PDA

Zobrazit normální verzi : eSembak --> Nakladana Okurka



eSembak
04-02-20, 20:08
Vypis z konzole:


eĹembák^^
Typ banu SteamID
SteamID STEAM_0:0:114169693
IP adresa 90.64.88.79
Udělen 04-02-2020 - 09:42
DĂ©lka BANu 4320 minut
Vypršà 07-02-2020 - 09:42 (0 mÄ›sĂcĹŻ 0 tĂ˝dnĹŻ 2 dny 13 hodin 46 minut ještÄ› zbĂ˝vá )
DĹŻvod [zakaz k CT] Neschopnost - hlaseni forum (https://csko.cz/forum/showthread.php?70126-Staznost-na-hraca-ktory-nedava-vd-a-nezodpovedny-support)
BAN dal Admin Nakladana Okurka (Nakladana Okurka)
BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 6






Poznamka:






Chcem akoze vysvetlenie preco som dostal ban, Demo som nevidel lebo mi ho nejde prehrat, ale viem ocom sa pravdepodobne jedna, Hracou ktorych som oznacil boli hraci co sa nevedeli vpratat do koze a po niekolkatom upozorneni ze odchadzaju od zadnej steny v boxe som ich oznacil a nechal som ich zomret, keby ze zabijem vsetkych co sa pohybuju od tej zadnej steny v boxe tak by som akoze dostal ban za fragovanie ?? Hram ako hram, snazim sa aby kola trvali co najdlhsie ale ked dostanem opice ako vaznou tak sa to moc neda :). Jedine co chcem je vysvetlenie ohladom toho banu co som dostal.

Britny
04-02-20, 20:13
Tady https://csko.cz/forum/showthread.php?70126-Staznost-na-hraca-ktory-nedava-vd-a-nezodpovedny-support&p=544068&viewfull=1#post544068 máš přímo vysvětlení a na další straně pokračování. Demo si musíš stáhnout to druhé z uložta, co tam dával, pak to půjde. Psát se mi to znovu nechce.

Nakladana Okurka
04-02-20, 20:16
Ahoj, odkaz na hlášení byl v banlistu.
Obecně proti fragovaní nic nemám, vzhledem k tomu, kdy hrači dělají vzpoury a i pro schopnější CTcka je těžké odsimonovat kolo až do pp.
Ban sem dal na základě dema, kde si situaci zkratka nezvládal.
Nevšiml sem si, ze by s tebou byly větší problémy a pro unban sis došel slušně, bez vulgarit a se snahou objasnit situaci.
Dávám UB, každopádně bych byl rad, aby ses podobným situacím snažil předcházet. Označovat hráče v boxe, který nepatrně poruší příkaz a pak je zabit není to, co bysme na JB chtěli zavádět.
UB

Britny
04-02-20, 20:23
Když ti teda dal Okurka ten UB, tak příště neříkej, že mají automaticky doplňovat a když doplní a není ani označený a dostane kill a ty ještě povíš - odešel od zadní stěny, tak je to pro mě neschopnost. Měl si v tom totální zmatek. Odbíhalo ti tam více lidí a neoznačil si je - to se může brát jako nadržování. Když je tam plno hráčů a nevejdou se všichni k zadní stěně, tak je zbytečně nehituj, viděla jsem to demo, hráč byl i u zadní stěny a nemohl se nikam pohnout a přesto si je tam všechny hitoval - nedoplnil si ani HP a pak si jednomu dal FK. Takže snad si z toho poučení, jinak ti dám příště ban já a nebudu tak hodná, jako tady Naložená Okurka.

eSembak
04-02-20, 20:28
Nemal som to všetko pod kontrolou, mal som tam okolo 19 hráčou v boxe ako si ja pamätám, Hovoril som im niekoľko krát nech idú k zadnej stene v boxe, nechceli poslúchnuť tak som ich nechal nech sa ukludnia, po nejakej chvílke už len pár ludí furt odchádzali od tej steny tak som si označil tých čo sa pohli od nej a nechal som ich zabiť, keby že neoznačím aj tých čo sa pohnú o milimeter tak by to bolo považované za nadržovanie a mal by som z toho problém, ničmenej snažím sa simonovať tak aby som mal čo najdlhšie kolá ale keď hráči furt neposlúchajú tak nič iné mi nezostáva a zabiť ich, niekoľko ráz sa mi stalo že som som nezabil tých čo robili bordel a zabili ma. Tak neviem jak to máte ale neraz som videl hráčou vyfragovať viac ako 5 hráčou počas 2 minút a nikdo im za to nič nepovedal

Britny
04-02-20, 20:38
My to posuzovali na základě dema, které jsme viděli. Je fakt, že se najdou taci, co vyloženě dojdou pouze udělat MFKs a odejít, nebo tam schválně znepříjemňují hru, ale ty třeba někdo nahlásí na web a dostanou zákaz a i delší zákaz. To co píšeš, tak je taky potřeba dokázat, když si toho svědkem a není problém je za to potrestat. No UB si dostal, tak snad je to vyřešené a dávej si příště pozor. Demo si sám neviděl, ale my právě ano, jen tak bys 3 dny nedostal.