PDA

Zobrazit normální verzi : Žádost o práva



ZombieBot
14-03-11, 22:20
Ahojte,

mám servery kotelny moc rád, dobře se na nich hraje, a taky je tu super komunita.
Ovšem někdy se tam objeví nějaká ta lamka, které dělá bordel, že? :)

K mojim nejoblíbenějším serverům patří Zombie a Deathrun, na, které tímto příspěvkem žádám o práva.
Na zombie serverech bych chtěl nahradit Schumiho, a na Deathrunu taky nějak moc adminy nevídám, maximálně Syriuse nebo Luccu a je to tam pak hrozný, když tam někdo spamuje, zdržuje apod.

No, teď něco o mě.

Jmenuji se Michael, je mi 22 let a bydlím v Praze.

Counter-Strike hraji cca 3 roky (z toho rok na steamu, protože sem si pak dal pauzu, reinstaloval kompa a zapoměl údaje na steam, a e-mail už byl zrušen).
Nyní mám nový steam, takže s tim by doufám neměl být problém.
Můj steam: vondrus882

Před dvěma lety jsem vystudoval střední průmyslovou školu zaměřenou na informační technologie.
Nyní se živim jako profesionální PHP programátor.

Zkušenosti a AMX mám, byl jsem hlavní admin na portále GameCity.sk, před tim, než mě a mého kamaráda zradili.
Stížnosti na mě nebyli, a myslím, že jsem vždy hráčům vyšel vstříc.

Kontakt na mě:
- Skype: vorterapass
- ICQ: 353258626

Takže doufám, pokud mě přijmete mezi sebe, že si budeme rozumět. Ale myslím, že ano. :)
Tak to je snad vše, co jsem chtěl napsat.

Předem děkuji za odpověď.
S pozdravem
ZombieBot

BAWSON
14-03-11, 22:34
dobre napsana zadost, dal bych mu na zkousku prava, ale na mne samozdrejme nezalezi.

hopik
14-03-11, 22:46
nemam na to vliv, ale byl bych pro :D
jentak mimochodem, "je mi 22 let" - bez tečky za číslem :D

Larodar56
14-03-11, 23:24
Zkouška na 1 měsíc by byla dobrá ne Kotle?

grEy
15-03-11, 07:16
Na zombie nie je nejak extra potrebna ruka admina podla mna.. ale pokial mas nahradit schumiho tak by som ta ako admina bral viac, ako jeho. Kotel daj mu sancu. :)

Kotel
15-03-11, 09:30
Na zkousku nikoho neberu. Dej mi steamid (cislo ve statusu) a budes tam mit prava.

ZombieBot
15-03-11, 12:27
Moje steamid: STEAM_0:0:32001753

Děkuju kotlíku :)