PDA

Zobrazit normální verzi : Kaprikcze --> Folowed



Kaprikcze
06-03-20, 19:26
Vypis z konzole:


Detaily banu
Hráč Kapr_
Typ banu nové cs
SteamID VALVE_0:0:1926812539
IP adresa 85.207.44.5
Udělen 06-03-2020 - 18:52
DĂ©lka BANu 10080 minut
Vypršà 13-03-2020 - 18:52 (0 mÄ›sĂcĹŻ 0 tĂ˝dnĹŻ 6 dnĂ 23 hodin 31 minut ještÄ› zbĂ˝vá )
DĹŻvod [zakaz k CT] neschopnost
BAN dal Admin Hydrocefalus. (Folowed)
BAN dal Server csko.cz | Jailbreak (jb_darkwood)





Poznamka:





[indent] Chapu ze nekdo dostane ban za (Vulgarnost,Demenci,Umyslny MFK a FK,Nebrani Simona,No mic,Wallhack Aimbot,AutoBhop,Umyslny TK)Ale zakaz k CT na tyden za to ze vezni delaji vzpoury?To je absurdni.Zacal bych tim,ze kdyz v pravidlech neni napsano ze vezni maji zakaz delat vzpoury,tak je asi logicky budou delat.Nicmene dostal jsem zakaz k CT na 1 tyden.Duvod: neschopnost.Kdy se k tomu "ADMIN" Hydro (nevim jak dal)
A.K.A - Followed vyjadril dost nepeknym zpusobem. :) Rekl: Ze vsichni 3 (CTcka) jsme uplne k HOVNU a ze nic nedelame a ze pry kdyz byly MFK tak jsme to prehlizeli.Oni mozna ale ja urcite ne.Pokud padl fk ci Mfk tak jsem okamzite jednal tak ze jsem dal bud VD nebo HVD.Ale najednou z voice chatu se ozval "ADMIN" a rekl to co jsme psal predtim. EDIT: Vulgárně se vyjádřil k tomu jak hrajem :) já ban k ct dostal neprávem můžu sakra za to že nějaké hov*do dá MFK nebo FK?Není to snad jeho chyba?Nebo jsem to snad udělal já?Nebo jsem mu to snad řekl ať dá FK?Neřekl a dostal jsem ban na týden za "Neschopnost"Simona jsem si BRAL.Pokud byl FK nebo MFK VD či HVD jsem UDĚLIL a nemůžu za to že vězni dělají vzpoury tudíž to znamená že pokud zabjí všechny ctčka tak se resetne kolo.Příště snad dostanu ban za to že dělám vzpoury nebo co? Shrnutí: S mým zákazem k CT rozhodně NESOUHLASÍM (Banovací admin mi psal: Ban ti zůstává breč si jak chceš)Tento přístup mi také nepříjde úplně v pohodě. Nechápu že mám zákaz k ct za to že vězni dělají neustálé vzpoury takže se resetne kolo a my jsme k hov*u jak již prohlásil "ADMIN" Můžu snad za to že vězni dělají vzpoury a že se nikam nedostanem?Příště budeš banovat to když někdo někoho zabije?Či udělá vzpouru?Nebo mu uteče 1 nebo 2 vězni?Tobě se snad nestalo že si dal někomu omylem FK?Nebo že ti utekli 2 vězni? (Pokud napíšeš ne nevěřím ti :)) A že mi napíšeš ban ti zůstáva a že můžu brečet jak chci atd atd mě nezajímá :) psát si to můžeš.Dokud se celá situace nevyřeší nepřestanu dávat žádosti o UB prostě bezdůvodný zákaz budu řešit :). (Breč si jak chceš,Ban ti zůstává,Můžeš si klidně zažádat o Ub ale napíšu ti to co jsem ti už opakovaně napsal) <-- si nech pro někoho jiného (Děkuji za vyjádření jak tebe tak ostatních Adminů) Hezký večer přeje Kapr_ (Nechci tady nikoho poučovat a nic takového) A ještě ti do chatu psali ostatní jako např Pan Hermess atd že já jsem v poho ale oni 2 davali ty fk a mfk.. :) a já který za FK a Mfk dal vd ři hvd jsem ten špatnej.

Folowed
06-03-20, 19:44
Nevim jak sis přeložil duvod neschopnost do: vezni delaji vzpoury, ale budiž. Byl sem tam XX kol a z toho sem videl od kazdyho z vas XY FKs, kdyby si to hráči neobhájili, nemáte o nich ani šajna a vd ani nedáte. Spolu s tim tvym kolegou co tam byl ste předváděli velice katastrofální výkon. Např z (dejme tomu) 12 kol bylo 11,5 v boxu a dělala se ta samá bezduchá disciplína AKA: vyskakování z boxu přes lávu(kdes mimochodem jednou blokoval T :)) Oba ste naprosto neschopní ohlídat jak T, tak sebe navzájem. O tvem pokročilém simonování ani nemluvim. Je sice pravda, že z toho tria si byl "nejméně příšerný", ale slepej mezi jednookýma..Trpěl sem vám to až moc dlouho, nevim jestli si spal na atlasu a ted si myslíš že si nejlepší simon na světě, ale Pane "vládce sedmi moří" , od toho seš na kilometry daleko. Bylo by dobrý se nejdřív hru za CT naučit a pak až tam lezt a vyskakovat si, když dostaneš ban. Jo a jestli se cejtíš ublíženě, kolegové mají bany taky. Cya

Jinak touhle větou jsem to fakt vystihl : ,,Rekl: Ze vsichni 3 (CTcka) jsme uplne k HOVNU a ze nic nedelame a ze pry kdyz byly MFK tak jsme to prehlizeli."

E: PS: četl a odpovídal sem jen na tu originální část před editem.

E2: Pardon, zapoměl sem. UB nedám

Kaprikcze
06-03-20, 20:03
Dobře děkuji ti

Kaprikcze
07-03-20, 19:20
Prosil bych o LOCK.
Jelikož se tady nejspíš žádného výsledku NEDOČKÁM.
100% Nevyřešené.
Když někdo udělá danou blbostnení to má chyba ale chyba toho kdo to udělal.
A když je někdo Simon tak Simon si sám rozhoduje o své hře a já jako CT nemám právo mu do toho mluvit.
Takže to že Simon dá atrakci vyskakování ven z boxu je jeho rozhodnutí a tato atrakce se využila pouze 2x.
Nebudu si nic nalhávat já nejsem jeden z nejlepších jak CTtak Simonů.
Ale když už si toho Simona napíšu tak se aspoň snažím zabavit vězně.To že dělají vězni vzpoury není trestné a není to důvod k zákazu k CT.
Přesně jak psal jeden nejmenovaný hráč --> Příště snad dostanou ban za to že dělají vzpoury? <--
A upřímně to jestli dostali ban moji kolegové tak to mi je úplně bokem.
Já řešil situaci že jsem zákaz k ct dostal za [údajnou neschopnost,pořád se dávala ta samá atrakce(<--Já nedával vyskakování z boxu ven to dával jiný Simon),nejsem schopnej si ohlídat T a ani sám sebe to nevím jak je myšleno to "ani sám sebe" ale budiž),pokud dalo jedno z CT Fk nebo MFK dal jsem vd nebo hvd a to je asi porušení pravidel jak ta koukám :D,to že vězni utečou není zakázané a pokud tě to na tom serveru nebavilo to že vězni dělaly vzpoury a resetovaly se kola tak ses měl připojit na jiný server to že si Admin a příjdeš na nějaký Jb neznamená že hráči budou hrát tak jak chceš ty pokud tě nebavilo jak jsme pořád umíraly a vězni dělali vzpoury a SIMON dával tu samou atrakci ""Furt dokola"" není moje chyba já nemám právo Simonovi kecat do Simonování, (Nemyslím si o sobě že jsem nejlepší ct ani simon,nikdo není nejlepší ani ty.. nikdo),"Nejdřív by ses měl hru za CT naučit a pak tam lest a vyskakovat si až dostaneš ban" ?< -- Hru za CT ši za Simona se učíš právě tím že tam jdeš a Simonuješ bože to mám jako zapnout hru s Botama a mluvit na ně ??V podstatě mluvit na ovládané počítače?? RLY?Hra za simona se učí přímo na serveru nikoliv v single playeru,A nečekej když budeš dávat neustálé zákazy tak se to ten hráč naučí.. nenaučí.Ano zákaz k ct nejspíše značí že ct udělalo nějakou chybu a mělo by si jí uvědomit.Ale já žádnou chybu neudělal.. jo jo vlastně udělal sorry abych nezapomněl dal jsem oprávněně VD a HVD ... tak sorry příště až bude FK budu to ignorovat sorry.

:)

JustDoItNigga
07-03-20, 23:16
Ahoj, tyto slohovky akorát odrazují další Adminy, aby se k tomu vyjádřili. Zkus to příště psát přímo a stručně.

K samotnému Banu, nevím nebyl jsem na serveru, a nevím jak to tam ve skutečnosti vypadalo, ale i já osobně, když jsou velmi časté vzpoury, tak veškerá kola omezím spíše na areál boxu, a tak je nesmysl uvádět toto jako jeden z důvodů proč má ban.

Každopádně jak jsem psal, nevím jak přesně to tam vypadalo, ale pokud se tam nacházely opravdu úmyslný FKs, tak délka banu je v pořádku, pokud to bylo pouze z neznalosti pravidel, byl bych pro zkrácení na 3 dny.

Kaprikcze
08-03-20, 01:03
Ano děkuji ti :)
EDIT: Fk a Mfk tam padly ale nedal jsem je já.
Já jsem to řešil tak jako každý jiný pokud někdo dal fk nebo mfk dal jsem vd nebo hvd.Ale to je vlastně trestné jak tak koukám.Pokud se adminovi nelíbil náš styl hraní nebo ho to nebavilo měl se připojit jinám.Protože to že je admin neznamená že každý bude hrát tak jak ON chce. :) Každý má svůj styl hraní.Takže podle mě není nutné dávat hned ban na týden nebo když už tak na 3 dny a ne na týden

Grakon2702
08-03-20, 12:28
Zdravím. Bany dostávají jednotlivci za své vlastní počiny. Nelze dávat bany jedné skupině hráčů za celkovou týmovou neschopnost, když např. jeden dává FK a druhý se to snaží napravit. Pojďme si to teda rozebrat.

Folowed tvrdí, že jste jako CT tým rozdali spoustu FK. Ty tvrdíš, že ty konkrétně jsi FK nedával.
Folowed tvrdí, že si hráči museli obhajovat svoje VD. Ty tvrdíš, že ses to snažil řešit a VD dávat.
Folowed tvrdí, že jste jako CT tým nedávali vězňům jinou atrakci, než vyskakování z boxu. Ty tvrdíš, že konkrétně ty jsi nic takového nedával.

To, že hráči dělají pořád vzpoury a CT tým je slabý a neumí se bránit, to se holt občas stává. Za to, že je někdo slabší se bany nedávají. Neschopností se má na mysli to, že někdo nezná pravidla, neví jak Simonovat, neumí se Simon menu, neví, co je to VD nebo FK aj. Není to neschopnost pohlídat si vězně.

Momentálně je to tvrzení proti tvrzení a bohužel ve tvém případě se standartně více věří tvrzení admina.

Můžu však požádat Foloweda, aby pořádně zahrabal v paměti a aby potvrdil, že si je 100% jistý, že konkrétně žadatel o UB rozdával FK, nebyl schopný udělit VD, či dával kola jenom v boxu. Pokud Folowed přizná, že si není jistý, můžeme se začít bavit o UB.

Jinak zase a opět se potvrzuje, že hltv je na serveru potřeba jako sůl (viz pro adminy jsem to zmínil i zde https://csko.cz/forum/showthread.php?70414-Pom%26%23367%3Bcky-pro-detekci-cheat%26%23367%3B).

Folowed
08-03-20, 12:59
Muj naroz je nahoře, pokud tu nebudou alespon 4 pro ub(od adminů), nic se nezmění. Takže grakone místo dohadů se radši vyjádři. Klidne si sežen demo(z celé mapy, ne z pul kola) a nemam problem si to kdykoliv obhajit.

Grakon2702
08-03-20, 13:07
Muj naroz je nahoře, pokud tu nebudou alespon 4 pro ub(od adminů), nic se nezmění. Takže grakone místo dohadů se radši vyjádři. Klidne si sežen demo(z celé mapy, ne z pul kola) a nemam problem si to kdykoliv obhajit.

Já tvůj názor četl a v souvislosti s obhajobou žadatele jsem našel nesrovnalosti, které se momentálně snažím vyřešit. Poprosil bych tě tedy jako kolegu o tvou spolupráci (protože to je tvůj ban) a o odpověď na následující otázku. Projevil se konkrétně žadatel svou neschopností tím, že rozdával FK, neřešil VD a dělal jako Simon kola v boxu?

Folowed
08-03-20, 13:35
Já tvůj názor četl a v souvislosti s obhajobou žadatele jsem našel nesrovnalosti, které se momentálně snažím vyřešit. Poprosil bych tě tedy jako kolegu o tvou spolupráci (protože to je tvůj ban) a o odpověď na následující otázku. Projevil se konkrétně žadatel svou neschopností tím, že rozdával FK, neřešil VD a dělal jako Simon kola v boxu?

Některé VD neřešil, některé ano. Poté co si o ně psali hráči a snažili se mu/jim to vysvětlit.

E: jestli se tu zpochybnuje už i muj ban, nezavoláme Zoida ? radši ..

E2: Kdyby žadatel přišel s omluvou a stahnul ocas, pak by bylo o čem diskutovat. Momentálně jediné co vidím je zoufalé spamování forumchatu.

Grakon2702
08-03-20, 14:59
Některé VD neřešil, některé ano. Poté co si o ně psali hráči a snažili se mu/jim to vysvětlit.

E: jestli se tu zpochybnuje už i muj ban, nezavoláme Zoida ? radši ..

E2: Kdyby žadatel přišel s omluvou a stahnul ocas, pak by bylo o čem diskutovat. Momentálně jediné co vidím je zoufalé spamování forumchatu.

Takže některá VD řešil. To je fajn. Pokud tam padlo velké množství FK, tak je normální, že v tom začne mít člověk guláš a na pár lidí zapomene. V takových případech je nejlepší dát HVD. To je celkem odpustitelné. Ještě bych rád věděl, jestli i on dával nějaké FK a Simonoval v boxu.

Folowed
08-03-20, 17:10
Jak jsem ti už napsal, ano FKs padly.

Grakon2702
08-03-20, 17:13
Díky za objasnění situace. Žadatel tedy dával FK a měl guláš v tom, kdo měl mít VD. To by teoreticky stačilo na ban.

Kaprikcze
08-03-20, 17:40
Díky všem za vyjádření. :)

Kaprikcze
08-03-20, 20:55
Zdravím všechny adminy a hráče co si tohle čtou.
Uvědomuji si že Admin Folowed má už dost těch trapných příspěvků ode mě.
A myslím že slušnost by se asi hodila.
---------------------------------------------
Chtěl bych se omluvit Adminovi jménem Folowed protože jsem ho tu napdal těma trapnýma příspěvkama že jsem zákaz k CT dostal neprávem.
Ale uvědomil jsem si že asi logicky neprávem být nemohl.
Zákaz k CT má asi pravděpodobně značit že buď Ctčko či Simon udělal nějakou chybu a je potřeba si ji uvědomit a následně odpykat trestem jménem "Zákaz k CT"(např. Zákaz k CT důvod: neschopnost,totální neznalost pravidel) Přiznávám že jsem se zachoval jako úplný idiot.
Jelikož místo toho abych svou chybu uznal tak jsem tu přidával zbytečné příspěvky.
Takže svojí chybu u ct si uvědomuji a přiznávám že jsem se zachoval špatně vůči Adminovi Folowed.
Omlouvám se za tento výstup na forum a také se omlouvám za neschopnost u ct.Příště si na to dám pozor a zkusím více ohlídat jak hru Simona tak vězně a v podstatě se starat o hru Simona aby se hráči nenudili prostě se to více naučit a sbírat zkušenosti ke hraní u ct a hlavně za Simona.
SHRNUTÍ
- Omlouvám se Adminovi Folowed
- Omlouvám se za trapné a zbytečné výstupy tady zde na Forum csko.cz
- Omlouvám se za neschopnost u ct příště si dám pozor a pečlivě si uvědomím co vlastně dělám
- Omlouvám se že jsem tu psal že jsem ban dostal neprávem ale neprávem asi logicky být nemohl.Měl jsem si uvědomit že jsem nejspíše udělal nějakou chybu a ten zákaz k ct a důvod mi měl napsat jakou.A jak se říká "Chybama se človek učí"tak se omlouvám ještě jednou a do příště se poučím a budu se snažit hrát tak jak se má správně hrát.
- Zkusím ovlivnit mou retardaci

Přeji hezký zbytek večera - Kapr_ (Teď mám nick Soudce Alexandr) (A ještě něco na konec: Nebudu tady prosit o UB a nebo o zkrácení banu k ct protože to je jenom a jenom pouze na vás jak budete reagovat na mojí omluvu) Všechno a děkuji.

Folowed
08-03-20, 21:09
Je mi jasný že ses musel hodně přemoct, abys to napsal a to se cenní. Svoje sis odpykal maš ub.

Kaprikcze
08-03-20, 21:23
Díky moc a do příště si dám pozor. :) A ještě jednou se omlouvám.

Koprakek
09-03-20, 14:50
Lck.