PDA

Zobrazit normální verzi : defxult --> RenTGen



defxult
17-03-20, 18:38
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 276795)
[AMXBANS] Mas 1 tyden, 6 dnu, 18 hodin, 48 minut a 5 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: '364616'
[AMXBANS] Duvod banu: ' daj to prec'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < defxult >
[AMXBANS] Tvuj nick: defxult
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:24502325
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:24502325
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 213.235.188.72
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 213.235.188.72
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < RenTGen >
[AMXBANS] Server: csko.cz | GunGame (gg_





Poznamka:






Jedna se pouze o skiny, neni to hack, nevedel jsem, ze za skiny se dava ban na tyden, tu mate odkaz o jake skiny se jedna, neni to hack!
https://www.youtube.com/watch?v=GxXKxSSGB6k

Britny
17-03-20, 18:52
S tím nemůžu souhlasit, tyto skiny do hry nepatří. Proč si asi myslíš, že na některých mapách jsou tmavá místa, kde se dá třeba pro CT lépe schovat? S tímto výrazným skinem vidíš nepřátele velmi dobře. A je úplně jedno, že sem dáváš návod z YT, jak si je pořídit. Já jsem proti UB, dokud to nepůjde pryč a pokud bys s tím znovu byl přichycen, tak jsem klidně i pro delší ban.

defxult
17-03-20, 19:02
Nikde jsem nenašel to, že takové skiny jsou zakázáne nebo trestný, i když mám ty skiny tak nevidím přes zeď nebo tak. Je to jen a pouze skin hráče který si může každý samovolně měnit
A kdybych ty skiny smazal, tak bych mohl dostat unban? :sad:

Britny
17-03-20, 19:20
AWP cross taky není napsaný v pravidlech, ale je to automatický zakázaný, stejně jako tyto typy skinů. Ne všechno musí být v pravidlech, aby to hráči pochopili. Jinak si myslím, že podle reasonu admina by ti za to UB dal, když si dáš normální default skiny. Když si je dáš, tak jsem pro UB i já, proti jsem byla jen pouze v tom případě, kdyby si nebyl schopný se nějak domluvit a trval si na svém.

defxult
17-03-20, 19:27
Dobře, ponaučil jsem se, už se to nebude opakovat. Reinstaloval jsem si hru. Byl bych rád za unban, ale je to jen na vás.

RenTGen
17-03-20, 19:42
Ok dávam ti ub.

Britny
17-03-20, 19:48
Dobře, ponaučil jsem se, už se to nebude opakovat. Reinstaloval jsem si hru. Byl bych rád za unban, ale je to jen na vás.

Snad to dodržíš a bude to ok. Admin udělil UB, tak si už dávej příště pozor :)

Uzavírám.