PDA

Zobrazit normální verzi : Qauantiniums --> Smola



DroidyCZ
13-03-20, 17:28
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 276634)
[AMXBANS] Mas 55 minut a 8 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'random'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Qauantiniums >
[AMXBANS] Tvuj nick: Qauantiniums
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:114227895
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:114227895
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 62.245.80.228
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 62.245.80.228
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Smola >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Trouble in Terrorist Town (cs_rio)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.






Poznamka:






Hmm nevim jak se pise zadost, tak se do toho vrhnu snad strucne.

Ackoliv je ban kratky (1-3h), nepripada mi opravneny ci spravedlivy. Myslim si, ze pan admin "Smola" byl az moc zbrkly ve svem rozhodnuti.

Hrali jsme na serveru TTT, kde jsem slysel prestrelku na strese jedne budovy (rio mapa), pote co prestrelka skoncilo a nekdo zrejme zemrel, tak jsem se sel podivat na misto cinu. Videl jsem novou mrtvolu a nekoho, co utika ze strechy pryc (nas pan admin Smola) s 3hp. Jelikoz detektiv byl vyhozen za neaktivitu, tak tu nebyl nikdo schopen prozkoumat telo, tak jsem pana Smolu zabil v domneni, ze by mohl byt zradce.
A asi 10 sekund na to dostanu ban za tzv. RANDOM, bez zadne diskuse, ktera by urcite byla na miste a situaci mohla rychle vyjasnit a oduvodnit. Pripada mi, ze panu Smolovi zatemnel rozumny posudek rozhorceni z jeho (nespravedlneho?) zabiti.

TL;DR: Zabil jsem admina v oduvodnenem domneni, ze mohl byt zradce. A dostal jsem od dotycneho ban na kratkou dobu bez diskuse.

Indian0
13-03-20, 17:32
Je to presne tak ako si napísal a presne preto máš ban za random.


E: Skrátil som vám to obom, dávaj si na tieto situácie pozor. Aj na tie komentáre, nemám 12 a nebavia ma tie hlúpe reči okolo toho.

DroidyCZ
13-03-20, 17:40
No dobře, když se i toto bere za random, tak si budu dávat pozor