PDA

Zobrazit normální verzi : [ demo k posouzení ] V!ky:*,~D --> Darth Revan



tomas nemec
16-02-20, 13:03
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 275807)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < V!ky:*,~D >
[AMXBANS] Tvuj nick: V!ky:*,~D
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:121943011
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:121943011
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 93.99.200.141
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 93.99.200.141
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Darth Revan >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Furien (de_dust_castle)
[AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
[AMXBANS] ================================================
*** 1945| #33 killed soviet with a headshot from knife ***
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.





Poznamka:






Dobre nedelni rano

Po mesicich bez furienu jsem si zapl vcera a dneska par her a hned prvni hra dneska skoncila banem za AB. Minule se to semnou tahlo asi na dva mesice nez se zjistilo, ze nic nemam. Jsem ochotny postoupit vse pro to, aby se me jmeno ocistilo co nejdrive = prohlednuti PC atd.
Ravene res tento problem rychle kdyz jsi ho udelal.
Dekuji naschle

PrávĚ jsem se na to víc podíval a zjistil jsem, Že raven je off_man... Lidi toto uŽ není normální ten ČlovĚk mi uŽ jednou ban za ab dal. Neumí poznat ab. Je to admin který nemá co na furienu dĚlat. Sám mi pŘedtím psal aŤ se mu pŘiznám sám a dobrovolnĚ. Nebaví mĚ ŘeŠit zasedlého admina co vŽdy kdyŽ si chci zahrát má problém nĚjaký...

Revan
16-02-20, 13:18
No ideme na to ne? demo 1 (staré) - http://csko.cz/dema?UPD=R0PFGEVe
demo 2 (nové) - http://csko.cz/dema?UPD=MfJalIAw

Poprosím o vyjadrenie adminov čo s týmto cheatom skúsenosti majú. Nepotrebujem tu vyjadrenie "clear" bez obhajoby časov z minulej žiadosti, a ak bude treba dačo vyčasujem aj z nového.
Minulá žiadosť "clear" - https://csko.cz/forum/showthread.php?67913-V!ky-*-D-Off_Man
Pre adminov - https://csko.cz/forum/showthread.php?68007-V!ky

Keby dačo tak pohľad sewella je here - http://csko.cz/dema?UPD=nUQ5FngX


E: Ešte demíčko - http://csko.cz/dema?UPD=r7HEGj6V
To streamable v lepšej kvalite - https://streamable.com/pg6mh
Dík DinGo.

tomas nemec
16-02-20, 13:26
Nemám ani náládu se dívat na ty DEMA protože nechápu co v tom jako vidíte. Ne jen Raven ale kompletně podle mě poznat takto cheaty chce fakt zkušené oko a to ja nemam. Každopadně z toho s čím se nemusím piplat - streamable - nechápu vůbec co se ti tam nelibí :D Přijdeš mi jak malé dítě co napsalo Sawellovi a hned jste šli udělat hon na Vikiho a na serveru byste byli dokud by se vám něco nezdálo podezřelé :D Rád bych si poslechl od tebe co je na tom streamable na dust4ever podle tebe nějaký hack :D

Leis žeru jeda chipsy...

Ahoj, http://csko.cz/dema?UPD=iO8AcQXT - demo sie. Teraz počkaj na vyjadrenia ostatných adminov, ktorý cheating potvrdia alebo napíšu, že si clear. Napísal som ti hlavne z toho dôvodu, lebo sa z hry ako tak poznáme a chcel som vedieť, či sa mi k tomu priznáš keďže to nebolo zrovna 2x ľahké rozlúštiť to demo a či chceš ešte hrávať. Není moc príjemné, keď máš chuť si zahrať a zrazu zistíš, že máš banán, tak radšej skorej poriešiť než neskoro. Ajkeď ty pauzuješ viacej ako ja v csku :D.

E: Dík za screenshoty a pre ostatných (nie všatkých) - myslím, že mu naozaj odsúhlasíte UB. Neni som zrovna presvedčený, že tu 100% ludí pozná Leis.

E2: Často striela bez toho a úprimne ak sa mu dá UB, tak sa vzdám práv. :D


VIDÍŠ TO TAM NAHOŘE TY PANĎULÁKU? UB JSEM DOSTAL TAK TO PŘIZNEJ UŽ A VZDEJ SE PRÁV :D "chlap" co si ani nestoji za svými slovy.

Tak abych byl úplně transparentní tak jsem si u oběda našel tutoriál jak se sakra pouští dema v csku a shlédl jsem znovu ten bordel co tady naposílal. Žádná hlava mi nepřipadá nějaká fishy a ani nejsou nějaké extra pěkné jak jsem zvyklej teď spíš na sensitivitu z CS:GOučka.

Takže za mě naprosto clear. A ty "nedodrž slovo", prosímtě... Žádná obhajoba na to, aby tu admin napsal že je to clear není potřeba. Nějaký feťačik tu cosi třepe a každý nemá čas ti tu psát argumenty pro a proti. Na to máš eseje z angličtiny aby sis hrál s jazykem. Pokud to někomu přijde clear tak prostě napíše clear co bys po nich chtěl jako. Vzpamatuj se už... Zkus být třeba den střízlivej a čistej a nech si odebrat už ty práva. Admin má pomáhat a né mi srát život kdykoliv si chci zahrát. Nazdar.

piratjo
16-02-20, 15:47
AB

d2: 17:24, 18:18, 23:17, 35:09, 37:04,

tomas nemec
16-02-20, 17:26
Nic tam nevidim nechapu piratjo :D Nestačilo by vám kdybych si od vás nechal projet komp přes teamviewer? Nechci to tu rok řešit

DajMen
16-02-20, 17:36
Kouknu zítra

E:Koukal jsem tu dust 2..I když se v abcku úplně nevyznám, tak za mě tam to AB taky je, nejvíc mě asi přesvědčil čas 35:09

tomas nemec
17-02-20, 14:33
Co je na té hlavě 35:09 sakra divnýho? :D Lidi minule když jsem dostal po x týdnech argumentování proč nemám hacky UNBAN tak jsem si stáhl OBS a začal každou sekundu svého hraní streamovat. Nemám žádný problém vám natáčet mé hraní/streamovat. Nemám žádný problém přijet kdekoliv v okoli Zlína až Olomouce a ukázat vám jak hraju, nemám problém si nechat od vás prozkoumat PC je mi to už úplně jedno. Jen chci tento problém vyřešit JEDNOU PROVŽDY. Klidně vám můžu natáčet dema a posílat nebo můžete udělat turnaj a já na něho vyjímečně příjdu vam nakopat zadky. Jsem ochotný udělat vše až na to uznat že bych někdy hackoval. Na kotelně jsem dělal pičoviny hoodně let dozadu a to už je dávno vyřešené. A byl jsem patřičně potrestaný. Teď jsem už pár let s čistým svědomím normální, obyčejný hráč, co jednou za čas jde hrát 1.6.. Aim mám z goučka udržovanej jelikož to hraju bez pauz narozdíl od 1.6.. Ještě jednou to chci napsat ať se vám to doopravdy pořádně vryje do paměti - UDĚLÁM VŠE CO SI ŘEKNETE, ŽE CHCETE ABYCH SE OČISTIL.

ještě k piratjo - 17:24 mi nepřijde nic
18:18 je ujeb z deaglu kde můžu být rád že jsem ho vůbec zabil
23:17 takové hlavy padají přece každé kolo wtf :D
35:09 je hezčí ale normální frag vždyť je jasné kde bude mít hlavu není to tak těžký trefit nebo jako nevim co se řeši tady zrovna :D
37:04 vyběhl týpek z prava tak jsem začal střílet po něm a potom vyběhl z leva tak jsem mu pustil dávku která patřila tomu z prava který ale zaběhl.

LIDI PROSÍM ŘEKNĚTE MI, ŽE TOTO JE VTIP

++++++++++++ pardon ale vyjádření DajMena neberme vážně protože pokud někdo sám napíše, že se v AB "moc nevyzná" tak by mě neměl soudit. Sám Off tu psal ať se vyjádří lidi co MAJÍ ZKUŠENOST s tím jeho vymyšleným hackem jehož název jsem v životě za patnáct let cska neslyšel. :-)

+ minule jsem podle DaJmena byl "CLEAR" a najednou nejsem - běžte se podívat do minulého řešení UB semnou - link máte nahoře od Offmana. - to mám brát jako že se admin rozhoduje jestli napíše clear nebo unclear podle nálady nebo podle čeho jako? Trochu bordel. Tak snad jsem byl už tehdy unclear když se to řešilo a dal ten ban stejný člověk ne? V naší "slušné" a po politické stránce "kultivované" republice by se tomuto DajMenovu skákání z jednoho výroku na druhý řeklo pojmem nasrání do tlamy.

DajMen
17-02-20, 15:02
Bože ty jsi zas případ :D
Minule jsem napsal clear, protože byly jiné dema, teď offman dodal jiné důkazy podle kterých si myslím že máš AB.. Co na tom nechápeš??
Jo 35:09 by byl normální hs, jenže ty jsi stal na místě, ani si se nehnul a hned první výstřel s akcka ti šel metr vedle crosu na hs enemy :))

tomas nemec
17-02-20, 15:14
No jiné dema jiné důkazy ale podle toho šaška mám ABčko na obou z nich tak jaktože najednou to vidíš? Jak sám píšeš nepoznáš to tak mi neříkej co jsem já za případ. Stejně tak se totiž můžu ja zeptat co ty jsi za admina když nepoznáš podle vlastních slov AB.

Stejně jako je spoustu videí kde člověk míří přímo na někoho a netrefí jak je i spoustu videí a fragmovie kde se na někoho ani nepodívají a zabijou ho. V tom už hraje roli spousta faktorů například latence. Přece podle toho že jsem neměl cross na něm nepoznáš že mám nebo nemám AB :D To se rozhoduješ jen podle toho? ubohostttttt

Navíc ta hra točená přes demo nevypadá tak jak když člověk hraje. Je to celé takové pomalejší a zasekané a zvláštní mám pocit. Není tam vidět takový ten pořádný lidský pohyb jak když někoho spectuješ normálně ve hře

Revan
17-02-20, 16:59
Čím viacej tu píšeš voloviny od veci tým viacej sa prakticky udávaš sám. Bohužiaľ je to pekný cheat, dobre nastavený ale AB nikdy nebude dokonalé. Vyzerá, že konečne sú k dispozícii demá kde to každý vidí. rip.

tomas nemec
17-02-20, 19:43
Takže když se člověk obhajuje tak se vlastně přiznává? Lidi jako ty by měli platit za kyslík... Ještě mi řekni že Horáková byla taky vina když se obhajovala.

Nakladana Okurka
17-02-20, 20:03
Takže když se člověk obhajuje tak se vlastně přiznává? Lidi jako ty by měli platit za kyslík... Ještě mi řekni že Horáková byla taky vina když se obhajovala.

Chováš se jak mentálně narušený děcko, místo toho aby si počkal na vyjádření adminů, máš dva posty co hodina, tohle není obhajoba, tohle je kopání okolo sebe, když dítěti vezmeš hračku.

tomas nemec
17-02-20, 22:16
Zkus se vžít do mojí situace. Hraju X let. Nic nemám. Zabanoval mě podruhé ten stejný člověk. Je to křivda a zbytečné a nemám co s tím dělat jelikož tady se prostě vyšetřuje "by očko". Já říkám že udělám cokoliv ale stejně to bude "by očko". Nemám jak tento problém urychlit ale přitom strašně chci chápeš. A ten pocit že můžu doopravdy dostat ban bez důvodu a nemám kam se odvolat a jak to pořádně poresit je prostě ubijejici. Neexistuje tady za těch pár let pořádný systém co by dokázal moji čistotu. Místo toho se sejde banda a rozhodne nademnou verdikt a já potom co? Navíc už mi takto minule vypršelo celé VIP než jste to tady celé pořešili. Nebaví mě přicházet o peníze na pivo kvůli neschopnosti zasedleho offmana.

DajMen
17-02-20, 22:18
Počkej na vyjádření dalších adminu, nic jiného ti nezbývá

tomas nemec
17-02-20, 22:38
Noo jasný, chápu beru stačí to napsat. Jak mám vědět že tu funguje nějaký pravidlo kolik věcí tu můžu napsat za hodinu? Stačí říct, stačí se vyjádřit, stačí se chovat jako člověk a né jako gestapo. Rád si počkám až odpoví ostatní když vím, že to tak mám udělat.

S přáním hezkého zbytku dne

ANTIHACKER VIKY

+ stále nutno připomenout - nabízím streamovaní mojí hry na twitch.tv/youtube kdykoliv si řeknete, nabízím to, že budu natáčet po zbytek svých herních dnů demo a kdykoliv vám ho budu muset poslat. Nabízím kontrolu přes teamviewer. Já nemám co schovávat a nebojím se udělat cokoliv pro to, abych vás všechny přesvědčil o tom, že nic nemám. Věnuji tomuto tolik času kolik jen bude potřeba a nepřestanu dokud vám to nedokážu a věřte mi, že člověk co by něco měl by takovou ztrátu času nikdy nedělal. Je prostě naprosto zcestné abych byl souzený jen tak podle vašich očí... Ti co píšou že něco mám tak se pletou a já jen doufám že mi tento systém umožní ukázat pravdu.

PA!

Troppe
19-02-20, 09:58
Čau, to demo z dust2_2006 je dost přesvědčivý, na ostatní jsem se nedíval. Časy co vypsal Pirát jsou zajímavé, nejzajímavější je ten 35:09.
Tentokrát se už přikláním k silent aimbotu.

tomas nemec
20-02-20, 22:27
Dobré odpoledne všichni, jelikož se tu už výjádřil k aimbotu kladně i Troppe což je asi jeden ze dvou nebo tří adminů, kterých si vážím jsem nucen k celé věci přistoupit zase o krok více seriozněji. Jelikož k Troppovi mám ze všech adminů nejblíž jak psychicky tak fyzicky tak nabizím tady věřejně a je jen na něm jestli to přijme nebo ne, že pro něj osobně dojedu, naberu ho do auta, odvezu ho k sobě domů, ukážu mu svůj počítač a bude si moct jít do kterékoliv složky v pc potom až uvidí, že tam nic není mu klidně ukážu můj "AIMBOT" ve hře a tím by měly být pochybnosti zažehnány. Troppe jestli jsi PRO vyber si kterýkoliv den, kterýkoliv čas. Zvu tě na oběd nebo večeři. Lidi já doopravdy nic nemám... Jak říkám klidně vám budu i potom co mi Troppe po návštěve dozná že nic nemám posílat dema nebo streamovat na kterékoliv platformě si řeknete. Není to pro mě žádný problém.

*dobrý večer všichni... psal jsem to celý den protože nebyl čas tak se omlouvám ... a edit tlačitko se mi nechce hledat

hezký den všem

Britny
20-02-20, 22:48
Ahoj, toto téma jen zatím tiše pozoruji, ale nedalo mi už se více zaměřit na tvé prosby o tom, že někoho chceš přemluvit, aby projel tvůj PC, nebo zkontroloval přes teamviewer. Když by ses vžil vyloženě do funkce admina vs hráče "cheatera" tak ten v první řadě maže svoje veškeré stopy o cheatingu, které by měl někde uložené v PC, takže je úplně jedno, zda nám povolíš si projet tvé složky na dálku, nebo tam dovezeš někoho na kontrolu. Tentokrát už se tam nemusí nic nacházet, můžeš už hrát třeba čistě, můžeš klidně i streamovat čistě. Už se mnohokrát stalo, že hráli hráči čistě a pak jednou zapli a našlo se na ně demo, kde byly dobré časy k usvědčení. Upřímně nechci hned označit tebe, protože já dema neviděla, ale zatím dost aim adminů je proti tobě. Jen jsem spíš chtěla reagovat na to, že i když by sis někoho pozval, nebo dovolil překontrolovat PC, tak v této chvíli je to zbytečné. Momentálně už se posuzují jen tvé dema a časy, které jsou vypsané. Takhle to chodí dá se říci vlastně na každém portále, ještě bych nikdy neslyšela o tom, že by se něco tímto způsobem kontrolovalo, když je všem jasné, že se to dá lehce ihned odstranit.

Revan
20-02-20, 23:14
Jo btw. for clarification, nemusí to byť Leis. Len mi tie shoty pripomenuli pár funkcií odtiaľ.

tomas nemec
20-02-20, 23:27
Já ale stejné hlavy budu dávat i na streamu i když bude sedět vedle mě u počítače chápete to? Nikdy v životě jsem neměl v csku aimbot. Mám stáhlou hru ze steamu a přidáanej jeden skin na knife. Nic víc. Přece bych neriskoval ban za ab na steam účtu kde mám nakoupené věci za stovky eur... Je to bullshit.

A pokud mě můžete soudit jen podle dema "by očko" tak je ten systém pěkně blbej. Pletete se a není jak vám to dokázat. Kdyby to bylo jak na normálním portálu kdy když člověk hned dojde tři minuty po banu tak jde na teamviewer a za tři minuty nic smazat nedokáže + tam bude nějaký údaj o posledním mazání atd atd... Neříkejte mi že to nejde udělat pořádně.

Jak jsem psal milionkrát. Udělám cokoliv co po mě budete chtít abych vám to dokázal ale nesuďte mě PROBOHA PROSÍM VÁS podle dema.

Indian0
20-02-20, 23:39
Dobré odpoledne všichni, jelikož se tu už výjádřil k aimbotu kladně i Troppe což je asi jeden ze dvou nebo tří adminů, kterých si vážím jsem nucen k celé věci přistoupit zase o krok více seriozněji. Jelikož k Troppovi mám ze všech adminů nejblíž jak psychicky tak fyzicky tak nabizím tady věřejně a je jen na něm jestli to přijme nebo ne, že pro něj osobně dojedu, naberu ho do auta, odvezu ho k sobě domů, ukážu mu svůj počítač a bude si moct jít do kterékoliv složky v pc potom až uvidí, že tam nic není mu klidně ukážu můj "AIMBOT" ve hře a tím by měly být pochybnosti zažehnány. Troppe jestli jsi PRO vyber si kterýkoliv den, kterýkoliv čas. Zvu tě na oběd nebo večeři. Lidi já doopravdy nic nemám... Jak říkám klidně vám budu i potom co mi Troppe po návštěve dozná že nic nemám posílat dema nebo streamovat na kterékoliv platformě si řeknete. Není to pro mě žádný problém.

Čítal som už veľa vecí, ale pozvanie na gayrande tu ešte nebolo. Vieš mi priblížiť tvoj fyzický vzťah s Troppem? :happy:

(Potom demo editnem)

F4Ke :-**
21-02-20, 10:03
Skús vysvetliť tento čas. 35:09

tomas nemec
21-02-20, 14:47
O žádném vztahu nepadlo slovo, je to myšleno tak že ze všech adminů alespoň co je mi známo bydlí k mému domu nejblíž. Není to až tak těžké pochopit z té věty. (myslím)

F4ke ohledně času 35:09 - nemám moc co k tomu říct neumím dělat rozbory fragu jak vy... normálně na goose naběhli dvě téčka a viděl jsem že jsou tam. Začal jsem střílet dle mého na úroveň kde by mohli mít hlavu při odchodu a padlo to tam. Neříkám že to není zvláštní kill ale určitě jsem za život dal větší pecky... + pokud jsem si všiml tak nejde na demu nikde kolem toho fragu vidět jaký ping jsem měl buď já nebo el patron ( ten koho jsem zabil) a věřím tomu, že je možné že to server nějak blbě zaregistroval. Taky ještě navíc je to demo.. Je to takové trošku osekané o menší pohyby (alespon já mam ten pocit) Myslím, že je hodně pochopitelné, že zrovna na furienu kde běhají téčka rychlostí slunce může nastat taková věc. Je to doopravdy jen takto prostý a jednoduchý lidi. žadný silent bot či aimbot. Ani nevím kde a jak se to do prdele má stahovat. Aji na to zasrané demo potřebuju tutorial pokaždý to dělám. Jdu hrát GOUČKA kde jsem mimochodem GLOBAL a taky mi VALVE nedalo ban za AIMBOT i po 2550 hodinách... A úplně se těším na ty lidi co se chytí zas toho jak nemusím hackovat na goučku a bla bla bla. Kdybych měl cheaty v 1.6. v pohodě bych dostal VAC na celý účet což se jak můžeme vidět nestalo. Tak mě přestaňte trápit, dejte mi unban a nechte mě vám streamovat jednou za půl roku ty moje dvě tři hry...

E: smazána zbytečná urážka... chci tvořit mír a lásku a ujelo mi to tak sorrač

DajMen
21-02-20, 16:10
Právě že je to demo, je to lepší kvalita jak hltv..
Nikdy ti z akcka když stojíš na místě nejde první střela metr mimo cros

tomas nemec
22-02-20, 00:11
Očividně jde jak vidíš a zrovna akacko v csku není žádný laser. Necheatuju, nemám aimbot, nikdy jsem ho neměl. Připadám si jak Kolovrátek

Koprakek
06-03-20, 23:40
Potvrzují

tomas nemec
10-03-20, 16:05
Nechápu co teď mám jako dělat lidi... Mám si koupit nový steam a hrát znovu nebo co když chci hrát a dostal jsem ban za nějakou vaši vymyšlenou vycucanou blbost z prstu? Jestli chcete klidně se do te topky dostanu znova a celý vám to budu streamovat vy "by očko" blind banneři. Vaše dávání banů mi připomíná když jsem jako malej s dědou hrával lodě na papíru... Random bullshit. Co teď mám dělat abych mohl hrát dál? Vážně musím novej steam kupovat jen na 1.6. kvůli nějakému zasedlemu offovi usoplenemu co už nema být admin ani?

Nabízel jsem tu toho Troppa to pořád platí a nabizím jakékoliv vyřešení problému. Nechápu kde je problém to pochopit nebo udělat alespon kompromis, dát mi unban a nechat mě hrát jen se zaplým streamem k vaši plné a kdykoliv možné kontrole...

Darongodx
10-03-20, 16:19
Momentálne nemám ako pozrieť demo, ale ja by som ti už aj veril, že nič nemáš, ale vzhľadom na tvoju bohatú históriu cheatingu sa bojím, že to sú len prázdne slová. Žeby som nebol úplne ot, skúsim sa dostať k pc tento týždeň a prezrieť demo.
Prikláňam sa k AB.

Koprakek
26-03-20, 16:16
6 adminu potvrdilo cheating.


ssssssssss