PDA

Zobrazit normální verzi : Stížnost na spešla - Nigga



Vachyas
06-03-20, 18:33
Nebudu se tu moc rozepisovat, páč by to skončilo banem pro mě za vulgárnost, ale už mě to vážně unavuje.. Pokaždý, co má nigga Vd nebo možnost přístupu k autu, tak naschvál jak přijebanec přejede vězně. Chápu, že je to 20 let stará hra, kterou už moc lidí nehraje, a tak se jí někteří snaží nějak ozvláštnit, ale tímto způsobem to může dělat jen mentálně zaostalej člověk, kterej by ty práva mít neměl nebo já prostě nevím, o co mu jde.

http://leteckaposta.cz/763483422


Edit by Samčo: Upravený názov témy.

Grakon2702
06-03-20, 18:44
Přejíždění vězňů je povolené.

JustDoItNigga
06-03-20, 18:49
Zdravím, tyto slovíčka si nech prosím na doma, zde na to není nikdo zvědavý, poslední dobou už si začínám všímat, že na mě celkem útočíš, jak na serveru tak zde na forku, zatím jsem to neřešil, a byl bych velmi nerad, kdyby se to dostalo do také fáze, že bych to řešit musel.

Nicméně k demu, jak jsem již psal několikrát, přejíždění T za T je povoleno a ještě k tomu je to zábava, a dokonce se někdy stane, že umožním tzv. Slabším hráčům se dostat až k Poslednímu přání, neboť přejedu ty "více zdatné" a Slabší hráči to pak mají jednodušší.

Více ti k tomu nemám co dodat, stačí mít oči otevřené a trošku vnímat a věřím, že se tomu přejetí vyhneš ! :)

E: Jít příkladem ? To samozřejmě jdu, neboť to není porušování pravidel, ba naopak, je to jeden z dalších způsobů, jak se dostat k Poslednímu přání.

Vachyas
06-03-20, 18:55
Přejíždění vězňů je povolené.

To jsem přesně čekal, že někdo napíše. To co není natvrdo napsaný v pravidlech, tak se může dělat. Ovšem admin/spešl by měl jít příkladem, ne? Navíc se tohle dá dobře přirovnat k irl, v realu taky přece nebudeš házet věci z okna na kolemjdoucí lidi jen proto, že to v zákoně není napsaný. (Určitě tam něco jako ubližování napsaný je, ale není to přesně definovaný)

Vachyas
06-03-20, 19:00
Zdravím, tyto slovíčka si nech prosím na doma, zde na to není nikdo zvědavý, poslední dobou už si začínám všímat, že na mě celkem útočíš, jak na serveru tak zde na forku, zatím jsem to neřešil, a byl bych velmi nerad, kdyby se to dostalo do také fáze, že bych to řešit musel.

Nicméně k demu, jak jsem již psal několikrát, přejíždění T za T je povoleno a ještě k tomu je to zábava, a dokonce se někdy stane, že umožním tzv. Slabším hráčům se dostat až k Poslednímu přání, neboť přejedu ty "více zdatné" a Slabší hráči to pak mají jednodušší.

Více ti k tomu nemám co dodat, stačí mít oči otevřené a trošku vnímat a věřím, že se tomu přejetí vyhneš ! :)

Jo tak já na tebe útočím jo? :D To ale není moje chyba, že si to myslíš. A jinak jo, je to hrozná legrace, když tě někdo přejede potom, co sis třeba koupil sekáček a musíš pak zas 3 kola čekat, než si na něj znovu vyděláš. A když už mě teda přejedeš, tak to je moje vina, protože jsem nebyl 24/7 ve střehu a neuhnul se ti, čímž bych taky mohl porušit simonovy příkazy a ten by mě mohl zabít.. Jojo.. to je supr.

E: Ještě jsem si vzpomněl, že kdo mi to nedávno mluvil do simonování a tak jako nenápadně provokoval, že jsem špatnej simon, co? :D Ale jako v pohodě, když ti příjde, že na tebe útočím, tak se tě pokusím ignorovat, abys byl spokojen.

JustDoItNigga
06-03-20, 19:16
Zde bude možná ten problém, je třeba si uvědomit kde je skutečný život a kde je hra, zajdi občas ven a neseď jenom za tím počítačem, je mi jasný že si snažíš vybudovat kariéru na Youtube, ale zkus to trochu omezit.
A rozhodně si nevzpomínám, že bych ti jenom tak pro nic za nic skákal do simonování.
Neříkám, že je to tvá chyba, ohlídat si to mají především CTčka, ale myslím, že pokud by jsi udělal jeden nebo dva krůčky na stranu, tak bych tě minul.

Koprakek
06-03-20, 19:32
Spešla jsem dočasně smazal

Grakon2702
06-03-20, 19:41
Spešl opět nahozen.

Latins
06-03-20, 19:43
Spešla jsem dočasně smazal

Jak jako že jsi dočasně Niggovi spešla odebral? Můžeš nám zde vysvětlit, co tě k tomu vedlo? Bylo na to na příkaz náboráře?

Nigga neudělal nic špatného. Pravidlech není zakázané přejíždět ostatní Tčka. Tohle si má ošéfovat Simon a jeho CTčka...

Nakladana Okurka
06-03-20, 19:50
Můžeš mi vysvětlit, proč mu furt mazes toho spesla? Buďto si prosad změnu pravidel, nebo se nechovej jako idiot.

E: je potřeba si uvědomit, ze ses furt admin, to ze mas fialovou barvu neznamena, ze ses nejakej alfa a můžeš si tu dělat co chceš ne?

Deda z Depa
06-03-20, 20:43
Před nějakou dobou se admini domluvili, že se toto banovat nebude tak proč najednou se ti to nelíbí ? Je to tak dané nigga neudělal nic proti pravidlům. Je to blbost mu to mazat takže asi tak.

Vachyas
06-03-20, 21:03
Zde bude možná ten problém, je třeba si uvědomit kde je skutečný život a kde je hra, zajdi občas ven a neseď jenom za tím počítačem, je mi jasný že si snažíš vybudovat kariéru na Youtube, ale zkus to trochu omezit.
A rozhodně si nevzpomínám, že bych ti jenom tak pro nic za nic skákal do simonování.
Neříkám, že je to tvá chyba, ohlídat si to mají především CTčka, ale myslím, že pokud by jsi udělal jeden nebo dva krůčky na stranu, tak bych tě minul.

Je pravda, že u počítače trávím dost času, ale né tolik, abych nedokázal rozeznat irl a vr. S tím youtube nemáš pravdu, páč kdybych si budoval kariéru, tak do videí nedávám copyright songy, který by mi v budoucnu znemožňovali příjem peněz. :D

Vachyas
06-03-20, 21:18
Latinsi, Okurko a Dědo, pokud se nepletu, tak i Vice za tohle schytal pár banů, tak proč by tohle mohl dělat spešl bez jakýhokoli trestu? Nebo kdyby to udělal jednou za týden, tak proč ne, ale furt a naschvál..

Deda z Depa
06-03-20, 21:52
Za 1. Nejsem Pepa díky taky ti neříkám lojzo a jestli více za to dostal bany tak to nevím nekotroluju každý den kdo za co dostal Ban jen říkám svůj názor stejně jako ty

Britny
06-03-20, 21:55
Hod sem odkaz na ten ban. Já jsem v jeho banlistu nic o přejíždění nenašla a to sem zatím projela přes IP 88.100.54.234 28 banů.

Vachyas
06-03-20, 22:45
Za 1. Nejsem Pepa díky taky ti neříkám lojzo a jestli více za to dostal bany tak to nevím nekotroluju každý den kdo za co dostal Ban jen říkám svůj názor stejně jako ty

Jáj.. soráč, já si to spletl, on tady kdysi hrál hráč s podobným nickem. :D


Hod sem odkaz na ten ban. Já jsem v jeho banlistu nic o přejíždění nenašla a to sem zatím projela přes IP 88.100.54.234 28 banů.

Já nevím, třeba za to přejíždění ban nedostal, ale může to tam být pod jiným důvodem. Ale myslím si, že za to aspoň jeden ban dostal.

Revan
06-03-20, 23:01
Sorry, že sa vám seriem do JB in advance.

1. sťažnosť je na úrovni viz. názov
2. nigga neporušil pravidlo takže ban je nemožná varianta
3. nigga sa mohol v rámci slušnosti ospravedlniť keď ti dojebal hru očividne
4. zbytok sú sračky, hovadiny nepodstatné veci
5. dajte to do pravidiel ako 3h ban
6. keď vám došli argumenty tak vyhadzujete zatiaľ nepodložené blbosti zbytočne

Viac sa k tomu ani netreba vyjadrovať.

Latins
07-03-20, 03:14
K bodu číslo 2. - Revane, máš pravdu, Just do it Nigga neporušil žádné pravidlo, proto nemůže nastat trest v podobě banu či odebrání práv.
K bodu číslo 3. - V rámci slušnosti omluvit? Nemá se za co omlouvat.
K bodu číslo 4. - Souhlasím.
K bodu číslo 5. - Doslova se mi nevyplatí banovat Tčko za to, že přejel druhé Tčko autíčkem. To ho raději zabiju a poučím. Ovšem tahle změna by se měla odhlasovat v AF.
K bodu číslo 6. - Kterou stranu myslíš?

Vachyas
07-03-20, 15:07
Uznávám, že ten název stížnosti jsem přehnal, za to se omlouvám. To že nigga neporušil žádný pravidlo asi nebude úplně pravda, protože přejíždění autem se dá brát jako kazení hry ostatním hráčům, což v pravidlech snad je, ne? A ZNOVU tady opakuji, kdyby to udělal jednou za čas, tak neřeknu ani slovo nebo kdyby přejel jednoho, dva vězně, tak to není až tak hrozný, ale on si prostě počká až si simon všechny vězně seřadí do jedný lajny a pak je přejede. To je prostě chujovina.

Nakladana Okurka
07-03-20, 15:21
Uznávám, že ten název stížnosti jsem přehnal, za to se omlouvám. To že nigga neporušil žádný pravidlo asi nebude úplně pravda, protože přejíždění autem se dá brát jako kazení hry ostatním hráčům, což v pravidlech snad je, ne? A ZNOVU tady opakuji, kdyby to udělal jednou za čas, tak neřeknu ani slovo nebo kdyby přejel jednoho, dva vězně, tak to není až tak hrozný, ale on si prostě počká až si simon všechny vězně seřadí do jedný lajny a pak je přejede. To je prostě chujovina.

Přejíždění mezi T zkrátka není zakázáno, zbytek toho postu je jen "fňuk on mě přejel". Proti pravidlům se neprovinil, hotovo, tečka. Může se spekulovat jak moc morální nebo nemorální to je, ale je to tak.

Folowed
10-03-20, 20:31
(četl sem dohromady tak dvě věty) říká se tomu trYk a moc rád ho sám praktikuju. Je to prdel a když si to simon neni schopnej ohlidat, tak coby ne. Je to vlastně jediná věc co se dá dělat za VD, když už si všechno dělal 50000x

Samco
15-03-20, 16:59
Téma je na dlhšiu diskusiu, ale voči spešlovi nemožno vyvodiť nateraz nejaké dôsledky, pretože mohol zlyhať len z morálneho hľadiska (stotožňujeme sa s tým určite mnohí, ale takisto aj mnohí nie). Pravidlá však neporušil.

Tento bod je v riešení, o prípadných zmenách v pravidlách budeme informovať.