PDA

Zobrazit normální verzi : [ čekání na hráče ] Pribiňáček --> Bager258



EriCekk
13-03-20, 21:43
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 276655)
[AMXBANS] Mas 23 hodin, 34 minut a 38 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'demencia, sikana'
[AMXBANS] Zabanovany nick(0): < Pribi?ďż˝?ek >
[AMXBANS] Tvuj nick: Pribiňåek
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:224393292
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:224393292
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0): 37.188.246.129
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 94.113.166.85
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Bager258 >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 6
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================





Poznamka:






Chtel bych poprosit o UNban, protoze v zasade nesouhlasim, za co mi byl udelen.

Bager258
13-03-20, 21:57
https://csko.cz/forum/showthread.php?70509-%26%23269%3Bek%E1n%ED-na-admina-Aldom-gt-Bager258

to iste co som napisal tu

EriCekk
13-03-20, 22:36
přiznávám, že jsem udělal chybu tím, že jsem rozsvítil baterku na fotbale, ale i tak už před tím nás "Nensyy" hitovala a nevěděli jsme za co př: šel jsem skontrolovat šachtu a jelikož mám nízkou gammu i brightness, tak jsem si rozsvítil baterku.

Britny
13-03-20, 22:38
Jako sorry, ale prostě dávat ban z webu CT na 1 den kvůli baterce, to je pro mě kravina. Bud jim dej UB, nebo jim to zkrat na 3h aspon.

EriCekk
13-03-20, 22:53
Jak říkám. Uvědomuji si, že to byla chyba. Ale zároveň pokud vím, tak že admin ( "Bager" ) nemůže reagovat bez jakéhokoliv důkazu na nějakou věc, kterou sám neviděl. Tak jak si může být jistý, že jsme to udělali na schvál atd..

Bager258
13-03-20, 22:59
Skrátené na 12h k CT

Britny
13-03-20, 23:02
Byl tam, takže tak.. Máte prej dané jen k CT, ale pokud jako opravdu s tím "šikanujete" někoho - je to podobné jako blokace například na pubech, tak se za to dává ban. Psala jsem si o tom s bagrem. A jestli blikáte 3 je to asi horší, tak si na to dávejte příště pozor, i když chápu tu situaci, že někde vidět.

Hráčce spíš doporučuju, aby si třeba v takových případech točila demo, aby se příště zjistilo, kde je opravdu pravda. Jestli svítíte jen na místech, kde není vidět, nebo i u ní venku.

EriCekk
13-03-20, 23:02
1. Věc je udělení banu, ale tady jde hlavně o princip, že jsem nebyl upozorněný a nic. Ano vím každý admin má jiný postup, ale aspoň upozornit mě přesunem nebo kickem.

Britny
13-03-20, 23:06
1. Věc je udělení banu, ale tady jde hlavně o princip, že jsem nebyl upozorněný a nic. Ano vím každý admin má jiný postup, ale aspoň upozornit mě přesunem nebo kickem.

Mně bylo řečeno, že jste upozornění byli právě, proto trest. Tak budte ted rádi, že to máte jen na 12h k CT a můžete normálně hrát. Ale fakt radím, je lepší neblikat, když není potřeba.

EriCekk
13-03-20, 23:10
To je další věc, kdy jsme blikali? Prohlížel jsem šachtu a měl jsem jenom rožnutou baterku a potom ještě na fotbalovém hřišti. Tak kde jsme blikali?
Má demo nebo nějakej důkaz, kde by bylo nějak ukázané to, za co jsme " právem " dostali ban?

Bager258
13-03-20, 23:19
Demo na to vážne nepotrebujem ako napríklad ani na to, že niekto nemá mik alebo že niekto na dustoch blokuje. Porušoval si pravidla o kazeni hry a dostal si za to ban, ktorý som ti ešte aj skrátil a dal ho iba k ct.

EriCekk
13-03-20, 23:21
Aha takže vlastně usuzuješ na základě toho, co ti někdo řekne a nic si nemohl vidět. Jo dobře beru to.
Prostě si jentak přijdeš na server a dáš ban někomu, když ti ho nahlásil hráč, který nemá žádné pravomoce? Nic bych neřekl kdyby to udělal Spešl, ale tak každý má asi na to jiný názor

Bager258
13-03-20, 23:28
Aha takže vlastně usuzuješ na základě toho, co ti někdo řekne a nic si nemohl vidět. Jo dobře beru to.
Prostě si jentak přijdeš na server a dáš ban někomu, když ti ho nahlásil hráč, který nemá žádné pravomoce? Nic bych neřekl kdyby to udělal Spešl, ale tak každý má asi na to jiný názor

Hlásenia na vás prišli už viackrát, viackrát som bol na NS iba pozorovať situáciu. Enjoy mi to tiež potvrdil. Ban ostane, do rana to prežiješ. Ja idem spat takze ti tu už neodpisem.

Nakladana Okurka
13-03-20, 23:30
Už par let tu je problém ten, ze když dementní CT začnou blikat, některým hráčům začne hra lagovat. Bohužel těm lidem se to vysvětlit snažíš, málokdy tě však respektují/poslechnou.
Hádám, ze dotyčný hráč moc dobře vi, co tím blikanim způsobuje, protože proč by to jinak dělal?
Sem rad, ze mu to tady lidi žerou, jak nebyl upozorněn a jak za nic nemůže.
Souhlasím s Bagrem a těm, který schválně kazí hru ostatním má zůstat ban, kterej byl dán.
Škoda ze si to zkrátil

Britny
13-03-20, 23:35
Za nějakých 15min 11 dopo. vám vyprší ban pouze k CT, nemáte zač.

LOCK