PDA

Zobrazit normální verzi : [Posouzení adminů] ragnar --> *Britny



ragnarko
04-02-20, 20:47
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 275478)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Vulgarita, obtezovani hracu sdileni osobnich udaju'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < ragnar >
[AMXBANS] Tvuj nick: ragnar
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:543807496
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:543807496
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 78.98.56.141
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.98.56.141
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < *Britny >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 2 (de_dust2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================





Poznamka:






Ahoj, nemyslim, ze je opravnene mi dat permanentny ban za to, ze kamoska si zavola adminku aby mi dala permu. V pravidlach nie je ziadny GDPR, nadavala aj Kataaa a taktiez zverejnovala spolu so Zyxcorom o mne udaje. To znamena, ze maju dostat permu obaja. To je aka spravodlivost. Verim, ze sa to presetri. Vdaka :)

Britny
04-02-20, 20:57
Bylo mi na tebe poslané hlášení, že zveřejňuješ osobní údaje hráčky - Její jméno a příjmení do chatu, dále jsem si projela tvůj chatlog pouze za dnešek a katastrofa. Neustále si tam vulgárně nadával a hráče obtěžoval. V pravidel portálu žádné GDPR mít nemusíme, to je snad každému jasné, že je to automaticky zakázané, bez svolení uživatele dávat nějaké údaje. Pokud je dávali i oni na tebe, tak poprosím o důkaz, stejný důkaz jsem dostala já.
Permanentní ban je dáván automaticky za tohle, až potom se můžeme bavit o případném zkrácení, až se třeba vyjádří další admini + tvá reakce na tohle všechno mi přijde, že to je podle tebe v pořádku, být vulgární, obtěžovat lidi ve hře a pak tam hodit osobní údaje.

ragnarko
04-02-20, 21:02
Prečo by som mal ja niečo teraz dokazovať a vyhľadávať náš chat, od toho si tu ty aby si to skontrolovala, lebo ty si mi dala ban, a ak je permanentný tak sa pýtam prečo? A pýtam sa prečo ho nemajú aj ostatní zúčastnení? Netvrdím, že vulgarnosť bola namieste ale vyprovokovali ma zyxcore a kata, takže som na to reagoval tak ako som reagoval. Buď daj ban permanentný všetkým alebo nikomu. TO si tu ako budeš robiť čo chceš? Zavolaj sem iného admina, ty si zaujatá lebo kataaa je tvoja kamoška. Vulgarnost nebola na mieste ale vyprovokovali ma a ako mám vedieť, že platí aj niečo čo nie je v pravidlách?

Britny
04-02-20, 21:08
Kontrolovala jsem chatlog hráčky, které si nadával a zveřejnil údaje a ona nic na tebe nezveřejnila + do vulgarity cos předváděl ty to měla daleko. Já nejsem zaujatá, v první řadě tebe neznám, neznám ani Katu - pouze jsem dala ban za účelem hlášení. A pokud si ty stěžuješ na někoho jiného, že něco dělal, tak to není ani moje povinnost dodávat důkaz, jako spíš tvoje. Hádat se s tebou nechci, tak si počkej na ostatní vyjádření teda, když o to tolik jde.

ragnarko
04-02-20, 21:19
Čiže ona bola len trošku vulgárna a ja veľmi vulgárny? Počúvaš sa? Vyprovokoval to zyxcore, ja som reagoval hlavne na neho. Pýtam sa prečo mám ja perma ban a oni nemajú nič? Vysvetli mi to?

Britny
04-02-20, 21:33
Ona nebyla skoro vůbec, já tu řeším snad tu Katuu, nebo jak se jmenovala, ne žádnýho zyxe. Permu máš automaticky za zveřejnění bez jejího souhlasu jejich osobních údajů. Které nikdo nezná a ty to tam píšeš. Už sem ti to psala hned v první příspěvku, tak čti pořádně. Já řeším pouze ban udělený na základě tohoto + jako dodatek si tam byl vulgární a měl nemístný poznámky. Ona tam na tebe nic nezveřejnila, ani na tebe nějak nenadávala, spíš ti psala, abys toho už nechal, ale ty si pokračoval. Proto ona nemá ban, stačí to jako vysvětlení? A nikde nevidím ani omluvu vůči ní, vůbec nic. Takže prozatím budeš mít permanentní ban, dokud se k tomu nějak kladně nepostavíš a nepočkáš na ostatní adminy co tedy se k tomu taky vyjádří - tuto část už znovu opakuju. Pak jak se na tom ostatní shodnou se můžeme bavit dál, či se ban ponechá, nebo bude zkrácen.

ragnarko
04-02-20, 21:38
V pravidlách nie je zakázané napísať meno iného hráča, teda ban je neoprávnený, nakoľko som pravidlá neporušil. A nevidím dôvod ospravedlňovať niekomu kto začal prvý urážať mňa, asi toľko k tomu. Začal Zyxcore ja som reagoval a kata sa pridala.

ragnarko
04-02-20, 21:43
Tak:


ragnar : cerv hodim ti jej fb aby si vedel o o si priiel :D :D :D

|x| Hut (RADIO): Fire in the hole! [explosive]
corona is joining the Counter-Terrorist force
DaK1nG : aspon si uprimna

DaK1nG killed stefan with awp
honduikoss (RADIO): Fire in the hole! [explosive]
Frajtra.Cz. (RADIO): Fire in the hole! [flashbang]
Reedbull (RADIO): Fire in the hole! [flashbang]
ragnar (RADIO): Fire in the hole! [explosive]
|Ħəxā| Huηtℯđ ღ killed 잃어버린 영혼 with ak47
fRagroth killed red bull with awp
Time Remaining: 26:46
|Ħəxā| Huηtℯđ ღ killed VLADZY123 with ak47
*** Radko :D killed Lavi with a headshot from m4a1 ***
Radko :D killed |Ħəxā| Huηtℯđ ღ with m4a1
fRagroth (RADIO): Fire in the hole! [explosive]
Gulas se spenatem killed Radko :D with ak47
Time Remaining: 26:45
*** Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ killed Ing.!!(:.S.A.K.A.L.:)!! with a headshot from glock18 ***
Reedbull (RADIO): Fire in the hole! [explosive]
[VIP] CerV : dej :D:
[VIP] Kataa : Hod sem co chces :D

Mám je zvolenie to zverejniť. Takže mi teraz ešte raz vysvetli za čo mám ban?

Britny
04-02-20, 22:07
To je argument, že máš svolení, jak něco. Ale v jednom máš pravdu, nezačal sis, začal to hráč !Aliens!vs!PreDaTor! , který měl dost vulgární poznámky a ty ses k němu potom jen přidal. Zyx byl vulgární taky, ale protože ji bránil. Takže vlastně za vulgaritu bych dala stejný Alienovi + Zyxovi, když po tom tolik toužíš, tobě taky ve stejné délce + navíc bys dostal za ty údaje. To že ti někdo toto napíše, ještě neznamená, že máš nějaké svolení. Tak fakt nevím co pořád zkoušíš.

Že ste si začali - což je v chatlogu na ni, tak to bych dala ban na 1 měsíc, tobě za údaje 3 měsíce. Zyxovi, že byl vulgární, ale měl k tomu důvod 3 týdny - o týden méně jak Alien, protože ten s tím začal.

Zde je můj návrh a poslední. Jinak už nemám k tomu víc co dodat. Nechť posoudí i další.

ragnarko
04-02-20, 22:12
Čo prosím? Za vulgárnosť mi dať ban môžeš rovnako ako alienovi a zixovi a kate rovnako. Ešte raz ako som písal mám jej zvolenie to zverejniť, takže ti nerozumiem? Aký argument, je to napísané ako facka. Neviem čo na tom nechápeš? Chcela povolila mi to, tak som cervovi ukázal, keď chcel vidieť? Nemáš pravdu a dobre to vieš. Čiže nie, nie som spokojný, ako som písal, ban za vulgarnosť dobre ale rovanko, alien, zyxcore, kata a ja, to zverejneneie jej mena mi povolila ešte raz, zjavne nevieš čítať. Hore vyššie si písala, že sa nemôže pridávať bez súhlasu. Mám súhlas? Mám a všetci to vidia, takže neviem o čom tu píšeš, čo jak kto myslel :)

ragnarko
04-02-20, 22:22
Navyše skresluješ chatlog, bolo to tak, že písal allien so zixcorom a ja som mu napísal, nech sa ukludní, začal ma urážať tak som pokračoval, zaplietla sa do toho aj kata tak som pokračoval, takže keď tu píšeš fakty, tak ich píš tak ako sú a nie tvoje vymysléné bájky.

Britny
04-02-20, 22:32
Už prosím tě nic nepiš. Její jméno si tam zaspamoval 4x a podle chatlogu se jí to vůbec nelíbilo, ještě cizím lidem. Upřímně já žádný tvoje napsání jako že ti dala svolení neberu. Nic nezkresluju. Admini si to sami můžou najít. Celou dobu byl klid, ale jakmile se napojil Alien, tak to začalo, první provokace přišla v čase 04-02-2020 18:44:42 a pak si to už můžou dál posouvat, jak diskuze probíhala a co si tam psal i ty chatlog (https://csko.cz/chatlog/show?from=04-02-2020&to=04-02-2020&server=27072&nick=&sid=&ip=&text=&submit_=Hledat&do=findForm-submit) A jestli tu furt budeš spamovat, tak ti už dám fakt ban na web a počkáš na ostatní.

ragnarko
04-02-20, 22:36
Jasné pravda bolí, kludne ma zabanuj aby všetci videli ako sa tu domáha k pravde a rieši arogantná adminka, ktorá vidí, že bol súhlas na to zverejniť jej meno na fb a stále tu píše o tom, že to nebolo tak, pritom je to čierne na bielom. Vieš komu hovor, že nepoznáš Katu, je to jasne cielené voči mojej osobe. A neverím, že tu nie je jeden schopný admin, ktorý ti klepne po prstoch Britney, čo ma dokonca nazýva dementom na fóre. Velmi slúšne vychovanie, len kto ti dá ban za vulgárnosť, že? Má to tu veľmi veľa zhliadnutí a som rád, že všetci vidia ako to tu funguje. Peace :-)

Britny
04-02-20, 22:48
Ještě jednou - neznám tebe, neznám ji. Hodnotím pouze to co mi bylo posláno. Ty si ten pravý, který má co mluvit o slušným vychování. Já sice jednou někomu napíšu, že je dement, ale očividně to tak vypadá, protože normální člověk by pochopil hned první příspěvek a pořád to tu nespamoval, jak o život, že nic z toho nebyla tvá chyba atd. A ještě jako perličku vytáhneš "to je svolení, černé na bílém" Já jsem slušná, ale co je moc, to je moc. Celou dobu se tu snažím vycházet slušně, píšu at počkáš na ostatní vyjádření, ale ne. Pořád si jedeš tu svou, tak co jinýho mám udělat? Jedině dát ban na 3 dny třeba a pak se tu něco dozvíš. Ale, abys jen nadával a dělal, že si nevinný teď a já, že vulgární :D Tady, ochutnej kus sebe a pak někomu piš, at se chová slušně a není vulgární:

dust2 only 2 04-02-2020 19:34:35 VALVE_0:0:543807496 78.98.56.141 ragnar kktko :D
dust2 only 2 04-02-2020 19:34:34 VALVE_0:0:543807496 78.98.56.141 ragnar ved ja viem, že je
dust2 only 2 04-02-2020 19:34:22 VALVE_0:0:543807496 78.98.56.141 ragnar hlavne levne jo?
dust2 only 2 04-02-2020 19:34:12 VALVE_0:0:543807496 78.98.56.141 ragnar jo vole
dust2 only 2 04-02-2020 19:34:03 VALVE_0:0:543807496 78.98.56.141 ragnar hento len trapna vole česka kráca môže napísať :S
dust2 only 2 04-02-2020 19:33:39 VALVE_0:0:543807496 78.98.56.141 ragnar od teba je každý zix
dust2 only 2 04-02-2020 19:33:26 VALVE_0:0:543807496 78.98.56.141 ragnar chod si dať tabletky, prejebava ti
dust2 only 2 04-02-2020 19:33:14 VALVE_0:0:543807496 78.98.56.141 ragnar som ja viem
dust2 only 2 04-02-2020 19:32:50 VALVE_0:0:543807496 78.98.56.141 ragnar viem, že by si si dal
dust2 only 2 04-02-2020 19:32:14 VALVE_0:0:543807496 78.98.56.141 ragnar zyx utri slinu a daj si tabletky
dust2 only 2 04-02-2020 19:31:48 VALVE_0:0:543807496 78.98.56.141 ragnar zyx chod si vyhoniť kktko
dust2 only 2 04-02-2020 19:31:35 VALVE_0:0:543807496 78.98.56.141 ragnar si ukludni toho tvojho čuračika
dust2 only 2 04-02-2020 19:31:16 VALVE_0:0:543807496 78.98.56.141 ragnar čuraka ti môže kata fajčiť, čo sa navážaš do slovakov ty kktko?

ragnarko
04-02-20, 22:53
Ale to, že to bola sebaobrana na zyxcora, ktorý mi bude nadávať do čobolákov nespomenieš. Celá ty, len si tu honiť ego a prekrúcať chatlog. Keď píšeš A, píš aj B :)

Revan
04-02-20, 23:46
Jžš to čo je zasa tu. Ragnarko, vypni sa a tichučko dobre? Píšeš ako sopliak, ktorému ešte doma nešlahli facku a ideš sa tu robiť na nevinného či sa oháňať rukami. Buď si požiadaj ako človek alebo sa neozývaj, lebo toto tvoje IQ nemá cenu komentovať.

Jo btw. keby máš problém s mojím prístupom k tebe, tak ty zmeň prístup k druhým okolo seba. Pís a pusu a ávé čédar.

Folowed
04-02-20, 23:59
Jen jsem to projel očima a mě opravte jestli se pletu, ale nepostřehl sem omluvu... Kdyby ses omluvil, jak dané hráčce tak i britny, dá se uvažovat o zkrácení banu.

Britny
05-02-20, 00:33
Já se mu to snažila vysvětlit, on však napsal, že se nemá za co omlouvat, přitom když si projedete chatlog, tak ona na něj nenadávala. On sem pořád plete jiné hráče, kteří byli vulgární a zyx napsal sám, že klidně ponese následky, stejně kdyby sem musela potrestat jeho, potrestala bych i Aliena, který to vše začal banem za vulgaritu. Ale on nechápe, že se zde řeši jeho ban vůči hráčce, ne nikoho jiného.

Ted má 3 dny ban na web, jinak by zde neustále spamoval a už začal být i v mírně vulgární na druhý, tak to má na zklidnění a aby se sem zatím mohli admini v klidu vyjádřit, jak to bude dále postupovat. Že hráčka napsala at si tam ostne co chce a smajlíka, to prostě bylo bráno ironicky, on tam teda na úkor toho hodil její celé jméno, ale pak se jí to už nelíbilo, protože netušila, že to tam hodí a místo, aby přestal, tak to tam opětovně hodil ještě 3x aby to bylo pořádně vidět, což mi už přijde, že s tím ona nesouhlasila. Teď se bude ohánět tím, že měl svolení, tam házet co chce od ní. Ale že podle logu, který má každý admin ke shlédnutí bylo jasné, že jí to vadí a docela hodně a že vůči němu nějak vulgární nebyla, takže by ani neměla dostat nějaký ban, jak se tady zminuje. Ano trest by měli dostat 3 hráči, kteří tam po sobě štěkali, ale je nefér, ale jeden z nich měl stejnou délku, když si nezačal a jen bránil i když vulgárně svou přítelkyni, proto jsem navrhla, že bude mít o týden kratší trest, jak Alien. A potom tady tento, že zase delší než ti dva, protože tam házel její celé jméno 4x. Zbytek je už na vás, jak se na to budete dívat, každopádně, jak psal Folow, žádná omluva, jen egoistický řeči, že vlastně za nic nemůže, zkrátka další týpek co si dovoluje na slabší lidi a využívá jejich slabin, že má jejich FB a rozdává je po netu. A ještě si drze napíše, že to nemáme v pravidlech, že se něco takového nemůže. Tak jestli je inteligentní, tak je to snad všeobecné pravidlo, které nemusí být nikde psáno.

Tak jen prosím o vyjádření většiny z vás, jak tento UB vyřešit. Nejedná se o žádnou konkrétní sekci, jedná se pouze o vulgaritu a sdílení osobních údajů na serveru. Díky.

F4Ke :-**
05-02-20, 00:49
Ja osobne by som dal ban na 2 týždne, teda pokiaľ by sa daný hráč ospravedlnil. Do budúcna, radšej nepíš a zdrž sa blbých slov. Potom sa vyhneš takýmto okolnostiam.

Folowed
05-02-20, 01:45
Ja osobne by som dal ban na 2 týždne, teda pokiaľ by sa daný hráč ospravedlnil. Do budúcna, radšej nepíš a zdrž sa blbých slov. Potom sa vyhneš takýmto okolnostiam.

Souhlas

DajMen
05-02-20, 09:07
Taky bych mu to zkrátil na 2 týdny, ale ragnar má pravdu v tom, že ban by měl dostat aj zyxcore a aj alien, ten jejich chatlog taky hrůza

Britny
05-02-20, 09:21
Jo já to psala i Grakonovi, že bych se chtěla nejdřív dohodnout co tady s tímto, protože na něj mi přišla hned ta stížnost, že tam dával několikrát ty údaje, pak jsem projela i jeho log a viděla, že byl navíc k tomu i vulgární. To, že to všechno vlastně začal Alien jsem se postupně dozvídala až potom a Zyx v tom taky nebyl nevinně, sice ji bránil, ale ta vulgarita tam byla a ten ban klidně přijme, ale určitě nejsem pro, aby všichni 3 dostali stejnou délku. Ragnar by měl dostat minimálně o něco víc. U Aliena si myslím to samé, protože to sami všechno vyprovokovali. Že Ragnar píše něco jiného je blbost, v tom logu bylo jasně vidět, jak se k němu přidává a ta Kataa se k nim ani ještě nevyjadřovala, dokud nedošel Zyx a ani potom nebyla nějak vulgární vůči nim. Osobně navrhuju délku do toho jednoho měsíce, ale přikloním se určitě k většině + teda Ragnar po UB na web se bude muset chovat trochu jinak a ne jak se do teď choval.

E:


Nepsal jsem aby dostali stejnou délku, ale třeba 3 dny

To jsem napsala, kdyby náhodou byl někdo i pro tuto možnost.

DajMen
05-02-20, 09:22
Nepsal jsem aby dostali stejnou délku, ale třeba 3 dny

anakin_pok
05-02-20, 14:20
Ragnarovi bych dal měsíc, protože je tam to zveřejňování a nechuť uznat, že přestřelil. Zbytku dva týdny.

JustDoItNigga
05-02-20, 17:34
Ja osobne by som dal ban na 2 týždne, teda pokiaľ by sa daný hráč ospravedlnil. Do budúcna, radšej nepíš a zdrž sa blbých slov. Potom sa vyhneš takýmto okolnostiam.


Souhlas

Souhlasím s Folowedem, který souhlasí s F4Kem.

Britny
05-02-20, 17:55
Hráč má UB na web, aby se to vyřešilo co nejdříve a mohl se mezi tím sem i vyjádřit, jen doufám, že nebude zbytečně spamovat, být vulgární atd. Permanentní ban mu ponechán nebude a potrestaní budou i další dva hráči, jen aby bylo jasno. Jakou přesně délkou to se ještě uvidí, ale většina je zde pro 14 dní.

ragnarko
05-02-20, 18:16
Už som trošku vychladol, takže sa ospravedlňujem za to, že som bol včera vulgárny, je pravda, že som to prehnal, aj keď som si nezačal, nabudúce budem viac vážiť slová, prípadne ignorovať miestnu smotánku :)

Folowed
05-02-20, 18:36
I když má nejspíš doma terč na šipky z Britniny hlavy... mě to stačí.
Sem Pro zkrácení

Britny
05-02-20, 18:49
I když má nejspíš doma terč na šipky z Britniny hlavy... mě to stačí.
Sem Pro zkrácení

A ne jen mojí :D

Každopádně to, že sis nezačal, to víme, to sem ti už psala, že sem si to zjistila potom. Další 2 dostanou trest taky. Ale jen bych ti chtěla tak napsat, že pokud by se to opakovalo a měl si opět třeba nemístné poznámky k dané hráčce, nebo ke komukoliv, tak se ti délka banu může i navýšit - záleží podle přestupku a už bych se neřídila návrhy adminů, jak teď - jsou to jen jejich návrhy, ne že jimi musím řídit, ale většinou to tak dělám z principu.

Takže ještě počkám na nějaké vyjádření a potom ti bude ban zkrácen a následně ještě, aby to bylo fér uděleny bany za vulgaritu Alienovi a zyxovi.

plejerplejer
05-02-20, 19:01
Ragnarovi bych dal měsíc, protože je tam to zveřejňování a nechuť uznat, že přestřelil. Zbytku dva týdny.

Díky za ušetřené psaní. Ragnar měsíc - souhlas. Ostatním dle uvážení v rámci rozumných hranic za vulgaritu, přičemž tomu kdo začal o něco víc.

Edit: když já někomu řeknu piš si co chceš, neznamená to, že nebude potrestán za vulgaritu pokud u toho bude sprostý, takže to jako povolení ke zveřejnění soukromých údajů neberu...

Grakon2702
05-02-20, 19:02
Zdravím. Celé to začal Alien dle chatlogu. Ragnar se pak přidal. Nejdříve zlehka, pak to bylo vážnější. Co musím konstatovat, je to, že tento případ nemůžeme klasifikovat jako nepovolené šíření osobních informací, protože jsi dostal povolení od hračky tím, jak napsala, že si můžeš napsat cokoliv. Ona sice nečekala, že zrovna zveřejníš její jméno, to už ale je její problém. Povolení jsi dostal. Ona dala najevo, že se jí to nelíbí a ty jsi to napsal ještě vícekrát. Ono, pokud to v rámci pěti minut napíšeš několikrát, tak se vlastně nic nemění, protože ostatní hráči na serveru to už stejně viděli. Tento případ bych klasifikoval ne jako nepovolené zveřejňování osobních údajů, ale jako provokaci a urážení. Co se týče chování hráčů, já jsem asi nejvíce benevolentní zde. Normálně bych ti dal ban na jeden den, s tvou historií banů bych se přiklonil k týdnu. Hlavní slovo má však banující adminka, a ta je více přísnější než já. Stále si ale myslím, že dva týdny jsou v tomhle případě dobrý deal, protože je tady spoustu snowflakes, kteří by za to automaticky napařili permu a nazvali dotyčného odpadem, kterého tady nikdo nechce. Víme svoje... Každopádně ban by hlavně měl dostat i Alien a Zyx. Já bych zvolil po jednom dnu u obou. Já však nejsem aim admin, takže tohle je pouze můj názor, na kterém nemohu naléhat. Pokud je většina adminů pro dva týdny, tak se s tím budu muset spokojit.

ragnarko
05-02-20, 19:19
Grakon, ďakujem za objektivitu a to, ako vieš veci riešiť s ľudským prístupom, tlieskam :)

hofy
05-02-20, 20:47
Zdravím. Celé to začal Alien dle chatlogu. Ragnar se pak přidal. Nejdříve zlehka, pak to bylo vážnější. Co musím konstatovat, je to, že tento případ nemůžeme klasifikovat jako nepovolené šíření osobních informací, protože jsi dostal povolení od hračky tím, jak napsala, že si můžeš napsat cokoliv. Ona sice nečekala, že zrovna zveřejníš její jméno, to už ale je její problém. Povolení jsi dostal. Ona dala najevo, že se jí to nelíbí a ty jsi to napsal ještě vícekrát. Ono, pokud to v rámci pěti minut napíšeš několikrát, tak se vlastně nic nemění, protože ostatní hráči na serveru to už stejně viděli. Tento případ bych klasifikoval ne jako nepovolené zveřejňování osobních údajů, ale jako provokaci a urážení. Co se týče chování hráčů, já jsem asi nejvíce benevolentní zde. Normálně bych ti dal ban na jeden den, s tvou historií banů bych se přiklonil k týdnu. Hlavní slovo má však banující adminka, a ta je více přísnější než já. Stále si ale myslím, že dva týdny jsou v tomhle případě dobrý deal, protože je tady spoustu snowflakes, kteří by za to automaticky napařili permu a nazvali dotyčného odpadem, kterého tady nikdo nechce. Víme svoje... Každopádně ban by hlavně měl dostat i Alien a Zyx. Já bych zvolil po jednom dnu u obou. Já však nejsem aim admin, takže tohle je pouze můj názor, na kterém nemohu naléhat. Pokud je většina adminů pro dva týdny, tak se s tím budu muset spokojit.

+1

Revan
05-02-20, 21:05
Grakone, to že niekto napíše "píš si čo chceš" mu nedáva povolenie zverejňovať osobné údaje. Zakázané to máme my aj hráči a bodka konec tam nieje žiadne ale. Podľa CHL by mal každý mať ban. Tí dvaja ban o rozumnej dĺžke za ich prejav inteligencie a tady pán minimálne 5-6x taký + niečo navyše za to, že sa nevie ospravedlniť za prestrel a priznať si chybu, že sa nechal vyprovokovať.

Nihilia
06-02-20, 06:46
Tohle musí hodně bavit :bruce_h4h:

Grakon2702
06-02-20, 18:01
Grakone, to že niekto napíše "píš si čo chceš" mu nedáva povolenie zverejňovať osobné údaje.

Je mi líto, ale myslím si, že si v tomhle protiřečíš. Já samozřejmě chápu, že to hráčka takhle nemyslela. O tom bychom mohli vést diskuze na dlouhé zimní večery. Já se snažím jako vždy řešit všechny případy naprosto objektivně, abych zachoval nějakou profesionalitu. A naprosto objektivně tvrdím, že ragnar dostal povolení napsat o hračce cokoliv. Z naprosté logiky sdělení to prostě nejde vyvrátit. Subjektivní hlubší myšlení nemůžeme aplikovat v oficiální žádosti o UB, kde je vyžadováno naprosto nestranné jednání. Ať už se to líbí, či nelíbí komukoliv. Stejně jako u soudu.


a tady pán minimálne 5-6x taký + niečo navyše za to, že sa nevie ospravedlniť za prestrel a priznať si chybu, že sa nechal vyprovokovať.

Zřejmě jsi přehlédl příspěvek číslo 27 (https://csko.cz/forum/showthread.php?70139-Posouzen%ED-admin%26%23367%3B-ragnar-gt-*Britny&p=544153&viewfull=1#post544153).

Britny
06-02-20, 19:43
Aby sem to tedy uzavřela. Hráčovi byl trest snížen na 14 dní s tím, že snad se to už nebude opakovat a pokud uvidí dané hráče opět na serveru, tak si jich nebude všímat a nebude mít zbytečné poznámky, nebo se nevhodně vyjadřovat. Pokud ano, tak hráč může být opět zabanový už s delší délkou banu, vzhledem k tomu, že byl zde předem varovaný.

Zbytku hráčům jsem udělila ban na 3 dny, za nevhodné chování. I když s tím vším začal alien, tak Zyx nemusel být vulgární víc, takže oba mají stejnou délku. Snad si to oba i přečtou a budou také tolerovat pravidla na serveru co se týče vulgarity apod. To samé, co jsem napsala ragnarovi, že pokud bude nadále neslušný platí i taky pro zbytek, hlavně pro aliena, který jeho chatlog za nevhodné poznámky pokračuje stále.

Ještě to tu nechám, kdyby k tomu někdo něco měl a zítra to uzavřu.

ragnarko
06-02-20, 20:49
Potrebujete tu viac profesionálov ako je Grakon, takže mne 14 a im 3, veľmi zaujímavé, neprekvapila si Britny :thumsup4:

Britny
06-02-20, 21:06
Potrebujete tu viac profesionálov ako je Grakon, takže mne 14 a im 3, veľmi zaujímavé, neprekvapila si Britny :thumsup4:

Většina se shodla na 14, kdyby sem to nebrala v potaz, ani jejich návrhy, tak ti to hned uzavřu s permou a dál bych se o tom nebavila. Já nesouhlasím s tím co napsal Grakon a většina adminů taky ne - ohledně toho souhlasu. Neměl sis zvyšovat ego ještě tím, že tam zaspamuješ někoho profil. Dva velmi zkušení aim admini a o mnoho starší než ty, podle mě i rozumově byli pro měsíc. Tak máš kompromis 14. Zbytek dostali 3, protože jeden s tou vulgaritou začal a druhý se vulgárně bránil, vlastně si zařídil ban všem 3. Jestli to hodláš dál řešit a spamovat konečný verdikt, aji když ti Grakon napsal, že je 14 dní dobrý deal, tak to raději uzavřu hned, ať mám klid a palečkuj si jak chceš.

ragnarko
06-02-20, 21:32
Jasné, že nesúhlasíš s Grakonom, pretože tvoj intelekt jemu nesiaha ani po členky, čiže na jednej strane chápem, že ty to pochopiť nedokážeš, a taktiež nevieš byť objektívna, len potom neviem na čo tu si, čo tak radšej ísť šéfovať botom? Tam možno budeš vedieť posudzovať prípady viac objektívne a nemusíš ich umlčať, keď nevieš prijať pravdu.
Som prekvapený, že ty vieš koľko rokov mám ja, dúfam, že ti to Kata nepovedala, pretože som jej nedal na to súhlas, dúfam, že to vyriešiš spravodlivo, minimálne tak ako tento prípad :clap:

Britny
06-02-20, 21:39
Já vím všechno. Je vidět, že byla chyba ti ban zkracovat. Téma uzavírám a ještě si rozmyslím, zda ti na úkor tvého neustále zbytečnému vyjadřování nevrátit permu.

Hráč dostal permu, protože po celou dobu i tak nadále ban obcházel + se stejně nechoval, jak by měl. Více si každý admin může ověřit v chatlogu.

LOCK