PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva - JB - 21-2-2020



PGlamster
21-02-20, 16:01
Zdravím, jsem PGlamster a rád bych se po letech hraní na vašich serverech přidal do admin teamu. Zkušenosti s admin věcmi nemám leda dělání leadera v realu, či v jiných hrách. Jinak je mi 18 a záliba jak jinak než smažení her na PC :D. Důvod proč dělat admina je ten, že bych si to chtěl zkusit na portálu jsem již přes 12let takže toho pamatuji hodně (i VIP za 100kč na neurčito :D). Budu se těšit na případnou spolupráci :D.

Game nickname: PGlamster
Game clan: (OLDSCHOOL)
Steam id: STEAM_0:1:114882866
Demo: nic
Hlášení adminům: ČernáSmrt, Čas Hulit a i dalším který mám ve friendech na steamu + nahlašování přes ! ve hře.

S pozdravem PGlamster.

LukosSenpai
21-02-20, 17:26
Menšia aktivita, u CT pravidelne bez simona, 0 hlásení na forku, a čas hulit práva už nemá nejaký ten piatok.
Za mňa zatiaľ proti

Britny
21-02-20, 17:46
Tyjo VIP za 100 Kč na neurčito - hmm to jsme snad měli kdysi dávno ještě na bývalém portále, nepleteš si portál? :D Já tu začínala a bylo ještě pár serverů a vůbec si tě nevybavuju teda. Steam máš taky jen 4 roky, stejně jako registrace, kde vlastně nic nemáš a jak napsal Lukos, Hulič už tu dávno není adminem, ses trošku zasekl v minulosti. Za mě též momentálně PROTI - Vzhledem k tomu, že nesplňuješ skoro žádnou podmínku.

PGlamster
21-02-20, 19:01
Lukos psal jsem že na forku nic :D píšu přímo online adminum

Britny kdysi dávno :D a ano steam mám 4 roky stejně jako forko cca, ale hraval jsem jako varézák :D na starém PC :D

Ale díky za názory.

Folowed
21-02-20, 19:43
Ne
E: Ahoj.
Skoro tě neznám, nepamatuju si te z ct, nejsi moc aktivni
A na to že tu ,,hraješ" dele, než je věkový pruměr v 10 rano na jb, nejsi provařený hráč. Mohl bych pokračovat, ale bylo by to zbytecne.

E2: ale jako presvedcil me ze mod chápe

Bager258
21-02-20, 21:13
ja osobne proti

E: Pár dní som ťa teraz stretol ale osobne si ta neviem predstaviť ako admina. Nepostrehol som ťa u CT, neviem ako sa správaš. Možno ťa spoznám lepšie a budem pro ale momentálne je to proti.

PGlamster
22-02-20, 13:55
Folowed díky beru na vědomí

Bager258 taky jsem tě viděl snad poprvý :D

Bager258
22-02-20, 14:21
Folowed díky beru na vědomí

Bager258 taky jsem tě viděl snad poprvý :D

Dlhšie som tu nebol, každopádne v tvoj neprospech je aj to, že nemáš na fore nič nahlásené a táto žiadosť bola tvoj prvý post

PGlamster
02-03-20, 00:15
ja osobne proti

E: Pár dní som ťa teraz stretol ale osobne si ta neviem predstaviť ako admina. Nepostrehol som ťa u CT, neviem ako sa správaš. Možno ťa spoznám lepšie a budem pro ale momentálne je to proti.

10 dní od našeho posledního střetu jsem tě neviděl ani já :/ a to jsem na serverech pořád, tudíž si myslím že toho o mě víš málo. Určitě někdy napiš a ukážu ti jak to vypadá když jsem u ct :happy:

Grakon2702
16-03-20, 13:03
Ahoj. Přes vykřičník pramálo hlášení z JB, žádné hlášení na fóru, dle chatlogu aktivita ok, ale ten spam těch smajlíků už ne. Za mne proti.

PGlamster
22-03-20, 00:20
Ahoj. Přes vykřičník pramálo hlášení z JB, žádné hlášení na fóru, dle chatlogu aktivita ok, ale ten spam těch smajlíků už ne. Za mne proti.

Děkuji za názor Grakon
zrovna dnes jsem volal admina přes ! a tuším že si přišel právě ty :)
na fóru hlášení nemám, ale v banlistu můžeš najít jeden ban se závorkou (by PG) -> většinou hlásím přímo adminovy přes steam - rychlejší
smajlíci jsem nevěděl že jsou problém - hned napravím

Snad jsem vše objasnil :) hezký den

Spasitel222
28-03-20, 15:27
Skús hlásenie na forko

PGlamster
28-03-20, 23:44
Díky, zkusím :D

Samco
10-04-20, 11:30
Nie