PDA

Zobrazit normální verzi : Stížnost na (Baruska) :) --> Nuuu,da!!



Kaprikcze
03-03-20, 16:27
[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 276320)
[AMXBANS] Mas 2 dnu, 23 hodin, 58 minut a 19 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: '303890'
[AMXBANS] Duvod banu: 'absolutne nevhodne chovani'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < KaPr_ >
[AMXBANS] Tvuj nick: KaPr_
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1926812539
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1926812539
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 85.207.44.5
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 85.207.44.5
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Baruska >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 7 mini (jail_funny2)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.

Takže :) v první řadě nechápu že já nadával a dostanu ban na 3 dny..ale ctcka jmenem Luki,Sandman.. kteří davali MFk při hvd...a neschopnost simonovat se neřeší :) nevím jak dlouho si adminka ale jestli nerozeznáš neschopnost což by u Luki rozeznal každej blbec.. tak jakoo ok :D ale nadavky rozeznas.. :) Velice spravedlivý systém :) Za nadávky ban na 3 dny --- ale za --- MFK,neschopnost,fk při hvd .... NIC :) :) budu rád za vyjádření dalších adminu :) shrnutí: Za mě nespravedlivé EDIT: proč hráč sisula dostal ban na den a já na tři? když nadával také? (A není to na Admina Nuuu.da!! nevím proč to tam je..je to na Baruska)..absolutně nechápu její spravedlnost..

Britny
03-03-20, 16:32
Tak píšeš stížnost, nebo chceš žádost o UB ? V obou tématech to být nemůže, takže to beru jako oboje, ale přesouvám ti to do žádosti o UB, vzhledem k tomu, že si dodal i výpis z konzole.

Kaprikcze
03-03-20, 16:39
Dobře :).A taky ještě něco k tomu připíšu.Jak je možné, že když hráč sisula nadával semnou proč dostal ban na 1 den a já na 3?? (Jinak děkuji Britny)A jak říkám budu rád když se vyjádří i ostatní admini

Britny
03-03-20, 16:46
Není za co, musíš v první řadě počkat na banujícího admina, který se k tomu vyjádří, díky tomu se potom můžou vyjádřit ostatní admini. Zatím je vyjádření pouze z tvé strany. A jinak při více příspěvků naráz, používej raději "edit"

Nuuu,da!!
03-03-20, 17:35
Přeji hezký večer, abych se k tomu tedy vyjádřil.. ano.. podle chatlogu hráč použil pár vulgarismů kde hráče neustále nazýval ko*otama, budiž, občas jsem mu napsal ať není zbytečně vulgární, ale neřešil jsem to. Ovšem pak nastal osudný moment kdy si onen zmíněný hráč "sisula" vyžádal mikrofon a pan Simon ho bohužel zapl všem hráčům. Ano, sisula je podobný případ jako ty, ovšem on dal o něco kratší ban protože po zapnutí mikrofonu nebyl jak eminem, kterého právě znásilňuje kůň alfa samec. Hlavní příčinou delšího banu je zmíněné narážky na rodinu, nevím co přesně tam zaznělo, padlo tam opravdu neskutečně mnoho slov a troufnu si říct že některé jsem zaslechl poprvé.

Abych se ti vyjádřil k těm CTčkům, takže:
1. jeden z nich ten zákaz nakonec dostal
2. každý z nás se to jednou učil a je třeba být tolerantní
3. po dobu mé aktivity na daném serveru jsem si nevšiml ničeho tak strašného co by udělali aby ti to pochroumalo tvé ego
4. to, že nedokážeš přečíst nápis "CT zona" nade dveřmi a jdeš až k těm druhým (které jsou tím pádem logicky už dávno v CT zóně), není můj problém a už vůbec ne CTček, která tě zabili.
5. na csko se chodí si tu hru užít, ne vybíjet si zlost :)

SuperMario
03-03-20, 17:41
jen tak trosku offtopic, ten sisula ma permu, tak ho netreba dal resit :D

Kaprikcze
03-03-20, 17:45
Ještě předem děkuji za vyjádření.Tedy takhle.Teď úplně nevím sorry ale jakože nic proti jo já to píšu normálně prostě v klidu ale kde je v té žádosti přesně (vybíjet si zlost)
A k té CT zóně.. simon dal HVD a před mýma a ne jenom před mýma očima ale před očima několika hráčů (vězňů) střelil do mezi prostoru pokud se tomu tak dá říkat.A řekl "tady ještě můžete ale do zbrojky nemůžete.To jsem samozřejmě splnil..páč sám Simon řekl že tam ještě do toho prostoru jak střelil to se mohlo tam ale nenastal žádný konflikt..já mluvil o tom že tam padlo několik FK..a nevím jestli i MFK... ale jeden hráč chtěl ten mikrofon a stěžoval si na ně že nesledují chat a ingorují protože teď nevím jestli to byl ten sisula měl dostat VD (nevím jestli to byl on pokud ne tak někdo určitě) ale ctcka to ignorovali i Simon..takže následující kolo bylo HVD...a take padlo několik Fk během HVD.. čili pravidla během HVD - CT nesmí nikoho zabít pokud je mimio zbrojku ani hledaného.. což jeden z nich porušil.
Dále..nedělám tady něco proto aby mi to (pochroumalo me ego)... jen jsem napsal o nespravedlnosti :).. a ano mluvil jsem vulgárně já neříkám že ne BAN mi byl udělen právem.. říkal jsem: Kokote,ty mrtko teplá,máš štěstí že nechodím s tebou na základku,buziku já jsem to psal do předešlé stížnosti ale nedal se mi tam celý výpis což nevím jak je možné ale psal jsem tam co jsem říkal..ale do rodiny jsem nenadával...a pokud ano tak jak? (protože teď nevím) ještě jednou děkuji za vyjádření

Kaprikcze
03-03-20, 17:47
Toho jsem si všiml až teď.Už to vím :).Takže teď už neřeším sisula ale ty CTČKA (Opět ti děkuji za vyjádření) ----> SuperMario

A také abych na to nezapomněl --- STÁLE čekám na vyjádření od Baruska :) Děkuji

Ale k čemu mi vlastně je tady psát nějaké okolnosti.
Když se stejně žádného Výsledku nedopátrám
Protože vím že mnozí tady začnou psát: Buď rád že to dopadlo takhle..pokud bych byl banovací admin ja nebylo by to na 3 dny ale na ... atd...
Takže můžu být rád že to dopadlo takhle..a ne ještě hůř
Takže si myslí že je slušnost se omluvit Omlouvám se za mé chování vůči hráči jménem Luki..a nemá ani smysl žádat o UB protože vím že takhle to hold prostě nefunguje.Takže svůj trest si odpykám a omlouvám se za můj vulgární výstup ve hře přes voice chat... - Kapr_ :)

Nuuu,da!!
03-03-20, 18:39
Jsem rád že ti došlo na co čekám celou dobu, na nějaký rozumný přístup k celé situaci, ban ti zkrátím na den.

Jinak aby jsi to pochopil, ban jsem ti udělil já, pouze pod jiným nickem, aby hráči nevěděli kdo jsem.

Kaprikcze
03-03-20, 19:55
Ano a svojí chybu si uvědomuji a děkuji za zkrácení příště si na tohle dám pozor a budu to řešit nějak..no NEdebilněji :)
EDIT: Takže za mně situace vyřešena a děkuji všem adminum kteří se vyjádřili a ještě jednou se omlouvám za tu vulgaritu a také ještě jednou děkuji adminovi Nuuu,da!! :) takže..teď už jen LOCK

Britny
05-03-20, 01:49
BAN vypršel, tak uzavírám.