PDA

Zobrazit normální verzi : PointmanVaperDrunk --> LA LAKERS



pierres
04-02-20, 20:38
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 275477)
[AMXBANS] Mas 2 hodin, 49 minut a 47 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'randomovanie'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < PointmanVaperDrunk >
[AMXBANS] Tvuj nick: PointmanVaperDrunk
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:429817145
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:429817145
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 46.36.33.0
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 46.36.33.0
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < LA LAKERS >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Trouble in Terrorist Town (cs_assault_shadow)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.






Poznamka:






Zadny random jsem nedal, zadam vysvetleni a omluvu...

pierres
04-02-20, 21:48
Vyjadri se tu nekdo nebo si tu davate bany, jak se vam zlibi bez duvodu?

Koprakek
04-02-20, 22:16
čau, počkej prosím na vyjádření banujicího admina, díky.

Fellow
04-02-20, 22:26
Ahoj, situácia bola že na streche začali zabíjať zradcovia čo som si prv nebol istý tak som rýchlo zoskočil dolu zo strechy a utekal prečo od nich a hneď ako som len zoskočil a utekal smerom druhej streche tak si ma ty spoločne s yvorym začal bezdôvodne hitovať... Následne som čakal som či prestanete .. no neprestali ste ani jeden...Potom som sa začal brániť a tiež som začal opätovať hitovanie yvorymu na čo si ma ty násladne zabil.

Obaja ste boli nevinní a hitovali ste , poprípade si ty zabil nevinného hráča ktorý len utiekol pred zradcami.

Pýtal som sa ťa na dôvod zabitia a ty si ma celý čas ignoroval a potom keď si mi už konečne zareagoval na otázku tak si napísal toto "smrdzuce kokoce"

Druhý menovaný mi vysvetlil prečo ma hitoval a tým pádom som pochopil jeho reakciu a bol som k nemu zhovievavý a len som ho upozornnil.

PS. Keď už niekoho len tak hituješ keď ani netušíš či je nevinný alebo zradca a zabiješ ho a je nevinný tak sa mu aspoň ospravedlň a neignoruj.

pierres
04-02-20, 23:15
Ahoj to smrdzuce bylo tem co me zabili. Tebe jsem zabijel az v momente kdy jsi zacal strilet po yvorym. Do te doby jsem ani nevystrelil. Celou dobu te hitoval yvory...

pierres
04-02-20, 23:16
Ani jsem si nevsim, ze mi pises od admina jsem zvykly na voice, tak sorry.

Fellow
04-02-20, 23:40
Ahoj to smrdzuce bylo tem co me zabili. Tebe jsem zabijel az v momente kdy jsi zacal strilet po yvorym. Do te doby jsem ani nevystrelil. Celou dobu te hitoval yvory...

Hitoval ma yvory aj ty ve tú istú dobu pretože som hity dostával z oboch strán...

Ban vypršal môžete LOCK.