PDA

Zobrazit normální verzi : [ čekání na hráče do 3.4. ] Smatik --> Fellow



Smatik
30-03-20, 14:28
Vypis z konzole:


Hrac SmaTik ztraci moznost hrat dozorce na 3 dnu, duvod: [zakaz k CT] neznalost (admin fellow).





Poznamka:






Normalne jsem plnil povinnosti CT, vezen porusil prikaz simona, rekl jsem to simonovi a nijak nereagoval, pak ten prikaz porusil po druhe a ja zabil toho vezne, potom mi admin Fellow dal ban. Urcite sem sam admin doda demo a nejak mi vysvetli za co presne byl ten ban. a nepis mi tady abych vypadl na GS jak na serveru, kdyz jsem se te ptal, za co ban sasku.

Kaco
30-03-20, 15:18
Ja som proti UB. Celú dobu som tam bol a furt si skákal simonovi do reči - majú zákazy ? prečo si ho nezabil ? prečo boxuje keď ma zákazy ? a pod.. Už na predminulej mape ti to Latins vysvetlovaľ čo a jak (ak si to bol ty). Toto neni Gs kde sa všetko fraguje a kde väzni musia počúvať Simona jak babky sväté písmo.

Fellow
30-03-20, 15:24
Ahoj, no stým plnením povinností by som radšej pomlčal..

Hráči boli v boxe a jeden odbehol od steny a ty si hneď začal upozorňovať simona "Mali zákazy? lebo jeden ti odbehol od steny" následne ti simon povedal " Prosím nechaj ma simonovať" na čo si ty následne urobil po svojom a toho hráča ktorý odbehol od steny zabil.. Simon nedal žiadny príkaz aby si ty niekoho v boxe zabil ale ty si to tak či tak urobil a ďalšia vec o tvojom totálnom fragovaní ani nehovorím .. preto som vytiahol poznámku táhni na GS.

To len svedčí o tom že si sa napojil k CT bez toho aby si si len prečítal základné pravidlá a tak to aj dopadlo.

Do budúcna ti poradím prečítať si pravidlá než sa napojíš k CT kedže tú máme iné pravidlá ako na konkurenčných serveroch.

E. Na serveri bol prítomný i spešl Kaco ktorý videl celú situáciu a aj následne tvoje poznámky ku banu.

Smatik
30-03-20, 22:12
Já jsem si pravidla četl a je tam, že povinností vězně je plnit příkazy a zákazy simona, 2x to ten hráč porušil, tak jsem ho prostě zabil.

Kaco
31-03-20, 10:35
Bolo asi 14 väzňov u zadnej steny a iba 1 bol v strede boxu takže vzbura ani nehrozila. Bolo 5 CTčok z toho ani jedno nebolo v blízkosti dverí k boxu tak aký malo zmysel ho vôbec zabiť ? Keď máš teraz ten ban tak si môžeš aspoň očekovať čo sa fraguje a čo nie.

Smatik
31-03-20, 13:53
Takže když mi jeden vězeň uteče např. na surf a bude si tam hrát, tak ho mám nechat žít? protože vzpoura nebude hrozit? to mi nedává smysl. Proč tam máte pravidlo, že vězni musí plnit příkazy a zákazy simona, když tomu tak není? Však si vězni dělají vždy co chtějí....

Fast212
31-03-20, 14:47
Prečítaj si hlavne pravidlo č. 19 to je to pravidlo vdaka ktorému tu kolá prebiehajú inak ako na GS. Kaco ti povedal že vezen niako neohrozoval CTčka ani simona a zrejme nemohol utiecť zo zavretého boxu čiže vzpura neprichádza do úvahy, a celý čas tam bol simon ktorý rieši takéto veci. Keby, jak ty hovoríš ti začne Tčko utekať na surf tak prirodzene ho možeš lebo sa zrejme pokúsi o vzpuru. A ako ti hovorili už iný admini zákaz si nedotal len za ten jeden kill a za nechopnosť, čiže to nebol ban na základe jedného kola/smrti, len to bola tzv. posledná kvapka. Snaž sa u CT príliž nezabíjať ale prídi na sposob ako Tčka zabaviť a ver mi že problémy nebudú, a hlavne počúvaj adminov ktorí sa ti snažia pomocť. Ináč som tiež proti UB to ste si snád domysleli.

Grakon2702
31-03-20, 14:48
Ahoj. CT má tolerovat menší porušení příkazů / zákazů vězňů. Takovým porušením se má na mysli to, kdy vězeň nijak neovlivní průběh hry. Např. vězní mají zakázáno boxovat a jeden vězeň i přesto boxne, tak nemá dostat hned kill. Nebo když mají jít vězni v čupu za Simonem a jeden se na vteřinu postaví, tak nemá hned dostat kill. Jiná věc je ta, když vězeň vyloženě začne utíkat, nebo se rozběhne směrem k CT. Tohle už je porušení zákazů v takové míře, která ovlivňuje zásadně hru a CT ho mohou zabít hned bez otázek.

Jedná se o detail, který nemusí spoustu hráčů ze začátku chápat. Někdo sem může přijít z konkurenčního portálu a může si přečíst pravidla a snažit se je pochopit, no i tak je může porušit. Poznámky o tom, ať se takový člověk vrátí zpět na GS, jsou nemístné. Přicházíme o potenciálního hráče, kterému by se tu mohlo zalíbit a zůstat tu hrát. Dále, když už byl spešl a admin na serveru, mohlo se to hráči pořádně vysvětlit, nemusel se hned udělovat zákaz. Došlo k vysvětlení in-game?

Kaco
31-03-20, 15:03
Odomňa 1-2x, tuším od Latinsa 1x (ak by mohol potvrdiť lebo niesom si istý či to bol on) a od Fellowa 1x tuším

Grakon2702
31-03-20, 15:06
Odomňa 1-2x, tuším od Latinsa 1x (ak by mohol potvrdiť lebo niesom si istý či to bol on) a od Fellowa 1x tuším

Pokud byl hráč poučen a upozorněn a on i přesto porušoval pravidla, tak je v tom případě zákaz v pořádku.