PDA

Zobrazit normální verzi : [ čekn na hrče ] Aldom --> Bager258



Aldom
13-03-20, 21:41
Vypis z konzole:


Hráč aľďom.
Typ banu SteamID
SteamID STEAM_0:1:146883504
IP adresa
Ud›len 13-03-2020 - 21:16
Délka BANu 1440 minut
Vyprš 14-03-2020 - 21:16 (0 m›sců 0 týdnů 0 dn 23 hodin 38 minut ješt› zbývá )
Důvod demencia, sikana
BAN dal Admin Bager258 (Bager258)
BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 6





Poznamka:






Dnes jsem dostal ban k CT za sikanu a demenci na dobu jednoho dne. Timto zadam o omluvu admina a odstraneni banu, protoze je MAXIMALNE neopravneny.

Abych nastinil situaci, dnes okolo 21:15 a jailbreak 6 hrala hracka Nensyyy, ktera zadala veznum za ukol DR. Ja spolecne s jinym CTckem sel jako prvni dolu na DR (mapa jb_snow) kde jsem videl rozbitou sachtu (Tcka sli jako prvni) - rychle jsem prekontroloval pozicky beden, jestli se zde neukryva vezen a pak jsem se rozhodl zkontrolovat sachtu. Mezitim byla vsechna CT dole vcetne simona (Nensyyy). CTcka logicky parkrat blikli baterkou, protoze jak vsichni vime, na DRku jde hovno videt - s timto mam ja osobne velky problem, protoze i kdyz mam brightness na max tak muj nekvalitni monitor na notebooku mi hru vykresluje vazne hodne tmave. Nicmene baterku jsem nejvic pouzil ja, jelikoz jsem sel do sachty a je normalni, ze pri takove kontrole se baterka pouzije.

Nensyy bezhlave hitla random ctcko za to, ze pouzilo baterku az pak zacala hitovat vsechny CTcka u kterych si myslela, ze blikaji schvalne, aby ji delali zle. Pak to slo jedno s druhym. DRko se dokoncilo a slo se nahoru smerem na fotbal. Tam par ctcek bliklo, ja prisel jako posledni a bliknul jsem DOSLOVA JEDNOU a Nensyyy dropla ze serveru. Nebylo ani v mem ani v zajmu CTcek toto Nensyyy zpusobit, i kdyz jako osoba vystupuje hodne kontroverzne, proste cringe clovek.

Nasledujici kolo bylo HVD, protoze v minulem kole byli dan MFK (ostatne proto, ze Nensyyy a simonovaci schopnosti nejdou moc k sobe). HVD skoncilo a zacalo kolo dalsi kdy mne a dalsim trem CTckum bez jakekoliv vyzvy, upozorneni, zkratka niceho pristal BAN. Mne na 1d zbylym CTckum tusim na stejnou dobu.

Chtel bych znat vyjadreni i jinych JB adminu co si o tomto mysli, za me je toto vazne vysmech.

Odkaz na muj ban: https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=276656

S pozdravem
Aldom

edit1: Omlouvm se za znaky ve vpisu, upřmně ani nevm jestli zkaz k CT něco do konzole hže, tak jsem vykoproval z balistu potřebn daje. Diakritiku jsem ve svm vyjdřen nepoužil, protože jsem nevěděl, jestli se to na zkladě toho nějak nepřehz.

edit2: Enjoy je spešl? :) Doslova se děn s Nensyy dělo jen jedno kolo ve kterm Enjoy ani nebyl přtomn celou dobu. Když ses připojil, tak si neslyšel nic o nějak točen na ni, prostě si ns vybanoval (asi 4 sekundy po otevřen cel), neproběhla ždn komunikace z tv strany. Nrobili sme to viac krt. :)

Děkuji za objektivitu Grakone.

Bager258
13-03-20, 21:57
Takže, prišiel som na hlsenie Nensy. Vysvetlila mi čo sa deje. Najprv som bol chvľu na servery, akonhle to napojila tak už prebiehala komunikcia, že jej idete robiť zle a že vie čo nasleduje. Takže je zjavn, že to robte naschval a kazte tm hru. Taktiež mi viac krt prišla sprva s tym, že sa tam niečo takto deje a mm to potvrdene aj od Enjoya, že ste to robili viac krt. Ban mžete byť radi, že je len na deň.

Ban je za to, že ste schvlne blikali s baterkou aby ona nemohla hrať, takže ste schvlne kazili hru.

Grakon2702
13-03-20, 22:07
Zdravm. Aldom přesně popsal, proč zrovna on svtil baterkou a za jakch situac. Mohl by se přmo k tomuhle banujc kolega vyjdřit? Např. to že to nen pravda, a že on sm viděl něco jinho? Jinak teda zase dalš přpad, kde by bylo vhodn hltv.

Britny
13-03-20, 22:24
Jen takov dotaz, když si byl ve hře, tak všichni 3 už tam nebyli? Že maj ban přes web. A pokud byli u CT, tak proč vlastně maj na celou kotelnu a ne napřklad jen zkaz k CT, vězni baterku nemaj.

Bager258
13-03-20, 22:39
Jen takov dotaz, když si byl ve hře, tak všichni 3 už tam nebyli? Že maj ban přes web. A pokud byli u CT, tak proč vlastně maj na celou kotelnu a ne napřklad jen zkaz k CT, vězni baterku nemaj.

Ban som dal najprv k CT, no potom som si to rozmyslel a zmenil som to cez web na normlny ban, preto je to cez web. Chcela si mi naznačiť, že pokiaľ je niekto u CT nemoze dostat normalny ban ?

LukosSenpai
13-03-20, 22:42
Osobne by som riešil maximlne presunom ak by sa to opakovalo, ale ak by ban ostal, minimalne aspoň zmeniť na zkaz k CT ako pše Britny.

Britny
13-03-20, 22:43
Ban som dal najprv k CT, no potom som si to rozmyslel a zmenil som to cez web na normlny ban, preto je to cez web. Chcela si mi naznačiť, že pokiaľ je niekto u CT nemoze dostat normalny ban ?

Dělš si ze mě srandu? Pokud někdo m problm s baterkou, kter je pouze u CT, tak nevidm důvod dvat ban z webu, mohl si dt i OBYČEJN ban, aby ho neměli na všechny servery, to za 1. a za 2. za baterku vidm opravdu ban poprv, že si někdo rožnul. Mohl si klidně i napomenout, nebo dt přesun. Tohle jsou prostě zbytečn aji, když jsou na den, ale daly se řešit plně jinou cestou.

Bager258
13-03-20, 22:45
zmenene k CT


Dělš si ze mě srandu? Pokud někdo m problm s baterkou, kter je pouze u CT, tak nevidm důvod dvat ban z webu, mohl si dt i OBYČEJN ban, aby ho neměli na všechny servery, to za 1. a za 2. za baterku vidm opravdu ban poprv, že si někdo rožnul. Mohl si klidně i napomenout, nebo dt přesun. Tohle jsou prostě zbytečn aji, když jsou na den, ale daly se řešit plně jinou cestou.

precitaj si steam

DeadJoy
13-03-20, 22:49
A on to Bager viděl na vlastn oči, že to dělali s těma baterkama ? Nebo jen dostal hlšen a on přišel a hned dal ban ?

Bager258
13-03-20, 22:59
Skrten na 12h k CT

Britny
13-03-20, 23:36
https://csko.cz/forum/showthread.php?70510-%26%23269%3Bek%E1n%ED-na-hr%E1%26%23269%3Be-Pribi%26%23328%3B%E1%26%23269%3Bek-gt-Bager258&p=546147&viewfull=1#post546147