PDA

Zobrazit normální verzi : Mistr.Goldy --> Nuuu.da!!



Mr.Goldy
28-03-20, 16:51
Vypis z konzole:


[AMXBANS] ================================================
[AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 277412)
[AMXBANS] Mas 7 hodin, 49 minut a 42 vterin do vyprseni BANU
[AMXBANS] autoid: neni
[AMXBANS] Duvod banu: 'zamerne kazi hru ostatnim hracum'
[AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Mistr.Goldy >
[AMXBANS] Tvuj nick: Mistr.Goldy
[AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:167537091
[AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:167537091
[AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 178.209.130.132
[AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.209.130.132
[AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
[AMXBANS] Ban dal admin: < Nuuu.da!! >
[AMXBANS] Server: csko.cz | Trouble in Terrorist Town (4_houses)
[AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
[AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
[AMXBANS] ================================================






Poznamka:






Takze hralo se nove kolo na mape TTT kde jsou ty 4 domky. A v tom kole jsem byl zradce. Takze jsem probugnul nevinnyho hrace pres to sklo a on umrel. pak jsem dal Jihad Bombu a konec. A potom jsem hned dostal ban.

1. Duvod banu: 'zamerne kazi hru ostatnim hracum' to neni kazeni hry a ani presny duvod.
2. Sam mi par Adminu reklo ze muzes probugovat hrace pokud jsi zradce.

Takze jake pravidlo jsem porusil a jak jsem vubec mohl kazit hru kdyz jsem s tim zabil pouze jednoho nevinneho hrace.
Zadam o UNBan dekuji.

Fellow
28-03-20, 17:51
Zdravím , bugovanie je automaticky zakázané to je jasne a to stým že "keď si zradca tak bugovať môžeš , som mam pocit povedal ja" ale ako som včera podrobnejšie zistil tak je to blbosť a je to zakázané aj keď si zradca.
Hráč ktorý je prebugovaný je nie len hneď mŕtvy kedže ta textura zabíja ale ešte k tomu pride o 20 karmy kedže hra to berie ako keby sa zabil sám.


Týmto sa ospravedlňujem tým hráčom ktorým som to povedal že je to povolené, pretože o tej karme som predtým nevedel alebo aspoň si to nevšimol že to berie 20 karmy.

Nuuu,da!!
28-03-20, 19:32
Pokud někdo čeká na mé vyjádření tak se nedočká, s hráčem jsem to řešil před podáním žádosti na steamu a bylo mi řečeno že on si ten UB zařídí sám když já mu ho nedám.

Nuuu,da!!
29-03-20, 11:19
Ban vypršel, můžete lock.

Koprakek
29-03-20, 11:59
Lck.