PDA

Zobrazit normální verzi : Nové mapy na serveru Classic



PeťaS
23-02-20, 16:58
Zdravím. Myslím si ,že mapy na classicu jsou už ohrané.
Proto bych chtěl dát návrh aby se daly šance mapám jako css_overpass,de_vertigo,nebo de_prodigy. Ano. Overpass je csgo mapa,vertigo moc neznámá a prodigy oldschool. Ale já si myslím, že kdyby se tyto mapy zkusily na měsíc přidat na classic a hráči by si ji prošli, tak by se pak mapy hrály dobře. Pokud by se mapy nechytly a nehrály se,tak by se to vrátilo na zpět a smazaly by se. Je také možnost že např vertigo se nechytne ale overpass jo a zůstane jen to. Chtěl bych slyšet čistě váš názor na to. :) - PeťaS

Masif
23-02-20, 18:12
to nezní špatně

Seeya
26-02-20, 19:00
Zdravím,

css_ mapy na Classic by nebyly zlé. Jedna už tam je. Ono by se mohla přidat i pár map z CS:GO, předělaných do 1.6, které už na serveru jsou a v něčem se trochu více odlišují od klasické 1.6 verze (train, nuke..) pro mírné oživení zapadlé rotace.

P4ndaP4nda
26-02-20, 19:31
Trošku se tu přiživím, chtěl bych se ještě jednou zeptat, proč na Classicu není standartní volba další mapy. Mapy jako cpl_mill nebo cbble ten server vylidňují (nebo mi to alespoň přijde). Dík

Britny
26-02-20, 19:50
Trošku se tu přiživím, chtěl bych se ještě jednou zeptat, proč na Classicu není standartní volba další mapy. Mapy jako cpl_mill nebo cbble ten server vylidňují (nebo mi to alespoň přijde). Dík

Možná to tam jen Kotel zapomněl dát, ale určitě by se tam rtv hodilo, jako na každém serveru. Jsem taky pro, aby se tam přidalo více map a ne jenom tam, i třeba na mega. Zkuste napsat více návrhů, jaké byste tam chtěli a Kotel by se na to mrknul, jak by měl čas a přidal by je třeba.

Masif
26-02-20, 20:40
na clasicu je volba mapy ale všichni hráči musí dát RTV pak jsou na výběr 3 mapy

E: akorát tam nejde nominace + rank

Seeya
26-02-20, 20:58
Rank tam ani nepotřebujeme, lepší bez něj.

Ohledně map, vylidnění při určitých mapách se už stává méně. Lidi si na dané mapy postupně zvykají. Navíc na classicu je povětšinou taková klidnější atmosféra, tak se jim nechce jít jinam a mapu nějak překoušou. Však se celkem rychle změní.

Masif
26-02-20, 21:02
proto není od věci řešit tyto dva thready, nebo je nějak spojit https://csko.cz/forum/showthread.php?70307-Newschool-server

Burak1
26-02-20, 21:32
Napište mapy, co byste chtěli přidat. Ostatní pište pro nebo proti s nějakým menším odůvodněním. Pokud se nějaký návrh chytne, můžu ho přidat na server. Čím víc lidí se vyjádří, tím lepší to bude a tím dřív se ten maplist může upravit.

Seeya
26-02-20, 21:59
Já to beru tak, že classic jsou pro mne mapy, co se hrávají na CW a lidi by je měli znát.
Z CS:GO bych dal pár map, které se dejme tomu více odlišují od klasických 1.6 verzí a pak samozřejmě "nové" ligové mapy, které se nejvíce hrají na turnajích.
css_cbble (cobblestone)
css_nuke
css_overpass

Mapy, které jsou až moc podobné stávajícím - css_inferno, train, dust2, mirage - bych nedával. Stejně tak vertigo, které je minimálně hrané už z dob 1.6 a CW (na GO) na něm pomalu neuvidíte (ikdyž v 1.6 jsou pěkné skoky, nehledě na plant bomby, co CT nemá jak defusnout.. ehm). Stejně tak staré "dobré" prodigy, trocha nostalgie, ale je to taková ne moc dynamická mapa. Za CT na publicu ukempená (na CW nemluvě). A je snad i na oldschoolu a megapubu (tam mi ji to ukáže ve výpis v konzoli, ale jako admin nejsem schopný přímo změnit level z amx menu).

Pro začátek ty tří výše uvedené mapy.

Britny
26-02-20, 21:59
Jestli bych mohla navrhnout i mapy na MEGA, který se dříve dost hrály:

de_sultan_dust https://gamebanana.com/maps/173941

de_eldorado https://gamebanana.com/maps/170680

de_tuscan https://gamebanana.com/maps/141003

de_westwood_big https://gamebanana.com/maps/201351

de_survivor https://maps.cs-bg.info/maps/cs/63/

Masif
26-02-20, 22:04
Jestli bych mohla navrhnout i mapy na mega, který se dříve dost hrály:

de_sultan_dust https://gamebanana.com/maps/173941

de_eldorado https://gamebanana.com/maps/170680

de_tuscan https://gamebanana.com/maps/141003

de_westwood_big https://gamebanana.com/maps/201351

de_survivor https://maps.cs-bg.info/maps/cs/63/

westwood je na OLDu stejně jako survivor...tuscan myslim na clasicu už je eldorado a sultan proč ne... dal bych šanci i další odlschoolvce cs_siege,,,, ten overpass taky nezní špatně, no ale snad přijde někdo s nějakou TOPkou :))


E: souhlasim se Seeyou

Seeya
26-02-20, 22:08
Na Oldschool a Mega si hažte všemožné blbinky. Classic, kam teď chodí více lidí, nechte raději jen klasickým mapám z turnajů CS 1.6/CS:GO (předělávky pro 1.6) :-)
Btw. tuscan na classicu je.

Britny
26-02-20, 22:08
Ale já navrhla mapy na MEGA, kde jsem zjistila, že těch map je pouze pár a tady tyto byly smazány a je i potřeba dostat lidi na mega, ne jen třeba na jeden server. Vypsala jsem nejvíc hratelné mapy co si pamatuju, co ještě kdysi se hrály a měli je hráči rádi a když se vrátí na mega, tak to bude fajn. Aji tam mají lidi rank, ne jenom na oldu, kde by v něm třeba chtěli pokračovat. Já bych určitě dala přednost Mega, jak oldu.

Nebo mám založit zvlášt vlákno na mega? Když nechápete, že jsem jako první větu napsala - navrhuju mapy na MEGA, tak jen abych nezakládala další topic, tak sem to hodila jen sem. Myslím, že Burak není hloupej, aby to oddělil, ale jestli je to problém, založím téma zvlášt.

Seeya
26-02-20, 22:12
Téma je ke Classicu, nevím proč Masif požadoval spojení topicu k Oldschool a Mega, který už zde existuje.

Masif
26-02-20, 22:13
Já osobně bych teda souhlasil se Seeyou na tom klasiku udělat to co má na mysli, protože je to dobrý nápad...
A s tím megapubem to taky není špatný nápad, jelikož poslední dobou je rozjetý víc než old (to mě bolí), ale chce to refresh mírnej :)

Britny
26-02-20, 22:17
Téma je ke Classicu, nevím proč Masif požadoval spojení topicu k Oldschool a Mega, který už zde existuje.

Ano téma je Classic, ale když Burak se toho aktivně ujal, že by mohl mapy nahodit, tak sem to nechtěla rozdělovat a jen udělat vsuvku. Pokud bude chtít, tak to rozdělí, teda jestli mu to bude vadit.

Kotel
27-02-20, 14:17
Na classic se muzou dat klidne novejsi mapy, co se hrajou na profi scene (pokud jeste nejaka je).

Troy
27-02-20, 14:53
Ten rank by nebol tiež zlý nápad neviem prečo sa to odkladá... Máte servery ktoré sa nehrávajú sú tam ranky a hrajú tam štyria ľudia dokopy za deň zatiaľ čo classic je každý deň plný počet 21/21 ľudí niekedy čakám kým sa niekto odpojí aby som sa mohol napojiť. :)

Seeya
27-02-20, 16:02
Rank je zbytečnost pro Classic, naopak je fajn si odpočinoud od lojzů, co se věčně někde plazí a čupí místo aby šli defuse/plant. Ne proto, že by to byli nováčci, co neví o co jde nebo ňoumové s takovým herním stylem, ale jen proto, že si hrajou na svůj rank. Win teamu nezájem. A navíc, jak krásně ten Classic funguje bez ranku takovou dobu.

Ohledně map, a "profi scény". Jede se CS:GO jako "profi", proto sem na předchozí stránce uvedl tři turnajové mapy předělané pro 1.6 podle CS:GO, které jsou buď uplně nové nebo o něco více odlišné od standartní 1.6 verze. css_cbble (cobblestone), css_nuke, css_overpass. Zbytek je až moc podobný default 1.6 a nebo ne tak povedeně předělaný. Ono tři mapy pro začátek stačí.

Troy
27-02-20, 16:20
Rank je zbytečnost pro Classic, naopak je fajn si odpočinoud od lojzů, co se věčně někde plazí a čupí místo aby šli defuse/plant. Ne proto, že by to byli nováčci, co neví o co jde nebo ňoumové s takovým herním stylem, ale jen proto, že si hrajou na svůj rank. Win teamu nezájem. A navíc, jak krásně ten Classic funguje bez ranku takovou dobu.

Ohledně map, a "profi scény". Jede se CS:GO jako "profi", proto sem na předchozí stránce uvedl tři turnajové mapy předělané pro 1.6 podle CS:GO, které jsou buď uplně nové nebo o něco více odlišné od standartní 1.6 verze. css_cbble (cobblestone), css_nuke, css_overpass. Zbytek je až moc podobný default 1.6 a nebo ne tak povedeně předělaný. Ono tři mapy pro začátek stačí.

Podla mňa aj bez ranku hráči chodia sa skrývať alebo nechodia zneškodniť bombu lebo napr. majú dobré skóre tí ktorí sú v tabuľkách ako prvý takže ten rank by to nejako neovplyvnilo hrací štýl chcelo by to zmenu ten rank by bola dobrá voľba. Ináč s tebou súhlasím ohľadom máp.

Burak1
27-02-20, 18:19
Prozatím jsem tam hodil mapu css_overpass (server Classic), protože ta neexistuje v 1.6 podobě. Pokud bude fungovat, můžu přidat úplně všechny od toho tvůrce. Mapy na pub přidám/upravím pozdíš.

Sethlans
27-02-20, 18:24
Souhlasím mapy chtějí osvěžit :)

Seeya
27-02-20, 19:09
Burak1: Na ostatní servery klidně (Old/Mega), Classic ponechej jen CW mapy. Bohatě budou stačit ty tři, stejně na dvou z nich budou lidi bloudit. :-D

Masif
27-02-20, 19:37
seeya dobrý no... ale burak jedem dál old aa megapub ok?

PeťaS
27-02-20, 21:15
Ahojte. Celý tento nápad byl směřován pouze na Classic. To je první věc. Druhá věc je ,že bych dával na classic mapy,které musí splňovat tyto podmínky: -Bomb/defuse mod
-Nesmí být vyloženě ct nebo t mapa
-mapa musí být od Valve..

Takže bych na classic dal mapy které byly k dispozici v csku vždy na singleplayer třeba. Např.: Vertigo,Prodigy,Aztec,ale klidně i Airstrip!

//AIRSTRIP\\
VždyŤ Airstrip by se na classicu dal hrát výýborně a je na úrovni kvality jak tuscan.. Je to bomb plant mapa,není to vyloženě na nějakou stranu mapa (možná pro ct,ale to všechny mapy v podstatě) A uličky a spoty vypadají dobře.. Jediné důvody proč se tato mapa nehraje je,že je stará hodně. No a co?? Dust2 je taky stará mapa kdo ví jak a hraje se nejvíce...Takhle. Vůůbec teď nehleďte na to kdo si co myslí,že je tato mapa jak stará apod. Najděte si ji na internetu nebo si ji projděte v csku a sami osobě si udělejte názor na kořen a na uličky či spoty mapy. Já si osobně myslím že Airstrip je i lepší,než Tuscan a Cobblestone,když se budu dívat pouze na hratelnost mapy..

//PRODIGY\\
Další suprová mapa. Já si myslím,že again,co se týče hratelnosti mapy,která je nejdůležitější,je Prodigy na tom dobře. Jasně mapa může zmáct ty,co ji neznají. Ale věřím,že kdyby se ji dala šance tak si ji hráči zmapují a bude se hrát výtečně.

//PIRANESI\\
Co se týče Piranesi,tak si myslím,že by měla nejmenší nárok se dostat na classic a má asi nejmenší šance,ale myslím si taktéž,že by se měla vyzkoušet.

//OVERPASS\\
Zde není co řešit v podstatě. Tuto mapu většina zná z CS:GO a myslím si,že když se hraje dobře na CS:GO,tak by se měla hrát dobře i zde.

//VERTIGO\\
Vertigo je velmi zajímavá mapa. I přesto,že je podobně jako cobble hodně otevřená (takže se na ni budou hrávat long distance fighty) si myslím,že má velmi mnoho záludných a dobrých poziček a uliček. Mapa na CS:GO a na 1.6 je o něco jiná. Teď je otázka,který "kořen" mapy je lepší.. Každopádně si myslím,že by se hrála dobře.

Pojďme si shrnout čistě můj názor. Teď napíšu mapy,které si myslím,že by se měly aspoň na měsíc zkusit dát na classic,protože mapy které jsou tam jsou dobré.. to ano.. ale jednoduše ohrané. Je to jako kdyby ste si pouštěli tu nejlepší písničku ever furt dokola,měli ji furt rádi,ale bolela vás z ní už hlava. Čím víc je mapa nahoře,tím má podle mě větší šanci zaujmout.

OVERPASS
AIRSTRIP
VERTIGO
PRODIGY
PIRANESI

A teď napíšu na stejný princip pořadí,čím výš,tím by měla mít větší šanci se ukázat:

AIRSTRIP
VERTIGO
PRODIGY
OVERPASS
PIRANESI

Ano jistě. V podstatě všechny mapy,které tu jsou napsané jsou "oldschool" mapy až na overpass.. Vždyť lidé ale považují všechny mapy,které se hrají o dost míň,přitom jsou třeba i lepší,jako oldschool mapu.. Ale prosím,pokud chceme si změnu a nějak oživit ten koloběh na classicu,musíme se dívat na ty mapy z hlediska hratelnosti a to jak se dobře hrají. Nikoliv jak jsou staré či se vám nelíbí pixely jak vypadají.. Ano. Někdo může říct: Ale na co je pak server oldschool? Však ten by pak byl zbytěčný ne?
Hehe. Ne nebyl. Mapy jako: Estate,Hell,Greece,Summer,Assault,Italy a já nevím co všechno by se tam samozřejmě nechaly. :) Já jen vzal mapy,které podle mě mají největší šanci se dostat na Classic. Co se týče css map,nemám s tím problem,ale nemělo by se to přehnat.. Počkat.. Přehnat? Jak? No jednoduše. :D Že by nakonec tam bylo css_lake,css_nuke,css_dust2,css_assault,css_infern o a nakonec by se z toho stal Css server.. Proto jsem navrhoval Newschool server kde by to bylo přímo vyhrazené na tyto mapy. Ale pokud by se nezakládal,tak bych na Classic nechal css_cache,css_overpass a maybe,pokud se to chytí,a možná css_cbble.. Jinak bych tam pak žádné css mapy nedával..

Shrnutí? Na Classic bych přidal alespoň na 30 dní Vertigo,Airstrip určitě,Prodigy,Overpass,moožná Piranesi a kdyby to komunita chtěla také,tak css_cbble... Po měsíci by se udělala velká anketa a nebo by se prostě vše zprůměrovalo a podle toho by se rozhodlo,jestli všechny mapy zůstanou,jestli nějaké budou zamítnuty (Piranesi,Prodigy ... Pouze příklady,neodsuzuji vbc tyto mapy) a schváleny (airstrip,overpass) například,a nebo že všechny budou zamítnuty,což by jsme se dostali tam kde jsme byli...

Prosím berte toto vše jako celý můj názor na to a popřemýšlejte nad tím. Všechny zmiňované mapyy si v klidu u kakaa či co máte rádi projděte :D a udělejte si čistě SVŮJ názor na to,jestli dát mapě palec nahoru,nebo dolů. Co se týče serveru MEGAPUB tak to beru jako odlitek Classicu. Přeci jenom na classic chodí o hodně víc lidí,a bylo by to tak lepší. :) S pozdravem PeťaS...

Budou bloudit,dokud si ji nezmapují a nebudou líní si ji sami projít a zapamatovat ;)

Kotle,jak jsem říkal,při nejmenším i když to není cw mapa,měla by se dát šance mapě Airstrip,Overpass a maybe Prodigy.

Burak1
25-03-20, 13:27
Na classic nedávno přidána mapa css_overpass. Nyní jsem přidal ještě css_cbble.

Sethlans
25-03-20, 15:54
Děkujeme :)

Burak1
10-04-20, 01:33
Smazal jsem mapu de_cbble, na serveru je teď novější verze. Uvidíme, jak to půjde, když tak ji vrátím zpět.

asteb
10-04-20, 09:21
Můžu se zeptat , na classic nechodím často tak možná jsem jí jen minul, neviděl jsem mapu cs_italy aby se hrála. Je to z nějakého určitého důvodu? Co si pamatuji totiž tak další oblíbená mapa.. Nebo je na jiným serveru jen?

piratjo
10-04-20, 11:12
Můžu se zeptat , na classic nechodím často tak možná jsem jí jen minul, neviděl jsem mapu cs_italy aby se hrála. Je to z nějakého určitého důvodu? Co si pamatuji totiž tak další oblíbená mapa.. Nebo je na jiným serveru jen?

Na classe sa hrali iba CW mapy, ktore sa tocili bez moznosti votemap.

piratjo
19-04-20, 16:05
Ahoj Burak,
Prosim Ta o upravu maplistu na classic server.

Odtsranit: nove cbble, overpass, mill

Pridat aztec

maplist: d2, inferno, nuke, cache, train, tuscan, aztec, mirage

AtN
25-04-20, 15:47
ahojte viete mi prosim niekto povedat preco sa na css_cache a css_overpass (nie som si teraz narychlo isty ci aj css_cbble) neda za CT kupit defuse? som rad ze na classicu pribudli tieto mapy a trosku sa to ozivilo avsak tento aspokt trosku znevyhodnuje CT stranu - alebo som len ja noob a nepoznam trik ako to zakupit? :)

Sethlans
02-05-20, 18:41
defuse koupíš F1 ale i se zbraní, nebo do konzole v buy zone napsat defuser

Sethlans
02-05-20, 18:45
Byl bych pro přidání map : de_aztec,cs_office,de_torn a cs_havana ... Nebo jen některý.

butcheR
11-05-20, 15:35
Za mně bych na classicu ponechal:
Dust2 (nečekaně)
Inferno (<3)
Nuke
Tuscan(nebo cpl_mill - ne obě)
Cbble (pokud možno css_cbble - je mnohem hratelnější za T)
Train (chudák Janička)
Cache (nikdy jsem neměl problém s nakoupením defkit)
Mirage (pokud možno css_mirage_go - nejsou tam mříže, před které většina lidí nevidí a celkově lepší viditelnost na mapě)

Kotel
13-05-20, 20:23
Řekl bych, že oblíbenější byla vždy cpl_mill než tuscan.

Seeya
24-07-20, 20:04
Zdravím,

jen takový menší dotaz, to se vážně odstranily css_ mapky jen kvůli tomu, že pár lidem nešlo kupovat defuse ? Však se ty mapy hrávali uplně v pohodě a lidé se neodpojovali. Naopak to bylo trochu zpestření klasického CW maplistu z normální 1.6 o ligové mapy z CSS / CS:GO.

Nahodil bych zcela určitě zpátky css_cache a css_overpass. Cobblestone asi ne, takový hůře zpracovaný pro 1.6, omezuje hratelnost a klasický cbble stačí, ačkoli ho hráči také nemusí. :-D

A popřemýšlel bych o css_dust2_go (https://gamebanana.com/maps/190197), css_mirage_go (http://gamebanana.com/maps/196471) a css_train_go (https://gamebanana.com/maps/196775) (ikdyž poslední jmenovaná, kdo ví s oblíbeností klasického de_train :-) ).

Sethlans
31-07-20, 17:07
Seeya souhlas...
A jinak si stačilo nabindovat defuse na f2 třeba a bylo po ptákách :)

WhiteWolf
01-08-20, 03:11
Zdravím,

jen takový menší dotaz, to se vážně odstranily css_ mapky jen kvůli tomu, že pár lidem nešlo kupovat defuse ? Však se ty mapy hrávali uplně v pohodě a lidé se neodpojovali. Naopak to bylo trochu zpestření klasického CW maplistu z normální 1.6 o ligové mapy z CSS / CS:GO.

Nahodil bych zcela určitě zpátky css_cache a css_overpass. Cobblestone asi ne, takový hůře zpracovaný pro 1.6, omezuje hratelnost a klasický cbble stačí, ačkoli ho hráči také nemusí. :-D

A popřemýšlel bych o css_dust2_go (http://gamebanana.com/maps/190569), css_mirage_go (http://gamebanana.com/maps/196471) a css_train_go (https://gamebanana.com/maps/196775) (ikdyž poslední jmenovaná, kdo ví s oblíbeností klasického de_train :-) ).

Ta css_train_go je náhodou skvělá, hráli jsme jí na gatherech a je to úplně jiný feel

Operak
04-08-20, 15:54
Vráceny mapy:
css_cache
de_cbble
css_overpass

přídány mapy:
css_dust2_go
css_mirage_go
css_train_go


Za zkoušku nic nedáme. Případně aim admini pište pro odebrání.