PDA

Zobrazit normální verzi : [ archivace 5.5. ] Blaznivej Saman --> Troppe



Tomasek34
19-03-20, 15:37
Vypis z konzole:


[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 276856)
[AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Blaznivej Saman >
[AMXBANS] Tvuj nick: Blaznivej Saman
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:703261932
[AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:703261932
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 178.209.143.223
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.209.143.223
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Troppe >
[AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 2
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================
Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj





Poznamka:

Koprakek
19-03-20, 15:38
Ahoj, tu jsi byl nahlašený, počkej na vyjádření ostatních adminu
https://csko.cz/forum/showthread.php?70563-D2-2-Balznivej-Saman-WH

piratjo
19-03-20, 19:06
WH

hanba mi
19-03-20, 22:14
Naznaky tam su, ale naratal som na oboch demach dokopy max tak 2 casy...a to je pre mna malo...

E:
Ahoj, i v tom dalším demu, které sem dal Pelargos, je pár pěkných časů.
Hanbo a Anakine, podívali byste se prosím i na výše zmíněné demo? Případně bych poprosil i někoho dalšího.

cekujem....


E: mrknul jsem na to další demo. Najdou se tam některé momenty, které jsou zajímavé, ale pro mě málo. Asi jsem moc opatrný.

suhlas s Tomom, ale to je mozno preto, ze uz obaja mame viac zim prezitych...opat su tam naznaky, opat tam 2 jasne casy vidim, ale stale je toho pre mna malo...
pls o check dalsimi adminmi, nech chalan vie verdikt co najskor...

E:
4 jsou za cheat, 2 jsou za čistou hru. Mrknul by na to ještě někdo další prosím?
troppe, takto by som to nevidel, vsetci sme za necistu hru,len mne su tie dema malo...

anakin_pok
20-03-20, 18:16
Já jsem tam taky nenašel dost na ban.

E: mrknul jsem na to další demo. Najdou se tam některé momenty, které jsou zajímavé, ale pro mě málo. Asi jsem moc opatrný.

Pelargos
20-03-20, 18:35
Demá som síce nekukal ale pamätám si ho z hry. WH tam určite je, už na základe jeho pohybov a vyhýbaniu sa určitým stretom s nepriateľom. Snažil som sa ho tiež točiť ale po asi 3 pokusoch a zabitých 10 minútach som to vzdal, pretože v hre nejak neexceloval a nešiel vyslovene po "obdĺžničkoch". A výsledok by bol zrejme rovnaký ako teraz a väčšina by napísala, že demá sú nedostatočné. Ale za WH si stojím.

E: prikladám ešte jedno demo od hráča, ktorý založil hlásenie: http://csko.cz/dema?UPD=6P62kryM

Troppe
20-03-20, 19:59
Ahoj, i v tom dalším demu, které sem dal Pelargos, je pár pěkných časů.
Hanbo a Anakine, podívali byste se prosím i na výše zmíněné demo? Případně bych poprosil i někoho dalšího.

DajMen
20-03-20, 21:38
Kouknu to, nemáte někdo nějaké časy už vy co jste to koukali, abych to nemusel projíždět celé?

Troppe
20-03-20, 21:53
Kouknu to, nemáte někdo nějaké časy už vy co jste to koukali, abych to nemusel projíždět celé?

Je to krátké, v každém demu je 1 kolo. Stačí, když se mrkneš na demo "blazen" a "samnn".

DajMen
20-03-20, 22:56
WH

Troppe
21-03-20, 12:28
4 jsou za cheat, 2 jsou za čistou hru. Mrknul by na to ještě někdo další prosím?



E:
troppe, takto by som to nevidel, vsetci sme za necistu hru,len mne su tie dema malo...

Promiň, špatně jsem to napsal. Nechtěl jsem, ať to takhle vyzní. Jinak teda: 4 jsou za ponechání banu (teď už 5), 2 jsou za unban.

matis
22-03-20, 10:20
http://csko.cz/dema?UPD=RuU2WQRE

movement horsie ako ja a to je co povedat...tvari sa ako profi hrac, ale je to lama strasna....urcite s tym nehra prvy raz a vie ako sa cheater lahko odhali, tak si dava pozor, ale sleduje hracov a hlavne sa uhyba granatom... sem tam mu aj predstrel ujde... :D

Tomasek34
22-03-20, 22:29
Matis hlavne ze ty ses vybornej,s nicim nehraju a jestli jste tam neco videli tak to byla nahoda nikde jinde ban nemam tak nechapu co tam teda vidite.

Samco
31-03-20, 21:19
WH

hofy
03-04-20, 21:40
Osobně bych pro ban shromažďoval více dem, ale pokud je třeba rozhodnout na základě tohoto, tak se přikláním k WH.

..