PDA

Zobrazit normální verzi : xBox nebo PS3?



apach29
14-03-11, 23:02
Tak jsem se rozhodl po dlouhem uvazovani, ze koncim s investovanim penez do PC. Chtel bych koupit konzoli, ale nevim, pro kterou se rozhodnout. PS3, nebo xBox360? A nedavejte do kladu xBoxu Kinect, pac se ho nyni nechystam kupovat, ale jednou mozna. Tak piste svoje pro a proti k temto konzolim, rad se necham poucit. Jo a taky JailBrake neni plus, tak jej neuvadejte u xBoxu. Diky.

Smile
14-03-11, 23:08
No jakože celej život sem byl zvyklej na PS, ikdyž trojku ještě nemám, takže ti jej mužu jen doporučit. Na xboxu sem sice hrál, ale nesedí mi na něm ovladač, takže mě to tolik nebavilo. Co se her týče, myslim, že většina her bude vycházet na obě konzole. Nikdy sem se je nesnažil porovnávat, ale já osobně bych ti doporučoval PS3.

BAWSON
15-03-11, 03:19
mam xbox 360 a ps1. na xboxu 360 ti asi taky nesedne ovladac... ja sam mam strasne problemy napriklad pri strileckach( momentalne hraju cod black ops), pri kterych budes muset ovladat zamerovac packama. je to hlavne tim, ze jsem delsi dobu hral na ps1, takze potom se mi spatne prechazelo na uplne jiny ovladac( jine znaky na cudlikach atd). s ps3 nemam zadne zkusenosti, takze nevim ani jak vypada ovladac, kazdopadne se mi na ps1 hraje lepe nez na xboxu. a pokud planujes koupit starsi verzi xboxu, tak bude delat krapet rachot. pokud si nekdy hal nejakou delsi dobu na ps( je jedno na jakem) tak bych ti doporucoval ps3. pokud si moc na tom nehral, tak mas celkem jedno jeslti xbox nebo ps- je to skoro stejne, akorat ps3 je novejsi...

apach29
15-03-11, 09:50
No jeste jsem na zadne konzoli nehral, takze zkusenosti nejsou s zadnou z nich. Kdyz bych kupoval, tak jen funglovku, tak neresim zaruky ani jak to bude stary :)

Smile
15-03-11, 13:49
Hey Bawso, ovladač na PS3 je stejnej jak na PS2, ale má hafo vychytávek, je bezdrátovej a ty vrchí R a L tlačítka jsou tlakový, což je dost dobrý třeba u Gran Turisma když si sám řadíš....:)

BAWSON
15-03-11, 15:37
ovladac u xboxu je taky bezdratovej. jinak ty talkove xboxu asi nema.. nevim co tim myslis. ale ted me napadlo, ze dalsi neduh u xboxu i ps3 je ten, ze maloktera hra ti vyjde v ceskem jazyce. pokud nejsi zdatny anglictinar, tak se muzes rozloucit s takovejma hrama jako je napriklad: dragon age, mastny flek(mass efect) atd... ja debil jsem si koupil dragon age origins a jakoze z pribehu mam velke hovno, protoze to neni v cestine.... taky s tema xboxama, je vice verzi. napriklad bila a nejaka cerna. ta bila je starsi a dela rachot, u tech cernejch to je uz vyresene. tak se lisi velikosti hardisku a u tech bilejch nemas WIFI, musis net napojit cez kabel.

Karl0s
15-03-11, 15:42
na ty střílečky...
http://www.gadgetfolder.com/wp-content/uploads/2009/03/fragfx-1.jpg

jinak jsem ani na jedné nehrál ale dost dlouho jsem měl PS 1 a psp a s nimi jsem byl spokojen , takže jsem pro playstation

Smile
15-03-11, 16:13
Tlakovej, jakože to není jak na PS1 že zmáčkneš a něco to udělá, ale rozlišuje to tlak jakým to mačkáš, tudiž jako kdyby přidáváš plyn a brzdíš...

1488.6
15-03-11, 18:36
nemám rád ps a xbox:DD akorát zabírají místo pro pc hry. Ještě, že je dragon age na pc. Já bych radči zůstal u perfektně doladěnýho kompu,beztak to je otázka max. 24t. Nebo důvod je jakej?? teda pokud ho sem chceš napsat.

apach29
15-03-11, 18:49
No duvod je jednoduchej, kazdej rok menit grafiku a co dva roky platformu, to mne uz prestalo bavit. Necham PC tak jak je ted a nejnovejsi pecky budu hrat na konzoli, na ktere nemusim resit, jestli mi to zelezo utahne. To je ten hlavni a v podstate jedinej duvod. Za ty roky co jsem s PC zacal mi to spolklo tolik prachu, ze uz nechci dalsi vrazet do HW a i do SW, kterej bude za pul roku zastaralej a chtel by upgread. Proto jsem se rozhodl pro konzoli, ted jen jeste jakou :)

1488.6
15-03-11, 19:02
aha:) jen tak jsem něco našel http://www.xbox-live.cz/xbox360/hardware/je-lepsi-pc-xbox-360-vs-ps3 xbox má plus, že má víc her a mínus že online hraní se platí a ps je opak. Ty komentáře tam,prostě pecka:DD

apach29
15-03-11, 22:37
No tak asi to bude PSko. Tech her je asi tak stejne na obe konzole, jsou drahy, ale na aukru jsou za par kacek a nemusim se otravovat se stahovanim warezu :)