PDA

Zobrazit normální verzi : úprava prehazodania tímov



sILV3
05-05-12, 13:58
Podľa môjo názoru by som nedal výmenu po 5 kolách, ale po 7. 5 je totižto dosť málo.

Ďalej by som upravil, aby každý tím po výmene mal na začiatku 5000 dolárov a nepremistňovali sa money z jedného tímu do druhého. Dôvod je jednoduchý, CT sušia 16.000, tie kolá ubehnú potom moc rýchlo a za T behajú aspoň 6 s SK. Potom po výmene CT nemajú tlak ani niekoho zabiť, ani si niečo ušetriť.

Lynviy
05-05-12, 14:00
Pokud CT nejsou lamy, tak zabijou T třeba i v prvním kole.

sILV3
05-05-12, 14:10
Neni šanca.

marsoun
05-05-12, 14:13
A výsledek bude že CT bude mít AK-47 + 25hp a furien bude mít no slowdown bez vesty. Takže CT přežije 3x seknutí a T padne bez vesty po 2-3 kulkách. No a pak T budou "sušit" peníze a camp se zvýší 2x.

Dexter.Morgan
05-05-12, 14:13
Všechno je tedka naprosto fajneee , nevidim žádný důvod k tomu, aby se to změnilo.
Hráči na serveru už jsou zvyklí,jakým způsobem do tedka hráli.

Morgann
05-05-12, 14:14
Neni šanca.

Ale je šanca :)

sILV3
05-05-12, 14:24
A výsledek bude že CT bude mít AK-47 + 25hp a furien bude mít no slowdown bez vesty. Takže CT přežije 3x seknutí a T padne bez vesty po 2-3 kulkách. No a pak T budou "sušit" peníze a camp se zvýší 2x.

T po kole našetrí na SK. Schválne, keď tam budem najbližšie hrať, natočím demo a postnem ho sem, aký over môže spôsobiť sušenie a nevyrovnanosť v peniazoch. Určite to je výhoda pre tých hráčov, čo začínajú u CT a potom ich to prehodí K T. Nafragujú si na slabých furienoch peniaze a potom behajú s SK a zničia CT behom 6min. A dokolečka dokola.

marsoun
05-05-12, 14:29
Pro CT by neměl být problém si koupit 125hp + vestu, vydrží dvě rány sk a během té doby T v pohodě sundá, ale máš pravdu, někdy to tam je tak že T jen nalétávají na spawn CT a je to 6-ti minutový masakr. Takže bych se vydal cestou kompromisu.

sILV3
05-05-12, 14:31
tak pre T 5000 a pre CT 3500... to je už len doladenie, hlavná vec je že chápeš, o čo mi ide :yay: Dá sa to zamedziť jednoduchými riešeniami.

Ciper
05-05-12, 14:33
tak pre T 5000 a pre CT 3500... to je už len doladenie, hlavná vec je že chápeš, o čo mi ide :yay:
Vubec nechápem přečo to chceš měnit, asi je to protože nechápu že to chceš měnit že tam hraješ jednou po pul roce, no ok ale teď je furien dobře nastavený a nemyslím si že tvůj napad je dobrý pro hráče, myslíš to dobře ale bude spousta hráču proti.

sILV3
05-05-12, 14:36
Len kvôli tomu, že sú hráči zvyknutí na jebnutý systém, tak sa nemá meniť? Nemusím tam gembliť celý deň 365 dní aby som zistil, že sa to hrá na hovno. To, že tebe oversystém vyhovuje a si v ňom ako prasa v živote, je úplne normálne. Totižto využívať chybné nastavenie hry vie každý. Nemusí sa to zmeniť, navrhol som iba zmenu. Ty ju trololuješ bez adekvátneho vysvetlenia a opieraš sa o zvyky hráčov. Vždy bude niekto pre, niekto proti. Tomu sa hovorí demokracia a riešenie problémov.

Btw. ak to skutočne bude až tak kriticky zlé, tak sa to môže vrátiť do pôvodného stavu. Vytvoriť bilanciu medzi CT a T by bol krok vpred na tom serveri. Keď hráči nebudú šetriť a budú kupovaať za svoj team výbavu, bude to mať určite väčšie potešenie pre hráča ako čupenie v každom kúte a šetrenie dolárov. Brániť sa novému nastaveniu keď môže byť lepšie? Tomu zas ja nechápem.

Ciper
05-05-12, 14:47
Podle mě, a dalších hráču co na furienu znám, tak je to dobře hratelný za ct i za tt po výměnách.

Frackore
05-05-12, 15:00
Když hráčům omezíš to, že si u CTs nebudou moci vydělat, tak co myslíš že budou dělat ? Budou kempit a čekat na každý kill aby si vydělali. Maršoun to asi vystihl nejlíp, takže k tomu není co dodat. Asi to nemyslíš špatně, ale já sem prostě proti. :) K té výměně týmů, když by se měli střídat po více jak 5ti kolech, tak v tom případě zapnout autobalance. Ale neměnil bych to...

Lynviy
05-05-12, 15:07
Marsoune, není omezení na 200 HP?

marsoun
05-05-12, 15:18
Jo, T nemůže mít víc jak 200hp. Do 160 si může koupit, ale pak musí zabít 2 CT aby mu to dalo do 200hp.

Ciper
05-05-12, 15:18
Marsoune, není omezení na 200 HP?
Omezaní je na 160hp, poslední furien nebo ct dostane 200hP.

sILV3
05-05-12, 16:50
Když hráčům omezíš to, že si u CTs nebudou moci vydělat, tak co myslíš že budou dělat ? Budou kempit a čekat na každý kill aby si vydělali. Maršoun to asi vystihl nejlíp, takže k tomu není co dodat.

Chceš mi povedať, že teraz sa nekempí? Kempiť sa bude vždy, dnes, zajtra a isto sa aj včera... Bude to podľa mňa to isté. A určite je lepšie, aby sušili na kill, ako by mali za 30sek vyvraždiť všetkých CT. O čom je potom tá hra pre ten druhý team?

Ciper
05-05-12, 17:10
Chceš mi povedať, že teraz sa nekempí? Kempiť sa bude vždy, dnes, zajtra a isto sa aj včera... Bude to podľa mňa to isté. A určite je lepšie, aby sušili na kill, ako by mali za 30sek vyvraždiť všetkých CT. O čom je potom tá hra pre ten druhý team?
To je zas řeč o schopnostech hráče a jak hraje, pokud je lama nebo skill..

sILV3
05-05-12, 19:29
Stáva sa to pomerne často a vôbec to nie je o lama/skill. Stačí, aby medzi furienmi boli 3 dobrí hráči a CT no chance.

Idea
05-05-12, 20:27
Ja som proti je to takto dobre ako to je ... A niekedy staci aj 1 dobry T a CT si nezahraju...

Kazki
05-05-12, 21:59
v tomto ma silve pravdu... furt kazdy caka na to ked bude T a aby si mohol nakupit sk a mrvit ct... to taka hra nema zmysel... a aby sa nekempilo tak ze kto bude stat na tom istom mieste alebo sa bude pohybovat do kruhu stale rovnako tak nech mu vezme polovicu hp... a nebudu sa davat peniaze za vyhrane/prehrane kolo... alebo nech sa peniaze zrusia a nech to je ako na zm tj na body alebo frags a 1 frag bude 1k$ a bude klud... a vzdy ked sa zmenia tymy tak sa body stratia a budu mat 3 body napr. som ct a mam 7 bodov a vymenia sa tymy a body sa stratia a budem mat len 3 ;-) a ciper tk silve o tomto vie viac ako ty tkze... a hej 5 kol je malo ;-) alebo ako to chcel kedysi kotel ze ct zabije t a vymenia sa... alebo nech sa zrusi bug a kto si da 5 fragov tak sa mu zmeni team a to iste ked bude t a ked bude ct... je to uplne pridrbany system

Frackore
05-05-12, 23:08
alebo nech sa zrusi bug a kto si da 5 fragov tak sa mu zmeni team a to iste ked bude t a ked bude ct... je to uplne pridrbany system

Aha, nemám problém dát víc jak 6 killů za kolo. A ti nejsem sám. To mi cheš říct že bych lítal z teamu do teamu ? Tento systém je jiný než na ZM a tím se lyší. Server je teď nastavený výborně. Proběhlo i pár úprav a nechápu proč by jste to chtěli měnit. Občas se sejde fakt "dream team" ale snad se kvůli tomu nepředělá celý server. Tak by stačilo si pohrát s autobalancem.

sILV3
06-05-12, 00:17
Netreba to prerábať úplne, to ani nechcem. Chce to len nájsť o niečo lepšiu alternatívu, ako je momentálne teraz. Stáva sa to celkom často, že T ničia CT, nemusí to byť ani dream team. Predsa len, ked majú dvaja ľudia SK s výbavou, je to ťažké proti nim hrať, nie to ešte polovica T tímu.

Bol by som za tých 7 kôl a spraviť niečo s tými peniazmi. Radšej by som uvítal konštruktívne riešenia, miesto hľadania výhovoriek prečo s tým nerobiť nič. Tčkam by som dal po každej výmene tímov napríklad 5 000 a CTčkam 2500. Taká voľba by bola východisková pre oba tímy, bola by zároveň aj férová. A keby sa to kempenie skutočne tak rozrástlo, vrátilo by sa pôvodné nastavenie.

Kazki
06-05-12, 09:09
jo taaak takze ty chces to aby si zahral kazdy? uz som to pochopil :-D ano je to riadne ppcofsky super :-D vlastne za aby si aj CTcka zahrali po vymene to 1 kolo :-D ano ja som za... fakt je to super napad a ma to aj nejaky zmysel :-D

After
06-05-12, 09:51
Ako neviem čo sa vám na tom nastavení čo je teraz nepáči. Keby sa menili teamy po viac ako 5 kôl a T by bol na nič team teda samá "kempa" zdržovali by len čas -5 , -10 , -15 minút z mapy dole. siLV3 máš pekný návrh ale ja by som to nemenil .
Edit (Kazki) : Keď celé kolo "kempiš" tak si určite nezahráš tak neviem čo riešiš .

Kazki
06-05-12, 10:41
no ono je aj nemozne niekomu zakazat kemp bo kazdy rozmyslame inak... cize niekoho kemp bavi a niekoho nie a zase niekoho bavi len preto bo s tym znervoznuje ostatnych.. a mozes sa nadrapovat kolko chces ale on bude kempit stale.. a myslim si ze silveho navrh stoji za to aby sa zrealizoval ;) a urcite je viac hra to ked vyhravas aj prehravas... nie iba vyhravas (niektori su radi) alebo len prehravas... to nikoho nebavi vsak? a silve chce to aby bola hra vyvazena tj aby sa vsetci zabavili... tkze ak sa to zamietne tak to je fakt drbnute... a silve urcite neni sam, urcite je aj niekto koho takato hra nebavi a podla mna ich je dost :-)

After
06-05-12, 11:47
siLV3 ma dobrý nápad ale myslíš že sa tým "kempenie" zmenši ? myslím že nie ...

Kazki
06-05-12, 15:30
ono mu nejde aby sa kemp zmensil ale o to aby si zahral kazdy...

After
06-05-12, 17:35
Veď každý hrá tak čo. Ako som už písal "keď kempiš tak si nezrahaš" čiže je to jeho vina, nech sa rozhodne či kempi alebo hra.

Kazki
06-05-12, 22:00
tys to nepochopil on nemyslel ze ked niekto bude kempit tak ze si nezahra.. sice hej je to jasne ale on chce to aby 1 kolo po prehodeni tymu ta hra trvala viac ako 30 sekund lebo ako je zvykom tak 1 kolo to rushnu a ak hra slezo tak oskalpuje cely team za 15 sekund.. prejdi si to znova cele a pochopis ;-)