PDA

Zobrazit normální verzi : Tak jo no >>debilita<<



neroicq
03-05-12, 16:48
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! ( id 27450 )
[AMXBANS] Mas 2 hodin , 59 minut a 3 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] Duvod banu : ' camp '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 1 ) : sYnkop
[AMXBANS] Tvuj nick : sYnkop
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 1 ) : VALVE_0 : 0 : 1240060956
[AMXBANS] Tvoje SteamID : VALVE_0 : 0 : 1240060956
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 ) : 85.71.63.25
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 85.71.63.25
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : baf
[AMXBANS] Server : Kotelna - Mega pub | csko.cz ( de_aztec )
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi , pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj kon




:DDD hele jako Dostat ban za camp :DDDD hele asi takhle unban mam do 3 hodin pohoda ale jediny co mě seree za camp ?? prober se vždyt tam mate camp metter tak jak někdo může dostat ban za camp ?? a eště k tomu zbyl sem jedinej od teráků a teráci se nedosstali v mapě Aztec dál než za dveře kde hned chcípnuli :D tak já sem zůstal jedinej zaběhl sem dolu pod spawn a odstreloval sem ctcka a najednou ban za camping :DDD to ne proberte se jetam camp metter adminovi baf bych mu sebral jeho prava byt aadminem pač jeto noob sry ale jo .. :D

bones
03-05-12, 18:10
uloha T na de mapach je polozit bombu a nie kempit pod spawnom, camp meter sa ti vzdy resetne ked jedneho zabijes. Reason by som upravil na neplnenie ulohy mapy, ale myslim, ze to je uz zbytocne.

neroicq
03-05-12, 19:07
uloha T hmm dobrý no prosimtě vždyt jsem psal že T se nedostali ani za dveře na aztec ... tak co mam jit rush a nechat se zabit ? kdyby ste měli banovat všechny ktery campi tak na kotelně nehraje nikdo .... :)

Mauricius
03-05-12, 19:14
myslim si ze bones ma pravdu aj ked ten ban je dost na dlho

neroicq
03-05-12, 19:42
stejně i když mi ten ban dali a byl bych v tyhle situaci že budu v tym posledni na živu a ct budou v overu tak kempit budu .. :D ten ban mi davali na nic :P jestli si mysleli že to už nikdy neudělam :D

ZEUS
03-05-12, 20:14
Podlě mě by stačilo úplně ban na 3 hodiny. 3 dny za toto je moc.

Kotel
03-05-12, 21:04
To uz asi vyprsel.

Bezdak
03-05-12, 21:44
ZEUS je zase slepej nevadí, lock.

ZEUS
03-05-12, 21:47
Sorry :D :D :D