PDA

Zobrazit normální verzi : unban



KOPRRRR
14-03-11, 22:18
dobry me bannula za to ze sem blokoval :DDDDDDDDDD::::::::DDDD loool ja sem byl od hrace 4 metry T ho kilnuli ja sme kilnul T a dostal sem ban omfg za taku blbost ban omg

hopik
14-03-11, 22:48
= žádost o unban.. aha

ZombieBot
14-03-11, 22:49
wtf? Výpis z konzole, kdo ti dal ban?

hopik
14-03-11, 22:55
neni jednodušší tyhle unbany vůbec neřešit? myslim že když tu lidi tohodle typu nebudou, že to kotelně nijak neuškodí..

Smile
14-03-11, 22:59
Navic za blok asi nedostal ban na nějak extremně dlouho, tudíž si pravděpodobně přišel jen zanadávat a unban vubec neřeší.

Kotel
14-03-11, 23:27
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD:DDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDD:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
v
v

v
v
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD:DDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDD

Smile
14-03-11, 23:31
Hele Kotle, neporušuju nějak pravidla tím, že mám v podpisu odkaz na svuj web ? Není tam žádnej obsah týkající se cska, tak by to neměl byt problem ne ?

Kotel
14-03-11, 23:33
Ne

ZombieBot
15-03-11, 01:29
:dddddddddddddddddddddddddddddd:dddddddddddddddddd dddddddddddd:dddddddddddddddddddddddddddddd
v
v

v
v
:dddddddddddddddddddddddddddddd:dddddddddddddddddd dddddddddddd

v pohodĚĚĚ :ddddd

InVitro
15-03-11, 07:05
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD:DDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDD:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
v
v

v
v
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD:DDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDD

Co to ? :-)

Rixie
16-03-11, 16:43
Ban jsem dal já .. Za 1. Kopre - Nepožádal si o unban tak jak se má a za 2.-Blocknul si jednou, napsal sem ti do chatu varovani a blocknul si po druhé

Montty non skill
16-03-11, 17:02
Nic proti, ale na kotelně hrávají hráči, kteří blokují úmyslně. Takovým bych to dal tak ta tyden. Ti co hrají sotva že hrají, tak ti na 60 minut, myslím že je přiměřené. Místo cska budou věnovat hodinu učení ;-)

Rixie
16-03-11, 17:16
Asi tak ... Za ty 2 dny jsem rozdal fakt hodně banů za block .. čím to asi bude . Ti hráči co na knifu blokujou a ještě si s toho dělají srandu a nejsou zvyklí na to že za block dostanou ban protože feedr tam moc nechodí (úředpokládám že má toho moc naví hraje spíš na jiných serverech) a co se týče ostatních adminů tak tam jsou na 35hp mapy na kterých se skoro neblockuje, takže ti většinou nemaj co banovat . Ale šlo vidět že jak sem zabanoval ty blockery , hrálo se nám mnohem líp :) BTW : taky bych dával za block více , ale myslím že hodina mu stačí na to aby si uvědomil že to nemá dělat. :D