pripade preco nevidim ze si to editol a tym padom by si to vymazal... bud si to mal len rozpisane a tam ti to stalo 10 minut alebo si to tu vobec nemal


War3 asi moc dlouho nehraješ, ale pokud si myslíš, že máš pravdu tak budiž :)

Ja mam pocit ze War3 nehras ty dlho, pretože silv3ho si ja pametam ked som hraval na war3 este 2 roky dozadu...

Kotel
06-05-12, 23:09
WH mi neprislo, ale vzhledem k 0 spolupraci, to nebudu dal resit. Mas steam, hraj na steamu.

slide
07-05-12, 10:48
Kukal som si ta asi 100-krat ako si prisiel upozornoval som na to adminov ... spectoval som si ta ... keby som si ta tocil tak je na tom videu pekne vidiet co si to zahraca ... odteraz uz nebavi ma cakat na adminov :D nic v zlom viem ze niekedy nemate cas :)

Montty non skill
09-05-12, 19:38
Souhlas s kotlem, hrej na steamu, nebo si ho doma šetříš, aby se ti neohrál? Tak na co chceš ub? Většina adminů se tu shodla na wh a věř, že to nejsou děti, nebo nějací ns hráči. Je tady dobrej admin teams! Jen ty si myslíš, že jsi něco extra!! Nejsi, takže je neurážej. Podle tvé arogance soudím, že je ti tak +-12 a hraješ to max rok. Zapnul jsi a byl jsi odhalen, to je tvůj problém. Nevylívej si tu mindák na adminech, kteří tu dělají svou práci a dělají ji dobře.
Rohodnuto. Lock