PDA

Zobrazit normální verzi : JB - nomik nebrání simona



Enjoy
01-03-20, 20:06
smrt VALVE_0:0:808788104 CZ

demo - http://csko.cz/dema?UPD=VqTdBuD5

Folowed
02-03-20, 23:56
Cau enjoyi
Demo dlouhý jak předvolební proslov, bylo vas tam dohr 7/8 a typek sice nebral simona, ale nenarusoval chod hry a hrál podle pravidel. Ani Levi(SIMON) na to nerekl pul slova.
Shrnuto a podtrženo: Já banovat nebudu. I tak "dík"
PS: nemusíš každou blbost hned házet na forko.

Britny
03-03-20, 16:12
Jen menší dotaz, kdo tam neměl ten no mik?

Enjoy
03-03-20, 16:34
No asi Smrt když je tu nahlášenej ne?
E Folowed já vím,ale chci dát 400 příspěvků

Britny
03-03-20, 16:41
Tak jak si můžeš být jistý, že nemá mik, jen že si nebral Simona? Já se na demo podívat nemůžu, ale jestli to už viděl Folow, který by to nebanoval, tak se to může uzavřít, pokud k tomu ještě někdo něco nemá. Jako těžko ti někdo zabanuje někoho za no mik, pokud ho ani neměl, jen kdyby Simona měl a nedával příkazy, to by se dalo brát za no mik. A že si ho nebral, to bych upřímně viděla prozatím jako menší přestupek, jak to hned banovat.
Jestli stále točíš hltv, tak prosím nezapomínej časovat při důležitých věcech. A opravdu by ses měl naučit rozeznat co je důležité - k nahlášení a co by se dalo řešit pouze ve hře /přesunem, kickem apod. Ne hned banem.

Enjoy
03-03-20, 16:45
Nomik se snad stále řeší ve hře, nebo přes web, úmyslně jsem utíkal a zabíjel simona, aby si potom musel napsat Smrt simona, nenapsal, ale je to vaše rozhodnutí, já chápu že toho simona neměl takže to není jistý, můžeš to locknout

Britny
03-03-20, 16:55
Ono taky pokud utíká a nemá bind a musel by zastavit a napsat si /simon tak ho i třeba zabiješ, ale je pravda, že každý musí mít automaticky /simon už napsané. No někdy se stane, že pokud T vyhrají tak se to třeba vynuluje, nebo přehodí na jiné CT - už se mi to párkrát stalo. Tím hráče nechci nějak obhajovat. Myslím, kdyby druhé CT nebylo tak aktivní a hned si nebralo Simona a nechalo si vzít "smrtku" tak by se poznalo, zda ho má či ne. Ale už přes rok nedostal žádný ban. Takže bych to opravdu ted neřešila a víš jak se to říká "na každého jednou dojde" :) Já dávám za no mik 1 týden, pokud by se někomu podařilo ho chytit, že nemá mik a hodit ho na web, dám mu za to dám 2 už skrze tohle hlášení, at je to fér.

Folowed
03-03-20, 16:59
Vždycky když si ale zabil simona, si bud ty, nebo nekdo jiný hned zabil i jeho... I z toho dema je videt, jak si hladovej po tom forku a že to byl jen posthunt za každou cenu :D
Prostě presumpce neviny... Neudělal( krom toho že si nebral simona) žádný přestupek. Typek co simonoval s tim nemel problem a vesele simonoval sam. Jediný kdo něco psal si byl ty. Nevím, máš tohle zapotřebí ? Co si chceš žádat o práva, že potřebuješ 400 postů i za cenu toho, že to bude o koko******** ? Hraješ tu už nejakou dobu, ale pořád si asi nepochopil, že to je hlavně o té srandě.

Enjoy
03-03-20, 17:00
Dobře vedoucí, pokud ho uvidím, točím hlásím a aby bylo úplně jasný nomik, tak to lockni

Britny
03-03-20, 17:10
Dobře vedoucí, pokud ho uvidím, točím hlásím a aby bylo úplně jasný nomik, tak to lockni

Ok,tak jsme domluveni :) Uzavírám.