PDA

Zobrazit normální verzi : !!!Velmi Dôležíté!!! SCAM na steame



B3N
23-03-20, 19:58
Servus ľudia.
Stala sa mi velmi nepríjemná vec. Scammli ma o celý steam účet. Niekto mi poslal na steame link na CS:GO stránku so skinmi. Tá stránka sa volá casesoko.fun.
Ja som sa tam prihlásil cez steam a o minútu neskôr bolo všetko fuč. Skiny, priatelia, hry, peniaze, proste všetko. Preto chcem pripomenúť aby ste si dávali pozor na čo klikáte.

btw. kto chce na mňa kontakt tak tu je druhý účet: http://steamcommunity.com/id/86521h8/

edit: radšej som spravil ďalší účet a na inej e-mail adrese ktorý je tu a tento budem aj používať: https://steamcommunity.com/id/fnbs56/

Kotel
23-03-20, 20:03
Rozhodně nikde nezadávat přihlášení na steam kromě stránky steamu.

sef
23-03-20, 20:04
neklikať na stránky ktoré sa končia .fun

B3N
23-03-20, 20:06
Už som sa poučil a nikdy to neurobím. Kiež by sa to dalo vrátiť :cray:

Sewell
23-03-20, 20:06
Kolik ti je, že věříš těmhle stránkám? Z 99% jde o poděl, vůbec takovéhle lidi nechápu.

sef
23-03-20, 20:08
Skús ten účet získať nas5, napíš na steam support : https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=2347-qdfn-4366

RenTGen
23-03-20, 20:08
Napis na steam podporu

B3N
23-03-20, 20:11
Písal som na steam podporu a dostal som mail že sa mi na to pozrú tak uvidíme

Cinan
23-03-20, 20:45
pokud máš např psc kódy, které jsi dobije na steam, tak ti bude navrácení.

B3N
23-03-20, 21:03
To pôjde aj s kreditkou, nie?

B3N
23-03-20, 21:06
Prístup k nemu mám ale úplne všetko mi z neho zmizlo. Dá sa to nejak vrátiť?

Cinan
23-03-20, 21:09
Nedá se vrátit již. Itemy už nejspíše ne :D

B3N
23-03-20, 21:18
Takže ho mám vymazať a používať tento?

Cinan
23-03-20, 21:56
Jak vymazat, hry tam pořád máš ne?

RenTGen
23-03-20, 22:33
Nema ved to pisal

B3N
24-03-20, 08:44
Presne tak. Asi bude najlepšie tento vymazať a používať ten druhý

Kaco
24-03-20, 10:20
Benovi som už písal, ale teraz k všetkým. Vždy si overte cs:go stránky cez túto stránku (https://www.scamadviser.com/). Tá vam ukáže či je stránka safe alebo ide len o scam.

Cinan
24-03-20, 10:37
Celkově, nikdo by neměl otevírat "stránky" když vám příjde zpráva že si máte vyzvednou free předmět nebo (50euro free) na té stránce xdd. To už je jasné, že to je scam.

Indian0
24-03-20, 15:29
Overia ti to aj cez kreditku. Potom to už máš save a nemusíš vytvárať nový účet.

B3N
24-03-20, 17:22
Môžte mi niekto prosím povedať ako sa to overuje cez tú kreditku? Ja sa v tom nejak neviem vyznať

Cinan
24-03-20, 18:57
Overia ti to aj cez kreditku. Potom to už máš save a nemusíš vytvárať nový účet.

Celkově ono to je jedno jak to budeš mít zabezpečené. Ta "scam stránka" má na to script, když se tam někdo přihlásí, tak automaticky ho to scammne. Upraví údaje atd, maju na to naprogramovaného robota, který během 20s ti změní uplně všetko. A nepotřebuje ani tvoje ověření. Když se tam přihlásíš tak tam zadáš přece ten kod a ten kod funguje ještě nějak "cca" 1min po zadání.

Indian0
24-03-20, 21:48
Môžte mi niekto prosím povedať ako sa to overuje cez tú kreditku? Ja sa v tom nejak neviem vyznať

Steamáci vyhodnotia či ti bol účet odcudzený ak to to prejde cez nech a potvrdia to, budú od teba chcieť niečím potvrdiť to, že si hry kupoval ty. Buď cez psc kódy ako písal Čiňaň alebo číslo platobnej karty ak si platil s ňou. Oni ti už pošlú všetko potrebné. Len ak budeš niekam písať číslo karty, dávaj bacha kam. Ak ti odpíšu, kľudne mi pošli screeny do PMky ak by si si s tým nevedel poradiť. Naposledy som to riešil s kamošom pred pár rokmi, neviem presne ako im to funguje teraz. Steam Guarda máš aktivovaného? Resp. mal si?

B3N
25-03-20, 10:01
!!!DOLEŽITÉ NOVINKY!!!
Zistil som že ten účet ešte normálne existuje neporušený akurát ho má ten scammer a posiela ľuďom odkazy na scam stránky. Mám na mysli tento účet https://steamcommunity.com/profiles/76561198053640985/ tak hlavne na to neklikajte kto ma má v priateľoch.
Momentálne sa ho snažím získať späť cez steam support ak by ste mi niekto vedeli pomôcť tak budem veľmi vďačný.

Britny
25-03-20, 14:58
Říkala jsem si, že není možný, aby ti všechno zmizelo, pokud by ti tvůj steam vrátili. V první řadě tvé hry, které máš už dané v knihovně jsou tam navždy - ty nejdou nějak vymazat, odstranit no prostě cokoliv. Dále vidím, že tvé itemy jsou všechny v inventu a je to jenom díky týdenní ochraně kterou máš na to, aby sis za tu dobu vyřešil vrácení steamu zpět. Po tu dobu nemůže dotyčný, který ti ukradnu steam s ničím obchodovat přes komunitní trh, ani to nikomu posílat.
Steam podpora po tobě 100% nebude chtít celé č. tvé karty, ale pouze ti vybere random čísla na té kartě, které můžeš znát jen ty. Takže se tím řiď. Jakmile by ti steam vrátili, tak si okamžitě všechno změn, heslo, email, hod si to i na mobil, jako ochranu a neklikej na kraviny.

Na mě už to zkoušeli 2, jeden hodil odkaz a hned si mě odebral z přátel a druhý mě odkazy co půl hodina spamoval, takže šel okamžitě z přátel pryč, takový lidi si ani tam nenechávejte, protože už to nejsou vaši přátele, pravděpodobně jsou to scammeři. Jako řekla bych "ještě, že GO nehraju" protože velké % podvodů a krádeže je díky němu, ale dokážou hodit odkaz na cokoliv, takže prostě radím neklikat, jak už bylo řečeno na NIC.

B3N
25-03-20, 15:37
Ďakujem velmi britny. Tvoj príspevok mi dal velkú nádej že ten účet získam späť. Ja momentálne čakám kým sa mi ozve steam support

Britny
26-03-20, 15:58
Ďakujem velmi britny. Tvoj príspevok mi dal velkú nádej že ten účet získam späť. Ja momentálne čakám kým sa mi ozve steam support

Nevím sice jak si přesně žádal podporu, ale dělá se to přes ukradený účet - když dáš to více, tak je tam "nahlásit účet" Ještě jednou jsem tam za tebe napsala, protože je tam i možnost, že je můžu požádat o přezkoumání a nahlásit ho i já. Už jsem nahlašovala 3 acc a vždy to dobře dopadlo, ale je jasný, že hlavně ty budeš muset jednat. Pokud ti ho ještě nevrátili, tak napiš znovu, čím víc, tím líp a rychleji se to vyřeší.
Já to dělám jednoduše. Co nejvíc toho napíšu přes google překladač (oni si to tam už dají dohromady), psala jsem jim, že si omylem kliknul na spam reklamu na GO itemy a ihned ti byl steam odcizen, hodila jsem tam i ten odkaz, prostě vše možně popsat co se stalo. Ty jen musíš napsat to samé + dodat k tomu na jaký email si to měl, jaké třeba tel. číslo si k tomu měl přiřazené. Protože já k tomu mám i telefon. Potom, že sis dobíjel hry i přes kreditní kartu, tam klidně zatím můžeš uvést údaje než se tě třeba zeptají, kdy vyprší platnost té karty a poslední 3 čísla ze zadní strany. Na to by se tě možná i tak zeptali. Pokud si tam měl nějaké finance, tak třeba kolik cca jestli si to ještě pamatuješ a kdy sis to naposledy dobíjel, zkrátka to co můžeš vědět jen a jen ty, nikdo jiný. To by jim mělo stačit a účet by ti měli vrátit. Takhle to chodí, čím víc jim o tom všem a o sobě napíšeš, tím rychleji se ti vrátí než ti vyprší lhůta - což jsem jim také napsala, zda by to nemohlo být vyřešené co nejrychleji, aby ti z něj nemohl nikdo nic ukrást. Snad to pomůže a hlavně ti přeji hodně štěstí.

B3N
26-03-20, 16:48
Keď som klikol na tú scam stránku tak vlastne ten scammer len vymenil môj účet za nejaky prázdny no a následne som cez steam podporu požiadal o vymazanie toho prázdneho účtu a napísal som čo sa vlastne stalo. tel. číslo som si tam nikde nezadával ale kupoval som hry cez kreditku tak som tam teraz napísal posledné 3 čísla z nej.
A ďakujem za rady :)

E: pre istotu som ešte napísal aj z 2. účtu že mi ukradli účet

Buran
27-03-20, 13:52
Z mojej vlastnej skúsenosti

Mne dvakrát scammli účet kvoli tým stránkam, čo som vtedy nevedel že sa jedná o scam.
Poviem ti nasledovne čo treba urobiť :

1. Zachovať kľud, skontrolovať si email, ak tam máš napísané že - Steam Guard bol zrušený, zmenená email adresa a tl číslo, hneď píš na steam support.

2. Oni sa ti ozvú do 2/3 dní ( tak to bolo u mňa )

3. Steam supp zmení heslo na také, že ti pošlú to heslo na email a ty si vlastne zadáš to heslo a svoju email adresu
+ do správy pre Steam support napíš svoju email adresu ktorú si mal na steame pred scammom.

4. Zadáš to heslo, čo ti poslal Steam support a emailovú adresu ( svoju ).

5. Zmeň si email, tl číslo, heslo a nikdy neprijímaj žiadosti od hráčov s menším lvlom ako 5 alebo majú na svojom profile linku.
+ zablokuj si / odstrán si toho týpka, ktorý ťa scammol.

Nemusíš sa báť, účet dostaneš naspäť so všetkým, čo si v ňom mal, hry, itemy a tak. Ešte pripomínam, ak si zadal do steamu číslo kreditnej karty, tak hacker má možnosť vidieť číslo karty a PIN ( majú na to program )
Pravidelne si kontroluj kartu, ak sa ti tam dačo sťahuje zo steamu bez toho, aby si si to ty stiahol, je 99% šanca že hacker / scammer má tvoju kartu. Tak si ju zablokuj alebo zruš.

Buran

B3N
27-03-20, 15:25
Spravil som všetko čo si mi napísal a z účtu mi našťastie nič neodišlo. Kvôli korona vírusu im bude spracovanie žiadosti trvať dlhšie ako 2-3 dni takže dúfam že dovtedy mi ten scammer ten účet nepokazí.

Buran
27-03-20, 15:47
Z účtu ti nič neodíde, budeš mať všetko, čo si na ňom mal. Scammerom ide o to, čím viac účtov ukradnú, tým viac liniek poslú. Scammer sú vlastne ľudia, ktorím ide o poškodenie/ukradnuté účtov alebo iného majetku. To je ich práca. Im netreba nejaké nanič itemy ( bez urážky), im robí radosť to, že ti účet ukradnú a ty máš zlý pocit, si nešťastný a tak.

B3N
27-03-20, 16:17
To som teda nevedel. Myslel som si že scammerom ide o CS:GO skiny a peniaze

B3N
27-03-20, 16:18
Takže je to niečo také ako keď si v CS:GO niekto zapne hacky a má radosť z toho že je prvý v tabuľke a ostatným kazí hru?

Buran
27-03-20, 16:48
V podstate áno.
Prepáč, momentálne nemôžem niečo napisat, som mimo domova a mam posledne dáta. Keď prídem domov, tak ti ešte niečo napíšem.

Buran
27-03-20, 17:48
No dobre, som už tu.
Takže, poznáme 2 typy scammerov. ( Označím ich Scammer 1, Scammer 2 )

Scammer 1
Tento typ Scammera je, že posiela linky na účty priateľov daného scammnutého hráča. Im ide o to, že ti ukradnú účet na nejakú dobu ( záleží, či napíšeš na Steam Support alebo nie ).
Ukradnú ti účet, zmenia ho na skrytý, nie že private, ale že nevidíš aké má hry, inventár, priateľov a ďalšie veci, vidíš len jeho meno, steam level a popis.
Čiže to znamená, keď nevidíš na svojom scammnutom účte nič, neznamená že si všetko stratil.
Scammera jednoducho spoznáš, ak ti pošle linku na nejakú trade stránku a napíše ti to v angličtine že napríklad : Hello! You can win this AWP ASIIMOV! Enter your password and join and win!
Ešte k tomuto scammerovi, ak klikneš na tú linku a zadáš email + heslo ALE nezadáš Steam Guard kód ( Steam aplikácia na mobile ), tak on sa ti do účtu nedostane. Aj kebyže mu dáš všetko možné, adresu, tl číslo, email, heslo, meno ale nedáš mu Steam Guard kód, može isť akurát tak do riti. Je možné že ťa scammol pomocou toho, že si buď zadal aj Steam Guard kód, alebo naopak, ho nemáš ( ak nemáš, odporúčam ti ho zabezpečiť ti, vďaka tomu máš profil bezpečnejší ).
Ak máš záujem tradovať itemy, dávam ti linky na tieto stránky ( poznám ich, používam ich dlho a sú overené, žiadny scamm ) - scrap.tf, tradeit.gg, csmoney, STN Trading
+ k týmto scammerom, im nejde o itemy, peniaze na účte, im ide o to zobrať ti účet a šíriť ďalej linky na stránku, kde ti účet zoberú. Im je jedno či ho dostaneš či nie, oni pošlú cez tvoj účet linku a idú ďalej a tvoj účet je bez majiteľa.

Steam Guard : Mobilná apliakácia, pomocou ktorej prijímaš trade, dostávaš upozornenia na správy a všeličo možné. + máš k tomu Steam Guard kód, ktorý chráni tvoj účet pred scammermi.

Scammer 2
Tento typ scammera je In-Game alebo Online.
Je to vlastne človek, ktorý ti pošle žiadosť o priateľstvo a chce trade. Tu sú zase 2 typy.

Typ č.1
Chce trade, dajme tomu tvoj skin AWP ASIIMOV za jeho AK - Safari Mersh, proste ide mu o to, aby si ty mu niečo drahé tradol za lacné. Itemy si najprv vždy over, akú majú hodnotu a potom konaj.
Typ č.2
Snaží sa ťa nejako obalamutiť tak, že ti začne hovoriť že by chcel vyskúšať tvoj skin / item a potom ti ho vráti, alebo že pošli mi ty prvý trade a ja ti potom pošlem druhý. A stane sa to, že ty mu pošleš, on prijme, odobere si ťa a blokne. Dovidenia, scammnutý si bez itemu. Na týchto bohužiaľ Steam support nefunguje...
Mne sa to raz stalo, že mi zavolal na Steame, hovoril mi že pošli mi prvý trade, lebo mne sa nedá prijať to, že ty dáš item a ja dám tiež a prijmeme a máme obidvaja. Pošli ty prvý a ja ti hneď. Tak som mu poslal, povedal, dobre prijal som, počkaj, pošlem ti. Zrušil call, odobral a zablokoval.

Existuje taká stránka, ktorá je síce zameraná na trade itemov z TF 2, ale výhoda je v tom, že ti vedľa mena daného hráča ukáže :
VAC Status : Ok
Trade Status : Ok
Ak to má toto vedľa profilu, záleží, či budeš s ním tradovať alebo nie.

VAC Status : Suspected (Pozor, niečo tu nehrá ), VAC Banned
Trade Status : Suspected (Pozor, hráč môže byť scammer, ale nemusí) , SCAMMER!

Všetko to nájdeš na backpack.tf

Dúfam že ti toto troška pomôže a verím že účet dostaneš späť. Drž sa.

Buran

Britny
27-03-20, 18:32
Jo, to to jsem ti taky zapomněla říct no, pokud si tam měl uložené údaje - kreditní karty, tak oni ty údaje budou znát, jako tvoje jméno, bydliště atd. Takže si raději změn heslo ke svému in. bankovnictví jestli nějaké máš. A poškodit účet ti můžou jedině tak, že ti na něm budou cheatovat, abys dostal VAC - na GO. Takže ti vlastně steam znehodnotí a ty nebudeš moci i tak používat ty itemy z inventu co máš na GO, protože jak dostaneš VAC, tak se ti to blokne, ale snad ti to včas vrátí, že ti nestačí udělat nějakou neplechu. Ale hlavně nezapomínej, že VAC se může dávat i zpětně, když už by s ním někde hráli, tak oni to kontrolují postupně. No nevím, jak by to bylo kdybys ho dostal během toho, že si psal, že ti byl odcizen, protože mnoho takových lidí bylo a VAC jim nezrušili.

Jako já mám na svém acc asi 3 lidi z jiné země (ověření), jinak to jsou samí CZ/SK takže doporučuju všem aby si tam nepřidávali cizince. Ted nedávno jsem tam měla jednu slečnu, která i stremovala, no všechno bylo v pohodě, skoro jsme si ale nepsaly, byla taky z cizí země, ale byla ověřená, takže sem jí tam měla a ted nedávno - jak jsem psala, sem ji musela odstranit, protože z ničeho nic mi spamovala neustále link na GO skiny. Takže mi to přišlo velmi podezřelé a vzhledem k tomu, že stejně byla cizinka a skoro jsme si nepsaly, tak sem raději smazala. Takže já si dávám pečlivě pozor, kdo mi posílá pozvánky a pokud vidím, že už má dotyčný někoho v přátelích a fakt není cizinec, tak to přijmu, no stejně většinu mého steamu tvoří zde kotelnáci. Ale je to jen menší rada pro všechny, najděte si čas, koho neznáte, tak ho smažte, udělejte si čístku, pokud vám záleží na vašem steamu. Já si musím dávat pozor, protože jsem velký lákadlo - vysoký lvl, dobré hry, žádný VAC. Ale už taky všechno skryju, čím mín toho druzí vidí, tím líp :D

B3N
27-03-20, 18:47
K Dazzlovi:
No tak to vyzerá tak že môj účet má scammer 1. Teraz som si pozeral účet a všimol som si že mám level 10 (predtým som mal level 9 čo mi príde trochu komické :D) a scammer mi zmenil na profile krajinu a zahral si Spacewar (tieto 3 veci nechápem).

K Britny:
To sa stalo alcatrazovi že mu niekto hackol steam účet a následne naň dostal VAC. No dúfam že mne to ten scammer neurobí. Ja na steam účte mám teda len CZ/SK ľudí pretože sa mi nechce baviť s nimi po anglicky :D

edit: steam support sa mi ešte stále neozval a na svojom bankovom účte som nezaznamenal žiadne zmeny (až na to že mi konečne prišli peniaze z poisťovne ktoré som mal dostať už pred 3 mesiacmi :D)

Buran
27-03-20, 18:52
Možno je to ,,zvláštny druh'' scammera. Je možné že mu išlo iba o ukradnutie účtu a využívaniu ho ako vlastný. Zatiaľ s takýmto typom scammera som sa nestretol.
Napíš mi prosím ťa, akú krajinu tam dal. Bo viem podľa krajiny, aký druh scammera to je.

RenTGen
27-03-20, 19:01
Najlepší dôkaz aký možeš support poskytnúť je výpis z účtu, paypalu alebo kod psc ktoru si na tom steam ucte pouzil

Britny
27-03-20, 19:53
Tak to máš zatím dobrý, že tam vylepšuje lvl a hraje divný hry. Je taky možný, že ti scammeři ukradnou účet a nechtějí ho ani znehodnotit, ale prodají ho někomu jinému, což se mohlo stát tobě, že už steam vlastní někdo jiný, než ten zloděj. Což by byla tvá výhoda, ten by ti nechtěl steam znehodnotit a odpovídalo by to tomu, že navýšil lvl a hlavně pokud to podpoře déle trvá, tak tím že by to byl normální člověk už, tak jen pozdrží to, aby ti něco zmizelo. Ale bacha, vidím, že už hrál i GO a je to Rusák no, ti většinou cheatují :/ Tak snad nebude jeden z nich.

Buran
27-03-20, 19:55
Akože nechcem nadávať a urážať ruský národ, ale za mňa sú Rusi debili a skôr oni takto robia neplechu na steame cheatovaním, scammovaním, kradnutím účtov a predávajú ho iným.
Mne napríklad ukradli/scammli účet 2x a bol to ten istý Rus ( mal ruskú email adresu)

B3N
27-03-20, 20:06
Stačí sa pozrieť na môj profil. Dal tam Russian Federation

B3N
27-03-20, 20:10
Rusko ako krajina nieje zlá ale keď dojde k CS:GO tak rusi sú najviac toxickí a zlí ľudia

Buran
27-03-20, 20:15
Tak Rusko je krajina s najväčším počtom scammerom.
Ďalej sú to Japonsko, Turecko a Austrália

B3N
27-03-20, 21:25
Napísali mi zo supportu že mi ten fake účet vymažú ale nevyjadrili sa k tomu ukradnutému účtu tak som napísal späť no uvidíme

e: toto mi napísali: https://ctrlv.cz/isFA

Britny
28-03-20, 01:26
No napsal tam, zda máš ještě nějaké otázky at se ho zeptáš :D Tak se ho zeptej, kdy je možné, aby ti steam vrátili, nebo jak dlouho to trvá, když už se tímto aspon někdo zabývá.

B3N
28-03-20, 09:16
Už som sa opýtal

B3N
29-03-20, 09:39
Napísali mi že mám zadať nejake info ohľadom mojej karty tak som im to tam pekne napísal. Tak snáď už čoskoro bude účet môj

B3N
30-03-20, 10:29
Takže jeden z mojich kamarátov na steame si písal so scammerom aby zistil ako to je a zistil celkom zaujímavé veci. Tu máte:
https://cdn.discordapp.com/attachments/670630601883123718/694098099144097812/2020-03-29_1.png
https://cdn.discordapp.com/attachments/670630601883123718/694098121160130560/2020-03-29.png
https://media.discordapp.net/attachments/670630601883123718/694098136947359754/2020-03-29_2.png?width=832&height=468
https://cdn.discordapp.com/attachments/670630601883123718/694098149803032636/2020-03-29_3.png
https://cdn.discordapp.com/attachments/670630601883123718/694098179968466964/2020-03-29_4.png

edit: 1000 rublí je asi 11,50€ alebo 316 CZK :DD

Buran
30-03-20, 11:32
A čo ti napísali na Steam support?

B3N
30-03-20, 11:59
No však len to že im mám dať info o mojej karte

Buran
30-03-20, 12:08
Hm, u mňa to tak nebolo...
Je možné, že terajší vlastník tvojho účtu zamietol správu od Steam supportu, čo mu prišla správa, keď si tam dal jeho emailovú adresu.
Teraz keď Steam support od teba žiada číslo karty, tak by ti to malo pomôcť získať ten účet späť, lebo kebyže náhodou ten Rus zamietol správu od SS, čo jemu prišlo, tak Steam supp si to môže overiť, že ten účet bol tvoj JEDINE pomocu čísla tvojej karty, lebo keď si raz zadával číslo tvojej karty do Steamu, tak hneď si ho zaradia k tvojmu účtu, a keď sa stane takáto príležitosť, tak toto im pomôže potvrdiť, že ten účet patrí tebe.
Za mňa by si im to mal zadať, ak chceš účet s5.

B3N
30-03-20, 12:13
Mal by si čítať so porozumením. Už som písal že som im číslo karty zadával

Buran
30-03-20, 12:16
Nevšimol som si ten príspevok, moja chyba...
Keď si zadal číslo, tak by sa ti mali ozvať do 5 dní ( kvôli Covid-19 neskoršie ) a podľa mňa dostaneš ten účet s5.
Ak náhodou nie, tak si ma pridaj na steame a možem ti pomôcť s itemami, lvlom a rôznymi vecami tak, aby si mal pocit, že más svoj účet späť, síce to nebude pravda...

B3N
30-03-20, 12:42
Na náhradnom účte som si nedobil 5€ takže si ťa nepridám ale môžeš si ma pridať: http://steamcommunity.com/id/fnbs56

Buran
30-03-20, 12:54
Poslal som ti žiadosť, prijmi a dohodneme sa na ďalšom kroku.

Buran
30-03-20, 18:26
Ja, Ben a Feťák sea sme obalamutili hackera, ten dal Benovi údaje a Ben sa prihlásil, teraz mení údaje, tak dufajte s nami, že to vyjde...

Sewell
30-03-20, 18:47
Přidávám se k huntění příspěvků

Britny
30-03-20, 18:59
Přidávám se k huntění příspěvků

Tady se to nepočítá muck.

Btw. je pravda, že to už má 4 strany, tak napiš, až to budeš mít vyřešené. Víc ti už asi nikdo nepomůže, ted můžeš jen čekat.

Buran
30-03-20, 19:54
( Nie, nejde mi o huntenie príspevkov )

Len chcem napísať, že kdo má Benov scammnutý účet medzi priateľmi, mohli by ste prosím vás reportnúť ten ukradnutý učet a pomôcť Benovi ho získať späť? + rusák zabezpečil Benovi VAC Ban, takže to je zle...
A ak by Ben naozaj nezískal svoj účet s5, tak mohli by ste mu poslať nejaké itemy z CSGO, ktoré sú buď lacné, alebo ktoré nechcete, aby aspoň niečo mal, troška prispieť mu na to, aby sa zotavil a cítil okolo seba reálnych kamarátov.
Ďakujem

B3N
30-03-20, 20:46
!!!Takže som to dokázal!!!
Steam support mi pred pár minútami napísal správu že účet mi vrátil späť. Nakoniec som neutrpel žiadne straty až na to že ten čo mal môj účet bol 12 ročný chlapec z ruska ktorý ten účet niekde kúpil a stihol mi sem dať gameban a niekomu daroval CS:S z čoho som trochu smutný. A aby som to veľkolepo ukončil, tu je naša dosť vtipná konverzácia:
https://ctrlv.cz/uGsC
https://ctrlv.cz/8aMZ
https://ctrlv.cz/QIsz
https://ctrlv.cz/VUSd
https://ctrlv.cz/CHtS

Ak by ste vedeli aké ďalšie opatrenia mám spraviť tak budem veľmi rád

Hunted
30-03-20, 20:50
!!!Takže som to dokázal!!!
Steam support mi pred pár minútami napísal správu že účet mi vrátil späť. Nakoniec som neutrpel žiadne straty až na to že ten čo mal môj účet bol 12 ročný chlapec z ruska ktorý ten účet niekde kúpil a stihol mi sem dať gameban a niekomu daroval CS:S z čoho som trochu smutný. A aby som to veľkolepo ukončil, tu je naša dosť vtipná konverzácia:
https://ctrlv.cz/uGsC
https://ctrlv.cz/8aMZ
https://ctrlv.cz/QIsz
https://ctrlv.cz/VUSd
https://ctrlv.cz/CHtS

Ak by ste vedeli aké ďalšie opatrenia mám spraviť tak budem veľmi rád

12y.o. RU by asi neuměl takto anglicky

B3N
30-03-20, 20:52
Tak som ho podozrieval z toho že trolí. No to ma už nezaujíma hlavne že mám svoj účet späť

Buran
30-03-20, 20:56
Ben, nezabúdaj, kdo ti najviac pomohol? Kdo sa mu dostal do účtu? Kdo ho donútil odstrániť si steam guard? Kdo ti písal ake vety máš písať? Hm? Xd
Ale ne, hlavne je ze účet máš s5.
Ja by som to už lockol...

B3N
30-03-20, 20:57
Jasné, tebe dám ešte nejaku odmenu. Niečo vymyslíme :D

B3N
30-03-20, 21:04
Takže matchmaking v CS:GO sa mi hrať nedá. Myslíte že keď napíšem na steam support a vysvetlím čo sa stalo tak by mi ho mohli zrušiť?

Britny
30-03-20, 21:08
Jestli vůbec budeš moci pužívat invent u GO, jestli máš ten herní ban kvůli tomu, bylo mi oznámeno, že to tu mám uzavřít, že je to vyřešeno, tak co s tím? Na support napsat můžeš, ale už jsem to psala v úvodu, že takových bylo více a VAC nezrušili..

Hunted
30-03-20, 21:10
Jestli vůbec budeš moci pužívat invent u GO, jestli máš ten herní ban kvůli tomu, bylo mi oznámeno, že to tu mám uzavřít, že je to vyřešeno, tak co s tím? Na support napsat můžeš, ale už jsem to psala v úvodu, že takových bylo více a VAC nezrušili..

Je to gameban a když by jim dodal důkaz o odcizení účtu měl by nějakou šanci. Za zkoušku nic nedáš.

Aesthetic
30-03-20, 21:19
No byla to dlouhá jízda, ale ten typek napsal I know where you chef and you will get trouble for the treat cz překlad Vím kde Žvýkaté a budete mít problém za zradu nebo co A to znamena že nám chce něco urobit pokud si neděla srandu :((

B3N
30-03-20, 21:24
k Britny:
Invent budem môcť používať až o 2 týždne kvôli tomu že sa menilo heslo. A vzhľadom na to že je to už vyriešené tak to môžeš aj locknúť no to už nechám na tebe.

k Huntedovi:
Tak ja to teda skúsim :D

K Aestheticovi:
On mi tam potom písal IP adresu čo ani neviem či je moja a ešte to že som z Bratislavy aj presnú ulicu aj číslo domu ktorú určite zverejňovať nebudem. Pravda je taká že vôbec nebývam v Bratislave a zrejme si to vymyslel a trolil takže toho sa nebojím

Hunted
30-03-20, 21:29
k Britny:
Invent budem môcť používať až o 2 týždne kvôli tomu že sa menilo heslo. A vzhľadom na to že je to už vyriešené tak to môžeš aj locknúť no to už nechám na tebe.

k Huntedovi:
Tak ja to teda skúsim :D

K Aestheticovi:
On mi tam potom písal IP adresu čo ani neviem či je moja a ešte to že som z Bratislavy aj presnú ulicu aj číslo domu ktorú určite zverejňovať nebudem. Pravda je taká že vôbec nebývam v Bratislave a zrejme si to vymyslel a trolil takže toho sa nebojím

Na 12 y.o. celkem borec

Cinan
30-03-20, 22:22
VAC ban ti steam nezruší.

Sewell
30-03-20, 23:57
Reální kamarádi ve hře no tak to umírám :DDD

N1HiL
31-03-20, 03:06
Reální kamarádi ve hře no tak to umírám :DDD

Ty nemáš ani kamaradi, haha

/LOCK

YenG
31-03-20, 10:02
Sewell tu len rite oblizuje a nemá ani reálny život :)

RenTGen
31-03-20, 10:04
Mna by zaujimalo co ste mu asi nakecali ze vam ochotne odovzdal steam ucet s5

B3N
31-03-20, 10:41
Je to na tých screenoch že som sa s ním dohodol že budeme kamaráti a využívať účet spolu

Buran
31-03-20, 10:56
A ten týpek mu normálne dal username, heslo a Steam Guard kód, čím sa mu Ben dostal do účtu, ja som medzitým zabával toho týpka, čo Ben menil údaje, lenže týpek na to prišiel, zablokoval si účet, zmenil heslo a Bena to vyhodilo.
Tak sme sa snažili nájsť druhý spôsob zmenenia údajov, ale medzitým Benovi prišiel email od Steam Supportu, že heslo a emailovú adresu zmenili na tom účte a dali tam Benovu emailovú adresu a heslo náhodné.
Čiže týpka to vykoplo, Ben sa dostal dovnútra, pomenil údaje a už má účet s5.
Len týpek sa nám vyhrážal, našiel si našu ip adresu, kde bývame a tak, lenže nám poslal nesprávne adresy :laughing1:

gg wp :beer:

Hunted
31-03-20, 14:28
Sewell tu len rite oblizuje a nemá ani reálny život :)

Jono