PDA

Zobrazit normální verzi : sverige, admin ukaz mi demo



sverige
04-05-12, 06:49
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! ( id 27472 )
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] Duvod banu : ' AB '
[AMXBANS] Zabanovany nick ( 0 ) : sverige
[AMXBANS] Tvuj nick : .
[AMXBANS] Zabanovane SteamID ( 0 ) :
[AMXBANS] Tvoje SteamID : STEAM_666 : 88 : 666
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa ( 1 ) : 178.143.142.173
[AMXBANS] Tvoje IP adresa : 178.143.142.173
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin : Krispo
[AMXBANS] Server : Kotelna - DM FFA | csko.cz
[AMXBANS] Pokud si myslite , ze jste ban dostal ( a ) nepravem , muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi , pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak

///
Ok cize vcera vecer som si hral asi 2 hodiny kotelna dm ffa a deadmatch 2 do cca 22:30.

Dneska rano som sa zobudil skoro a mal som kopec casu nez odidem do skoly tak som chcel zajst na 15 min na DM FFA a pozrime sa. Ban za aimbot. Ok. Chcem vidiet demo na ktorom som bol "usvedceny" u unban mi ani tak nejde pretoze je to ban len na nonsteam na ktorom som vcera hral kedze niektorych steam hracov vcera hra vyhadzovala ked im padne databaza cize v klude mozem dojst a hrat na steame ale ja len chcem vidiet to akoze usvedcujuce demo na zaklade ktore ho som dostal ban. Cu

Prasacko
04-05-12, 09:15
DEMO: http://csko.cz/dema/upload/dir/sverige_1.dem

ja si dovolim to tu hodiť a neviem načo sa sťažuješ je to uplne jasné ako ti trha cross na hlavu a ten tvoj štýl hry..... spomaľ si to a pozri si ako z otočky mu napališ hlavu.

18:56:22 <STEAM_666:88:666><178.143.142.173> sverige : ja mam steam od 2004 akurat teraz hram na notebooku a tam mam 40 fps a na nonsteame 70
19:03:33 <STEAM_666:88:666><178.143.142.173> sverige : ok za 2 tyzdne mam 19

E: tak to si pán keď si tak dlho hral s AB.

sverige
04-05-12, 14:19
ok kamo . ok :D toto ked je aimbot TAK OK. natocim ti POV demo z deadmatchu a mozes sa ucit strielat kedze tipujem ze tvoj styl hry je ctrl a fullauto.
Vrat sa na puby a nerob admina.
i trha cross na hlavu a ten tvoj štýl hry..... spomaľ si to a pozri si ako z otočky mu napališ hlavu.
Kamo zajdi si na aim server nadstav si konfig .
A tvoj ban je mi sumafuk blbec, stale mam steam ktory uz ide, nechapem jak nejaky nonsteamak moze len tak niekoho zabanovat ze NA aimbot. Skus si niekedy zahrat nejaku ligu alebo mix tam by si asi neuspel. Vedel som ze csko.cz je hlavne pre nonsteam hracov ale tipoval som si ze aspon admini budu dosahovat skill aspon low + ako vidim tak som neuspel. Cu on Vidis ma tam na steame len tento krat budem tocit vlastne pov demo. Nebudem tu plakat prosim unban naozaj som nic nemal a proste si sa pomylil :(. Hovno si sa pomylil si slaby publik hrac a tvoj ban mi absolutne nevadi a taketo veci mi asi iba zvysia ego .By the way tvoje z otocky hlavu sa daju jednotucho vysvetlit tim ze mam nejaku vybavu .http://i48.tinypic.com/2hx3qy8.jpg. btw2 ziadam aby si demo pozreli aj ostatny cheathunteri.

sverige
04-05-12, 14:33
teraz som dopozeral demo a mam dost prvu polovicu dema som vlastne ani nic netrafil a to ostatne boli normalne vyklikane hlavy po troch nabojoch. a mimochodom nadstav si rate ty zalagovana lamka trha ti to jak pes

mecky
04-05-12, 14:35
To demo je clear...

Lallinka
04-05-12, 14:35
Prosím tě, stačil sis, mezitím co si tu říkal jaký je to low non steamák, všimnou ze to je obyčejný uživatel? Ban ti dal admin Krispo, tak sedni a čekej !

ZEUS
04-05-12, 14:36
Až budu doma, tak se na to podívám.

Prasacko
04-05-12, 14:49
pozri si demo 10:43 WTF jako co to malo byt??

dobre, nebudem sa k tomu vyjadrovat pockam na vyjadrenia adminov...

Rixie
04-05-12, 14:52
Clear

BiA Fz
04-05-12, 14:56
Aby někdo fotil svojí výbavu na obhajobu unbanu, to jsem ještě neviděl :-))
Přidám svůj skromný názor s předesláním toho, že to nejsem s to s jistotou posoudit.
- - -
Tady sou nějaký zajímavý časy, abyste nemuseli sledovat celý demo, je docela dlouhý
Ta hlava v 10:44 vypadá jako pěkná haluz
12:55 míří úplně vedla a dá hlavu O.O
v čase 13:10:13 se po výstřelu objeví díra ve zdi a panák umře o metr vedle :D
13:22 hodně zajímavej čas, kdy 6x za sebou vystřelí z deserta a každá ta buleta jde úplně doprostřed aimu
15:14 zase, střela úplně vedle, ale padla hlava
15:24 lol frag zase, úplně nepochopitelná hlava
17:06 další haluz
- - -

fakt nevim co si o tomhle mam myslet, klasickej aimbot to neni, ale... mělo by bejt jedno jak to kdo nahrával, když si to pouštim, tak vidim jak střela mizí o metr vedle ve zdi a při tom ten hráč dostává hlavu, to mi moc normální nepřijde (že by měl cheat na střílení 2 střel z awp naráz? :-)) a prostě to je skoro každej frag, střílíš úplně vedle, ale padne hlava.
viděl bych to na nějaký hrátky s ex.interpem nebo jinde v configu.
2sverige: Poskytneš nám ten "z aimu nadstavený config" na kterém jsi to hrál?

sverige
04-05-12, 14:58
ok kamo , to ze to tebe trha v spectate za to ze nemas ani rate nastavene neznamena ze ja hram na "kotelne" zapnuty.
a nebudem sa ospravedlnovat za to ze som na teba nejak vyskocil pretoze za hodinku co si zahram na kotelni si vypocujem nadavok do skurvysinov spicisinov a podobne az dost tak som trosku neuniesol.
Prasacko nech sa paci plne pov demo takej istej hry ako vcera za co mam ban sleduj presne ten isty styl a presne take iste strely ako vcera pozri sa jak to vypada u teba a jak to vypada u mna http://uloz.to/xFrcGRJ/sverige2-zip

ZEUS
04-05-12, 15:01
Sverige, já myslel, že se tu řeší tvůj ban a ne nějaký trhání ve spectu.... Můžeš nám sem dát tvůj steam ?

sverige
04-05-12, 15:16
BIa FZ YOU DONT SAY?. to vidis na deme ze strielam mimo a trafim hlavu je asi preto lebo admin ma asi default raty. cl_updaterate 20 cl_cmdrate 20 a na deme to bude potom oneskorene . pozri si cele toto demo natacal som ho ja pred hodinou su tam take iste hlavy ake si ty vypisal http://uloz.to/xFrcGRJ/sverige2-zip cu on
Neviem na co ti je config kedze ja mam default konfig len mam nadstavene raty , fps a tieto veci a este spustacie parametre
vypnuta akcelerecia mysi : -noforcemaccel -noforcemparms -freq 100


// This file is overwritten whenever you change your user settings in the game.
// Add custom configurations to the file "userconfig.cfg".

unbindall
bind "TAB" "+showscores"
bind "ENTER" "+attack"
bind "ESCAPE" "cancelselect"
bind "SPACE" "+jump"
bind "'" "+moveup"
bind "+" "sizeup"
bind "," "buyammo1"
bind "-" "sizedown"
bind "." "buyammo2"
bind "/" "+movedown"
bind "0" "slot10"
bind "1" "slot1"
bind "2" "slot2"
bind "3" "slot3"
bind "4" "slot4"
bind "5" "slot5"
bind "6" "slot6"
bind "7" "slot7"
bind "8" "slot8"
bind "9" "slot9"
bind ";" "+mlook"
bind "=" "sizeup"
bind "[" "invprev"
bind "]" "invnext"
bind "`" "toggleconsole"
bind "a" "+moveleft"
bind "b" "buy"
bind "c" "radio3"
bind "d" "+moveright"
bind "e" "+use"
bind "f" "impulse 100"
bind "g" "drop"
bind "h" "+commandmenu"
bind "i" "showbriefing"
bind "j" "cheer"
bind "k" "+voicerecord"
bind "m" "chooseteam"
bind "n" "nightvision"
bind "o" "buyequip"
bind "q" "lastinv"
bind "r" "+reload"
bind "s" "+back"
bind "t" "impulse 201"
bind "u" "messagemode2"
bind "w" "+forward"
bind "x" "radio2"
bind "y" "messagemode"
bind "z" "radio1"
bind "~" "toggleconsole"
bind "BACKSPACE" "autobuy"
bind "UPARROW" "+forward"
bind "DOWNARROW" "+back"
bind "LEFTARROW" "+left"
bind "RIGHTARROW" "+right"
bind "ALT" "+strafe"
bind "CTRL" "+duck"
bind "SHIFT" "+speed"
bind "F1" "stopsound"
bind "F2" "rebuy"
bind "F5" "snapshot"
bind "F6" "save quick"
bind "F7" "load quick"
bind "PGDN" "+lookdown"
bind "PGUP" "+lookup"
bind "END" "centerview"
bind "KP_HOME" "cl_crosshair_size small"
bind "KP_UPARROW" "cl_crosshair_size medium"
bind "KP_PGUP" "cl_crosshair_size large"
bind "KP_ENTER" "cl_dynamiccrosshair 0"
bind "KP_PLUS" "cl_dynamiccrosshair 1"
bind "MWHEELDOWN" "invnext"
bind "MWHEELUP" "invprev"
bind "MOUSE1" "+attack"
bind "MOUSE2" "+attack2"
bind "PAUSE" "pause"
_cl_autowepswitch "0"
_snd_mixahead "0.1"
ati_npatch "0"
ati_subdiv "0"
bgmvolume "1.000000"
bottomcolor "6"
brightness "2"
cl_allowdownload "1"
cl_allowupload "1"
cl_backspeed "400"
cl_cmdbackup "2"
cl_cmdrate "100"
cl_corpsestay "600.000000"
cl_crosshair_color "250 50 50"
cl_crosshair_size "large"
cl_crosshair_translucent "1"
cl_dlmax "128"
cl_download_ingame "1"
cl_dynamiccrosshair "0"
cl_forwardspeed "400"
cl_himodels "0"
cl_idealpitchscale "0.8"
cl_lc "1"
cl_logocolor "#Valve_Orange"
cl_logofile "lambda"
cl_lw "1"
cl_minmodels "0"
cl_radartype "1"
cl_righthand "1"
cl_shadows "1"
cl_timeout "300"
cl_updaterate "100"
cl_vsmoothing "0.05"
cl_weather "1"
con_color "255 180 30"
console "1"
crosshair "1.000000"
fastsprites "2"
fps_max "101"
fps_modem "0"
gamma "3"
gl_dither "1"
gl_flipmatrix "0"
gl_fog "1"
gl_monolights "0"
gl_overbright "0"
gl_polyoffset "0.1"
hisound "1"
hpk_maxsize "4"
hud_capturemouse "1"
hud_centerid "1"
hud_draw "1"
hud_fastswitch "1"
hud_saytext_internal "1"
hud_takesshots "0"
joystick "0"
lookspring "0.000000"
lookstrafe "0.000000"
m_filter "0"
m_forward "1"
m_pitch "0.022"
m_side "0.8"
m_yaw "0.022"
model "gordon"
MP3FadeTime "2.0"
MP3Volume "0.800000"
mp_decals "0"
name "sverige"
net_graph "3"
net_graphpos "1"
net_scale "5"
r_bmodelhighfrac "5.0"
r_detailtextures "0"
s_a3d "0.0"
s_automax_distance "30.0"
s_automin_distance "2.0"
s_bloat "2.0"
s_distance "60"
s_doppler "0.0"
s_eax "0.0"
s_leafnum "0"
s_max_distance "1000.0"
s_min_distance "8.0"
s_numpolys "200"
s_polykeep "0"
s_polysize "0"
s_refdelay "4"
s_refgain "0.4"
s_rolloff "1.0"
s_verbwet "0.25"
sensitivity "2.2"
skin ""
spec_autodirector_internal "1"
spec_drawcone_internal "1"
spec_drawnames_internal "1"
spec_drawstatus_internal "1"
spec_mode_internal "2"
spec_pip "0"
suitvolume "0.250000"
sv_aim "0"
sv_voiceenable "0"
team ""
topcolor "30"
viewsize "110"
voice_enable "0"
voice_forcemicrecord "1"
voice_modenable "0.000000"
voice_scale "0.000000"
volume "0.1"
setinfo "_vgui_menus" "0"
setinfo "_ah" "0"
setinfo "_uniqinfo" "178.143.142.173"
+mlook
+jlook
exec userconfig.cfg

BiA Fz
04-05-12, 15:46
No v tom demu od tebe je to to samý, v čase 00:54 frag a díra je vedle...

neznam teda přímej význam toho -freq 100. to by mělo nastavovat frekvenci, ale někdo na youtubku psal, že to btw taky zlepšuje recoil (to by mi pak sedělo, i když nevim, kde na to ten týpek přišel.)

Možná to dělá updaterate a cmdrate ale prostě v obou těch demech mi chcípají paňáci uplně na jinym místě než se objeví díra a to sem snad ještě neviděl (už sem si přehrával odhadem tak 300 dem ale tohle nepamatuju)

Jinak, píšeš že máš updaterate a cmdrate 20 a v tom configu je 100. Ale to jen tak na okraj. Budou se muset vyjádřit zkušenější, ale asi se spíš shodnem na tom, že aimbot to není.

ZEUS
04-05-12, 15:53
Kotel to určitě bude vědět :-)

kashpi
04-05-12, 15:55
AB tam není určitě :)

kashpi
04-05-12, 15:57
No v tom demu od tebe je to to samý, v čase 00:54 frag a díra je vedle...

neznam teda přímej význam toho -freq 100. to by mělo nastavovat frekvenci, ale někdo na youtubku psal, že to btw taky zlepšuje recoil (to by mi pak sedělo, i když nevim, kde na to ten týpek přišel.)

Možná to dělá updaterate a cmdrate ale prostě v obou těch demech mi chcípají paňáci uplně na jinym místě než se objeví díra a to sem snad ještě neviděl (už sem si přehrával odhadem tak 300 dem ale tohle nepamatuju)

Jinak, píšeš že máš updaterate a cmdrate 20 a v tom configu je 100. Ale to jen tak na okraj. Budou se muset vyjádřit zkušenější, ale asi se spíš shodnem na tom, že aimbot to není.

nikde nevidím, že by psal, že má nastavený updaterate a cmdrate na 20.
To psal o tom co točil to dmeo :)

sverige
04-05-12, 16:05
Bia fz- nepisem ze ja mam cmdrate,updaterate na 20 ale ADMIN KTORY DEMO TOCIL preto je to take cele zalagovane a trha to jak pri aimbotovi, to mas jak ked pozeras hltv

kashpi
04-05-12, 16:06
Ten kdo to točil ani není admin :)
Jen tě asi někdo nahlásil. Protože pokud by si admin neuměl nastavit raty tak to by bylo už asi fakt špatný :D

sverige
04-05-12, 16:08
freq 100 nadstavuje frekvenciu obrazovky, u mna 100 lebo to hram na crt ktore 100 podporuju teda mi ide hra ovela rychlejsie a plynulejsie ako niekomu na notebooku ci napr. niekomu kdo to nema nadstavene pretoze defaultne ti to bezi na 60 a na lcd si to mozes nadstavit aspon na 75. http://www.esreality.com/files/placeimages/2010/76649-noforce.JPG

*NPSM*P!!!!n3r
04-05-12, 16:34
AB tam není určitě :)

Přesně tak.. Občas mi něco přišlo divné, ale ten zbytek mi nějak nepřijde.Za AB bych ho obvinil tak z 1 killu a to v čase 12:40 .. to mi přišlo docela divné bez aimu .. Ale jinak se zdá čistý

BiA Fz
04-05-12, 16:35
Tak to zkouším všechno, mam notas s obnovovací frekvencí 60 hz, takže mi jde nastavit max 60, jinak to se csko spouští (při -100 nebo i -75 freq) jen v okně. Nic to nemění na tom, že si nemyslim, žes měl aimbot, ale taky na druhou stranu pořád nechápu, proč se mi v obou těch demech zobrazujou současně 2 výstřely, kdy jeden končí ve zdi a druhej v zabije nepřítele. Nebo to dělá jenom mě??

E: vymázáno písmeno "m" :P pro rejpala Kashpiho :-)

kashpi
04-05-12, 16:38
Tak to zkouším všechno, mam notas s obnovovací frekvencí 60 mhz...

Nevěřím :D:thumbup::taunt:

BiA Fz
04-05-12, 16:43
Nevěřím :D:thumbup::taunt:
no no no :D musíš furt rejpat, sem zrovna myslel na procesor a nějak mi tam přibylo to mko, megahertz nebo hertz, stejně každý ví o čem mluvím :P :) :D

sverige
04-05-12, 16:43
sorry za tie urazky proste som vyletel lebo uz ich neunasam. ked sa ti pri 75 spusti v okne znamena to ze ti 75 hz nepodporuje tak je to pri vacsine notebookov. a mimochodom ten rozptyl guliek a recoil a vobec cely movement je iny na 100hz to by si si musel skusit sam, vsetko su to iba single klik klik strafe klik hlavy.

Krispo
04-05-12, 16:47
Koukal sem na demo když už sem byl celkem unavenej, ale ty časy 10:44 , 12:55 , 15:14, 15:24 střílí pokaždé uplně jinam a dostane hlavu, přišlo mi to jako silent, ale nebyl sem si uplně jist, po vyjádření adminů kteří usoudily že seš clear se ti omlouvám a dávám ti unban. A to že máš nějakou tu výbavu, to skoro nic neznamená, taky mám nějakou tu výbavu, a nedávám hlavy když střílím o metr vedle...

sverige
04-05-12, 16:55
ok kamo ale ja nestrielam vedla. To je to demo zalagovane, pozrel si si to demo co som dodal?

sverige
04-05-12, 16:58
proste to cele demo je zalagovane oneskorene jak ked pozeras hltv kde mas 100 ping.

Krispo
04-05-12, 17:04
Jdu se podívat na to demo

Krispo
04-05-12, 17:23
Nóó pěkný demo střílíš dobře, kdybych viděl tohle místo toho od prasatka, tak bych ti ban nedal v žádnym případě, je vidět že si skill, takže se ti ještě jednou omlouvám.

sverige
04-05-12, 17:29
Ok dik , sorry ze som tak vyletel. Cu on server

BiA Fz
04-05-12, 18:56
Vyřešeno, lock. =)