PDA

Zobrazit normální verzi : JB - strašná demence, zabíjení v celách



Enjoy
13-03-20, 14:38
fanta VALVE_0:0:1168794029 CZ


demo - http://csko.cz/dema?UPD=cyzELg1v

Kaco
13-03-20, 15:00
Potvrdzujem 3 killi na začiatku kola v zavretej cele.

JustDoItNigga
13-03-20, 15:22
Zdar, je důležité ale zmínit, že se NEJEDNALO o Free killy, byly to pouze povolené, ale zbytečné fragy. Týpek byl sám u CT a několikrát tam řekl "přestaňte boxovat", a oni se tam furt řezali zuby nehty.

Toto bych určitě neřešil banem.

Enjoy
13-03-20, 15:46
Takže demence a zabíjení v celách by jsi nebanoval?

JustDoItNigga
13-03-20, 16:00
Docela by mě zajímalo, co vidíš pod pojmem "demence", mně třeba přijde dementní, že hlásíš každou ptákovinu.

Zabil cca 3 hráče v cele, kteří boxovali jak pominutí, přičemž jim asi minimálně 3x řekl, ať neboxují. Sice to byly zbytečné fragy, ale nebyly to Free killy. Toto by se nebanovalo ani in-game, pokud by to nedělal neustále.

Děláš z komára velblouda.

Nakladana Okurka
13-03-20, 16:24
Takže demence a zabíjení v celách by jsi nebanoval?

Co to je zase za názor? Pokud budu sám u CT a budou Téčka dělat vzpoury a pak nebudou plnit príkazy, tak je s naprosto ledovým klidem fragnu i v zavřený cele

Enjoy
13-03-20, 16:37
Nigga s tebou si psát to je největší můra, Okurko tvojí odpověd jsem trocha nepobral, admini banují za to, že někdo fraguje v celách pokud vím a vykašlete se na to, radši to lockněte - https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=276630
E Bílej králíku nigga, proč asi hlásím takový "ptákoviny", protože než tam dojde admin, jestli vůbec, tak to nejčastěji leavnou

Grakon2702
13-03-20, 16:42
Co to je zase za názor? Pokud budu sám u CT a budou Téčka dělat vzpoury a pak nebudou plnit príkazy, tak je s naprosto ledovým klidem fragnu i v zavřený cele

Už od nepaměti platí, že je fragování v cele považováno za zbytečné fragování (je to zakázané). Byla o tom diskuze v admin, trial, či spešl fóru (nevím, kde přesně, už je to dávno).

Jinak za samotné fragování v cele bych dal maximálně přesun.

Nakladana Okurka
13-03-20, 17:07
Už od nepaměti platí, že je fragování v cele považováno za zbytečné fragování (je to zakázané). Byla o tom diskuze v admin, trial, či spešl fóru (nevím, kde přesně, už je to dávno).

Jinak za samotné fragování v cele bych dal maximálně přesun.

Věř mi, že pokud nastane situace, kterou sem popisoval (sám u CT, vzpoury, atd.), tak mi jsou nějaký diskuze u šípku.
e: někdo to jinak zkrátka uhlídat nejde, samozřejmě je jiná situace, když je 5 CTcek a někdo fraguje v celách, to bych pak klidně i banoval

Britny
13-03-20, 17:18
Chudák fanta, sám jde k CT - nikdo mu tam nepomůže, když dělají vzpoury, nikdo ho neposlouchá a když je zabije, je ještě nahlášený a jeho první ban je zákaz na 3 týdny n1

Nakladana Okurka
13-03-20, 17:23
Chtěl sem se zrovna foloweda zeptat, jestli byla někde jiná stížnost na něj, protože jestli je ten ban na základě týhle stížnosti, tak je to docela úlet.

Grakon2702
13-03-20, 17:41
Věř mi, že pokud nastane situace, kterou sem popisoval (sám u CT, vzpoury, atd.), tak mi jsou nějaký diskuze u šípku.
e: někdo to jinak zkrátka uhlídat nejde, samozřejmě je jiná situace, když je 5 CTcek a někdo fraguje v celách, to bych pak klidně i banoval

To já chápu, že to uhlídat nejde, jenže pak vznikají konspirační teorie o tom, že je to povolené a mezi hráči se šíří rychle. To pak, když někdo jiný vysvětluje, že je to zakázáné, tak je odpálkován tím, že to viděl dělat admina. Pak si z nás jako AT dělají hráči srandu, že si děláme, co chceme, navzájem se bráníme, nedodržujeme pravidla, které jsme si sami zavedli a máme v tom bordel.

JustDoItNigga
13-03-20, 17:48
Nevím co tu řešíte přátelé, ten hráč na základě této stížnosti nemůže dostat ban, to je vše a můžeme lock.

E: Followed zřejmě banoval na základě Kacova vyjádření, které bylo velmi irelevantní, je třeba informovat Followeda aby danému hráči udělil unban.

Folowed
13-03-20, 17:56
Banoval jsem an zakladě spešla, pochopil sem to jako mfk v celách. Ban ruším, nejaký trest mu dejte někdo z adminů, kdo to viděl.

E: sry franto MB

Britny
13-03-20, 18:05
Už od nepaměti platí, že je fragování v cele považováno za zbytečné fragování (je to zakázané). Byla o tom diskuze v admin, trial, či spešl fóru (nevím, kde přesně, už je to dávno).

Jinak za samotné fragování v cele bych dal maximálně přesun.

Stejně jak byla pouhá diskuze ve spešl foru o přejíždění a kam se to až dostalo. Prostě v základních pravidlech je, že mají poslouchat příkazy Simona at jsou třeba na palmě. Já měla kola, co sem dávala vězně v celách a tam měli být u zadní stěny a to nás bylo více CT. Nikdo neřekl ani prd, tady chudák je sám u CT a je jasný, že to neuhlídá třeba a dělají mu vzpoury a naschvály, tak se to snaží nějak eliminovat a pokud ho neposlouchají - má je právo zabit, aji v té cele. Zbytečný frag by byl, kdyby mu tam někdo boxnul a on ho hned zabil, ale jestli jim to říkal několikrát, tak to asi zbytečný nebude.

E: Upřímně toto bych taky nebanovala, už z hlediska mého vyjádření. Ani bych mu nedala přesun, spíš mu mohl někdo jít k CT pomoct. Kdybych to brala, že tam s ním hraji, tak k těm CT jdu a neužívám si na jednom chudákovi jen vzpoury, to nemůže snad nikoho bavit.

Enjoy
13-03-20, 18:35
Rozumný argument Britny, lock

Grakon2702
13-03-20, 20:37
Stejně jak byla pouhá diskuze ve spešl foru o přejíždění a kam se to až dostalo. Prostě v základních pravidlech je, že mají poslouchat příkazy Simona at jsou třeba na palmě. Já měla kola, co sem dávala vězně v celách a tam měli být u zadní stěny a to nás bylo více CT. Nikdo neřekl ani prd, tady chudák je sám u CT a je jasný, že to neuhlídá třeba a dělají mu vzpoury a naschvály, tak se to snaží nějak eliminovat a pokud ho neposlouchají - má je právo zabit, aji v té cele. Zbytečný frag by byl, kdyby mu tam někdo boxnul a on ho hned zabil, ale jestli jim to říkal několikrát, tak to asi zbytečný nebude.

E: Upřímně toto bych taky nebanovala, už z hlediska mého vyjádření. Ani bych mu nedala přesun, spíš mu mohl někdo jít k CT pomoct. Kdybych to brala, že tam s ním hraji, tak k těm CT jdu a neužívám si na jednom chudákovi jen vzpoury, to nemůže snad nikoho bavit.

Narážím konkrétně na pravidlo pro CT č. 19: Dozorcům je zakázáno fragovat, zabíjet zbytečně hráče (Příklad: běžte k bočním stěnám boxu). Tím se myslí i to, když má vězeň příkaz "puštěná klávesnice", Simon musí tolerovat to, když se hráč pohne jen o malý kousek.

Co přesně se považuje za zbytečné fragování, bylo řešeno na poslední poradě adminů z roku 2018. Všechny změny, na kterých jsme se dohodli, jsem sepsal do threadu Porada administrátorů a spešlů 29.4.2018 - změny, dohody a upřesnění (https://csko.cz/forum/showthread.php?63647-Porada-administr%E1tor%26%23367%3B-a-spe%9Al%26%23367%3B-29-4-2018-zm%26%23283%3Bny-dohody-a-up%26%23345%3Besn%26%23283%3Bn%ED)

Cituji: "6. Simon musí tolerovat menší porušení jeho příkazů -> pokud vězeň poruší nějaký jeho příkaz nebo zákaz tak, že nikterak neovlivní průběh hry, může ho Simon upozornit pouze hitnutím. Pokud bude vězeň nadále takhle porušovat Simonovy příkazy a zákazy, Simon má již právo dotyčného zabít."

Vím, že ještě nějakou dobu před tím jsme řešili fragování v celách, už si však bohužel nepamatuji, kdy a kde. Pokud by někdo něco našel, tak to někam postněte. Vím, že jsme se domluvili, že fragování v zavřených celách je zakázáno a je bráno jako zbytečné fragování -> což spadá i do všeobecného pravidla pro CT č. 19.

Chápu, že časem může dojít ke změnám. Stejně, jak ses zmínila ohledně toho přejíždění. V roce 2017 jsme se dohodli, že se to trestat nebude, že je to povolené. V posledních dnech na základě stížností na niggu jsme otevřeli diskuzi o zákazu přejíždění. Mně nejde o to, jestli to je povolené, či nikoliv. Já jsem otevřený jakýmkoliv změnám. Pokud se dohodneme společně, že bude fragování v celách opět povolené, no problem, budu to dodržovat. Mně jde o to, ať jsme v tom jako admini jednotní. Ať jeden neříká, že je to povolené a druhý ne. Protože zmatek v tom pak budou mít hlavně hráči a admini budou mít více práce s vysvětlováním.

Takže můj návrh zní takhle. Buď to budem všichni bez výjimek dodržovat, což bude platit v jakémkoliv případě (i pro Okurku), anebo se dohodneme na změně v pravidlech. Ale ne, že jedni to budou řešit tak a druzí onak.

Britny
13-03-20, 21:04
V těch pravidlech, ale prostě nikde není přesně napsáno "zákaz zabíjení v uzavřených celách" že ste zase nějak domluvili mezi sebou a nedali to ani nikam je přesně to, proč vznikají tyhle témata a problémy na JB. Upřímně v tomto případě se nejde ani domluvit přesně, maxímálně se to může řešit individuálně. A přesně tohle je ten individuální případ, kdy CT je samotné a nemělo šanci proti více věznům a několikrát je napomínalo a neposlechli, tak byli zabiti = což si vlastně sám odůvodnil, že není zbytečné fragování, protože neposlechli. Pokud on otevře celi a dá příkazy, tak 100% to skončí tak, že umře a bude to každé kolo. Musí se na to dívat i z tohoto hlediska.

Já spíš doporučuju nechat pravidla jaké jsou - pokud vězeň neuposlechne Simona i při více varování, at je kde je, tak má právo ho Simon zabit. Jestli se dá do pravidel, že bude zákaz zabijení v celách a Simon dá příkaz, aby neboxovali a neskákali atd, tak vlastně oni si v těch celách můžou co chtějí, když je tam nemůže zabit, za porušení příkazů, které dal na začátku hry. Tohle snad zní logicky..

Grakon2702
13-03-20, 21:11
V těch pravidlech, ale prostě nikde není přesně napsáno "zákaz zabíjení v uzavřených celách" že ste zase nějak domluvili mezi sebou a nedali to ani nikam je přesně to, proč vznikají tyhle témata a problémy na JB.

Já si pamatuji, že se to řešilo na fóru a že jsme se na tom jako admini nějak oficiálně domluvili, jen je to už dost dávno a nevím, kde a kdy to bylo. Proto jsem to už roky takhle dodržoval a napomínal hráče za fragování v celách.

Britny
13-03-20, 21:20
No já si to ani nepmatuju, protože jak jsem psala, oni by si tam mohli tak dělat co chtějí a to mi přijde trochu nelogické - aji když by bylo více CT a bylo by open a daly se příkazy a oni by je nemuseli dodržovat, protože kill na celu neplatí. Takže jak říkám, spíš bych to řešila jen individuálně. Jestli by byl sám, jak je ted a nezvládal to - že bych toto pravidlo dala pouze pro jednotlivce. Ale nesměl by toho zneužívat zase no.

Co se týče tohoto případu, tak já bych ho nebanovala, protože i vím, jaký to je být sama u CT. A prostě několikrát byli upozorněni, tak měli smůlu.

Enjoy
13-03-20, 21:25
Hale, nechcete si to vyříkat jinde? buď to lockněte nebo ho zabanujte ne, na to máte forum AT atd, jen jako můj názor

Britny
13-03-20, 21:43
Hale, nechcete si to vyříkat jinde? buď to lockněte nebo ho zabanujte ne, na to máte forum AT atd, jen jako můj názor

Tak myslím, že to k tomu patří vyjádření proč ho třeba nezabanovat, pokud to někdo nevidí jinak, tak napíše důvod, než někoho zabanovat a pak řešit jeho žádost o UB, protože se o to zase musí starat admini, ty už ne. Tak je to jedno.

Enjoy
13-03-20, 21:46
Dělejte si co chcete, množte se a chill :D

Britny
13-03-20, 21:58
Ok, tomuto zatím ban nedáme a poradíme se znovu v AF. Pak dáme vědět teda.

LOCK