PDA

Zobrazit normální verzi : help s cskem? -.-



baronKZ
20-03-20, 21:47
Ahoj.
Potřeboval bych pomoct, spíše radu.

Mám AMD Sempron, procesor 3600+. 2.Ghz
RAM: 2GB, platforma 64x.
Windows 10 PRO.
Grafiku nevím, je zabudovaná v počítači :D a netuším jak to zjistit.
Problém je v tom, že když zapnu Counter-Strike 1.6, tak mi to hodí 30 FPS, i méně.

Někdo kdo by mi poradil?

Pelargos
20-03-20, 22:07
Nie som expert ale asi by som skúsil zvýšiť aspoň RAM na 4 GB pri win10.

baronKZ
20-03-20, 22:08
nom.....to je only na dva sloty :DDDDDD

Grakon2702
20-03-20, 23:07
Ahoj. Mít w10 na tvém stroji je celkem zabijárna. Většinu výkonu sežere samotný systém. Proto ti csko jede na tak málo fps. Můžeš použít buď starší systém (silně nedoporučuji), anebo koupit nový lepší počítač.

baronKZ
20-03-20, 23:11
Ahoj. Mít w10 na tvém stroji je celkem zabijárna. Většinu výkonu sežere samotný systém. Proto ti csko jede na tak málo fps. Můžeš použít buď starší systém (silně nedoporučuji), anebo koupit nový lepší počítač.

teplotu mám 29.5.
já vím, je to low, ale nedalo by se to nějak zlepšit ?

Vachyas
21-03-20, 02:29
Do 800Kč můžeš mít slušný 1x4GB nebo 2x 2GB RAMky, ale hlavně záleží na tom, jakej máš typ pamětí. Když už si nemůžeš dovolit koupit komplet novou sestavu, tak ty RAMky bys mohl aspoň dočasně upgradnout. Ještě sem pro jistotu napiš jakou máš základní desku. Pokud nevíš, tak si stáhni a nainstaluj "HWinfo".

baronKZ
21-03-20, 06:40
A pomůžou ty ramky zlepšit ty FPS v csku do těch 100 FPS? :D

Asiimovíček
21-03-20, 07:18
Semprony jsou jednojádra.. v tomto případě ti to ani nepomůže. To si radši pořiď nějakou "novější" platformu.
Například ryzen 3 1200 vyjde fakt levně a zahraješ si na tom spousty titulů včetně 1.6tky. ALE musíš si k tomu přikoupit i samostatně grafickou kartu, vzhledem k tomu, že ji prý máš nejspíše integrovanou.

E: Pro Vachyho: DDR2

baronKZ
21-03-20, 08:06
A kde bych to tak mohl koupit za levno? :))))

Asiimovíček
21-03-20, 10:12
Hele různě.. Když si třeba na Alze zadáš daný výrobek a stáhneš si do googlu chrome Avast Safe Price, tak ti může ukázat i obchody, kde je to i levněji. Například já toho ryzena koupil na k24, základní desku na czc a ramky na alze. Jako hej.. kupovat to z různých obchodníků je celkem nesmysl, ale když dneska jsou ty faktury i elektronické, tak bych se ani toho tolik nebál.

Kdyby jsi chtěl nějaké rady ohledně výběru základní desky nebo ramek, mohu tě odkázat na pár videí, který ti to všechno vysvětlí.

E: U ryzen procesorů je strašně moc výhod oproti intelu.
Například:

Všechny generace ryzen ( krom threadripper ) jsou pro patici AM4. Záleží už zde na chipsetové řadě základní desky. ( za mě doporučuji hledat základní desku s chipsetem B450, která má kompatibilitu k jak starším generacím ryzenu jako například ryzen 3 1200, tak i k novějším např. ryzen 5 3600.) Dále je tu i lepší taktování ( pokud tě to bude zajímat).

baronKZ
21-03-20, 10:18
Hele různě.. Když si třeba na Alze zadáš daný výrobek a stáhneš si do googlu chrome Avast Safe Price, tak ti může ukázat i obchody, kde je to i levněji. Například já toho ryzena koupil na k24, základní desku na czc a ramky na alze. Jako hej.. kupovat to z různých obchodníků je celkem nesmysl, ale když dneska jsou ty faktury i elektronické, tak bych se ani toho tolik nebál.

Kdyby jsi chtěl nějaké rady ohledně výběru základní desky nebo ramek, mohu tě odkázat na pár videí, který ti to všechno vysvětlí.

Já tě chápu no.. Ale nemám teď moc vysoký budget.
Pokud prodám ten počítač co mám teď za 1000 Kč, tak mám dohromady 2k, takže jedině co mohu udělat je koupit normální počítač s vyšším výkonem, aby mi to rozjelo csko na 100 FPS.
TEĎ jen najít kupce :D

Asiimovíček
21-03-20, 10:27
Tak třeba nějakou dobu šetři a pak si to třeba budeš moc pořídit :).. Já taky vše nakupoval postupně, teď si například šetřím na grafickou kartu, protože si chci zahrát například Black Mesu na nejvyšší detaily.

baronKZ
21-03-20, 10:31
Tak třeba nějakou dobu šetři a pak si to třeba budeš moc pořídit :).. Já taky vše nakupoval postupně, teď si například šetřím na grafickou kartu, protože si chci zahrát například Black Mesu na nejvyšší detaily.

Se ti lehko řekne, nemám počítač pomalu tři roky xddd takže čekat další tři se mi vážně nechce :ddd nic ve zlém, ale snad chápeš

Asiimovíček
21-03-20, 10:33
Se ti lehko řekne, nemám počítač pomalu tři roky xddd takže čekat další tři se mi vážně nechce :ddd nic ve zlém, ale snad chápeš

Všechno se dá, když se chce.

baronKZ
21-03-20, 10:38
Všechno se dá, když se chce.

:DDDDD pokud vím, zrovna po celém světě koluje smrtelný mutagen vir co zabíjí lidi, takže setřít nemám co xd

Asiimovíček
21-03-20, 10:43
:DDDDD pokud vím, zrovna po celém světě koluje smrtelný mutagen vir co zabíjí lidi, takže setřít nemám co xd

Ż\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/Ż

Cinan
21-03-20, 18:51
kup pc ze třetí ruky nz