PDA

Zobrazit normální verzi : žadost o unban ZASE MALY BUU přehlid....



andreas2012
03-05-12, 20:42
chci se zeptat proč admin jjehož nick je Maly Buu mi podruhe dal bann udajne za wh.TAkže važený Maly Buu když hrači v mapě asult lol kempěj pořad na stejnych mistech a ja tam střilim tak to neznamena že mam wh ale že se umim učit zřejmě tuto možnost nechceš akceptovat ale to mě nezajima co chceš či nechceš,jsou tu jista pravidla.proto ja ti jen doporučuji at napraviš svou chybu a laskavě mi daš unban pač mam dyn IP mě o nic nejde ale kvuli tve neschopnosti zaplati někdo jiny,ten již ji dostane...
Jo a myslim že hraješ S WH TAKY ALE TO NA KOTELNĚ VĚTŠINA ADMINU

Bezdak
03-05-12, 21:48
Aha všichni hrajem s WH dobrý vědět. Jinak když už poučuješ o pravidlech tak by si je sám mohl dodržovat, viz http://csko.cz/forum/showthread.php?429-Jak-po%9E%E1dat-o-unban

andreas2012
03-05-12, 21:57
Hráč Andreas2012
Typ banu IP adresa
SteamID VALVE_0:0:1283590355
IP adresa skrytý
Udělen 03-05-2012 - 20:21
Délka BANu Trvalý
Vyprší nepoužito.
Důvod wh
BAN dal Admin Maly Buu (Maly Buu)
BAN dal Server Kotelna - Mega pub | csko.cz (cs_assault_lol)

Prasacko
03-05-12, 21:59
chci se zeptat proč admin jjehož nick je Maly Buu mi podruhe dal bann udajne za wh.TAkže važený Maly Buu když hrači v mapě asult lol kempěj pořad na stejnych mistech a ja tam střilim tak to neznamena že mam wh ale že se umim učit zřejmě tuto možnost nechceš akceptovat ale to mě nezajima co chceš či nechceš,jsou tu jista pravidla.proto ja ti jen doporučuji at napraviš svou chybu a laskavě mi daš unban pač mam dyn IP mě o nic nejde ale kvuli tve neschopnosti zaplati někdo jiny,ten již ji dostane...
Jo a myslim že hraješ S WH TAKY ALE TO NA KOTELNĚ VĚTŠINA ADMINU

To ma chceš večer rozosmiat?:D:D

andreas2012
03-05-12, 22:06
njno kde je demo chci to vidět podle čeho si usoudil že mam wh protože tuto mapu hraju na iq e-sport a mam ji nacvičenou a navic wh sem neměl tak mě to zajima....

andreas2012
03-05-12, 22:14
Prasacko ano vše je jen kvuli tve maličkosti..

andreas2012
03-05-12, 22:56
Prasacko seš dobrej pokrytec takovemu typu lidi bych daval šprcky gratis aby se nemnožily..co jsem stebou hral tak pokud ti to nešlo tak si zazračně trefoval skrz zed nebo věděl odkud se kdo vynoři tak tu netrapči.. to ja jen tak že jsem trochu předčital co tu na webu mate...

Maly buu chci to demo když mam permanent ban předem dik nelezu ti doprdele a seš mi ukradenej ale chci jen znat duvod tve omezene všimavosti......Toto neni uražka ale muj nazor kterej svobodně vyjadřuju na zatim nejsvobodnějšim uzemi-internetu a piš prosim k věci dik s pozdravem udajnej cheatr

ace
03-05-12, 23:01
parkrat som ta spec a neprisiel si mi cisty.

Bezdak
03-05-12, 23:06
Jakmile ho potkam na steamu, napíšu mu aby sem hodil demo.

andreas2012
04-05-12, 00:22
Diky moc

HoracioKeine
04-05-12, 05:49
Andreas....když někdy hraješ na DM, tak né jednou jsem tě spectoval a avýsledek...by ace :)

ZombieBot
04-05-12, 07:31
chci se zeptat proč admin jjehož nick je Maly Buu mi podruhe dal bann udajne za wh.TAkže važený Maly Buu když hrači v mapě asult lol kempěj pořad na stejnych mistech a ja tam střilim tak to neznamena že mam wh ale že se umim učit zřejmě tuto možnost nechceš akceptovat ale to mě nezajima co chceš či nechceš,jsou tu jista pravidla.proto ja ti jen doporučuji at napraviš svou chybu a laskavě mi daš unban pač mam dyn IP mě o nic nejde ale kvuli tve neschopnosti zaplati někdo jiny,ten již ji dostane...
Jo a myslim že hraješ S WH TAKY ALE TO NA KOTELNĚ VĚTŠINA ADMINU

Nikdo z admin teamu nemá WH.

bones
04-05-12, 07:36
Jo a myslim že hraješ S WH TAKY ALE TO NA KOTELNĚ VĚTŠINA ADMINU
trochu si sa prezradil, tu ani demo netreba :D

ZombieBot
04-05-12, 10:03
Bones: Taky mě to napadlo. :D

kashpi
04-05-12, 16:12
To asi každýho kdo to pořádně přečetl :D

*NPSM*P!!!!n3r
04-05-12, 16:27
Hráč Andreas2012
Typ banu IP adresa
SteamID VALVE_0:0:1283590355
IP adresa skrytý
Udělen 03-05-2012 - 20:21
Délka BANu Trvalý
Vyprší nepoužito.
Důvod wh
BAN dal Admin Maly Buu (Maly Buu)
BAN dal Server Kotelna - Mega pub | csko.cz (cs_assault_lol)

Netuším jestli to WH máš nebo ne.. Radši jsem demo ani neskouknul, ale když jsem se po dlouhé době ukázal na megapubu, tak na mapě dust4ever jsi šel moc najisto i s tím tupým scoutem, když jsem šel do spectu, dával jsi NZ na 40 metrů ? .. WTF? lituju, že jsem tě nenahlásil

kashpi
04-05-12, 16:33
by ses divil jak je scout přesnej :D
když se s ním naučíš, tak je lepší než awp, protože s ním běháš strašně rychle :)

btw nehunti posty jinak ti to zakážu na nějakou chvíli :D

*NPSM*P!!!!n3r
04-05-12, 18:20
by ses divil jak je scout přesnej :D
když se s ním naučíš, tak je lepší než awp, protože s ním běháš strašně rychle :)

btw nehunti posty jinak ti to zakážu na nějakou chvíli :D

To ti věřím :) Sám občas hraju surf na naučení se scoutem, ale já mluvím o jistotě jako o WH :D ... A nehuntím postu :D

andreas2012
04-05-12, 19:39
Bones nemam snad pravdu že admini šaškujou taky z modama vždyt je to jasnee..no toho dema se asi nedočkam

Charon35
04-05-12, 19:45
Bones nemam snad pravdu že admini šaškujou taky z modama vždyt je to jasnee..no toho dema se asi nedočkam

Ako ty tu obviňuješ adminov, že všetci hraju s WH a cakas, ze hned budu okolo teba skakat? Po tom co pises tipujem, ze aj tak si bol zapnuty. Buu ma toho vcelku dost, cize musis chvilku pockat.

andreas2012
04-05-12, 19:59
najisto že sem šel fakt?ale na mapach jsou minimalně 2 až 3 mista kam se da miři s awp nebo scout s jistotou že tam někdo bude nevim jak dlouho hraješ cs ale zřejmě kratce když tohle prohlasiš,navic mi neřikej žes ještě někoho netrefils skrz zed občas je to věc nahody ale i to je jisty když viš že tudy běhaji a zhruba za jak dlouho...trochu hlavu při hrani použivej a budeš lepši,protože když něco takovyho prohlasiš a seš v cs dobrej tak nastava otazka proč ti tohle nedochazi odpověd je jasna nedojde to člověku kterej nad tim nemusi přemyšlet a neřešěj to jenom hrači jenž se jedine co naučili bylo kamuflovat wh...

andreas2012
04-05-12, 20:09
Charon:
na rozdíl od tebe zřejmě umim stat za svým a ne se zastavat silnějšich-to dokaže každý,nicméně se omlouvam těm adminum co wh nepouživaji možna jsem to napsal moc zkratovytě tak pardon kluci takových jako vy je fakt málo

kashpi
04-05-12, 20:48
myslím, že nikdo z admin teamu nemá žádný cheaty :)

pokud ano, tak ho natoč a dej sem :)

andreas2012
04-05-12, 21:15
Ok du na to

*NPSM*P!!!!n3r
04-05-12, 23:01
najisto že sem šel fakt?ale na mapach jsou minimalně 2 až 3 mista kam se da miři s awp nebo scout s jistotou že tam někdo bude nevim jak dlouho hraješ cs ale zřejmě kratce když tohle prohlasiš,navic mi neřikej žes ještě někoho netrefils skrz zed občas je to věc nahody ale i to je jisty když viš že tudy běhaji a zhruba za jak dlouho...trochu hlavu při hrani použivej a budeš lepši,protože když něco takovyho prohlasiš a seš v cs dobrej tak nastava otazka proč ti tohle nedochazi odpověd je jasna nedojde to člověku kterej nad tim nemusi přemyšlet a neřešěj to jenom hrači jenž se jedine co naučili bylo kamuflovat wh...

:DDD ... Samozřejmě že zrovna na de_dust4ever je jen 1 místo kam musíš mířit s awp a je jisté, že tam bude, ale jak jsi věděl že tě obejdu zezadu z CT spawnu a že jsem ještě za tou krabicí, kde jsem přebíjel ? Vlezeš tam a hlava ? Jentak ? Se skautem a Nz ? ..Kámo, na tohle hlavu nepotřebuješ.
Ano, Csko hraju teprve nějaký ten rok...
S awp by sis nezahrál, proti mě 1 v 1 .. to mi věř, chodím sice awp krátce, ale něco sem se tam naučil.
Vidím tě tu asi tak měsíc ? možná 3 týdny ? ... A najednou jsi prostě mezi největšíma skillama na mapě.. Já nevím, rád si počkám na demo.
Po tom co tu píšeš asi opravdu nejsi moc čistý, ani v hlavě ani ve hře.
Jak tvrdíš ty - VŠICHNI Z ADMIN TEAMU MAJÍ WH, AKORÁT BEZDÁK MÁ AB A WH :DD ....
Doufám, že to tu teď nezačneš rozhlašovat nebo mi z tebe je*ne... Jinak přeji> Pěkný den :)

E: a neříkej, že jsi mě slyšel, když jsem šel celou cestu z plantu ve walku + byl už plant..

vedouci venny
04-05-12, 23:19
Ti sy strašní skill piner tvoje logika- hráč co příjde na server po prvé a má odehráno 5x více co ty ( to asi všichni jak ty) a je skill tak hraje tu krátce a nemůže být tak dobrý je to prostě cheater

Jinak Ti Sy BUKVATYR :taunt::taunt::taunt::taunt::taunt::taunt::taunt:: taunt::taunt:

ZEUS
05-05-12, 07:13
Jinak Ti Sy BUKVATYR :taunt::taunt::taunt::taunt::taunt::taunt::taunt:: taunt:

No teď si myslím, že sis nadělal na bukvatýra taky. :taunt::twisted:

andreas2012
05-05-12, 13:44
NPSM tak za prve: pokud tě někdo kritizuje což si myslim že je to časte protože nechapeš zaklady rozumne diskuze tak neznamena že nemaji čistou hlavu
za druhe: viš kolik servru existuje na netu? mysliš že jsem začal hrat na kotelně? bože,a ty že mě daš s awp :)) vždyt jsem te daval nožem kamo neumiš přepnout na pistolku
za třeti: co ja tu prohlašuji že admini cheatujou tak to psal sterač,nubiq.psal jim tam někdo kdo nevěděl že to jsou admini a reakce byla-jsem admin...to mluvi za sebe nemysliš?tak chat-tam beru jistotu myslim že jsi u te hry byl ale nevim posledni nesleduju..
za čtvrte: krasa rozumneho boje spočiva v tom, nevzdat se hned napoprve...

ace
05-05-12, 13:51
Kto im to pisal?pepik skyll alebo vip killer?

Bezdak
05-05-12, 13:53
Neřešte kraviny. Zatim tu ani neni demo, tak se nebudeme dohadovat ano?

andreas2012
05-05-12, 13:54
venny na tebe raději nebudu reagovat vubec sem tě nako nepostřeh tak nevim co ti mam na to napsat snad jen že seš prostě nej king na foru když jsem se vešel vždy do prvnich třech umistěni stim že zbytek ma odehrano 5x vic jak ja tak uražiš ostatni nemysliš? lol ty se raději sem nevtirej..

andreas2012
05-05-12, 13:57
ja se brani tak snad chapete..a neřešim kraviny jen reaguju na to co mi pišou ostatni

Bezdak
06-05-12, 23:24
.. je Maly Buu mi podruhe dal bann udajne za wh...

Podruhé ano je to tak, takže si akorát obcházel ban (http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=20918). Unban nebude.