PDA

Zobrazit normální verzi : Karhean



Karhean
25-03-20, 18:30
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem [ANTICHEAT]
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: ' Kyk Hack'
[AMXBANS] Delka: '29 tydnu, 5 dnu a 8 hodin'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:1643075387'
[AMXBANS] Tvoje IP: '89.24.221.212'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] =======================================





Poznamka:






Normalni den, sel jsem na cs 1.6, ale mam ban. Zjistil jsem ze muj bratr sel bez dovoleni na muj PC a stahl hacky. Dostal ban na 208 dni. Vim ze jsem mohl mit heslo ale omlouvam se. Co jsem se dozvedel byl to BHOP script. Ja sam osobne bhop umim takze by mi byl k nicemu. Prosim alespon o zkraceni banu, ale unban by mi vyhovoval nejvice, v tuto je to moje velice oblibena hra. Dekuji, David Janecek.

Grakon2702
25-03-20, 18:38
Vypis z konzole:



[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Zabanovan adminem [ANTICHEAT]
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Duvod: ' Kyk Hack'
[AMXBANS] Delka: '29 tydnu, 5 dnu a 8 hodin'
[AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:1643075387'
[AMXBANS] Tvoje IP: '89.24.221.212'
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
[AMXBANS] =======================================





Poznamka:






Normalni den, sel jsem na cs 1.6, ale mam ban. Zjistil jsem ze muj bratr sel bez dovoleni na muj PC a stahl hacky. Dostal ban na 208 dni. Vim ze jsem mohl mit heslo ale omlouvam se. Co jsem se dozvedel byl to BHOP script. Ja sam osobne bhop umim takze by mi byl k nicemu. Prosim alespon o zkraceni banu, ale unban by mi vyhovoval nejvice, v tuto je to moje velice oblibena hra. Dekuji, David Janecek.

ss

Koprakek
26-03-20, 16:16
Lck.