PDA

Zobrazit normální verzi : Mortyy



Mortyy
22-03-20, 11:09
Vypis z konzole:


nevĂm co tady mam vloĹžit promiňte :D, kdyz se chci pripojit k ct tak mi to do konzole nic nepiĹĄe





Poznamka:






dobry den, po pul roce jsme prisel na csko.cz jailbreak a kdyz jsem se chtel pripojit k CT tak mi to napsalo "Mas zakaz hrat za dozorce" tak jsem se sel podivat na web proc a na jak dlouho no a pise mi to, ze na me IP adrese nejsou zadne aktivni bany, chtel bych se zeptat proc a na jak dlouho mam teda ban, jen chci podotknout ze mikrofon mam a hru jsem si myslim nejak nekazil..

Pelargos
22-03-20, 11:21
Máš ID, ktoré používa viacero hráčov. Na tomto ID je niekoľko aktívnych banov za cheating a 2 perma zákazy k CT. Skús sa ešte raz pripojiť k CT, či ťa to pustí.

Grakon2702
22-03-20, 11:24
Ahoj. Na nick ani ID jsem aktivní bany nenašel. Problém je tvé ID, jak už psal kolega Pelargos. Toto ID používá vice hráčů, a tak je možné, že se kvůli jejich banům nemůžeš připojit. Měl bych pro tebe možné řešení. Stáhni si naše nové csko a hraj na něm: http://csko.cz/file.php?soubor=cs16full_v43g_cskocz.exe&kategorie=cs. Je tam ochrana proti banům od jiných hráčů na stejnou IP / ID.

Mortyy
22-03-20, 11:36
nepustí... nevím proč, nikdy jsme necheatoval ok stahnu a dam vedet

Mortyy
22-03-20, 11:53
tak uz me to pusti ale, mam anglickou klavesnici v tom csku a nevim jak si dam cz

Grakon2702
22-03-20, 12:41
S tím už asi nepůjde nic udělat. Vím, že česká klávesnice je na Steam verzi a i některé jiné launchery to mají, jenže s těma jinýma launcherama by ses zase nemohl připojit k CT kvůli banům. Budeš si muset zvyknout.