PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva - JB



Nicky
16-02-20, 16:13
Zdravím,

tak jsem tu opět se žádostí o práva na jailbreak. Nechci se opakovat jako v minulé žádosti, ale pro jistotu. Mé jméno je Nicolette, co se změnilo, je můj věk, nyní je mi tedy 20 let a dokonce se změnilo moje bydliště. Nyní jsem Brňanda a po delší pauze, kvůli vysoké a stěhování jsem se opět rozhodla zabít čas na jailbreaku. Jak už bylo řečeno v předešlé žádosti, hraju zde od roku 2012.

Nyní pracuji jako aktivizační pracovník v sociálních službách a kavárně a nadále dělám v neziskovce. Plánuji nadále studovat obor sociální pedagogika a poradenství.

Jméno ve hře: momentálně - Nicky
STEAM ID: STEAM_0:0:76095513
https://steamcommunity.com/profiles/76561198112456754

Doufám, že mám stále nárok na to mít šanci patřit do Vašeho AT. :happy:
Opět se těším na Vaše názory. :happy:

Britny
20-02-20, 22:34
Teď to máme k sobě blíž než když dřív :wub: :D .. Doufám, že ta kavárna není Starbucks :D

No - taky bych se asi už opakovala, jako v minulé žádosti jsem PRO papouška :D

Jako jedna z mála slečen se umíš dobře chovat, mod ovládáš, na Kotelně jsi snad stejně dlouho jako já :D Momentálně nevím, jak je to s aktivitou, na které to u tebe vždy nějak ztroskotá, ale pokud je to ok a nebo se to zlepšuje, tak jenom + a ještě jestli někomu i hlásíš z adminů, kdo by mohl potvrdit, protože ať jedeme stejným metrem :happy: Jinak jak jsem psala, vůbec nejsem proti, už by to chtělo i nějakou novou dívčí krev :D

Bager258
21-02-20, 00:17
https://ctrlv.cz/CCW9
(https://ctrlv.cz/CCW9)
Dal som tam posledný mesiac a ani jedno pripojenie.

E: tak vraj toto je tvoja SID STEAM_0:0:76095513 tak potom je to vpohode, moze niekto potvrdit hlasenia ?

Nicky
21-02-20, 07:27
Děkuji Britny.

Je možné, že jsem to zle zkopírovala. Jsem tam v podstatě každý den. Podívám se na to.

E: Díky za úpravu SID.

Operak
21-02-20, 10:29
Kdy si začla zase aktivně hrát? Vypadá to tak, že měsíc si začla aktivně hrát a hned žádáš o práva. O_O

Fellow
21-02-20, 10:35
Ahoj, zatiaľ ani pro ani proti.. Naber aktivitu, pridaj nejaké to hlásenie bud cez '!' alebo na steam poprípade sem na forum a nebudem mať problém dat pro.

Koprakek
21-02-20, 10:47
Ahoj, taky zatím nejsem pro, jelikož jsem tě ještě nezahlédl jak u CT, tak to že někomu hlásíš...

Nicky
21-02-20, 10:48
Hraju, hraju jak o závod. Doháním resty.

Jinak.. Ráda bych hlásila, to bych nesměla hrát na serveru s adminem. Malý vtípek.
Hej, pokusím se. Díky

DeadJoy
21-02-20, 11:16
Poslední dobou Tě tam vidím hodně času, takže zkus hlásit co půjde, buď aktivní jako doteď + trošku CT aktivita a bude to PRO jako minule. GL. ^

E: PRO

Nicky
21-02-20, 13:52
Jasně jasně. Moje super simonovani si nesmíte nechat ujít. Uvidíme, co bude v mých silách. Díky, díky

Nakladana Okurka
22-02-20, 18:51
Kdy si začla zase aktivně hrát? Vypadá to tak, že měsíc si začla aktivně hrát a hned žádáš o práva. O_O

A ty aktivní seš?

+Brain
+Ovládá mod
+Za CTčka umí, jestli jí u CT nevídáte, tak mate asi smůlu
+Na serveru jí hráči respektují

Pro

Nicky
22-02-20, 20:06
A ty aktivní seš?

+Brain
+Ovládá mod
+Za CTčka umí, jestli jí u CT nevídáte, tak mate asi smůlu
+Na serveru jí hráči respektují

Pro

Děkuji :-)

Folowed
22-02-20, 23:02
Čauko
Krom toho Brna nevidím ve tvé žádosti nic negativního. JakoJo

:gg:

E: smazene missinfo, každopádně pro platí

Nicky
23-02-20, 08:12
Čauko
Krom toho Brna nevidím ve tvé žádosti nic negativního. JakoJo

:gg:

E: smazene missinfo, každopádně pro platí

Prosím? Co máte proti Brnu? Je to tu mnohem lepší než v Praze. <3
Děkuji Ti

Latins
14-03-20, 21:03
Čao,
omlouvám se, ale jsem nucený ti dát svý NE. Do doby, dokud tě neuvidím znova plnohodnotně Simonovat u CT, tak nemohu.

E//: Nejde mi tak úplně o to, abych viděl, jak Simonuješ. Jde mi hlavně o to, jak se rozhoduješ a jaký máš respekt u hráčů na serverech.

Nicky
14-03-20, 21:41
Děkuji a chápu to. Nemám teď podmínky k tomu chodit k CT. Dokud se nepořídí nová wi-fi a já nebudu schopná moct hrát bez lagů, nemá to pro mě význam.

E: Tak je problém v ntb, hold je to děda, takže mikrolagů se nezbavím, budu to muset pořešit, jinak se mi hrát moc nedá. Hlášení mám nějaké přes steam. Dema nahrávat umím.

Grakon2702
16-03-20, 12:27
Zdravím. Bany nemáš, aktivita újde, zkušenosti velké máš, slušná jsi taky. Co mi však vadí, tak na DC jsem našel nula hlášení přes vykřičník a na fóru máš taky nula hlášení. Jedna věc je znát mód jako hráč, druhá věc je znát mód jako admin. Chtěl bych vědět, jaké prohřešky jsou podle tebe hodné nahlášení a následného zabanování a jaké zase ne. Jestli vůbec víš jak točit dema a kam je ukládat pro pozdější použití a jestli umíš hledat informace o hráčích. Hraješ tu dlouho, takže předpokládám, že takové věci snad víš, jen já bych to chtěl vidět ve tvém podání. Prozatím je mi líto, ale musím být proti.

Spasitel222
28-03-20, 15:30
Stretávam často ale nemal som česť ju stretnúť u CT a hláseni na forko daj nieake .
zatiaľ proti

Samco
08-05-20, 21:02
Hlásenia sú pretrvávajúcim nedostatkom, s aktivitou je to taktiež poslabšie. Nateraz očakávať výrazné zlepšenie asi nemá zmysel. Skús nedostatky odstrániť a prípadne pokúsiť sa požiadať opäť (samozrejme v prípade záujmu) o pol roka.

Nie