PDA

Zobrazit normální verzi : žádost o práva na JB



Asiimovíček
25-02-20, 19:21
Dobrý den,

Přál bych si dostat u vás šanci, přidat se k A-Teamu.

Něco o mě:
Moje jméno je Matěj, mam rád cyklistiku a taktéž rád hraji hry, ze všech typu her mam nejraději hry nabyté příběhem jako například Half Life, Metro, dejme tomu i Subnautica ale především Assassin's Creed :cool:

Taktéž rád nastavuji TeamSpeak 3 servery, nevím proč, ale celkem mě to uklidňuje, když jsem třeba naštvaný na někoho.

Já a Counter - Strike
Counter - Strike také hraji už spousty let, nicméně stále mi toho spousty uniká a stále věřím v to, že se mam co ještě učit.
Na serveru JailBreak už jsem taktéž pár let, stále se pokouším vymýšlet všemožné ptákoviny, které mohou často i pobavit lidi.
Tady na kotelně mam hříchy především na main účtě a non steam.

Tento (https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=235842) ban jsem dostal, protože jsme zkrátka dělali bordel a jaksi jsem přejel Fellowa.. doteď jsem se mu za to neomluvil. :blink:
No a asi nejvíce starý ban (https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=142896) při bordelaření na tehdy hodně populárních zombie serverech, nikdy na to nezapomenu. :yay:

A asi nejhorší věc, co se mi stala, je ta, že mam VAC ban na mainu za skin changer. Zkrátka jsem byl línej platit za skiny a doplatil jsem na to ještě více. Odkaz na Steam (https://steamcommunity.com/id/asiimovicek/)

S adminování mam už zkušenosti poněkud rozšířené, vím jak se mam zachovat, vím kdy mam zasáhnout je-li to třeba.
Zvládnu i pár základů v pawnování, ale nic extra.

Aktivitu u CT se snažím maximalizovat, pokud by mě někdo přeci jenom neznal ( což předpokládám, že tu určitě někdo bude ), doporučuji mě někdy sledovat, když simonuji. Zatím snad vždy, když jsem simonoval, tak všichni admini krom admina Hell zkrátka utekli.
Hlášení mám spousty, co si budeme nalhávat.

"Přestávková" Aktivita
Ono toto rád vysvětlím.. Někdy zkrátka si najdu hru, kterou si chci v klidu zahrát, nebo chci běhat s kamarády někde venku a zablbnout si nějak jinak, než jen u počítače zalezlý 24/7. Jeden čas jsem byl snad i 1-2 měsíce neaktivní, a to proto, že zkrátka jsem si chtěl v tu dobu odpočinout od všeho. Stalo se to snad jen 1 pokud se nemýlím.


Dodatky

Steam, na který bych chtěl práva: odkaz do neznáma (https://steamcommunity.com/id/prdlejjara/)
Steam ID: STEAM_0:0:498478997

Pokud by někdo měl nějaké otázky, určitě se ptejte.
Doufám, že mi dáte tu šanci, byl bych moc rád :)

S pozdravem,
Asiim

KajSinek
22-03-20, 03:33
Zdravím,
ani k tejto žiadosti nikto nič. Ja som osobne s tebou nikdy nemal problém. Nad tými 2 banmi sa prižmúriť očko dá, ale stále neviem ako to je s VAC. K tomu by sa musel vyjadriť priam náborar. Aktivita je, nemám s tebou problém a hlásenia? Po kokot. (sorry za výraz, ale aspoň 60 hlásení tam je...to sa len tak pri žiadateľovi nevidí) Aby som túto žiadosť nejak naštartoval, tak ti dávam PRO. Viem, že si zodpovedný, simonovať vieš a pravidlá ovládaš.

Asiimovíček
22-03-20, 08:17
Zdravím,
ani k tejto žiadosti nikto nič. Ja som osobne s tebou nikdy nemal problém. Nad tými 2 banmi sa prižmúriť očko dá, ale stále neviem ako to je s VAC. K tomu by sa musel vyjadriť priam náborar. Aktivita je, nemám s tebou problém a hlásenia? Po kokot. (sorry za výraz, ale aspoň 60 hlásení tam je...to sa len tak pri žiadateľovi nevidí) Aby som túto žiadosť nejak naštartoval, tak ti dávam PRO. Viem, že si zodpovedný, simonovať vieš a pravidlá ovládaš.


Grazie mille :thanks:

Grakon2702
22-03-20, 10:31
Zdravím. Je mi líto, ale kvůli tomu VAC banu nesouhlasím.

Asiimovíček
22-03-20, 11:07
Zdravím. Je mi líto, ale kvůli tomu VAC banu nesouhlasím.

Chápu to.
Ale tak.. chci se snažit no..

LukosSenpai
22-03-20, 13:35
Skus sa viac objavovať aj na JB6. Verdikt ti dám neskôr

Asiimovíček
22-03-20, 13:47
Skus sa viac objavovať aj na JB6. Verdikt ti dám neskôr

oukej

Bager258
22-03-20, 16:06
VAC je ešte veľmi krátko, proti.

Asiimovíček
22-03-20, 16:17
VAC je ešte veľmi krátko, proti.

rozumím :/
tak asi kvůli tomu VACu to nemá cenu se ani snažit co ?

Spasitel222
28-03-20, 15:25
Prepáč ale už lepší adepti neprešli že mali VAC.
Proti

Fellow
28-03-20, 19:51
Ahoj, za mňa NIE.

Po prvé VAC.
Po druhé nedokážem si ta absolútne predstaviť ako admina v tejto dobe.

Koprakek
29-03-20, 10:41
Lck. Na vl. Zd.