PDA

Zobrazit normální verzi : Žiadosť o práva na Jailbreaku



SergejWuTang
25-02-20, 22:37
Zdravím volám sa СЕРГЕЙ Wu-Tang ツ Niektorí ma už zrejme poznáte ako klasického hráča ktorý sa rád zapája do módu JailBreak.
Väčšinu svojho času trávim na Jailbreaku pretože ma to jednoducho baví super komunita a človek sa nikdy nenudí.
Ale je tu jedna moja žiadosť a to o práva na serveri... Áno máme tu už veľa ľudí v AT ale stále mám nutkanie pomôcť začiatočníkom ako čo maju robiť väčšinou keď dôjdem na JailBreak a zhodou náhod tam žiaden Admin nieje a ja som zrovna u T tak sa mu nemám ako ozvať pretože chat ignoruje a potom nastáva ta zlá atmosféra kde všetci si nadávajú pretože SIMON a jeho spoluhráč sú neschopný... Moje hlásenia nepomôžu pretože žiaden Admin nieje online samozrejme Byť adminom neznamená byť na móde 24/7. Myslím si že JailBreak mód celkom ovládam nemám problem sa zapojiť k CTčkam a rozkazovať 19tím hráčom.
Moja kariera na Jailbreaku trvá už 7 rokov možno tí starší (pochybujem) ma poznajú pod tímito menami 2013 ~Mr.^Zeuss!~ 2016 6ix9ine 2018 HuliČ a dnes používam meno СЕРГЕЙ Wu-Tang ツ.
Môj steam účet je tu : https://steamcommunity.com/id/2WO7EVEN/

Za mňa je kotelna ten portal na ktorý s radostou prídem a môžem sa venovať ľudom na plno

Predom za názory vás všetkých ďakujem a budem chápať či už pozitívne alebo negatívne

PS: Prajem príjemný zvyšok dňa váš MILOVANÝ СЕРГЕЙ Wu-Tang ツ

Folowed
25-02-20, 22:51
Za mě bez debat PRO
E: hlašení potvrzuju

SergejWuTang
25-02-20, 22:52
Ďakujem :)

DeadJoy
26-02-20, 02:29
Čau. Ze serveru Tě znám hodně, i z minula. Jsi většinou u CT, klidný a pohodový. Ale když koukám na ten chat, tak je mi zle.
Vím o Tobě, ale zkus něco nahlásit a zkus být mírnější co se týče psacích chvilek a bude to Pro. Zatím ani jedno.

SergejWuTang
26-02-20, 15:36
Čau. Ze serveru Tě znám hodně, i z minula. Jsi většinou u CT, klidný a pohodový. Ale když koukám na ten chat, tak je mi zle.
Vím o Tobě, ale zkus něco nahlásit a zkus být mírnější co se týče psacích chvilek a bude to Pro. Zatím ani jedno.

Beriem na vedomie tvoj názor a plne súhlasím :)
To hlásenie väčšinou podávam v hre cez "!" Alebo keď mám nejakého Admina "Followed, Koprakek, Smooke, Nakladana Okurka" tak mu v tom najhoršiom napíšem (málokedy).

Ak si ale myslel na forku pracujem na tom.

Dakujem za názor a prajem pekný deň :)

Bager258
26-02-20, 23:23
Musím uznať, že veľmi aktívny a zodpovedný hráč ktorý ešte aj hlasi ako treba. Ak sa na teba nič nenájde tak som kľudne pre.

E? Mam povrdit hlasenia od Niggy

Nakladana Okurka
28-02-20, 02:18
Cus, za dlouho dobu člověk s potencionalem, kterej za CT umí a rozhodne s nim na serveru není nuda - o což hlavně v JB módu jde ne?:) Možná bych byl nejdřív pro spesla na zkoušku, ale každopádně je to hráč, o kterhyo byste se měli zajímat kucí:)
PRO

SergejWuTang
28-02-20, 02:22
Musím uznať, že veľmi aktívny a zodpovedný hráč ktorý ešte aj hlasy ako treba. Ak sa na teba nič nenájde tak som kľudne pre.

E? Mam povrdit hlasenia od Niggy

ďakujem za názor beriem na vedomie :)


Cus, za dlouho dobu člověk s potencionalem, kterej za CT umí a rozhodne s nim na serveru není nuda - o což hlavně v JB módu jde ne?:) Možná bych byl nejdřív pro spesla na zkoušku, ale každopádně je to hráč, o kterhyo byste se měli zajímat kucí:)
PRO

Ďakujem okurka stáčí len byť sám sebou a nerobiť hlúposti i ked niekedy sa stáva :)

LukosSenpai
22-03-20, 14:51
Ale když koukám na ten chat, tak je mi zle.

Beriem na vedomie tvoj názor a plne súhlasím :)

Absolutne žiadna zmena. Použivanie serveru ako zoznamku neviem či je zrovna najvhodnejšie pre ziadatela o práva. Hlásení na forum malo. Za mna proti

SergejWuTang
22-03-20, 20:40
Absolutne žiadna zmena. Použivanie serveru ako zoznamku neviem či je zrovna najvhodnejšie pre ziadatela o práva. Hlásení na forum malo. Za mna proti

v čom napríklad ešte ta "zoznamka" je forma srandy nikdy som nikoho nenutil aby mi dal svoj IG alebo hoc čo neustale :) prosím o pochopenie že je to len sranda ty nie si tiež bez viny

KajSinek
01-04-20, 02:57
Nech hľadám, ako hľadám, špínu na teba nenájdem. Škoda :/. Ale nie....skill má, hlásenia potvrdené, v chl som nič závažné nenašiel. Máš moje PRO.

SergejWuTang
22-04-20, 22:32
Zdravim, chcem vás touto cestou poprosiť jednu vec.
A to takú že, od dnešného dňa až cca po August(nie je to isté) nebudem môcť sa zapájať do módu Jailbreak z dovodu, že som odcestovaný v Bratislave a PC som bohužiaľ so sebou nemohol zobrať . Takže kým neprídem naspäť domov, tak vás prosím aby ste neriešili za ten čas moju žiadosť a aby sem nepadli komenty typu "klesla ti aktivita". Zatiaľ sa majte dobre bezo mňa na mode. Prajem príjemný zvyšok dna. Wu-Tang

Samco
08-05-20, 22:17
Žiadosť nateraz uzatvárame. Ak sa dostaneš do hry v auguste (prípadne aj skôr), kontaktuj ma prosím v PM. Ak to bude neskôr, založ si prosím novú žiadosť (ak sa aj nedodrží 6 mesačný rozostup medzi týmto vyjadrením a novou žiadosťou, nebude sa to brať do úvahy ako mínusový bod).